Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tahaks ikka nooremat inimest sellesse ametisse

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 126 )

Teema: Tahaks ikka nooremat inimest sellesse ametisse

Postitas:
Kägu

Ma otsin tööd juba mitu kuud, aga nüüd siis selgub, et olengi liiga vana? Seni pole äraütlemisi põhjendatud muuga, kui standardvastusega.  Samas vaatan, et ettevõte lisab uuesti töökuulutuse, nii et ei teagi, keda siis leida loodetakse.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seni pole äraütlemisi põhjendatud muuga, kui standardvastusega.

Ega keegi ei tulegi ju otse ütlema, et vanuse pärast praagiti välja. See oleks seaduserikkumine.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on vaja kohusetundlikku ja täpset inimest, siis raudselt parim on 40+ naine. Just naine, sest naised on ses vanuses enamasti vähemkonfliktsed ja ei põe egomaaniat nii palju kui mehed. Noortel on igasuguseid takistusi ja põhjusi, miks tööle ei saa tulla,  küll  “Intsikurmu, siis ma küll ei tule”,  küll “varvas valutab” või “kass on haige” või on lihtsalt väsinud või “ei viitsi lihtsalt  alla 2500 euro küll kodust välja tulla”. Samas ideid ja julgust on noortel rohkem, püsivust ja sihikindlust ja korrektsust aga just vanematel.

Ja 50 ei ole mingi hooldekoduelanik, nagu üks iroonik siin kirjutas.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“kass on haige”

Vanematel inimestel läheb see haige kass ise arsti juurde? Või on see mõtteviis, et las kärvab, uue saab tasuta?

Mõistan, mida sa öelda tahtsid, aga näide on jama. Haige koduloom on päris mure, mille pärast vahel ongi vaba päeva vaja.

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma otsin tööd juba mitu kuud, aga nüüd siis selgub, et olengi liiga vana? Seni pole äraütlemisi põhjendatud muuga, kui standardvastusega.  Samas vaatan, et ettevõte lisab uuesti töökuulutuse, nii et ei teagi, keda siis leida loodetakse.

Ei tea, kui vana sa oled, aga üldiselt alates 50 enam võtta ei taheta.

Meie võtsime enda juurde 55.a. naise, aga ainult sellepärast, et ta töötas meil varem ning teame/tunneme teda läbi ja lõhki. Tegevjuht ütles otse, et temavanune on liiga vana ning kandideerijatest oleks ta võõrana kindlasti välja praagitud.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on vaja kohusetundlikku ja täpset inimest, siis raudselt parim on 40+ naine. Just naine, sest naised on ses vanuses enamasti vähemkonfliktsed ja ei põe egomaaniat nii palju kui mehed. Noortel on igasuguseid takistusi ja põhjusi, miks tööle ei saa tulla, küll “Intsikurmu, siis ma küll ei tule”, küll “varvas valutab” või “kass on haige” või on lihtsalt väsinud või “ei viitsi lihtsalt alla 2500 euro küll kodust välja tulla”. Samas ideid ja julgust on noortel rohkem, püsivust ja sihikindlust ja korrektsust aga just vanematel.

Ja 50 ei ole mingi hooldekoduelanik, nagu üks iroonik siin kirjutas.

Kui tahad klatšihimulist intrigaani, siis võta tööle 50+ naine. Konfliktid on kerged tekkima, eriti kui kollektiivis palju naisi. Veel hullem, kui hulgas on mõni 20-30 a noorem. Selle kallal järatakse ikka mõnuga. Noorel on selleks ajaks juba pool tööd tehtud, kui keskealine exceli lahti saab.
Plussid on tõepoolest need, mida välja tood- küsib vähe palka ja tööd vahetama ei kipu, kui soe kohake on leitud.

