Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Tabletid

Postitas:
Kägu

Tekkis huvi, pidevalt näinud seebikates kuidas inimesed võtavad peotäie tablette sisse ja alkot peale ning jäävad uniseks magama ja oma surma ootama, mis muidugi ei õnnestu sest alati keegi satub peale.
Aga kas see tõesti on nii et jääd uniseks ja siis suredki ära? Ei tahaks nagu eriti uskuda.
Või peavad need mingid kanged tabletid siis olema, näiteks millised, valuvaigistid vaevalt, unetabletid äkki?
Lihtsalt uudisimust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Tabletid

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tekkis huvi, pidevalt näinud seebikates kuidas inimesed võtavad peotäie tablette sisse ja alkot peale ning jäävad uniseks magama ja oma surma ootama, mis muidugi ei õnnestu sest alati keegi satub peale.
Aga kas see tõesti on nii et jääd uniseks ja siis suredki ära? Ei tahaks nagu eriti uskuda.
Või peavad need mingid kanged tabletid siis olema, näiteks millised, valuvaigistid vaevalt, unetabletid äkki?

Lihtsalt uudisimust.[/tsitaat]
Ka mina tegin umbes kolm aastat tagasi samasuguse suitsiidkatse aga võin nüüd seda öelda, et see ei õnnestunud, sest muidu ma siin ei oleks. Tulemuseks oli see, et sai ennast korralikult välja magatud ja muud ei midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui ikka kogu rohukapi sisu(kui see on mitmekesine ja rohke) sisse ammutada endale ja viinaga alla loputada, ei siis enam ärka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kanged rahustid, kui neid üle võtta, siis süda ja hingamine aeglustuvad, kuni jäävad seisma. Kui aga mingi käsimüügi unekraamiga sellist pulli teha, siis magad ennast niisama välja. Võttes aga tavalist valuvaigistit, nagu ibukas või paratsetamool, liiga palju, keerad vastavalt mao või maksa tuksi. Ära ei sure (kohe).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kui ikka kogu rohukapi sisu(kui see on mitmekesine ja rohke) sisse ammutada endale ja viinaga alla loputada, ei siis enam ärka.[/tsitaat]
Küll sa ärkad, ainult et hea sul olla küll ei ole. Selles point ongi et igasuguse suitsiidikatse puhul rohtudega pead sa teadma palju ja mida sa võtad, et mitte üle võtta. Sellest sõltub ka tulemus, kas annad otsad või jääd ainult siplema sest võtsid üle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
nyah nyah

Ole tubli, ära tee.

Kõige suurem on tõenäosus, et ärgates on loll olla & paha ka, sellele järgneb tõenäosus, et Sa saavutad pikaajalise terviseprobleemi, & kuskil nii 0,0001% tõenäosus maha surra on ka.

Boonusvõimalus on see, et muud midagi ei juhtugi, aga Sa paar päeva ei tea, mida Sa teed. Pärast on väga huvitav kuulata neilt, kes Sinuga suhtlesid. Mugav, paraku, ei ole. & need rajakad ilguvad ju veel aastaid . . .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kujutan ette, et päris iga tabletiga küll pole, et jääd magusasti uniseks ja kustud rahulikult.
Pigem saad mürgistuse ja hakkad verist vahtu ja sisikonda välja oksendama, pärast oled veel invaliid kah. Ega siis see jälgi jätmata möödu, ikka jääb miski viga tervisele külge, parem mitte nii rumalalt mõelda, kahetsed elulõpuni, et olid loll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Küll sa ärkad, ainult et hea sul olla küll ei ole. Selles point ongi et igasuguse suitsiidikatse puhul rohtudega pead sa teadma palju ja mida sa võtad, et mitte üle võtta. Sellest sõltub ka tulemus, kas annad otsad või jääd ainult siplema sest võtsid üle.[/tsitaat]
jään enda juurde. juba kahe erineva rohu korraga manustamisel võib tekida mürgitus, isegi kui tegu on ainult paari tugevatoimelise tabletiga.
mina ärkan igal hommikul (ma loodan), kuni teatud vanuseni, sest ma pole nii egoistlik ega nõrk inimene et jätta oma lapsed siia ilma kurvastama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jään enda juurde. juba kahe erineva rohu korraga manustamisel võib tekida mürgitus, isegi kui tegu on ainult paari tugevatoimelise tabletiga.
mina ärkan igal hommikul (ma loodan), kuni teatud vanuseni, sest ma pole nii egoistlik ega nõrk inimene et jätta oma lapsed siia ilma kurvastama.[/tsitaat]
Mürgitus võib kindlasti tekkida selles ma olen nõus aga iga mürgitus ei tapa. Toidumürgituse puhul võib hinge välja öökida sest nii s..t on olla aga surema sa ei hakka, nt. tilgastamaläinud piima kätte kätte sa ju ei sure.
Tapab hoopis bakter mis tekkinud ja arenenud selles riknenud toiduaines. http://et.wikipedia.org/wiki/Toidum%C3%BCrgitus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuttav sai sellise asjaga hakkama, kahjuks keegi peale ei sattunud 🙁
Sõi sisse unerohtu-rahusteid jm käsimüügist saadavaid+ korralikult alkoholi. Jäi magama… Mida ta tundis, vot ei tea.

