Esileht Pereelu ja suhted Tädi tütar väidab et on minu mehega lapse saanud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Tädi tütar väidab et on minu mehega lapse saanud

Postitas:

Tere,
Käisime perega 2016dets kuni 7jaanuar 2017 Kanadas tädi perel külas . Nyyd aastaid hiljem tädi tütar kirjutas mulle ja mehele kirjas kus väidab et 10novembril sündinud tütar on minu mehe tehtud . Mees tunnistas et oli vahekorras temaga reisi ajal purjus peaga ega mäleta midagi . Kas see saab olla loogiline kui me lahkusime Kanadast 7jaanuaril et naine sai tütre 10novembril ? Tundub imelik jutt kuna ise jäin esimese lapsega rasedaks 25nda veebruari paiku ja sünnitasin 14.november . Seega jääb ju nende nn lapse saamise vahele kuuajane paus v ei ? Ma nii shokis mures ja pettunud ei teagi enam kuidas edasi v mis .

+2
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.11 06:45; 13.11 08:00; 13.11 08:28; 13.11 09:39; 13.11 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks DNA-analüüs näitab, kas on sinu mehe laps.
Kui täditütar soovib isaduse tuvastamist, tuleb see teha. Kui on isa, tuleb hakata kohustusi täitma ja saab ka õigused. Loomulikult kui lapse ema soovib isaduse tuvastamist jne.

Kui mõtled, kas last on võimalik kanda ka üle 9 kuu, siis tegelikult on rasedusi, mis kestavad pikemalt ja n ka Eesti seadused on sellega arvestanud (naine saab lapse isaduse probleemideta kinnitada sünni korral, mis toimub kuni 10k st 300 p pärast isa surma või 300 päeva jooksul pärast abielu lõppemist)

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei kesta rasedused 10 kuud. Seaduses võib see võimalus olla, aga ainult seetõttu, et tavaliselt pole õige viljastumisaeg teada. Minul oli kunstlik viljastamine 30 jaanuar, laps sündis 6 november ja siis oli 42 nädalat täis ja rohkem seda rasedust kanda ei lastud, veed olidki juba rohelised ja sünnituseks viimane hetk. Seega ikka väga vähe tõenäoline, et selline asi saaks juhtuda.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle arvutuse kohaselt oleks laps pudanud sündima min 43+6 nädalal, max 47 rasedusnädalal. Üldiselt on lubatud ülekandlus 42 nädalat, kui hakatakse sünnitust esile kutsuma. Üle selle on ülekandlus ohtlik. Nibin-nabin võib olla lapse isa, kuid see on ebatõenäoline. Kindel, et teie lahkumise kuupäevas ei ole viga? Kui ei, siis pigem oleks isaduse osas skeptiline.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea kiirustsma. Tegelikult võivad isegi kaksikud tulla

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 07:27; 13.11 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, libameister, kas sa tõlgid neid jutte kuskilt või lased enda fantaasial lennata?

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei pea kohe mees süüdi olema.
Oli ju päris purjus(ei mäletavat). Võib vabalt olla, et see täditütar võrgutas ja kasutas teda julmalt ära.
Selliseid naisi küll.

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 07:27; 13.11 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teema algataja, aga miks siis ta kohe ei öelnud kui rase oli ?alles peale sünnitust pea kuus kuud tuli esimene jutt ja Nyyd kui laps sai kahe aastaseks hakkas jàlle peale .sa ju ei varja midagi kui tead sada prossa kes isa

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.11 06:45; 13.11 08:00; 13.11 08:28; 13.11 09:39; 13.11 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sind häirib laps, mitte et mees end mälukatesse joob ja teistega kaitseta seksi harrastab?
Mine kontrolli suguhaigusi parem.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi meist kes Eestis elavad ei teadnud et ta rasegi on. Naine pole enam ka nn lapseohtu noor vaid 33aastane .kuupäevad üle vaadatud netis emailil kirjad lennu broneeringutest alles .Hetkel tundub kogu see lugu minule lihtsalt segane ja ka mees ise päris segi lubas minna Kanada ja teha DNA testi kuna ta ise 95%kindel et see ei ole tema laps + lapsel pole mingit sarnasust minu mehega

