Esileht Pereelu ja suhted Tädi tütar väidab et on minu mehega lapse saanud

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Tädi tütar väidab et on minu mehega lapse saanud

Postitas:

Tere,

Käisime perega 2015detsember kuni 7jaanuar 2016 Kanadas tädi perel külas . Nyyd aastaid hiljem tädi tütar kirjutas mulle ja mehele kirjas kus väidab et 10novembril sündinud tütar on minu mehe tehtud . Mees tunnistas et oli vahekorras temaga reisi ajal purjus peaga ega mäleta midagi . Kas see saab olla loogiline kui me lahkusime Kanadast 7jaanuaril et naine sai tütre 10novembril ? Tundub imelik jutt kuna ise jäin esimese lapsega rasedaks 25nda veebruari paiku ja sünnitasin 14.november . Seega jääb ju nende nn lapse saamise vahele kuuajane paus v ei ? Ma nii shokis mures ja pettunud ei teagi enam kuidas edasi v mis .

Kus sina olid siis kui mees parasjagu teisega magas. Kirjutad, et käisid koos mehega tädil külas. Kui mees oli purjus ja mälukas, kuhu sinu mälu siis kadunud on. Mida sina sellel ajal tegid ? olite ju sinu enda jutu järgi koos Kanadas.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui purjus peaga tegi ja ise ei mäleta, siis ei saa ka süüdi olla. Naine peab vastutama, mitte mees, kes napsuga liialdas. Ja vastutama peab ka teemaalgataja, sest ilmselt pole ta olnud piisavalt hea naine, et mees mujale vaatas.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleks õnnitleda värskeid lapsevanemaid, nii siin kui sealpool ookeani.

Eestlasi on vähe ja iivet tuleks tõsta, seega on iga laps ja peaaegu iga meetod teretulnud.

Kust sa võtad, et täditütar eestlane on? Äkki on hoopis neeger? Lapsest eestlast nagunii ei saa kui Kanadas kasvab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui purjus peaga tegi ja ise ei mäleta, siis ei saa ka süüdi olla.

Meie maal nimetatakse joobe tõttu ebaadekvaatse inimesega seksimist vägistamiseks. Kui tegemist just mehega ei ole. Kui on mees, siis on siga, isegi kui täitsa pilditu oli.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie maal nimetatakse joobe tõttu ebaadekvaatse inimesega seksimist vägistamiseks.

Kui üle jood, siis kaobki mälu ära. Inimene paistab täiesti adekvaatne välja, lihtsalt hiljem ei mäleta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näed kuidas elukesed kulgevad, saab üle ookeani lennata ja ajad kohe naise sugulasele kotid taha. Nüüd jama kui palju.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 08:36; 13.11 15:22; 13.11 19:10; 13.11 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No juhtub ka paremates peredes.
Laps ei saa mittemingisuguse valemiga sinu mehe laps olla. Oletame, et vahekord toimus 7 jaanuaril, siis laps oleks pidanud sündima septembri lõpus või viimati oktoobri alguses (üleaegne rasedus). Mehe seemnerakud on liikumisvõimelised mõne päeva (tavaliselt 2-3). Novembrisse sündinud laps ei saa mitte kuidagi olla teie mehe laps.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, milleks teemaalagatajat sedasi sopaga pritsida. Kõik me teeme vigu. Arvan ka, et ajaliselt ei saa su mees olla selle lapse isa. Mõistan, et laps ei ole milleski süüdi ja tahaksid teada, kas mees peab oma tegude eest vastutama. Mind pigem häiriks ka see, et ta sind pettis ja veel ilma kondoomita. Aga kui sa suudad selle andeks anda, oled tugev naine!

Tugev naine? Pigem madala enesehinnanguga ja nõrk. Tugev naine lahkub sellise petise juurest ja saab iseseisvalt hakkama. Piisab teadmisest, et ta ühise reisi ajal sugulasega seksis, mis tähendab, et mehel on suva, kellega ta koos on (kaasaarvatud teemaalgataja), peaasi, et oma vajadused täidetud saab. Samas on teemaalgatajas leidnud endale ideaalse partneri, ka temal puudub väärikus… Kahjuks peavad teised inimesed teie valikute tõttu kannatama

Kes teised? Just tugev naine, ei joosta kohe lahku ja lapsel mõlemad vanemad.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja lapsel mõlemad vanemad.

ja lisaks terve hulk poolõdesid ja poolvendi, kelle olemasolust lapsel aimugi ei ole…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 10:35; 13.11 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kurat teil viga on? Kõik ei saa ühtemoodi “targad”, siia tuli mures naine, paluma abi. Ta küsis ühe küsimuse, ta ei küsinud teilt teie arvamust.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja lapsel mõlemad vanemad.

ja lisaks terve hulk poolõdesid ja poolvendi, kelle olemasolust lapsel aimugi ei ole…

… ja kellel ei ole mõlemat vanemat. 🙁

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks sa seda ei usu? Järelikult pidas su mees teda mitu kuud armukesena kui tütar novembris 2017 sündis. Arvutuste järgi lausa 3 kuud enne rasestumist ja tõenäoliselt hulk aeg ka peale seda. Kusjuures “ma olin purjus ega mäleta” on päris hea vabandus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see täditütar ei saanud sealt natukeseks siiakanti lennata, et veidi kainema peaga see laps valmis teha?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 18:54; 13.11 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi meist kes Eestis elavad ei teadnud et ta rasegi on. Naine pole enam ka nn lapseohtu noor vaid 33aastane .kuupäevad üle vaadatud netis emailil kirjad lennu broneeringutest alles .Hetkel tundub kogu see lugu minule lihtsalt segane ja ka mees ise päris segi lubas minna Kanada ja teha DNA testi kuna ta ise 95%kindel et see ei ole tema laps + lapsel pole mingit sarnasust minu mehega

See küll hea mõte ei ole lasta meest sinna “Kanada” minna….

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 08:36; 13.11 15:22; 13.11 19:10; 13.11 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte keegi meist kes Eestis elavad ei teadnud et ta rasegi on. Naine pole enam ka nn lapseohtu noor vaid 33aastane .kuupäevad üle vaadatud netis emailil kirjad lennu broneeringutest alles .Hetkel tundub kogu see lugu minule lihtsalt segane ja ka mees ise päris segi lubas minna Kanada ja teha DNA testi kuna ta ise 95%kindel et see ei ole tema laps + lapsel pole mingit sarnasust minu mehega

See küll hea mõte ei ole lasta meest sinna “Kanada” minna….

pärast on kaksikud

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 18:54; 13.11 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikute saamisega läheb veelgi kauem aega, kui nüüd läheb- siis uueks aastaks on käes.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 08:36; 13.11 15:22; 13.11 19:10; 13.11 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurosa tohlakaid läheb pidevalt “Tartu”. Eks need samad reisivad Kanada.

Kuule, tohlakas, “kuhu? Tartu” on täiesti korrektne käänamine.

http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=tartu

Mis ei tähenda, et “kuhu? Kanada” seesama oleks.

http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=kanada&F=M

Kas ka: “tulen/lähen Eesti” on korrektne? Mul nii väga kriibib kõrva see ja alati ütlen tigedalt, et EestiSSE! See “Eesti” on väga-väga levinud nende tohlakate poolt.

Ei, “lähen Eesti” ei ole loomulikult õige. Milles sa nüüd õigupoolest neist erinedki – keele reegleid küll paremini ei paista tundvat kui nemad, need tohlakad?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 10:53; 14.11 02:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Tädi tütar väidab et on minu mehega lapse saanud