Esileht Ajaviite- ja muud jutud tahaks kassi võtta, maine coon?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: tahaks kassi võtta, maine coon?

Postitas:
Kägu

Tahaks oma peresse suurt kassi, ikka sellist tõsist ilvest 🙂 Vaatasin maine cooni pilte, tundub ikka jube suur ja kurja näoga. Kas kellelgi on selline kass, kas nad on ka kurjad muidu, kas söövad palju?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: tahaks kassi võtta, maine coon?

On jah jube ägedad loomad ja kirjelduste järgi väga sõbralikud. Aga tere nett on infot täis nende kohta, kui vähegi inglise keelt oskad. Ehk leiad midagi eesti keeleski. Aga pelgalt pildi vaatamise peale tõukassi ei võtaks, kontakteeru spetsialistidega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ei ole, väga leebe loomuga kassid. karva ajavad põrgulised ainult ja kuigi osad lehed väidavad, et karvahooldus on suhteliselt lihtne, siis on see jah väga suhteline – meie oma pulstub mis vähe. söövad vastavalt oma kehakaalule seega keskmise kodukassiga võrreldes palju jah.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
fia karl-iisak

Kui ma kunagi üldse kassi võtan, siis kindlasti just selle Maine Cooni, see on ikka kass! Mis peamine, suur 🙂

Please wait...
Postitas:
Maxine

Kui sa tõelist \”ilvest\” tahad, siis tuleb võtta hoopis ashera: http://www.luxist.com/2007/06/05/ashera-the-designer-cat/
Takituseks võib muidugi saada hind – ashera on maailma kalleim kass. Ashera suur pluss on see, et ta on aretatud spetsiaalselt allergikuid silmas pidades ehk siis see tõug allergikuid ei ohusta.

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

peale maini, kes on ju ülikarvane, ja ashera, kes on kõige kallim, on ju olemas veel ilveseid, ehk tiigreid, näiteks bengal, savannah, serengeti, toyger, cheetoh…

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

[small]lükkatõmba kirjutas:[/small]
[tsitaat]peale maini, kes on ju ülikarvane, ja ashera, kes on kõige kallim, on ju olemas veel ilveseid, ehk tiigreid, näiteks bengal, savannah, serengeti, toyger, cheetoh…[/tsitaat]
Ma vaatsin neid ka,et juhul kui…(never say never) toyger on ka päris ilus ja hea loomuga, aga coonid on just vahvalt karvased, loom peab ikka karvane olema. Ühed karvad ees või taga kasida :), koerad ajavad karvu nagunii, ma harjunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Norra Metskassid on ka suured ja karvased, väga kassi mood.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Maxine kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui sa tõelist \”ilvest\” tahad, siis tuleb võtta hoopis ashera: http://www.luxist.com/2007/06/05/ashera-the-designer-cat/
Takituseks võib muidugi saada hind – ashera on maailma kalleim kass. Ashera suur pluss on see, et ta on aretatud spetsiaalselt allergikuid silmas pidades ehk siis see tõug allergikuid ei ohusta.
[/tsitaat]

Ashera meenutab leopardi ikka mitte ilvest. Ta on jah tõepoolest päris suur. Lugesin aretajate koduleheküljelt et võib kasvada isegi kuni 12 kg suuruseks http://www.allerca.com/html/hypoallergenic.html

Mulle tegelikult meeldib maine coon rohkem, just sellepärast, et on karvane ja meenutab ilvest, nende tuttide pärast, mis on kõrvas 🙂 Isaste kaal on keskeltläbi 13-15 kg :-O

Please wait...
Postitas:
Maxine

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Maxine kirjutas:[/small]

Ashera meenutab leopardi ikka mitte ilvest. Ta on jah tõepoolest päris suur. Lugesin aretajate koduleheküljelt et võib kasvada isegi kuni 12 kg suuruseks http://www.allerca.com/html/hypoallergenic.html

