Esileht Ilu ja tervis Taguots valus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Taguots valus

Postitas:

Sõna otsese mõttes. Isegi mitte nagu alaselg (mis võiks tähendada ilmselt põit või neerusid), vaid nimelt taguots. Kartuleid pannud ei ole, kas siis tuult saanud vms.? Ah-jaa, mäletan ka peale sünnitust seda tunnet, et taguots nagu hakkaks küljest ära kukkuma, aga jah, ka sünnitanud hiljuti ei ole 🙂 Kerge nõrkus ja iiveldus on ka? Mis pagan see on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 15:12; 19.05 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

delikaatne teema aga küsin siiski, mis mõttes taguots, kaldun arvama et järsku hemoroidid..kui mitte siis paluks ehk detailsemat selgitust..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd konkreetses mõttes kogu tagumik, siis äkki oled külmetanud ja saanud istmikunärvi põletiku? Mul on see olnud 2x ja see on ikka väga valus, ebamugav ja nõme tunne. Soovitaks soojendavat geeli/kreemi + soojad püksid ja vähe koormust (kükke ära tee:)).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, just kogu tagumik, pealtpoolt. Mul on neerupõletik kunagi olnud ja see valutas kõrgemalt, aga hemorroidid kindlasti mitte. Meenub veel, et hakkas vist tunda andma, kui olin sunnitud kaks tundi järjest ühe koha peal seisma, algul nagu sellel ei mõelnudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 15:12; 19.05 23:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on närv vigastada saanud ja selline istmikuvalu on sage külaline. Selline tunne on vahel, nagu tagumik oleks eraldi kehaosa, selline nõme nüri valu on, ja midagi ei aita, istu või astu siis, kuidas tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Taguots valus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.