Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tabletiabort ja taastumine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tabletiabort ja taastumine

Postitas:

Tehti siis 12. aprill tabletiabort, oli 6. nädal. Nädal aega verd kergelt immitses, siis oli täpselt kaks nädalat vahet ja nüüd siis paar päeva tuli jälle, aga palju vähem kui muidu menstruatsiooni ajal, st jälle nagu immitses ainult. Käisin täna ultrahelis, sealne arst vaatas tükk aega, lõpuks küsis ainult et kas veritsemine järgi jäänud, ma siis ütlesin et nüüd paar päeva tuli jälle. Ei saanudki ma siis aru et kas see on ok või mitte. Küsisin et kas muidu kõik korras nüüd, et ega sisse midagi ei jäänud vms, ütles vaid et “paistab küll”. Rohkem midagi küsida ei osanud kohe, ei julgenud ka enam, pärast jäin mõtlema et ei tea kas tampoone võin nüüd kasutada jälle ja kui ta ütles et paistab korras siis ei tohiks mingeid põletikke ka olla mis peale aborti muidu tekkida võivad? Nö oma arsti juurde ma täna ei saanudki, mõtlen et äkki kuskile tasulise arsti juurde ikkagi aeg panna, aga ei tea kas mujal olev arst minu varasemaid andmeid näeb haigla omasid või mitte?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks võtagi rahulikult ja anna endale aega taastuda. Tampoonid jätaks sel kuul vahele, uuest tsüklist ei tohiks küll enam mingi takistust olla nende kasutamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tehti tabletiabort raseduse peetumise tõttu 54ndal raseduse päeval. Sellele järgnenud veritsus kestis kokku enam kui kuu aega, st järgmise menseseni, mis kestis ka kauem kui mul tavaliselt päevad on. Veritsuse tugevus kusjuures oli pärast raseduse katkestamist kõikuv, vahepeal tundus, et jääb järgi, ent siis jälle hakkas uuesti tugevalt veritsema. Arst ütles, et sellises veritsuses ei olnud midagi ebatavalist, et see on tavapärane. Pärast veritsuse lõppu oli emakas puhas ja mingit kirurgilist sekkumist vaja ei läinud. Järgmine menses algas 17 päeva pärast veritsuse lõppu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Tegemist oli medikamentoosse abordiga e. abordiga, mida teostatakse ravimite abil. Sellisel juhul võivad kaasneda mõned ebameeldivad sümptomid. Selle käigus tekivad valulikud emaka kokkutõmbed ja vereeritus tupest. Need võivad kesta mitu päeva ja tavaliselt erinevad menstruatsiooniga kaasnevatest vereeritustest. Vereeritus muutub aina väiksemaks ja võtab aega umbes 2 nädalat (kuid võib olla ka kuni 45 päeva). Pöörduda arsti poole tuleb ainult siis, kui verejooks tupest on üleliigne (2 tunni jooksul saavad täis 2 suurt hügieenisidemeid) või kestab rohkem kui 45 päeva. Põletikule viitavad palavik, alakõhuvalu, külmavärinad või mädane eritus tupest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tabletiabort ja taastumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.