Mulle tegelikult meeldib maine coon rohkem, just sellepärast, et on karvane ja meenutab ilvest, nende tuttide pärast, mis on kõrvas 🙂 Isaste kaal on keskeltläbi 13-15 kg :-O[/tsitaat]

Ma mõtlesin ilvese all rohkem metsikut välimust ja hoiakut, tegelikult on ashera muidugi leopard mis leopard. Wikipedia annab asherade kaaluks kuni 40 naela ehk pisut üle 16 kg.
Maine coon on minu jaoks suvaline karvane toakiisu ehk mitte midagi erilist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma mõtlesin ilvese all rohkem metsikut välimust ja hoiakut, tegelikult on ashera muidugi leopard mis leopard. Wikipedia annab asherade kaaluks kuni 40 naela ehk pisut üle 16 kg.
Maine coon on minu jaoks suvaline karvane toakiisu ehk mitte midagi erilist. [/tsitaat]

Ahsoo, ju siis on wikipedias viga, \”Lifestyle Pets\” tegeleb ainsana Ashera aretamisega ja nemad annavad selle kasstõu kaaluks maksimum 12 kg. Aga Maine Coon nüüd küll toakass eriti ei ole, oled sa üldse mõnda elusuuruses Maine Cooni näinud üldse? Näiteks sellist 15 kg kaaluvat isendit 😉

Please wait...
Postitas:
Maxine

Ahsoo, ju siis on wikipedias viga, \”Lifestyle Pets\” tegeleb ainsana Ashera aretamisega ja nemad annavad selle kasstõu kaaluks maksimum 12 kg. Aga Maine Coon nüüd küll toakass eriti ei ole, oled sa üldse mõnda elusuuruses Maine Cooni näinud üldse? Näiteks sellist 15 kg kaaluvat isendit ;-)[/tsitaat]

Wikipedia viitab oma andmetes just Lifestyle Pets’ile. Ju siis on 12 kg keskmine kaal.
Mis puutub pikakarvalistesse, nagu maine coon, siis see on maitse küsimus – mulle meenutavad nad mänguasja ja ei ole seetõttu minu maitse. Mul endal ka üks lühikarvaline krantskass kodus, tegelikult on ta juba mitmes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tahaks oma peresse suurt kassi, ikka sellist tõsist ilvest 🙂 Vaatasin maine cooni pilte, tundub ikka jube suur ja kurja näoga. Kas kellelgi on selline kass, kas nad on ka kurjad muidu, kas söövad palju?[/tsitaat]

Sa tahad seda kassi oma ego rahuldamiseks?
Sa tahad kassi, kelle kaudu ise välja paista ja \”lahe\” olla?

Soovitus – ära eluslooma omale võta. Tema kaudu tahad ennast upitada.
Soovitus veel – tee trenni, langeta/ tõsta kaalu, silu lihaseid, kogu marke, joonista, kirjuta luuletusi… kui siis veel tekib ülejääk eneseeksponeerimisvajadusel, siis hakka makrameed punuma.
LOOMADENI on sul pikk maa.
Ilves-kass on kena, aga SINA tahad ju ennast tema kaudu tõestada, on nii?

NB! Enne lahmimist mõtle, kas kirjutasin väga valesti..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitus veel – tee trenni, langeta/ tõsta kaalu, silu lihaseid, kogu marke, joonista, kirjuta luuletusi… kui siis veel tekib ülejääk eneseeksponeerimisvajadusel, siis hakka makrameed punuma.

