Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tahaks aru saada aga ei saa, kohe mitte kuidagi ei saa ja kahtlastest asjades…

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 171 )

Teema: Tahaks aru saada aga ei saa, kohe mitte kuidagi ei saa ja kahtlastest asjades…

Postitas:
Kägu

Ikkagi, inimene usub ainult seda mida uskuda soovib ja mitte keegi ei suuda teda veenda kui inimene ei taha uskuda. Sama nagu uskuda kas Jumal on olemas, usud või usu, keegi ei suuda ümber veenda. Sul on ikkagi valik uskuda ennast, käituda enda uskumuse järgi ja lõpetada see kahtlemine või kas sa üldse kahtled, või tahad niisama jaurata.

Imelik, et vaktsiinifanatid räägivad muudkui kellegi või millegi uskumisest. Nad “usuvad isegi teadust” ????

Kas te mõnikord mõtlemist ja loetu-kuuldu analüüsimist ka olete proovinud või toetute puhtalt usule?

Küllap nad ei pea end piisavalt kompetentseks, et seda teaduseasja mõista (see ei ole tegelt nii raske, aga aega ja pühendumust nõuab küll)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on solidaarsussüsteem. Haiged on oma ravi eest kindlustust maksnud. Ja mind isiklikult ei häiri nt isegi see asjaolu, et haigekassa raha kasutavad proportsionaalselt kõige rohkem üsna väike arv inimesi… 20/80. Kui kedagi nüüd riigist sedasi välja arvama hakata sellepärast, et ta ei käitu nii, nagu sina sooviks – well… Ma enne jätaks sinu sellest ravist ilma, et sellist asja isegi kaalud.

Ära muretse. Teised ravid toimuvad solidaarselt edasi.

Ei muretsegi. Tuleb mis tuleb. Kõik riskid, mis olen saanud maandada ja kindlustada, olen kindlustanud 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saa inimest sundida loobuma ravist kui ta on eluaeg maksnud ravikindlustust, mõtle ka enne kui lahmid. Kõik kes on ravikindlustatud, neile kehtib ravi.

Minu jaoks on point hoopis muus – kui sa ei taha vaktsiini, siis järelikult oled kindel, et ei vajagi seda. Usud, et tuled haigusega toime. Miks sa siis ikka tagaukse endale lahti hoiad? Vastan – sest tegelikult kuskil kuklas sa mõistad isegi, et oht, et su organism ei tule haigusega toime, on reaalselt olemas. Sa kardad. Samas pead end nii eriliseks, et väärid igal juhul mõistmist ja abi. Ma ei taha vakstiini – saage minust palun aru. (Tooge kandikul tõendeid.) Ravi ma ikka tahan. Saage aru!

Ma enam ei jõua aru saada. Ongi kõik.

Vasta palun ka paksude eest – ta ei taha muuta oma elustiili, sööb endiselt saia, keeduvorsti ja coca-colat, rasva tuleb aina juurde nii et kõndida ja hingatagi on raske… Miks me solidaarselt selliste inimeste ise endale selga söödud tervishädasid ravime?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda kas 90% on või pole ma tervisameti lehelt välja ei loe. Miks on tasakaal selline – sellele võib olla mitu selgitust ja fakte ma ei tea.

Kui intensiivravi arst ütleb, et põhjus on selles, et just vaktsineerimine aitab ära hoida need rasked juhtumid, mis jõuavad intensiivi, siis kas see on piisavalt kaalukas sinu jaoks? Atikkel 1 ja artikkel 2.

Tänanses statistikas on surmade seas vaktsineerituid ja vaktsineerimata pea pooleks (3/4) lisaks üks täpsustamisel. Kus need vaktsineeritud patsiendid surevad, kui nad intensiivi ei jõua? Kas intensiivraviarst seda ka ütles?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid tavalisi valuvaigisteid, nohurohte ja köharohte võtate küll muretult ja annate lastelegi.

Rohte?

Jah, mis seal imelikku on? https://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=rohi&F=M

Kõlab kuidagi harimatult, muud ei midagi.

Paugupealt poleks vajagi olnud – teadaolevalt ennustati saabuvat lainet juba tükk aega tagasi. Vôlumist pole ka vaja, teadaolevalt on laenu vôetud mitmeid miljardeid. Kas sealt poleks siis saanud kasvôi üht, korralikult töötavat nakkushaiglat luua?

