Esileht Pereelu ja suhted tagasi kokku või edasi

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: tagasi kokku või edasi

Postitas:
Kägu

Kõiges olen ise süüdi. Jätsin mehe maha, tundsin, et enam ei taha ja ei armasta. Sellest möödas 4 aastat juba. Vahepeal on juhtunud nii mõndagi aga pole kumbki leidnud uut ja paremat. Mees on terve see aeg mind tagasi tahtnud ja mina olen talle ikka haiget teinud sellega et ei ole tahtnud. Meil on ka ühised lapsed. Nüüd järsku on minujaoks kõik peapeale pööratud, sest mu eks andis alla ja otsustas hoopis kokku kolida järsku. Ütleb, et ta lihtsalt ei taha üksi enam olla ja mina teda ei taha niikuinii seega tegi oma valiku. Mõistan, saan aru jnejne…
Nüüd siis tuleb mängu uus pere, uus naine, laste saatmine nende juurde jnejne, millega ma ei taha leppida sest olen väsinud kõigest sellest jamast, mille ise tekitasin. Olen ise süüdi, ma tean ja et olen kõikide elu keeruliseks teinud aga nüüd tunnen et tahan et see lõppeks ja ma tahan oma peret tagasi. Tahan olla normaalne pere jälle. Julgust seda välja öelda mul pole, sest tunnen et see on tegelikult vale käitumine minupoolt. Hoian kõik endale ja olen kõigest väsinud. Hirm tuleviku ees üksi jääda lastega ja ollagi elu lõpuni katkine peremudel…eksid, võõrasemad, võõrasisad, kasuõed ja vennad…ei taha enam. Tunnistan oma viga ja ei taha enam seda kõike. Aga tean, et ebaaus oleks nüüd oma suu lahti teha ja oma vigu tunnistada. Vajan aega…aga kui palju?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

RE: tagasi kokku või edasi

mis sa enam kurdad, kaua sa mõtlesid meest tillist kinni hoida?

kõik mis teed, teed ju endale. nüüd ela sellega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, kas sa siis armastad nüüd jälle oma meest või mis? Hirm üksi jäämise ees ja armukadedus pole küll head põhjused uuesti kokku kolida. Lõpuks pole sa ise rahul ja teed mehele jälle haiget. Saa kõigepealt endas selgust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees peaks ikka tõsine jobu olema, et peale sellist allalaskmist tahaks uuesti kokku kolida.Tal mingit eneseuhkust vapsee pole või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ütlesingi, et ma olen kõiges süüdi ja ongi vale seda kõike tahta valedel põhjustel. Ma ei tea kas ma armastan teda aga tean, et tahan tervet perekonda tagasi. Tean ju, et tegelikult olen selle jama ise kokku keeranud ja tegelikult pean ikka iseendas selgusele jõudma. Arvata võib et ta tuleks mu juurde kui nüüd ütleksin, olgugi see eneseuhkuse puudumine või armastus ja pere soov. Ma ei tea lihtsalt enam midagi. Olen oma elus keeranud ühe asja täielikult metsa ja nüüd alles saan sellest aru tõeliselt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ütlesingi, et ma olen kõiges süüdi ja ongi vale seda kõike tahta valedel põhjustel. Ma ei tea kas ma armastan teda aga tean, et tahan tervet perekonda tagasi. Tean ju, et tegelikult olen selle jama ise kokku keeranud ja tegelikult pean ikka iseendas selgusele jõudma. Arvata võib et ta tuleks mu juurde kui nüüd ütleksin, olgugi see eneseuhkuse puudumine või armastus ja pere soov. Ma ei tea lihtsalt enam midagi. Olen oma elus keeranud ühe asja täielikult metsa ja nüüd alles saan sellest aru tõeliselt. [/tsitaat]

paistab, et sul on veel vara memuaare meiega jagada. mine ja mõtle asjad selgeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa tunned, et nüüd oled endas kindel, mine ja räägi mehega enne kui hilja. Uus armumine võib mehe senised tunded sinu vastu pea peale keerata. Kui tahad perkonda päästa, tegutse kiirelt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on klassikaline ise-ei-taha-teistele-ei-anna mudel. Ma ei saa ainult aru, et neli aastat elasid ilma meheta ja nüüd tuli alles hirm üksi jääda lastega? Kuidagi segane jutt on sul..
Eks andis alla ja otsustas kokku kolida järsku. Uue naisega siis või? Ja tundub et peale seda on su armastus ja hirm üksi jäämise ees tulnud? Armukadedus, et mees suudab lõpuks edasi liikuda ja veel uue naisega kokkugi kolida, sina istud ikka sama koha peal. Ja oma lapsi ei taha sa ka sinna saata.. Ah ma ei saa enam midagi aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa nii kohutavalt kardad üksi jäämist? Kui sa mehest lahku läksid, ju siis olid selleks piisavad põhjused. Paraku on inimeste mälul hea omadus halb unustada ja mäletada vaid head. Ära peta ennast, sellest vanast üles soojendatud supist asja ei saa. Ela üksi ja tunne elust rõõmu, ainult siis on võimalik, et tuleb ka sinu ellu uus ja tore inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma räägiks esimesel võimalusel oma tunnetest mehele, aga ainult siis, kui seda meest siiralt armastaksin!

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa võid arvata et oled eriline aga tegelikult nii ongi, et kui lõplikult ilma oled eksist jäänud , hakkab kurb ja endast hale jne.
oma esimesest abielust marssisin ka minema, lahutasime ära ka aga ikka oli ahel tahtmine koku saada ja seksida, mõlemapoolne soov aga kui ta lõpuks uue naise leidis, siis oli ikka hale.
olime juba jõudnud kokkukolimisest rääkida ja abiellumisest uuesti jne.
selle käigus unustasime ära,miks üldse lahku sai mindud.
Tagantjärele olen hirmus õnnelik, et me ikka päriselt lahku läksime, ma poleks eales oma teise mehega kohtunud,kui meil see lakku kokku mäng oleks jätkunud

ja mu teise mehe ex püüab ka juba 5 aastat meest uuesti enda juurde tagasi meelitada igasugu võtetega, kuigi see aeg kui mees enne minuga tutvumist 2 aasta üksi elas, polnud exil temast sooja ega külma

ei ole midagi uut siin päikese all

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära tee seda, juba enda pärast ära tee, sest sa ei jää lõpuks ikkagi rahule.
Olen kindel, et kui nüüd mehe tagasi kutsuksid, siis mingi aja pärast oled jälle silmitsi faktiga, et IKKAGI sa ei taha temaga koos olla.
Mul on see läbikäidud. Peale lahkukolimist poole aasta pärast hakkasin millegipärast kahtlema ja tegin ettepaneku uuesti proovida (2 last, 14 aastat kooselu tõusude ja mõõnadega, armastav mees jne). Tänaseks olen aru saanud, et uuesti kokkukolimine oli VALE, midagi ei läinud paremaks ja et meie suhe perena on läbi mis läbi – ma ei taha oma abikaasaga koos olla, koos aega veeta, rääkida … mitte midagi ei taha.
Meil olin ka mina algataja. Nüüd ongi nii, et läheme pabereid sisse viima ja lahutame selle abielu ära, aga oleks võinud seda juba kevadel teha.
Vastupidiselt sinule ma tõesti loodan, et ta suudab minust lõpuks loobuda ja leiab endale toreda kaasalase, kes saaks hästi läbi meie lastega. Ja jumala pärast, saagu lapsi juurde, kui soovi on:)

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Pereelu ja suhted tagasi kokku või edasi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.