Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tahaks kohvi, aga ei saa juua:S

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Tahaks kohvi, aga ei saa juua:S

Postitas:
Kägu

Lihtsalt pidin kohvi joomisele täieliku löpu tegema, sest kohv ajas mind jubedalt higistama ja see higi hakkas lausa minutitega jäledalt haisema. Vöisin kasvöi pool tundi peale korralikku dushi märgade ja haisvate kaenla-alustega olla:(
Peale kohviga löpparve tegemist kadus probleem 100%liselt, isegi higistamistvastast roll-on`i enam kasutama ei pea. Varem oli see mu hügieenitoode nr1, mis pidi ALATI igal pool kaasas olema, kuigi leevendas vaid naaaatukene probleemi.
Fantastiline tunne on olla, kui ei pea käsi keha külge \”liimima\”, et varjata suuri märgasid lärakaid kaenla-all ja metsikult rämedalt higihaisu…
Maxim toimis hästi, aga ma ei suutnud välja kannatada seda koledat sügelust ning paistes ja tulipunaseid kaenla-aluseid.
AGA… kohvi vahepeal tahaks, sest see toimis hästi väsimuse peletajana.
Kas kellelgi veel selline probleem, et keha absoluutselt kohvi ei \”talu\” ja meeletult higistama ning higi haisema ajab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Tahaks kohvi, aga ei saa juua:S

Huvitav, ka mina joon kohvi ja higistan hirmsast, samuti tunnen enda juures vastikut higihaisu aga ma ei tulnud selle pealegi, et see on kohvist. Kuidas sa selle avastasid? Oled ikka kindel, et kohv?

Please wait...
Postitas:
Kägu

oh! kas tõesti kohvist?? mul sama häda, väga haisev higi … ja higistan ka palju, eriti öösel. mis selles kohvis siis sellist haisvat higi tekitab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No peale kohvijoomise lôpetamist kadus ka probleem. Teatavasti on ju kohv kehast vee välja-ajaja. Tundus loogiline. Nüüd aga probleem leida sama tôhus vahend väsimuse vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina joon kohvi, higistan tublisti, aga higi absoluutselt lõhnatu. Kohvijoomisest loobuda ei raatsi :S

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on ka higistamine kohvijoomisega otseses sõltuvuses. Hommikul enne tööle minekut olen kohvi joomisest täielikult loobunud. Lõuna paiku võtan väikese tassikese ja püüan siis mitte eriti rahmeldada. Kuna olen kohvisõltlane, siis kohvist täiesti lobuda ei sauuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jooge kofeiinivaba kohvi. Mul oli vanasti sama jama. Tööl käisin pärast kohvijoomist paberkäterättidega ennast ja pluusi kuivatamas. Nüüd olen juba paar aastat kofeiinivaba kohvi joonud, või siis vahel harva tilgakese päriskohvi rohke piimaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tahtsin ka just kofeiinivaba kohvi soovitada. Näiteks Rimis on müügil. Maitse on natukene küll teine, aga samas, kui koorega juua, siis petab ära küll! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

ergutab ju kohvis sisalduv kofeiin, mis mõttega siis kemikaalidega töödeldud kof.-vaba juua.
Kui kohviga esines liigne higistamine, siis keha näitas, et talle kohv ei sobi.
Keha kohaneb uue olukorraga ca 40 päeva, pärast saad vabalt kohvita hakkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anne Veski ka kunagi ütles ühes saates, et ta ei joo kohvi, kuna see ajab teda hirmsasti higistma. Asi pole selles, et ajab vett kehast välja, vaid, et on erguti ja mõjutab närve, mis omakorda avaldub higistamisena..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult kohv väsimuse vastu ei aita. Kofeiin tõstab kiirelt vererõhku (sellest ka tunne, et sain energialaksu ja väsinud ei ole) ja veidi aja pärast (tund-poolteist) see sama kiirelt langeb – tulemuseks veelgi väsinum tunne kui enne. Uus kohv sisse ja asi hakkab otsast peale – õhtuks veelgi kurnatum tunne.