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.11 06:45; 13.11 08:00; 13.11 08:28; 13.11 09:39; 13.11 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ise päris segi lubas minna Kanada ja

anna kannatust! DNA testi pärast ei pea kuskile minema. Selle saab kodus ära teha.
Teine asi…..”lubas minna Kanada” – mis väljend see on? See, et on võimalik Soome öelda kolmandas vältes ei tähenda, et seda saab teha kõikide teiste riikidega ja saab minna ka Eesti, Kanada, jne. Ei ole nii! Ikka Eestisse ja Kanadasse.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist teemat lugedes huvitab, mille üle on suurem šokk, kas täditütre käitumise või mehe reeturlikkuse üle? Jätame kõrvale variandi, et on libateema. Minule jääb mulje, et suurem mure on see, kas see laps on mehe oma. Kui mees ei suuda täispäi tilli püksis hoida – siis võib poolvendi-õdesid rohkem olla.
Minu arust on see nüüd rohkem mehe mure, kuidas ta sellest jamast välja ujub – ma ei hakkaks küll oma pead vaevama ega täditürega puid jagama. Lahendagu selle naisega see teema ära.
Rasedus saab olla max 42 nädalat ning seda loetakse alates viimase mensese 1 päevast.

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 08:36; 13.11 15:22; 13.11 19:10; 13.11 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ise päris segi lubas minna Kanada ja

anna kannatust! DNA testi pärast ei pea kuskile minema. Selle saab kodus ära teha.

Teine asi…..”lubas minna Kanada” – mis väljend see on? See, et on võimalik Soome öelda kolmandas vältes ei tähenda, et seda saab teha kõikide teiste riikidega ja saab minna ka Eesti, Kanada, jne. Ei ole nii! Ikka Eestisse ja Kanadasse.

Suurosa tohlakaid läheb pidevalt “Tartu”. Eks need samad reisivad Kanada.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on kaks reeturit, panid selja tagant ära sulle. Nii palju lgp ka polnud, et kondoomi kasutada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider on lugeda, et naise ainus mure on kuidas saaks DNA testi teha ja tõestada, et laps pole mehe oma, mitte see, et puhkusereisi ajal sinu enda täditütart põrutas. Kui see liba pole, siis on mul sinust tõesti kahju naine, et sa nii ohhoo oled.

+25
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 09:20; 13.11 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt soovin teada mis seis on laps sai kaks. See laps ei ole midagi halba siin ilmas kellegile teinud.Ise olen kasvanud üles ilma igasuguse isa toetuseta.Ma lihtsalt siis sooviksin kui see asi selge et mees vastutuse võtaks ja kui mitte füüsiliselt oleks isaks siis vähemalt materiaalselt.Olen sellega kahe aasta jooksul leppinud et võimalus on ja oma vahel ära klattinud asjad .

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.11 06:45; 13.11 08:00; 13.11 08:28; 13.11 09:39; 13.11 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

‘Lähen Tartu’ on täiesti korrektne ju, lühike sisseütlev kääne:
https://keeleabi.eki.ee/index.php?leht=4&act=2&vld=64

Täditütre peale ära pahanda. Eskimodel Kanadas on selline komme, et külalisele antakse ikka kõige parem asi proovimiseks, mis neil on, näiteks naine või peretütar. Kui nad teile külla tulevad, siis peate sama lahked olema.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu kui robustsed kommentaarid nagu oleks pubekate foorumi sattunud. Aga noh omad vitsad peksavad .Vabandan et olin nii loll ja anonüümselt nõu küsisin .Head päeva jätku

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.11 06:45; 13.11 08:00; 13.11 08:28; 13.11 09:39; 13.11 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt soovin teada mis seis on laps sai kaks. See laps ei ole midagi halba siin ilmas kellegile teinud.Ise olen kasvanud üles ilma igasuguse isa toetuseta.Ma lihtsalt siis sooviksin kui see asi selge et mees vastutuse võtaks ja kui mitte füüsiliselt oleks isaks siis vähemalt materiaalselt.Olen sellega kahe aasta jooksul leppinud et võimalus on ja oma vahel ära klattinud asjad .

Sa said alles 2a hiljem teada, et su mees teisega magas, mis paneb sind ometi uskuma, et ta seda viimased 2a veel pole teinud teiste naistega? “Purjus peaga ja midagi ei mäleta”.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 09:20; 13.11 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Aga, kes mees on?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hahaha, ausaltöeldes ei ole vahet, kas sellel mehel on nüüd kanadas laps või mitte, fakt jääb selliseks, et mees sul hoorab ringi ja isegi kui see kanada laps ei ole tema oma (ajaliselt ei klapi), siis võib tal neid lapsi olla mujal mööda ilma laiali, teie enda kodukülas ja kus ta iganes veel käinud on.

isaduse tuvastamine on tänapäeval väga lihtne, siin pole midagi selle pärast shokis ega mures olla. pigem ole mures selle pärast, et sul on lits mees. Te olite KOOS seal reisil ja selle aja jooksul jõudis su mees su täditütrega sehkendada?

