Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tahaks ka nõu..

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Tahaks ka nõu..

Postitas:
Kägu

Nii..lugu siis selline. Viimati lõpesid päevad 4 veebruaril. Kuna tookord hakkasid päevad varem, tuli tabletivaba periood täpselt järgmine nädal pärast päevade lõppemist.
Tegin tabletivaba nädala(sellel ajal ka vahekorras mitu korda), seejärel aga mees läks ära kuuks ajaks, ning mõtlesin, et jätan üldse 1 kuu tableti võtmist vahele.
Küsimus siis selles, et kas on võimalik, et rasestusin siis? Päevad oleks pidanud ju pm. hakkama eelmise nädala alguses..aga kui arvestada tabletivaba perioodi järgi, siis peaks selle nädala alguses hakkama.
Tsükkel võib kah olla ebaregulaarne, kuna laps alles väike ja päevad hakkasid mõned kuud tagasi..

Segane jutt sai..aga kui keegi aru sai ja viitsib vastata oleks väga tänulik!

0
0
Please wait...


Postitas:
Kägu

RE: Tahaks ka nõu..

Jutt on väga segane. Mis tablettidest sa üldse räägid? Rasestumisvastaseid tablette on erinevaid ja skeeme nende võtmiseks ka.

Kui sa võtad rasestumisvastaseid tablette, siis ei saa sul olla menstruatsiooni. Tablettide võtmise ajal esineb küll vereeritus tabletivabal ajal, aga see pole menstruatsioon. Kas pärast sünnitust ja enne rasestumisvastaste tablettide tarvitama hakkamist oli sul menstruatsioon ka?

See, et veritsus tuli valel ajal on märk sellest, et midagi on halvasti. St kas tabletid ei toimi või keha reageerib neile kuidagi imelikult.

Kui sa jätsid tablettide võtmise ära, siis on tsükkel sellest ebaregulaarne. Väga tihti on see nii, olgu laps väike või mitte. Tablettide ärajätmisel hakkab tavapisi taastuma normaalne tsükkel ja millalgi tuleb jälle menstruatsioon. Oleneb su tsükli taastumise kiirusest, millal see tuleb. Üheks kuuks niimoodi tablette ära jätta, kui sa tegelikult ei plaani rasestuda või rasestumisvastast vahendit vahetada, on lollus.

Kas rase oled või ei, on väga raske öelda. Aga kuna vahekord oli minu arusaamist mööda u kuu tagasi, siis igasugune rasedustest näitab selle kohe ära.

0
0
Please wait...


Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tahaks ka nõu..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.