Probleem on natuke selles ka, et need koroonaGA haiglas olijad ei ole seal ilmselt suuremalt jaolt koroonat ravimas vaid midagi muud, ning on andnud lisaks haiglasse tulles ka positiivse testi või selle koroona haiglasisese leviku teel mõnelt vaktsineeritud töötajalt (keda ei testita) saanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei. Miks peavad lapsed oma hariduse ohverdama, kuna osad ei taha vaktsineerida ega oska vältida nakkust?

Ja t-biilid räägivad ikka nakkuse vältimisest vaktsiini abil…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://makroskoop.ee/80-vaktsineeritud-elanikkonnaga-singapuris-levib-koroonaviirus-valgukiirusel/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvad, et perekool annab sulle kõige pädevamad vastused???? Mingid suva kasutajad lingivad suva asju, siis tead raudselt, et said õiget infot?

<p style=”text-align: left;”>ei ole nii. Loen läbi ja olen allikakriitiline. Miks siia, sest vaatamata sellele et siin liigub väga palju pahna olen varem siit saanud ka väga adekvaatset infot.

Kutsuti üles, et veename neid kes pole vaktsineeritud. Palun veenge mind. Veendun ainult siis kui olen algandmeid ise näinud. Algandmeid efektiivsus osas ja riskide osas.

Ühinen sinuga. Koroona- ega maskieitaja ma pole, täitsa mitu lamemaalasest facebooki kontakti olen isegi tutvusringkonnast eemaldanud, aga umbes siis, kui asi läks suvel laste vaktsineerima kihutamiseks ilma mingite veenvate argumentideta, tekkis minuski tõrge ning umbusk valitsuse ja, andke andeks, ka tugevalt valitsusmeelsete teadlaste suhtes. Selleks, et oma tervist kaalule panna, ootaks tõesti rohkem sisulist selgitustööd ja läbipaistvust. “Usaldage teadlasi, vaktsiinid on ohutud” on sellised “sest et ma ütlesin nii” tasemel argumendid. Aga nagu näha, seda teemaalgatustki on mehiselt miinustatud, kogu valitsuse kommunikatsioon põhineb hoiakul “kes meiega ei nõustu, on kuritegelikud lollid” ja sisulisse dialoogi, sildistamata, ei taha keegi laskuda.</p>

Aga selgita milline teavitustöö oleks sulle usutav. Kui sa ei ole arst ega teadlane, ega nemadki ei tea mida vaktsiin endas tegelikult sisaldab, sest need on suured saladused. Iga eestis elav arst ja teadlane usub paratamatult seda sama mida vaktsiinitootja talle ütleb, sest mitte keegi ei saa vaktsiini lahti võtta ja vaadata mis seal sees on. Ainult mida meie teadlased ja arstid teha saavad, on jälgida kuidas vaktsiin käitub inimesega. See pannakse kirja ja edastatakse vaktsiinotootjale. Muidugi on ka suurt segadust tekitanud erinevate riikide käitumised, nad osade vaktsiinise kasutamisest loobunud ja loomulikult see tekitab küsimusi kõigis.

Aga kuna keegi meist neid vaktsiine lahti võtta ei oska, siis jääbki ainult usaldada seda ja uskuda kõige paremat. Aga jällegi, need kes ei ole end tänaseks vaktsineerinud, on näiteks ka läbipõdenud, siis nad on ometi elus, nad ei surnud ära. Läbipõdenuid ei vaktsineeritagi enne 6 kuu möödumist, oli nii? St nõuda kõigilt vaktsineerimist on võimatu, ka Kaja Kallas oli vaktsineerimata, sest põdes haigust ja oma ühedoosiga vaktsiini sai alles sellel suvel.

No vot, segadust ja teadmatust ja küsimusi on igal pool ja palju. Ning ma ei nõuakski vastuseid, saan täiesti aru, et see teema on keeruline ja kõik oleks ok, kui samas vaktsineerimist nii tungivalt samas ei nõutaks, sisuliselt pimesi hea õnne peale välja minemist. Ja nende peale, kes tahavad selle valguses otsustada ise, kuidas käituda, vaadatakse viltu ning halvakspanuga. Minugi suhted üsna mitme sõbraga on katkenud, kui nad on peale lennanud küsimusega, MIKS ma vaktsineeritud ometigi ei ole ja siis lihtsalt vihaseks saanud, kui olen seletada üritanud, miks minus selle teema vastu täit usaldust ei ole ???? Väga halb ja kurb ajastu on.