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 10:35; 13.11 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurosa tohlakaid läheb pidevalt “Tartu”. Eks need samad reisivad Kanada.

Kuule, tohlakas, “kuhu? Tartu” on täiesti korrektne käänamine.
http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=tartu

Mis ei tähenda, et “kuhu? Kanada” seesama oleks.
http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=kanada&F=M

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 10:53; 14.11 02:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, milleks teemaalagatajat sedasi sopaga pritsida. Kõik me teeme vigu. Arvan ka, et ajaliselt ei saa su mees olla selle lapse isa. Mõistan, et laps ei ole milleski süüdi ja tahaksid teada, kas mees peab oma tegude eest vastutama. Mind pigem häiriks ka see, et ta sind pettis ja veel ilma kondoomita. Aga kui sa suudad selle andeks anda, oled tugev naine!

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, milleks teemaalagatajat sedasi sopaga pritsida. Kõik me teeme vigu. Arvan ka, et ajaliselt ei saa su mees olla selle lapse isa. Mõistan, et laps ei ole milleski süüdi ja tahaksid teada, kas mees peab oma tegude eest vastutama. Mind pigem häiriks ka see, et ta sind pettis ja veel ilma kondoomita. Aga kui sa suudad selle andeks anda, oled tugev naine!

Tugev naine? Pigem madala enesehinnanguga ja nõrk. Tugev naine lahkub sellise petise juurest ja saab iseseisvalt hakkama. Piisab teadmisest, et ta ühise reisi ajal sugulasega seksis, mis tähendab, et mehel on suva, kellega ta koos on (kaasaarvatud teemaalgataja), peaasi, et oma vajadused täidetud saab. Samas on teemaalgatajas leidnud endale ideaalse partneri, ka temal puudub väärikus… Kahjuks peavad teised inimesed teie valikute tõttu kannatama

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurosa tohlakaid läheb pidevalt “Tartu”. Eks need samad reisivad Kanada.

Kuule, tohlakas, “kuhu? Tartu” on täiesti korrektne käänamine.

http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=tartu

Mis ei tähenda, et “kuhu? Kanada” seesama oleks.

http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=kanada&F=M

Kas ka: “tulen/lähen Eesti” on korrektne? Mul nii väga kriibib kõrva see ja alati ütlen tigedalt, et EestiSSE! See “Eesti” on väga-väga levinud nende tohlakate poolt.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedus kestab 44, isegi õigesti arvestades 46 nädalat (+2 nädalat veel tsüklit arvestades)? No ei ole usutav. Üritab isadust kaela määrida mehele, kes on küllalt loll, et saab purjus peaga voodisse vedada ja pärast isaks valetada. Arvatavasti ta mõne järgmise samasugusega lapse valmis tegi, 33a võib päris meeleheitel olla.
Testi pärast ei pea kuhugi sõitma, mõlemad saadavad vereproovi laborisse jne. Tehke ära, kui lapse ema lubab (sest on väga suur tõenäosus, et ei luba, kuna ta teab isegi, et tema väidetud isa pole õige).

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleks õnnitleda värskeid lapsevanemaid, nii siin kui sealpool ookeani.
Eestlasi on vähe ja iivet tuleks tõsta, seega on iga laps ja peaaegu iga meetod teretulnud.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ka: “tulen/lähen Eesti” on korrektne? Mul nii väga kriibib kõrva see ja alati ütlen tigedalt, et EestiSSE! See “Eesti” on väga-väga levinud nende tohlakate poolt.

Ei, see ei ole korrektne.

Nime Eesti sisseütlev kääne on Eestisse, nt sõidavad Eestisse, mitte „sõidavad Eesti“.
Sama moodi on nimega Hiina: sõidavad Hiinasse, mitte „sõidavad Hiina“.

https://keeleabi.eki.ee/index.php?leht=4&act=2&vld=64

Seda “sõidan Eesti” või “tulen Eesti” vormi kasutavad tavaliselt Soomes elavad/töötavad eestlased.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge filoloogid – teema oli sündinud lapsest, mitte eesti keelest. Tehke endale teema ja vaielge seal nagu jõuate.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Tädi tütar väidab et on minu mehega lapse saanud