Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tagastusotsus tehtud :)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Tagastusotsus tehtud :)

Postitas:
Kägu

RE: Tagastusotsus tehtud :)

Mul ka läinud ettemaksukontolt raha…jee…nüüd paari tunniga peaks arvel olema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mul pole mitte kadunud ettemaksukontolt, vaid mul pole seda sinna jõudnudki veel. olen hommiku 10 alates paar x jälginud.
Ütlen kohe nendele kisajatele, et lapsed nälga suremas jne. Ei kõik on ok, aga jäin oma kikust 2 nädalat tagasi ilma ja hinnapakkumine oli 412e, nii et jah see aasta ootan ka mina seda raha pikkisilmi:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

SEB on igal aastal enne saanud õnneks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just tuli mail ja raha kontol. SEB pank…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raha käes-SEB

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jepikajee.. mul ka ettemaksukontolt läind ja täitmise kuupäev 22.02 🙂 hansapangas arve, hetkel üle ei ole veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Selle tulukarahadega on üldse nii, et tegelikult samahästi ju võiks hoiupõrsasse aasta otsa raha koguda ja siis nt 24. veebruaril see kassa avada ja ongi jutkui süllekukkund rahavõit 🙂 Deklaratsiooniga ju samuti saab lihtsalt omaenda makstud raha.[/tsitaat]

Päris hoiupõrsateema see tulukas ikka ei ole. Et kui panen iga kuu 100¤ kõrvale, saan aasta pärast 1200¤. Aga sel juhul on mul iga kuu ka 100¤ vähem kulutada olnud. Tuluka puhul saan nö boonusena veel juurde midagi.
Hoiupõrsa puhul tõstad enda raha ühest kohast teise. Tuluka puhul saad aga riigi \”rahakotist\” endale tagasi midagi (kui saad).
Mina ootan küll iga aasta veebruarikuud, kui mulle laekub \”13-s palk\” 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

laekunud, SEB.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Jepikajee.. mul ka ettemaksukontolt läind ja täitmise kuupäev 22.02 🙂 hansapangas arve, hetkel üle ei ole veel.[/tsitaat]
kui sa räägid swedbankist, siis pakub et see tuleb homme, kui seb-il täna tuli:)iga aasta tavaliselt nii olnud
mul ka swed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ettemaksukontolt läinud, panka veel ei ole jõudnud. Swed

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kui sa räägid swedbankist, siis pakub et see tuleb homme, kui seb-il täna tuli:)iga aasta tavaliselt nii olnud
mul ka swed.[/tsitaat]

ma usun küll, et täna tuleb. pankadevahelised maksed ju paar tundi ja kell nii vähe veel 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul ka täitmis kuupäev 22,02,2012 aga ja ettemaksukontolt raha kadunud aga käes veel ei ole. swed.

Please wait...
Postitas:
piiiga81

Ah kurja,mul tekkis ka hasart nüüd;D
Vaatan kohvitass käes,kuidas linnud rõdul süüa nokivad ja tegin nalja pärast perekooli lahti ja siin selline kihamine tuluka teemal ja vaatasin,et meil ka otsus tehtud ja ettemaksukontolt raha läinud;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma usun küll, et täna tuleb. pankadevahelised maksed ju paar tundi ja kell nii vähe veel 🙂 [/tsitaat]
ei no muidugi tore oleks, vastu ei vaidleks, jookseksin kohe kikusi parandama:D
lihtsalt eelnevatel aastatel oli ka nii, et esimene päev seb ja järgmine swed. Kuigi mul vist nagu pole raha ettemaksukontole tulnudki, kuigi otsus täna tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma usun küll, et täna tuleb. pankadevahelised maksed ju paar tundi ja kell nii vähe veel 🙂 [/tsitaat]

Ma vaatasin,et eelmise aasta summa tuli Swedbank´a samast pangast.Nii,et need pangasisesed maksed,seega peaks veel kiiremini ju minema!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka otsus tänase kuupäevaga tehtud. Aga ega see ju ei tähenda, et raha varem tuleks. Huvi pärast vaatasin internetipangast eelmise aasta raha laekumiskuupäeva ja see oli 28.veeb nagu lubatud. Vaevalt siis sel aastalgi varem tuleb. Minu mäletamist mööda oli eelmisel aastal ka otsus juba varakult tehtud.

Please wait...
Postitas:
nupsu00

Mis vahet seal enam on kas täna või homma…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mul ka otsus tänase kuupäevaga tehtud. Aga ega see ju ei tähenda, et raha varem tuleks. Huvi pärast vaatasin internetipangast eelmise aasta raha laekumiskuupäeva ja see oli 28.veeb nagu lubatud. Vaevalt siis sel aastalgi varem tuleb. Minu mäletamist mööda oli eelmisel aastal ka otsus juba varakult tehtud.[/tsitaat]
oleks võinud, siis paar rida ülevalt poolt ka lugeda. SEBis on juba osadel laeukunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]SEB on igal aastal enne saanud õnneks :)[/tsitaat]

ja Swed klientidel jagub siis raha kauemaks,kui hiljem kätte saame;)););)

Please wait...
Postitas:
Kägu

need, kes ei usu, et juba tänasest rahad laekuvad:
http://www.e24.ee/748218/ule-55-000-deklareerija-saab-tulumaksu-tagasi-juba-tana/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul Swedbank ja hetk tagasi laekus raha! Deklaratsiooni tegin 14. õhtul ning otsuse kuupäev oli täna tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kus kohas see deklaratsioonil kirjas on, et ootab otsust..mul lihtsalt see tavaline info, et uuendatakse kord nädalas ja allpool info, et tulumaks tagastatakse …..pangakontole jne. niisugust kirja, et ootab otsust või otsus nr….pole nagu näha

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lähed e-maksuametisse(mitte füüsilise isiku 2011 aasta tuludekl. lehele),siis sealt valid nõuded ja kohustused,vasakult tulbast tagastus ja ümberkanetaotlused.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul ka laekus täna arvele kell 15.00. Täitsin 14.02. öösel(tulin töölt). arve swedbangas. Eelmineaasta sain 28.02.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimase käoga tahaksin ka teada kus kirjas et ootab otsust?=

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul hoopis selline küsimus,nõuded ja kohustused all on summa ja tasumistähtpäev tulevikus.Kui vajutan summa peale(see on aktiivne) siis nõuded,et tasumistähtpäev 02.07.2012?:( deklaratsioonil aga kiri: Deklaratsiooni staatust selgitavaid teateid uuendab infosüsteem automaatselt üks kord nädalas, seetõttu palume Teil aeg-ajalt infolehe teateid jälgida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimasel pole lihtsalt otsust tehtud. Eks täna-homme tuleb otsus, kui kõik korras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodan, et need kõige suuremad deklaratsiooni teemal kirejad saavad võimalikult kiiresti tagasi ja siis ehk jääb väheke vaiksemaks siin ja saab ka vahepeal millestki muust rääkida, kui sellest, kas raha on juba ettemaksu kontol või mitte.

Ausõna, nii kõrini on sellest teemast!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin 14.02 ja raha juba arvel SEB.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ka selline kiri ,et 02.07.2012 ja eile ei olnud veel tagastusotsust tehtud aga täna hommikuks kell 07.24 oli:) Eks nüüd näis millal raha üle tuleb:) Kannatliku meelt kõigile 🙂

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tagastusotsus tehtud :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.