+5
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad klatšihimulist intrigaani, siis võta tööle 50+ naine. Konfliktid on kerged tekkima, eriti kui kollektiivis palju naisi. Veel hullem, kui hulgas on mõni 20-30 a noorem. Selle kallal järatakse ikka mõnuga. Noorel on selleks ajaks juba pool tööd tehtud, kui keskealine exceli lahti saab. Plussid on tõepoolest need, mida välja tood- küsib vähe palka ja tööd vahetama ei kipu, kui soe kohake on leitud.

Sa oled ilmselt nõukaaega kinni jäänud. Ja mitte just sellesse aega, pigem tolle aja iroonilisse kuvandisse.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks vanuseks peaks juba raha ka piisavalt olema, et mitte mingi tuima ja igava tööga rahulduda.

Räägi mulle ka sellest, kuskohast see “raha on piisavalt” tekib? Kas selleks peab olema mingi kindel amet või rikas mees või mis täpsemalt? Sest minul küll 50ndates eluaastates nii ei ole, et ma saaks tuimalt kuudeks kuskile palgata puhkusele ära sõita. Ma ka ei tea ühtegi tööandjat, kelle juures saaks niimoodi olla, et vahepeal oled kuude kaupa palgata puhkusel. Kes siis töö ära teeb sel ajal? Mis kohad need on sellised, kus saab inimest pidada nii, et ta tööd ei teegi?

Sa ilmselt oledki siis see teine Eesti.

Mina ei tea ühtki 50+ inimest, kel poleks rapsimised juba ammu rapsitud ja täna raha genereerib ise raha. Osadel ka palgata puhkus tõesti kuude viisi, et soojas talve veeta, aga töökoht ikka on.

Isiklikult lõpetasin töölkäimise 38-aastaselt, abikaasa 48-aastaselt.

Tuleb omandada ülikooliharidus tipperialal, omada suurepärast suhtlemisoskust ja olla oma alal särav tegija. Nii tõused kiiresti tippu ning investeerid targalt oma 5-6-kohalised boonused. Raha hakkab teenima raha sinu eest.

Aga muidugi peab olema lahtise peaga, reaalvaldkonnas kodus ja suurepärane diplomaat. Aga see on võimalik. Miski sellest loetelust pole ju raske.

 

 

+3
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned pensionieelikud aitavad oma lastel kodusid soetada ja kui elukoht pole Tallinnas aga lapsed oma õppimise ja elujärjega on sinna jõudnud, on loomulik et annad kõik oma säästud ja üritad ikka ise edasi teenida ning uusi tekitada. Palgalõhe maapiirkondade ja Tallinna vahel on suur. Keegi peab ka maal õpetaja või arst olema. Nende ametite kõrvalt suurt raha kõrvale ei pane ni g karjääri ka ei tee, kui too meeldib.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus edukaid ettevõtjaid, ärimehi, arste,  advokaate on ikkagi 50-60+, seega ei saaks öelda, et vanematel inimestel ei ole potentsiaali.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus edukaid ettevõtjaid, ärimehi, arste, advokaate on ikkagi 50-60+, seega ei saaks öelda, et vanematel inimestel ei ole potentsiaali.

… ja et 50+ edukas inimene elab juba jõudeelu 😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus edukaid ettevõtjaid, ärimehi, arste, advokaate on ikkagi 50-60+, seega ei saaks öelda, et vanematel inimestel ei ole potentsiaali.

… ja et 50+ edukas inimene elab juba jõudeelu ????

Ei väsi ikka korrutamast seda.