Kunagi ei joonud ka ise 2 aastat kohvi, olemine oli palju kergem ja vererõhu kõikumisest tingitud uimasust ei olnud. Energiat oli sootuks rohkem. Ei mäleta positiivset mõju higistamisele, ehkki higistan ka ise palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no minule arst lausa soovitas hommikuti kohvi juua kuna mul on madal vererõhk, eriti ärgates – voodist tõustes lõi kõrvus kohisema, silme eest mustaks ja maapind kõikus. kui hakkasin kohvi jooma hommikuti, enam seda probleemi ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohvi tasub juua kohe hommikul ja siis veidi niisama tegutseda alles seejärel pesema ja siis ei peaks ju enam higi lekkima? Kas tassike kohvi hommikul paneb 24 tundi higistama? Ei usu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]higi lekkima? [/tsitaat]

Kuskohast ta lekib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kohvi tasub juua kohe hommikul ja siis veidi niisama tegutseda alles seejärel pesema ja siis ei peaks ju enam higi lekkima? Kas tassike kohvi hommikul paneb 24 tundi higistama? Ei usu.[/tsitaat]

24 tundi mitte kuid 4 tundi küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuidas musta teega lood on, seal on ka kofeiini ja peaks ergutama. kui see sind higistama ei aja siis joo kangemat musta teed. tervislikum on too nagunii:). vöi, ehkki see on ysna rammus, sooja shokolaadi, aga just tumedat. mulle möjub igas vormis tume shokolaad energia-allikana. aga seal peaks olema nii palju kui vöimalik siis seda toorshoksi. ise tarbin 70 protsendilist.. ise ei saa kohvi juua kuna ajab sydame puperdama…

aga mis puudutab kohvi ja rohkem haisvamat higi. see on täiesti loogiline. see mida sisse sööme möjutab väljutatavaid vedelikke. vyrtsised toidud ja joogid peavad ju kuidagipidi välja tulema. on see kas soolte kaudu, higiga vöi ka muude kehavedelikega..khm. söödav ja joodav vöib möjutada muuhulgas ka naiste tupevedeliku ja meeste seemnevedeliku löhna ja maitset:):). kummaline hoopis, et osad inimesed seda ei tea veel

Please wait...
Postitas:
Kägu

Looduspoodides on superhäid kofeiinivabu kohvisid, ka mu kohvijoojatest sõbrad ei saa vahest aru. Soovitan. Näiteks Kaubamaja I korrusel asub üks looduspood, soovitan pruuni ja sinisega pakendit \”Simone Levelt\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

äkki kohfeiinivaba kohvi sobiks…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks juua kofeiinivaba kohvi? Parem juba mahla juua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks juua kofeiinivaba kohvi? Parem juua mahla juua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kuidas musta teega on? Ise joon samuti vahel musta teed piima ja meega, kui meest kodus pole ja ei viitsi ainult endale kohvi tegema hakata. 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Milleks juua kofeiinivaba kohvi? Parem juua mahla juua.[/tsitaat]
ikka selleks, et kohv maitseb. just maitse pärast, mitte ergutamise pärast, see on tõesti petlik. mina ei saa kohvi teega asendada, sest tee ei maitse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täitsa uskumatu, ma oleks just äärepealt selle higistamise teema pannud üles, aga sain vähemalt 1 vastuse siit. Just käisin poes ning ostsin kohvi, aga selle vist panen külalistele kõrvale.
Mina joon hommikul ja varajasel pärastlõunal tassi presskannukohvi rohke piimaga. Kui mu meeled on vähegi erutunud (nt kuulen mingist vägevast uudisest seotud ise-enda või lähedastega), siis mul higi lausa niriseb kaenla alt. Kohvi joon ka rohkem maitse pärast, aga ülal oleva jutu peale vist püüan kuu aega ilma kohvita olla ja vaatan, kas on kasu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan ökopoest osta sigurikohvi või vogeli viljakohvi pole kofeiini sees. Vägagi tervislik ja ka maitsev.

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tahaks kohvi, aga ei saa juua:S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.