Esileht Lapse ootamine Tabletiabort Pelgulinna Sünnitusmajas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tabletiabort Pelgulinna Sünnitusmajas

Postitas:

Mul rasedus peetus 6+2 ning esmaspäeval Pelgulinnas tabletiabordi aeg. Kas keegi oskab öelda, kuidas see välja näeb? Kas lähen sinna, saan tabletid ja tulen koju või peab sinna ootama jääma? Millal kontrolli, kas kõik tuli välja?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli aasta tagasi 16 nädalal tableti abort, esmalt sain arstilt koju 1 tableti mille pidin võtma 24 h enne haiglasse minekut sisse. Haiglas sain kokku4 tabletti ja siis toimus noh ütleme otse sünnitus, kõik personal oli väga toetav, käidi vaatamas ja kontrollimas. Valvearst oli veidi tõre aga see selleks. Üldiselt kuna mul oli esimest kprda elus selline asi siis ma olin end kodus lolliks lugenud ja nutnud, lõpudelõpuks oli kõik väga loomulik ja vaatamata kurvastisest minu lapsel oli raske geenirike, lõppes kõik väga hästi. Naistearst vaatas mind üle täpselt 2 nädala pärst kui hullem veritsus oli möödunud. Verd tuli esimene nädal tavapäraselt rohkem kui muidu päevade aeg. Oskan sulle öelda vaid nii me naised oleme loodud kõike üle elama, iga valu saab kord suure rõõmuga tasutud. Ole tubli..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene tablett anti koju kaasa, pidin võtma 24 h enne haiglasse minekut. Haiglas pandi tuppe teine tablett ja saadeti koju, see haiglakülastus võttis aega 5 minutit. Siis läksin koju ja paari tunni pärast algasid valud ja verejooks. Kontrolli aeg määratakse kohe, ei mäleta täpselt, ehk oli nädala või paari pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul anti kõik tabletid pelgus ja välja sain samal päeval kui asi toimima hakkas. Tagasi kutsumise aega ei mäleta, aga kindlasti mitte enne kahte nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Tabletiabort Pelgulinna Sünnitusmajas