Kui töö on huvitav ja pakub uusi väljakutseid, siis ei ole mingit soovi elada jõudeelu. Ma annaks kodus igavusest otsad, kui  peaksin praegu koju jääma. Tõesti nii palju ei raba ja tööd ei tee ka raha pärast, aga töö in huvitav ja ei kavatsegi  pensile jääda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ütles mulle mõni aeg tagasi tuttav, kellelt tema firmas töötamise kohta uurisin. Minu tööandja lõpetas Eestis töö ja esimese ehmatusega vatasin ka enda oskustest ja haridusest madalama astmega tööd. Vanust on kah üksjagu, päris pensionär veel pole, samas terve, sportlik, magistrikraadiga ja laialdaste töökogemustega. Leidsin ka kohe uue töö, veel parema kui see mis mul oli, aga kui nüüd näen, et mu tuttav endiselt, juba 6.kuud endale samale kohale töötajat otsib, tahtnuks küsida, ehk ei maksa päris elada neis ideaalides, et võtan noore inimese tööle ja kõik sujub. Selgus et esimene väljavalitu pidas vastu kolm nädalat, siis läks huvitavamat tööd otsima, teine töövestlusel oli öelnud et lapsehoidja olemas ja probleeme pole, tegelikkus on see, et iga kuu on vähemalt 2 nädalat hoolduslehel. Õnneks minu praegune tööandja ei eelda et pensionieelikut on juba lootusetu tööle võtta, samas väga paljudes firmades on see nii tavaline et kui valida siis eelkõige olgu või halvem aga olgu noor ja parem kui veel on mees. Et kui noor mees, kellel ka hea suhtlemisoskus olemas kandideerib, pole teistel võimalustki, alles siis kui uued väljakutsed selle noore mehe minema viivad, tuleb võtta see vana naine, kes siis kastaneid tulest välja peab tööma ja ilma igasuguse sisseelamisperioodita hakkama peab saama, sest viimase poole aastaga on asii nii hapuks läinud. Praeguse töökoha saingi nii ja eks meie ettevõttes on nüüd asju teistmoodi nägema hakatud. Muidugi ma üldsitan praegu, neid variante on igasuguseid, mõni vanem inimene võib ka oma haigustega hädas olla ning ei saa hakkama ja mõni noor on ülitubli.

Lihtsalt vaatasin oma tuttava töötajaotsimise palveid FB s -ja ei julge talle otse öelda ????

Kas magister õigekirja ei pea valdama? Kui mitte, siis elatud eluaastate jooksul oleks võinud küll mõni elementaarne kirjareegel meelde jääda.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus edukaid ettevõtjaid, ärimehi, arste, advokaate on ikkagi 50-60+, seega ei saaks öelda, et vanematel inimestel ei ole potentsiaali.

Neid edukaid ettevõtjaid, ärimehi, arste, advokaate on ju vaid marginaalne osa kuuekümnestest inimestest. Ja ükski neist ei soovi niisama kodus peesitada. Siin püütakse muljet jätta, et kõik viiekümnesed on mingid investeeringutest elajad ja jõudeelu nautijad. Selliseid on vähe. Enamus viiekümnestest ja kuuekümnestest käib tööl ja mingeid suuri rahamägesid neil ei ole. Tule ikka maa peale.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad klatšihimulist intrigaani, siis võta tööle 50+ naine. Konfliktid on kerged tekkima, eriti kui kollektiivis palju naisi. Veel hullem, kui hulgas on mõni 20-30 a noorem.

Meil on küll pigem vastupidi. Üldistan muidugi, erandeid on. Inimesed vanuses 35+ kuni pensionieani teevad tööd. 20-35 aastased kõkutavad, itsitavad, klatšivad, käivad seitse korda päevas kohvimasina vahet, teemade ring on Vallalisest Kaunitarist kuni kellegi suunamudija lahutuseni. Arutletakse pikalt soengute, kreemide, riiete üle. Kui võimalik on mingit asendustegevust leida, siis see ka leitakse, et ei peaks tööd tegema. Siin mingi aeg tagasi tegeleti 30 minutit Halloweeni kõrvitsate piltide võrdlemisega. Need, kes on emad, peavad ära rääkima kõik, mida laps tegi ja mida nad mingist lapse arengu etapist arvavad. Tundide kaupa nädalas, kui mitte päevas. Loba-loba-loba 🙂 Timmeri taroskoop on igal esmaspäeval menüüs, tööajast muidugi ja siis arutatakse. Hoidku taevas, kui veel mõni kuulsus peaks juurde võtma või lapse saama, siis jätkub juttu kauemaks. Seis ongi kahjuks selline, et nooremad ei saa keskealisi ja vanemaid puhkuste ajal asendada, sest neil enamikul pole harjumust tööl tööd teha, aega ei jagu.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liina, Tiina ja Riina lähevad koos lõunale ja räägivad neid huvitavatel teemadel. Samal ajal Cäthryyn, Esmeralda ja Lyydia tellivad koos boltist söögi ja räägivad ennast huvitavatel teemadel.