Täitsa mõistan. Ma olen kõigile öelnud, et olen läbi põdenud, mis annab parema kaitse kui vaktsineerimine. Kahjuks jäi kevadine kerge läbipõdemine “ametlikuks” tegemata, sest ei kujutanud ealeski ette, et terveid vaktsineerimata noori inimesi, kellel reaalselt on üliväike võimalus haiglaid nö koormama hakata, sedasi represseerima hakatakse.

Nüüd siis üritan tagantjärele tõestada ja lähen kohtusse kui tarvis. https://tsiviilallianss.ee/uhishagid/

Soovitan kõigil teha synlabis veenivere antigeeni test ning liituda ühishagiga õiguskaitse saamiseks. Tõenäosus on suur, et inimene on enese teadmata selle läbi põdenud, antikehad ja mälurakud tekkinud ning loomulik kaitse olemas.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil imelisel põhjusel panevad surmad ka püstloodis üles, kuigi vaktsineeritud pidavat märkamatult põdema https://www.worldometers.info/coronavirus/country/singapore/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil imelisel põhjusel panevad surmad ka püstloodis üles, kuigi vaktsineeritud pidavat märkamatult põdema https://www.worldometers.info/coronavirus/country/singapore/

Tõenäoliselt uus tüvi. Häda on selles, et mida rohkem ja laiemalt lastakse viirusel rahulikult levida, mida aeglasemalt läheb vaktsineerimine ning mida rohkem toimib inimkontakt vaktsineerimata riikide ja vaktsineeritud riikide vahel, seda suurem on võimalus uue mutatsiooni tekkeks. Täiesti võimalik on ka, et vaatamata kõigile meetmetele ja rangetele piirangutele, ei saa ka kiire vaktsineerimisega (kui uue tüve vastu vaktsiini modifitseeritakse nüüd) mutatsioonide tekkele piiri peale, kuna lihtsalt on sattunud nii hea muteeruja viirus seekord. Siis ongi pehmeltöeldes maailma ülerahvastuse ja rahvastiku vananemise probleem varsti lahendatud. Väga valusal teel. Teadusel on omad lahendid, aga need ei ole kõikvõimsad, eriti mitte siis, kui nende lahenduste kasutuselevõtt on vabatahtlik, mõnele riigile kättesaamatu ja viiruse muteerumisest aeglasem protsess.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mingil imelisel põhjusel panevad surmad ka püstloodis üles, kuigi vaktsineeritud pidavat märkamatult põdema https://www.worldometers.info/coronavirus/country/singapore/

Tõenäoliselt uus tüvi. Häda on selles, et mida rohkem ja laiemalt lastakse viirusel rahulikult levida, mida aeglasemalt läheb vaktsineerimine ning mida rohkem toimib inimkontakt vaktsineerimata riikide ja vaktsineeritud riikide vahel, seda suurem on võimalus uue mutatsiooni tekkeks. Täiesti võimalik on ka, et vaatamata kõigile meetmetele ja rangetele piirangutele, ei saa ka kiire vaktsineerimisega (kui uue tüve vastu vaktsiini modifitseeritakse nüüd) mutatsioonide tekkele piiri peale, kuna lihtsalt on sattunud nii hea muteeruja viirus seekord. Siis ongi pehmeltöeldes maailma ülerahvastuse ja rahvastiku vananemise probleem varsti lahendatud. Väga valusal teel. Teadusel on omad lahendid, aga need ei ole kõikvõimsad, eriti mitte siis, kui nende lahenduste kasutuselevõtt on vabatahtlik, mõnele riigile kättesaamatu ja viiruse muteerumisest aeglasem protsess.

Tere, lollide vastuste genereerimise bot 🙂
Töötle seda boldis rida üleval ja ühenda siis selle teabega, et vaktsineerimine viiruse levitamist ei mõjuta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viirust ei peata vaktsiin ja isegi kui kõik vaktsineerida, siis viirus levib siiski edasi ja ikka keegi satub haiglasse ja sureb.

*Keegi* kindlsti, aga nagu ka TÜ Kliinikumi arst Joel Starkopf tänaõhtuses AK-s kenasti ütles, siis kui haiglasse satuksid ainult vaktsineeritud, oleks koormus haiglale suhteliselt kerge ja tööd saaks teha tavarežiimis. Praegu aga on haiglad nõrkemise äärel just vaktsineerimata inimeste tõttu.