NB! Enne lahmimist mõtle, kas kirjutasin väga valesti..[/tsitaat]

Sinu koduloomadest on küll kahju, kui sul neid peaks olema. Nii õela ja kurja inimese juures ei saa ühelgi loomal hea elu olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Idioot.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Servalit? :- ) http://www.youtube.com/watch?v=XNMgdDJP9D0

nii armas! http://www.youtube.com/watch?v=q-H2Lil8zu8

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga mõnus teema! Võtsime oma kassi varjupaigast ca 5 aastat tagasi. Ja tänu sellele teemale avastasin, et tegemist Main Coon’iga. Vähemalt iseloomustus ja pildid klapivad. Tegemist supertoreda kassiga. Armastab inimesi ja seltskonda ning palju õues viibida. On tõesti nagu koera eest. Kui jalutama läheme, jalutab kaasa. Käib meiega piknikul metsas ja jõe ääres. Vahva sõber. Soovitan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Wikipedia viitab oma andmetes just Lifestyle Pets’ile. Ju siis on 12 kg keskmine kaal.
Mis puutub pikakarvalistesse, nagu maine coon, siis see on maitse küsimus – mulle meenutavad nad mänguasja ja ei ole seetõttu minu maitse. Mul endal ka üks lühikarvaline krantskass kodus, tegelikult on ta juba mitmes.[/tsitaat]

Lifestyle Pets kirjutab nii: he exotic hypoallergenic ASHERA GD, available since 2007, has the markings and standing of a mini-leopard and grows up to a very large 25 pounds (12 kg) in weigh. Ehk siis Ashera maksimum kaal on tõesti kuni (up to) 12 kg, mitte keskmine kaal ei ole 12 kg.
No tore, et sul on lühikarvaline krantskass kodus, mul on samuti lühikarvalisi krantskasse kodus olnud, väga toredad loomad muide aga Maine Coon näeb välja selline:
http://mcgonnigle.files.wordpress.com/2007/07/coonbig.jpg

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Mina leian samuti, et teemaalgataja tahab oma võetud loomaga muljet avaldada.
Kui ei tahaks, võtaks varjupaigast suva plangukassi ehk siis triibiku ja armastaks teda samamoodi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina leian samuti, et teemaalgataja tahab oma võetud loomaga muljet avaldada.
Kui ei tahaks, võtaks varjupaigast suva plangukassi ehk siis triibiku ja armastaks teda samamoodi.

[/tsitaat]kõik, kes võtavad tõukassi, võtavad selle mulje avaldamiseks.

Please wait...
Postitas:
Maxine

Lifestyle Pets kirjutab nii: he exotic hypoallergenic ASHERA GD, available since 2007, has the markings and standing of a mini-leopard and grows up to a very large 25 pounds (12 kg) in weigh. Ehk siis Ashera maksimum kaal on tõesti kuni (up to) 12 kg, mitte keskmine kaal ei ole 12 kg.
No tore, et sul on lühikarvaline krantskass kodus, mul on samuti lühikarvalisi krantskasse kodus olnud, väga toredad loomad muide aga Maine Coon näeb välja selline:
http://mcgonnigle.files.wordpress.com/2007/07/coonbig.jpg%5B/tsitaat%5D

Kui Lifestyle pets leiaks, et wikipedia andmed on valed, siis oleks organisatsioon need ammu ise õigeks parandanud. – wikipediasse lisavadki infot tavaliselt organisatsioonid, kus info sünnib, ise. See 40 naela seisab seal juba vähemalt 3 aastat ja mitte keegi pole seda vaidlustanud. Ju siis on harvu isendeid, mis kasvavad 40 naelasteks. Kordan veel, et see 25 naela on keskmine kaal, milleni kasvab iga ashera, kui tema eest korralikult hoolitseda, mõni üksik võib jääda väiksemaks, nagu mõni üksik kasvab suuremaks. Kes inglise keelt sügavuti õppinud on, see saab aru, mida selle 25 naelaga Lifetsyle’i veebilehel mõeldud on.
Ma tean väga hästi, milline näeb välja maine coon, pildil olev ei erine just väha palju minu tütre plüü¨ist kaisukoerast, mille peal ta armastab vahel lesida. See on maitse küsimus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kitah, sina või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina leian samuti, et teemaalgataja tahab oma võetud loomaga muljet avaldada.