(rumal poiss, tegi seda luhtunud armastuse pärast)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline võimalus on ka, et ära ei sure aga jääd täielikuks juurviljaks. No mis elu see on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mürgitus võib kindlasti tekkida selles ma olen nõus aga iga mürgitus ei tapa. Toidumürgituse puhul võib hinge välja öökida sest nii s..t on olla aga surema sa ei hakka, nt. tilgastamaläinud piima kätte kätte sa ju ei sure.
Tapab hoopis bakter mis tekkinud ja arenenud selles riknenud toiduaines. http://et.wikipedia.org/wiki/Toidum%C3%BCrgitus.%5B/tsitaat%5D
loe 20.14. mürgitus võib ka lõppeda surmaga, muideks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tuttav sai sellise asjaga hakkama, kahjuks keegi peale ei sattunud 🙁
Sõi sisse unerohtu-rahusteid jm käsimüügist saadavaid+ korralikult alkoholi. Jäi magama… Mida ta tundis, vot ei tea.

(rumal poiss, tegi seda luhtunud armastuse pärast)[/tsitaat]

Vot seda ma küll ei usu, et käsimüügirahustitega a la palderjan on võimalik ennast ära tappa. Unerohud ja rahustid on ikka retseptirohud. Samas paratsetamoliga saab maksa kenasti peesse keerata. Iseasi, et ilmselt see nüüd kohe ei tapa, kuigi väga pikka pidu ilmselt ka ei oleks.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Vot seda ma küll ei usu, et käsimüügirahustitega a la palderjan on võimalik ennast ära tappa. Unerohud ja rahustid on ikka retseptirohud. Samas paratsetamoliga saab maksa kenasti peesse keerata. Iseasi, et ilmselt see nüüd kohe ei tapa, kuigi väga pikka pidu ilmselt ka ei oleks.[/tsitaat]

Sellistel juhtudel pole surma põhjus enamasti esmane (ravimid & alko), vaid teisene: lämbud oxesse, uinud hange, upud pesukaussi.

Kõige tõenäolisem on ikkagi ärkamine meeletu iivelduse, peavalu & värisemisega keset roobi- & kuzeloiku, kusjuures nende 12-46 tunni jooxul, millest Sa midagi ei tea, oled Sa helistanud oma ylemusele/koostööpartnerile/kuldkliendile & talle öelnud, et ta on m*nn. Sa tegid seda muide kell pool kolm öösel.

& Sa arvasid enne, et Sul on ylesaamatud probleemid . . .;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mingid kanged rahustid kodus olemas. 1 pisike tablett teeb mu juba imelikuks, kui peaks terve purgi sisse kallama küllap miskit juhtub ka.

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

[small]nyah nyah kirjutas:[/small]

Sellistel juhtudel pole surma põhjus enamasti esmane (ravimid & alko), vaid teisene: lämbud oxesse, uinud hange, upud pesukaussi.

Kõige tõenäolisem on ikkagi ärkamine meeletu iivelduse, peavalu & värisemisega keset roobi- & kuzeloiku, kusjuures nende 12-46 tunni jooxul, millest Sa midagi ei tea, oled Sa helistanud oma ylemusele/koostööpartnerile/kuldkliendile & talle öelnud, et ta on m*nn. Sa tegid seda muide kell pool kolm öösel.

& Sa arvasid enne, et Sul on ylesaamatud probleemid . . .;)[/tsitaat]
irw, kui ei olnud probleeme, siis nüüd kindlasti on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sain aastaid tagasi selle lollusega kahjuks hakkama. Võtsin peoga paratsetamooli ja alkoholi. Mõned tunnid hiljem oksendasin meeletult ja neli tundi hiljem olin juba haiglas elustamisel. Neerud said kahjustada. Arstide jutu järgi oleks piisanud veel ainult ühest tunnist ja oleksin enam mitte siin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]nyah nyah kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ole tubli, ära tee.

Kõige suurem on tõenäosus, et ärgates on loll olla & paha ka, sellele järgneb tõenäosus, et Sa saavutad pikaajalise terviseprobleemi, & kuskil nii 0,0001% tõenäosus maha surra on ka.

Boonusvõimalus on see, et muud midagi ei juhtugi, aga Sa paar päeva ei tea, mida Sa teed. Pärast on väga huvitav kuulata neilt, kes Sinuga suhtlesid. Mugav, paraku, ei ole. & need rajakad ilguvad ju veel aastaid . . .[/tsitaat]
Eputad raip?!
Oleneb ikka tablettidest ka.
Halvemal juhul satud koomasse ja siis tuleb aparaadid välja lülitada!

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.