See on muidugi täiesti lollakas väljaütlemine – “kui haiglas oleksid vaid vaktsineeritud”?!
Ma pigem tahaksin mõelda nii, et “kui vaktsineeritud haiglasse ei satuks”, siis oleks ka täitsa ok.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Häda on selles, et mida rohkem ja laiemalt lastakse viirusel rahulikult levida

Ikka

Tere, lollide vastuste genereerimise bot ???? Töötle seda boldis rida üleval ja ühenda siis selle teabega, et vaktsineerimine viiruse levitamist ei mõjuta.

Kuidas ei mõjuta. Igaüks neist meetmetest mõjutab teatud protsendi jagu. Kujuta puzzlet ette. Ükski puzzle tükk ei ole terve puzzle suurune aga igaüks neist panustab tervikliku puzzle valmimisse. Sellise levimise olukorras tõepoolest vaktsineerimine ainsana ei auita, aga nii nagu mask ja distants jne aitavad teatud protsendi jagu, aitab ka vaktsineerimine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtame rootsi vanadekodud kus tuhanded surid loogu

Tagantjärele tarkusena tegi Rootsi ilmselt õigesti, lastes inimestel juba alfa-tüvega antikehad saada, mis ilmselgelt on praeguse delta vastu parem relv kui vaktsiin. Kõik ahhetasid, aga kes naerab täna? 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei arva, et oleks pidanud uusi haiglaid rajama ja kedagi Soomest üle ostma hakkama covidi pärast.

Mõistlik oleks, kui inimesed suudaksid ise mingilgi määral vastutust võtta. Vähendaksid kontakte, kannaksid mõnes kohas maski, vaktsineeriksid. Et meditsiinisüsteem toimiks ja samas oleksid nn riiklikud piirangud minimaalsed. Aga ei, vastupidi. Õudne tänitamine käib, kuidas Kaja või Martin või keegi kolmas on süüdi. Sest “kuna maskikandmine pole kohustuslik, vaid soovituslik, siis ma ei kanna kusagil”, sest “kui kaubanduskeskused lahti hoitakse, siis ma lähengi meelega sinna hängima”, sest “kuna ma suhtun kriitiliselt valitsuse tegevusse, siis ma lähen ja kogunen Vabaduse väljakule tihedasse punti – nähku siis, raisad”. Lasteaed.

Ma ka ei arva, et valitsus on suurepäraselt hakkama saanud, aga saan ise aru, et töötav tervishoiusüsteem on vajalik mulle endale. Seega ma teen ka enda poolt kõik võimaliku, et mitte nakkust saada ja edasi levitada. See ei ole Kaja ja Taneli jaoks, vaid minu enda ja mu lähedast jaoks.

Vabandust, aga lasteaed on valitsus. Esimene aasta oli andestatav. Jah, kõik olid peata – mis uus haigus see on, mida teha jms, kas karjaimmuunsus või mitte jms…

Nüüdseks juba väga selge – kelle jaoks on haigus ohtlik, kes on haiglates, kes surevad, kuidas haigus kulgeb, kui suur on vaktsineerimise effektiivsus, mis on vaktsineerimise ohud jpm. (ma räägin tervest maailmast kogutud sõltumatutest andmetest mitte ainult Eestis tehtud analüüse). Selge on ka see kelle jaoks EI OLE haiguse läbipõdemine ohtlik.

Haiglaravi vajavad reeglina vanemaealised ning kaasuvate haigustega inimesed (nt eelmisel nädalal surnud olid kõik vanuses alat 75+). Viirus iseenesest ei tapa vaid sellega kaasnevad põletikud ning tromboosid peamiselt. Ka nende osas on ravi olemas ja edukalt katsetatud KODUNE RAVI kui sellega õigeaegselt alustada, ei pea ka kaasuvate haigustega inimene nö haiglasse sattuma. Viiruse karjaimmuunsus ei ole võimalik – see tuli, et jääda.

Seega – selle asemel, et hirmutada terveid inimesi haiglasse “sattumisega” ja survestada kõiki vaktsineerima – võiks valitsus rahulikult kommunikeerida, et vaktsineerimine on vajalik, et riskigrupi inimestel hoida ära rasket haigust. Lisaks jõuliselt soodustama varajase koduse ravi kasutuselevõttu, et ohus haigestunud saaksid kohe end ravima hakata, mitte ei pea ootama kuni seisund kriitiliseks läheb. (perearstidel ju teada oma nimistu inimeste haiguslood ja riskid).