[/tsitaat]

Maine Coon on hiigelsuur – ükski tavaline varjukatriibu ei ole nii suur. Kui just Maine Coon meeldib, miks siin inimene ei või seda endale muretseda soovi korral.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uskumatu kui mõttetuid inimesi on olemas…mis peab peas toimuma, et sellist kommentaari kirjutada?
Inimene tuli siia nõu ja kogemusi selle tõu kohta uurima, milleks on vaja mingisuguseid väärastunud hinnanguid anda?

Mõni mode võiks sellise inimese siit üldse ära bännida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]

Maine Coon on hiigelsuur – ükski tavaline varjukatriibu ei ole nii suur. Kui just Maine Coon meeldib, miks siin inimene ei või seda endale muretseda soovi korral. [/tsitaat]täielik suurusehullustus. ja siis on vaja ka suuuremat maja, kuhu see kass ära mahutada ja suuremat autot, millega seda sõidutada.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]
kõik, kes võtavad tõukassi, võtavad selle mulje avaldamiseks. [/tsitaat]

Miks \”kõik\” ?
Selle suutisd sina välja lugeda, kägu.
Üldistamine on tead-küll-ise mis gruppi kuuluvate inimeste privileeg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

täielik suurusehullustus. ja siis on vaja ka suuuremat maja, kuhu see kass ära mahutada ja suuremat autot, millega seda sõidutada. [/tsitaat]

Ja kui mulle meeldivad suured mehed ja nende suured riistad, siis on ka tegu eelkõige suurusehullustusega?

On ikka idioote ilmas. Teises teemas kirusid kõik pisikesi kotikoeri ja kiitsid suuri. Kõigil suurte koerade armastajatel on ka järelikult suurusehullustus?
Vot siin ütleks küll, et seda uskumatut sappi siin ei oska muu kui kadedusega ära seletada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uskumatu kui mõttetuid inimesi on olemas…mis peab peas toimuma, et sellist kommentaari kirjutada?
Inimene tuli siia nõu ja kogemusi selle tõu kohta uurima, milleks on vaja mingisuguseid väärastunud hinnanguid anda?

Mõni mode võiks sellise inimese siit üldse ära bännida.[/tsitaat]

Sorry, aga nõuküsimiseks on muud foorumid, mitte Perekooli ajaviiterubriik. Oled nõus?
Sa ei lähe ju K-Rauta foorumilehele oma lapse allergiatäppide kohta nõu küsima. Või lähed? Bännida sind sinu rumaluse ja lühinägelikkuse pärast? Andsid endale head nõu? Tore.
Keegi egoupitaja läks NII leili, et veel öösel keerleb siin, sest tema maitset juleti maha teha.
Kle, saa üle ja mine homme on jälle koolipäev.
Head ööd!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sorry, aga nõuküsimiseks on muud foorumid, mitte Perekooli ajaviiterubriik. Oled nõus?
Sa ei lähe ju K-Rauta foorumilehele oma lapse allergiatäppide kohta nõu küsima. Või lähed? Bännida sind sinu rumaluse ja lühinägelikkuse pärast? Andsid endale head nõu? Tore.
Keegi egoupitaja läks NII leili, et veel öösel keerleb siin, sest tema maitset juleti maha teha.
Kle, saa üle ja mine homme on jälle koolipäev.
Head ööd![/tsitaat]
tere hommikust, kus sul see öö on?

Please wait...
Postitas:
Maxine

Mina arvan tegelikult, et kogu lemmikute tõuaretus on inimego üsna julm näide, kus loomatõud aretatakse kuni selleni välja, et teatud tõutunnused on loomad invaliidistanud. On teada kindlad haigused, mis on ainult omased ühele või teisele tõule. Kes viitsib, võib vaadata: http://www.youtube.com/watch?v=GhXHFOrBbEc

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud tahaks kassi võtta, maine coon?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.