Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tagasi teie hulgas:(

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tagasi teie hulgas:(

Postitas:

Olen nyyd uuesti tagasi teie ridades. Peale 2 aastat yritamist õnnestus siis nädalaks kaks triipu saada. Kahjuks rasedus peetus, ootan nyyd, et kõik ilusti ära puhastuks. Loodan, et ei pea tbl ega muud säärast kasutama. Hea vähemalt teada, et õnnestus ilma kõrvalise abita rasestuda. Loodame siis uusi triipe saada, hea kui 2 aastat neid aint ootama ei peaks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega pole sõnu, mis sind lohutaks aga samas on sul teadmine, et oled võimeline rasestuma.
Ole vapper ja tuleb uskuda, et peagi saad uued triibud !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pai sulle 🙁
räägitakse, et pärast peetumist/katkemist on eriti kerge rasedaks jääda. see mõju kestab 6 kuud.
loodan, et lähebki nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loyya – niiiii kurb! Pai sulle ja luba endal kurvastada. Kalli sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pai 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kallikesed lohutavate sõnade eest! Ilusat nädalavahetust teile ja meile kõigile kiireid triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga kahju, õnneks ei olnud sul ka väga palju aega, et selle raseduse-mõttega harjuda – kui see sind lohutab, siis sa ei ole oma murega üksi…mulgi 2 korda järjest sedasi juhtunud :(. Oleme vaprad, peame vastu ja uute üritamisteni 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehhh, mul ka just sama kogemus seljataga, aga selle vahega, et mul 4 aastat üritamist. Nädalakese sain triipe nautida ja kõhtu paitada. Aga ma olen ise positiivne. Kõik siin elus juhtub mingi põhjusega ja ju on siis saatusel midagi veel paremat varuks meie jaoks. Ise hakkasin usinasti jooksmas käima, olen muutnud oma toitumisharjumusi tervislikumaks. Magus ja saiakesed on menüüst väljas. Olen kindel, et sel aastal õnnestub!!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tagasi teie hulgas:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.