Milleks sulgeda nt spordiklubisid kus ei ole haigla intensiivravipalatite “klientuur”? Milleks suruda vaktsiini peale kõigile ilma eelnevalt testimata kas inimesel on juba antikehad olemas ja ta ei vaja vaktsiini?

Kui palju on seekord räägitud väga vajalikust ja olulisest kätepesust, õigest toitumisest, vitamiinidest, liikumisest? Vaimse tervise hoidmisest? Ainult vaktsiin-vaktsiin-vaktsiin ja valimatult kõigile?!

Lasteaed, tõepoolest.

Tekst läks emotsionaalseks kuid vaenu õhutamine on viimane mida soovin…. Ülisuur probleem on, et tavaline inimene lihtsalt kaotab pea ja mõtlemisvõime selles info virrvarris. Tohutult produtseeritakse artikleid ja infot mis survestab, hirmutab, manitseb jms. Kõrvale jäetakse täiesti see, et kas konkreetne inimene seda VAJAB.

Nagu näha, paljudele piisab sellest lihtsustatud “motiveerivast” tekstist, et teed süsti, siis saad kinno. Paljud aga tahavad teada miks nad seda tegema peavad, kas on näidustused, mis on kasud ja riskid ja kas see on üldse põhjendatud. Ja nüüd on need inimesed kes küsimusi küsivad millele vastuseid pole justkui kõige suuremad tolad?!

 

 

 

 

 

 

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega – selle asemel, et hirmutada terveid inimesi haiglasse “sattumisega” ja survestada kõiki vaktsineerima – võiks valitsus rahulikult kommunikeerida, et vaktsineerimine on vajalik, et riskigrupi inimestel hoida ära rasket haigust. Lisaks jõuliselt soodustama varajase koduse ravi kasutuselevõttu, et ohus haigestunud saaksid kohe end ravima hakata, mitte ei pea ootama kuni seisund kriitiliseks läheb. (perearstidel ju teada oma nimistu inimeste haiguslood ja riskid).

Milleks sulgeda nt spordiklubisid kus ei ole haigla intensiivravipalatite “klientuur”? Milleks suruda vaktsiini peale kõigile ilma eelnevalt testimata kas inimesel on juba antikehad olemas ja ta ei vaja vaktsiini?

Üsna lihtne ja loogiline, eks? Võiks arvata, et riiki valitsema on sattunud inimesed, kellele nii lihtsad mõttekäigud üle mõistuse ei käi? 🙂

Aga ei. Selle asemel, et teha midagi suunatut ja mõistuspärast, lahmime me suvaliselt igas suunas. Suuname politsei liiklusest (ohe), mis on meil niigi absoluutselt pe*ses koroonapasside (mis nagunii viiruselevikut ei mõjuta) kontrollimist ja maskikandmist kontrollima ja trahvime spordiklubisid (veel suurem ohe).
Sinna juurde laulame veel iga päev katustelt, kuidas “vaktsineeritud peavad saama oma tavapärast elu jätkata nui neljaks”…
Miks inimesed valitsust ei usalda? Ma ei tea. Äkki sellepärast, et nad mõtlevad?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen küll palju koroona teemal lugenud, aga ma ei mäleta et kordagi oleksin näinud soovitusi KODUSEKS RAVIKS.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen küll palju koroona teemal lugenud, aga ma ei mäleta et kordagi oleksin näinud soovitusi KODUSEKS RAVIKS.

Ravi ei ole, ka haiglates mitte. Leevendatakse tüsistusi. Kodus saad ka alandada palavikku ja leevendada köha (kui see on), aga muid lahendusi pole. Koju võiks muretseda pulssöksümeetri, et ise jälgida, millal on vaja haiglasse minna.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on solidaarsussüsteem. Haiged on oma ravi eest kindlustust maksnud. Ja mind isiklikult ei häiri nt isegi see asjaolu, et haigekassa raha kasutavad proportsionaalselt kõige rohkem üsna väike arv inimesi… 20/80. Kui kedagi nüüd riigist sedasi välja arvama hakata sellepärast, et ta ei käitu nii, nagu sina sooviks – well… Ma enne jätaks sinu sellest ravist ilma, et sellist asja isegi kaalud.

