Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tagastusotsus tehtud :)

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Tagastusotsus tehtud :)

Postitas:

Ah kurja,mul tekkis ka hasart nüüd;D
Vaatan kohvitass käes,kuidas linnud rõdul süüa nokivad ja tegin nalja pärast perekooli lahti ja siin selline kihamine tuluka teemal ja vaatasin,et meil ka otsus tehtud ja ettemaksukontolt raha läinud;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka otsus tänase kuupäevaga tehtud. Aga ega see ju ei tähenda, et raha varem tuleks. Huvi pärast vaatasin internetipangast eelmise aasta raha laekumiskuupäeva ja see oli 28.veeb nagu lubatud. Vaevalt siis sel aastalgi varem tuleb. Minu mäletamist mööda oli eelmisel aastal ka otsus juba varakult tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet seal enam on kas täna või homma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]SEB on igal aastal enne saanud õnneks :)[/tsitaat]

ja Swed klientidel jagub siis raha kauemaks,kui hiljem kätte saame;)););)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need, kes ei usu, et juba tänasest rahad laekuvad:
http://www.e24.ee/748218/ule-55-000-deklareerija-saab-tulumaksu-tagasi-juba-tana/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Swedbank ja hetk tagasi laekus raha! Deklaratsiooni tegin 14. õhtul ning otsuse kuupäev oli täna tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus kohas see deklaratsioonil kirjas on, et ootab otsust..mul lihtsalt see tavaline info, et uuendatakse kord nädalas ja allpool info, et tulumaks tagastatakse …..pangakontole jne. niisugust kirja, et ootab otsust või otsus nr….pole nagu näha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed e-maksuametisse(mitte füüsilise isiku 2011 aasta tuludekl. lehele),siis sealt valid nõuded ja kohustused,vasakult tulbast tagastus ja ümberkanetaotlused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 16:00; 22.02 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka laekus täna arvele kell 15.00. Täitsin 14.02. öösel(tulin töölt). arve swedbangas. Eelmineaasta sain 28.02.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hoopis selline küsimus,nõuded ja kohustused all on summa ja tasumistähtpäev tulevikus.Kui vajutan summa peale(see on aktiivne) siis nõuded,et tasumistähtpäev 02.07.2012?:( deklaratsioonil aga kiri: Deklaratsiooni staatust selgitavaid teateid uuendab infosüsteem automaatselt üks kord nädalas, seetõttu palume Teil aeg-ajalt infolehe teateid jälgida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 16:00; 22.02 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel pole lihtsalt otsust tehtud. Eks täna-homme tuleb otsus, kui kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et need kõige suuremad deklaratsiooni teemal kirejad saavad võimalikult kiiresti tagasi ja siis ehk jääb väheke vaiksemaks siin ja saab ka vahepeal millestki muust rääkida, kui sellest, kas raha on juba ettemaksu kontol või mitte.

Ausõna, nii kõrini on sellest teemast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin 14.02 ja raha juba arvel SEB.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka selline kiri ,et 02.07.2012 ja eile ei olnud veel tagastusotsust tehtud aga täna hommikuks kell 07.24 oli:) Eks nüüd näis millal raha üle tuleb:) Kannatliku meelt kõigile 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 08:25; 23.02 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegil on veel selline tekst seal all kirjas?

Otsuse tegemise kuupäev on 23.02.2012

Kui Te parandate või täiendate Maksu- ja Tolliametile juba esitatud tuludeklaratsiooni, mille alusel on Teile tagastatud või teiste maksukohustuste katteks kantud suurem summa, kui vastavalt parandatud deklaratsioonile oleks tulnud tagastada või kanda, siis on Maksu- ja Tolliametil õigus arvestada alusetult tagastatud või tasaarvestatud summalt intressi. Intressi arvestatakse tagasiulatuvalt alates päevast, mil summa tagastati või tasaarvestati kuni selle summa tasumise või tasaarvestamise päevani, viimane kaasa arvatud (maksukorralduse seadus § 115)

Mõtlen seda kui ma ei muuda aga ikkagi on midagi valesti pandud sinna ,kas nad ikka vaatavad üle selle tuludeklaratsiooni mis panga kaudu täitsin.Oma arust on kõik õigesti tehtud.Küsin kas kõigil on see tekst seal all?

Aitähh vastajale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 08:25; 23.02 11:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tagastusotsus tehtud :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.