Kas see on jälle mingi stampettekujutus, et 50-aastased tahavad õudselt kusagile kohapeale sööma minna (selle asemel, et kulleriga tellida), armastavad kirjutamise asemel helistada, veebikoosoleku asemel üksteisele silma vaadata jmt?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanematel inimestel läheb see haige kass ise arsti juurde? Või on see mõtteviis, et las kärvab, uue saab tasuta?

Äkki nad ei ole nii suured loomapidajad kui nooremad? Lapsed on suureks kasvatatud ja tahaks nüüd ka natuke vabadust, selle asemel, et jälle kellegi söögiaegade ja arstilkäimistega arvestada.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel hullem, kui hulgas on mõni 20-30 a noorem. Selle kallal järatakse ikka mõnuga. Noorel on selleks ajaks juba pool tööd tehtud, kui keskealine exceli lahti saab.

Mul küll täpselt vastupidine kogemus. Noored on sageli nagu kuu pealt kukkunud, midagi teha ei oska, isegi 35+ vanuses veel otsitakse iseennast ja vahetatakse ülikoole, siis on mingid suhtedraamad, migreenipäevad, vabastava hingamise õpitoad ja väekoolitused – tööd tehakse viimases järjekorras. Ja siis ka on see kuidagi ülejala tehtud, vigadega, mõtlemata töö eesmärgile. Mingit vastutustunnet ei ole, noored on valmis nii kaaslasi kui töökohti vahetama kohe, kui uus ja kabedam silmapiirile ilmub. Mina juhina eelistan küll keskealisi kahe jalaga maa peal olevaid inimesi nendele lumehelbekestele.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on jälle mingi stampettekujutus, et 50-aastased tahavad õudselt kusagile kohapeale sööma minna (selle asemel, et kulleriga tellida), armastavad kirjutamise asemel helistada, veebikoosoleku asemel üksteisele silma vaadata jmt?

Kindlasti mitte, see oli lihtsalt üks näide. Järgmisel päeval võibolla lähevad kõik välja, aga erinevatesse söögikohtadesse või istuvad erinevas lauas. Ja mõnel päeval tellivad jälle keskealised toidu. Ma ise 50+, eelistan kirjutamist helistamisele, veebikoosolekuid kohal käimisele. Toidus eelistan tegelikult kõige rohkem hoopis enda tehtut, aga kontoris käies käin pigem tõesti väljas söömas. Sest mulle lihtsalt meeldib istuda söögilaua taga ja süüa, mitte istuda kööginurga diivaninurga diivanil madala lauakese ääres ja süüa, samal ajal, kui kolleegid käivad kohvi või teed või vett võtmas. Samas on ka tõesti neid 50+ inimesi, kes eelistavad helistamist või boltimist ning nooremaid, kes boltimise asemel söömas käivad jne. Neid nimesid valides, ei rõhutanud ma ometi vanust, aga sarnasust. Ehk siis seda, et sarnased inimesed leiavad pigem, et koos on tore olla ning hakkavad ka lõunal nt koos käima.