Ära seleta. Keegi ei jää ravist ilma vaid rakendatakse omavastutus. Ma ise maksan ravikindlustust ja mitte vähe, samas viimased aastakümned kasutan ainult tasulist arstiabi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suuname politsei liiklusest (ohe), mis on meil niigi absoluutselt pe*ses koroonapasside (mis nagunii viiruselevikut ei mõjuta) kontrollimist ja maskikandmist kontrollima ja trahvime spordiklubisid (veel suurem ohe).

Ühtki spordiklubi peale Sparta trahvitud ei ole. Kui arvad, et oled määrustest kõrgemal-maksadki. Asi õiglane. Loodan, et suletakse. Ebaaus konkurents teiste klubide suhtes.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suuname politsei liiklusest (ohe), mis on meil niigi absoluutselt pe*ses koroonapasside (mis nagunii viiruselevikut ei mõjuta) kontrollimist ja maskikandmist kontrollima ja trahvime spordiklubisid (veel suurem ohe).

Ühtki spordiklubi peale Sparta trahvitud ei ole. Kui arvad, et oled määrustest kõrgemal-maksadki. Asi õiglane. Loodan, et suletakse. Ebaaus konkurents teiste klubide suhtes.

Mitte ebaaus konkurents vaid ajude ja munadega omanikud, kes absurdile vastu julgevad hakata. Oleks vaid rohkem selliseid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte ebaaus konkurents vaid ajude ja munadega omanikud, kes absurdile vastu julgevad hakata. Oleks vaid rohkem selliseid.

Jajah 😀

Samasugused nagu laupäevasel ülestõusul või?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ravi ei ole, ka haiglates mitte. Leevendatakse tüsistusi. Kodus saad ka alandada palavikku ja leevendada köha (kui see on), aga muid lahendusi pole. Koju võiks muretseda pulssöksümeetri, et ise jälgida, millal on vaja haiglasse minna.

Milles siis arstide raske töö koroonapatsientidega seisneb? Aparaatidega tegelevad ju (vist) ikka õed?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ravi ei ole, ka haiglates mitte. Leevendatakse tüsistusi. Kodus saad ka alandada palavikku ja leevendada köha (kui see on), aga muid lahendusi pole. Koju võiks muretseda pulssöksümeetri, et ise jälgida, millal on vaja haiglasse minna.

Oot, et ongi tasemel nagu vana Helme ütles, hanerasv?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte ebaaus konkurents vaid ajude ja munadega omanikud, kes absurdile vastu julgevad hakata. Oleks vaid rohkem selliseid.

Jajah ????

Samasugused nagu laupäevasel ülestõusul või?

Veel paremad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte ebaaus konkurents vaid ajude ja munadega omanikud, kes absurdile vastu julgevad hakata. Oleks vaid rohkem selliseid.

Jajah ????

Samasugused nagu laupäevasel ülestõusul või?

Anonüümsena hea julge siin plõksida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen küll palju koroona teemal lugenud, aga ma ei mäleta et kordagi oleksin näinud soovitusi KODUSEKS RAVIKS.

Ravi ei ole, ka haiglates mitte. Leevendatakse tüsistusi. Kodus saad ka alandada palavikku ja leevendada köha (kui see on), aga muid lahendusi pole. Koju võiks muretseda pulssöksümeetri, et ise jälgida, millal on vaja haiglasse minna.

Ivermektiini meil saadaval pole, aga abi on olnud ka teistest ainetest, mis I-MASK+ protokollis https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/i-mask-plus-protocol/

Profülaksiseks on välja kirjutatud:

Suuloputusvesi – Listerin sest seal on vastavad õlid sees (ära alla neela)
Vitamiin D3 (1000-3000 IU)
Vitamiin C (500-1000 mg 2x päevas)
Kvertsetiin (250 mg – rasedusel konsulteeri arstiga)
Tsink (30-40 mg)
Melatoniin (6mg enne magamaminekut (meil apteegis max 3mg ja kallis, just sayin)
Nigella Sativa (40mg kehakaalu kilo kohta päevas (mustköömne seemned, sega meega)) – soovitatud võtta, kui nt ivermektiin pole saadaval.

Haigestumisel lisad:

Aspiriin (325 mg päevas KUI ei ole vastunäidistusi)
Rohkem vitamiin D3 (5000 IU)

Mee ja mustköömnele lisaks ka Kurkumi (tumeric, 500mg 2x päevas)

Pulssoksümeeter käepärast, et jälgida, kas on vajadust haigla abiks – 94% ja alla on juba piisavalt kriitiline.