Mu jutu iva oli selles, et inimesed ei pea tööl kõik samast vanusest ja soost olema, sest vabal ajal klapivad nad nii paremini. Töö mõttes on parem, kui on erinevaid inimesi. Ja suuremas kollektiivis on piisavalt inimesi, et igaüks leiab ka sobivad kaaslased, kellega koos lõunatada või niisama lobiseda vahel.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad klatšihimulist intrigaani, siis võta tööle 50+ naine. Konfliktid on kerged tekkima, eriti kui kollektiivis palju naisi. Veel hullem, kui hulgas on mõni 20-30 a noorem.

Meil on küll pigem vastupidi. Üldistan muidugi, erandeid on. Inimesed vanuses 35+ kuni pensionieani teevad tööd. 20-35 aastased kõkutavad, itsitavad, klatšivad, käivad seitse korda päevas kohvimasina vahet, teemade ring on Vallalisest Kaunitarist kuni kellegi suunamudija lahutuseni. Arutletakse pikalt soengute, kreemide, riiete üle. Kui võimalik on mingit asendustegevust leida, siis see ka leitakse, et ei peaks tööd tegema. Siin mingi aeg tagasi tegeleti 30 minutit Halloweeni kõrvitsate piltide võrdlemisega. Need, kes on emad, peavad ära rääkima kõik, mida laps tegi ja mida nad mingist lapse arengu etapist arvavad. Tundide kaupa nädalas, kui mitte päevas. Loba-loba-loba ???? Timmeri taroskoop on igal esmaspäeval menüüs, tööajast muidugi ja siis arutatakse. Hoidku taevas, kui veel mõni kuulsus peaks juurde võtma või lapse saama, siis jätkub juttu kauemaks. Seis ongi kahjuks selline, et nooremad ei saa keskealisi ja vanemaid puhkuste ajal asendada, sest neil enamikul pole harjumust tööl tööd teha, aega ei jagu.

Kirjeldad täpselt 50+ prouade jututeemasid. Enamik alla 30 a ei vaatagi telekat, veel vähematel on selles vanuses lapsed. Ja Timmeri taroskoobid 😀 Misasja?
Või no oleneb ilmselt töökohast, kusagil Coopi poes on jah kaader, kes 20 a emmeks saanud ja kelle õhtud mööduvad taroskoope lugedes ja telekat vahtides.

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu siit teemast ka näha, keskealised tõmbavad ise endale vett peale ja süvendavad stereotüüpe. “Kiideldakse” sellega, et lepitakse madalama palgaga, ollakse nõus tegema tuima ja rutiinset tööd, sääste ja mingit tagalat pole. Miks te siis tahate, et tööandja teisse kuidagi paremini suhtuks, kui ise end maha teete?
Terviseteemas üks kurdab tööstressi üle, hing paelaga kaelas, aga annab ikka takka, sest enda meelest on asendamatu ja “mis küll firmast saab, kui ma puhkusele lähen”. Täiesti naeruväärne ja kurb ühekorraga- oma tervis, rahaline seis ja eraelu on tähtsusetud, lihtsalt üks mutrike peab ennast ettevõtte tugisambaks.
Noored (teie endi lapsed, muide) ei lase endale tõesti pähe istuda, ei orja kopikate eest ja ka saavad, mida tahavad. Kui ei saa, lähevad minema, mitte ei lepi, kõrvad lontis.
Kui ise kuulutate, et lepite madala palga ja raske tööga, siis tõesti ei kipu keegi teid palkama. Minge siis pigem juba mõnda ketipoodi- ongi madal palk ja rasked tingimused, töötajaid otsitakse tikutulega taga.

+4
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga tõsi on vist see, et olles 55 pluss peaks töökohast ikka kinni hoidma, kui oled suurelt jaolt oma tööga, palgaga rahul Lööd lahkumisavalduse lauale ja asud kandideerima ja siis selgub, et polegi väga nõudlust 57 aastase leskastme spetsialisti järele.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

keskastme spetsialisti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik alla 30 a ei vaatagi telekat

Kes tänapäeval seda üldse vaatab? Ma olen 49 ja mul polegi telekat, Disney+ või Netflixi vaatan iPadist, kui soovi on.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

keskealised tõmbavad ise endale vett peale ja süvendavad stereotüüpe. “Kiideldakse” sellega, et lepitakse madalama palgaga, ollakse nõus tegema tuima ja rutiinset tööd,

Mina olen keskealine ja pole eales nõustunud ei madala palga eest tööd tegema, veel vähem tuima ja rutiinset tööd tegema. Viimati vahetasin töökohta 2 aastat tagasi ning viimati küsisin palgakõrgendust nädal tagasi. Ja sain 10%.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes tänapäeval seda üldse vaatab? Ma olen 49 ja mul polegi telekat, Disney+ või Netflixi vaatan iPadist, kui soovi on.

Osta endale mingi telekas, äkki sad ajumhtu ka juurde? Piinlik, kui telekat pole. Nagu mingi kodutu.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimati vahetasin töökohta 2 aastat tagasi ning viimati küsisin palgakõrgendust nädal tagasi. Ja sain 10%.

Jooksik? Ei palkaks kedagi, kes jooksik on, ebausaldusväärne. Kuskile kiirtoidukohta vast savi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad klatšihimulist intrigaani, siis võta tööle 50+ naine. Konfliktid on kerged tekkima, eriti kui kollektiivis palju naisi. Veel hullem, kui hulgas on mõni 20-30 a noorem.

Meil on küll pigem vastupidi. Üldistan muidugi, erandeid on. Inimesed vanuses 35+ kuni pensionieani teevad tööd. 20-35 aastased kõkutavad, itsitavad, klatšivad, käivad seitse korda päevas kohvimasina vahet, teemade ring on Vallalisest Kaunitarist kuni kellegi suunamudija lahutuseni. Arutletakse pikalt soengute, kreemide, riiete üle. Kui võimalik on mingit asendustegevust leida, siis see ka leitakse, et ei peaks tööd tegema. Siin mingi aeg tagasi tegeleti 30 minutit Halloweeni kõrvitsate piltide võrdlemisega. Need, kes on emad, peavad ära rääkima kõik, mida laps tegi ja mida nad mingist lapse arengu etapist arvavad. Tundide kaupa nädalas, kui mitte päevas. Loba-loba-loba ???? Timmeri taroskoop on igal esmaspäeval menüüs, tööajast muidugi ja siis arutatakse. Hoidku taevas, kui veel mõni kuulsus peaks juurde võtma või lapse saama, siis jätkub juttu kauemaks. Seis ongi kahjuks selline, et nooremad ei saa keskealisi ja vanemaid puhkuste ajal asendada, sest neil enamikul pole harjumust tööl tööd teha, aega ei jagu.

Küll sina tead ikka täpselt, millest noored räägivad? 35+ inimeste kohta vaid üks lause – teevad tööd. Kui need oskavad tööd teha, miks siis sina ei oska ja kuulad suu ammuli noorte loba?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 50+ naine.

Tavaline kontoritööline. Samas töö eeldab kõrgemat haridust ja keelteoskust.Käin tõesti raha pärast tööl, finantsvabadust ei paista kuskilt. Ka pole mul tutvusringkonnas selliseid. Ju siis olengi nö teine Eesti kuigi viimaste aastate kuine sissetulek on veidi rohkem kui Eesti keskmine palk.

Peres on veel koolilaps, vanemad vajavad hoolt. Korteril veel laen peal, autoliising. Kõige selle jaoks on raha vaja.

Meie ettevõttes on kõige suuremad haiguslehe võtjad noored vanuses 20+ kellel veel lapsi pole. Naised vanuses 50+ on kogu aeg tööl ja teevad noorte töö ka ära kui neid pole.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 49 ja mul polegi telekat, Disney+ või Netflixi vaatan iPadist, kui soovi on.

Piinlik.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 126 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tahaks ikka nooremat inimest sellesse ametisse