Nende kõigi jaoks on teaduslikud põhjendused olemas – selle on kokku pannud arstid, kes patsientidest hoolivad ja nendega tegelevad. Viited nii teadustöödele kui neile, kes selle kokku on pannud jne on samal lehel olemas. Ei ole mingi Saarma või koolikoristaja fesarist leitud asi.

Hoiatuseks ka – ise sellise paki kokku panemine ~100 alla/peale. Ja aspiriinil on vist väikestviisi defitsiit tekkimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Statistika on lihtne, sel aastal on surnud oluliselt palju rohkem inimesi, kui 2020 aastal, mil veel massvaktsineerimist ei olnud. Räägitakse, et aasta lõpuks võib isegi oma 3000 lisasurma tulla võrreldes 2020 aastaga. Ajupestud vakserile muidugi kohale ei jõua see, tema arvates ummistab haiglaid vaktsineerimata inimesed intensiivis, aga seda osa, kes otse surnukuuri lähevad, ta ei vaata vist üldse. Et jah, seis on kurb , nagu nurmbrid näitavad. Inimesi sureb palju rohkem, vaatamata megahügieenile( maskid, desod, vaksid, distantsid jms) mida viimasel ajal rohkesti viljeletud on.

Mis puudutab covid viirust, siis tegemist on scam-iga. Lihtsalt mingi osa loomulikust suremusest kopsupõletikku on ümber nimetatud koroovaks ja selle najal on üles köetud meeletu paanika. Toon lihtsa näite, Jaapanis sureb ajalooliselt aastas ligemale 100000 inimest kopsupõletikku ja siiamaani keegi ei köhinud selle koha pealt midagi, et justkui peaks miskit ette võtma. Koronn on neil 2 aastaga väidetavalt tapnud 15000 inimest ehk siis 7500 aastas. Nagu näete, et siis vana hea kopsupõletik on võtnud ligemae 15x rohkem aastas inimesi kui koronn, aga miskipärast hakati lokku lööma koronni pärast.

Üldse on keskeltläbi surnud ca 2 miljonit inimest aastas koronni üle kogu maakera. Arvestades rahvaarvu 8 miljradit, siis see olek samahea, kui 1 inimene 4000-st aastas. Kusjuures see 1 inimene on veel 80+ aastat vana ja mitme kroonilise haigusega.

Kes veel aru ei ole saanud, siis tegemist on puhtakujulise skämmiga, mille eesmärk on raha suunamine testijatele, vaksijatele , maskiärikatele jms tegelastele. Halb asi on selles, et mängitakse inimeludega, kuna need vaktsiinid põhjustavad vereklompe, mille tagajärjel paljud surevad ning paljud saavad tervisekahjustuse.

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suuname politsei liiklusest (ohe), mis on meil niigi absoluutselt pe*ses koroonapasside (mis nagunii viiruselevikut ei mõjuta) kontrollimist ja maskikandmist kontrollima ja trahvime spordiklubisid (veel suurem ohe).

Ühtki spordiklubi peale Sparta trahvitud ei ole. Kui arvad, et oled määrustest kõrgemal-maksadki. Asi õiglane. Loodan, et suletakse. Ebaaus konkurents teiste klubide suhtes.

Mitte ebaaus konkurents vaid ajude ja munadega omanikud, kes absurdile vastu julgevad hakata. Oleks vaid rohkem selliseid.

Aaa, ja ma arvasin, et nad teevad äri ja tahavad võimalikult palju raha kokku ajada. Seetõttu võitlevad iga kliendi eest. Aga näe, hoopis vabadusvõitlejad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasta palun ka paksude eest – ta ei taha muuta oma elustiili, sööb endiselt saia, keeduvorsti ja coca-colat, rasva tuleb aina juurde nii et kõndida ja hingatagi on raske… Miks me solidaarselt selliste inimeste ise endale selga söödud tervishädasid ravime?

Mõnel neist on ilmselt ka tegelikult ainevahetushaigus vm. Aga kas sellised elustiilihaigused on tõesti miski, milest juhinduda ja millest eeskuju võtta? Pigem peaks ju ikka vastupidist propageerima.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 171 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tahaks aru saada aga ei saa, kohe mitte kuidagi ei saa ja kahtlastest asjades…