Esileht Pereelu ja suhted Tahaks mehele rimmingut teha aga ei julge

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Tahaks mehele rimmingut teha aga ei julge

Postitas:

Tema mulle teeb ja mulle meeldib-tahaks ka talle proovida teha aga millegipärast nagu ei julge.
Tegelikult oleme voodis kõike katsetanud, seega mingid konservatiivid ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajad keele mehele, higise perseprao vahele sitaauku? Loodetavasti on ta ikka peale viimast sitalkäimist mingil määral pühkinud.

Täispervo

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 10:57; 17.08 22:42; 20.08 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, igasugu pervo-, fetishi jm kõrvalekalletega teemasid võiks teha äkki vastavatesse foorumitesse – eesti keeles on neid piisavalt ja seal on kindlasti palju asjatundlikumad vastajad ja nende jaoks on sellised asjad normaalsed.

Ausalt öeldes ei ole meeldiv pühapäeva hommikul kohvi kõrvale PK lahti teha ja sellist teemat lugeda. Sedatüüpi asjad võiks äkki erihuviliste foorumitesse jääda?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 11:28; 14.08 09:48; 15.08 13:02; 17.08 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kui mees sulle teeb, siis võib see ju ka tema soov olla. Sul endal on rimminguks tahtmine olemas… siis lasedki oma tahtmistel minna ja saad tema ka samasuguse naudinguni viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommenteerijad 10:57 ja 11:28, kõtt oma asjadega tegelema, pealkirjast oli aru saada, millest teema tuleb.

Teemaalgatajale, mida sa eelkõige kardad? Ma olen oma mehele teinud ning väga meeldiv on mõlemale osapoolele. Teeme eelkõige suuseksi osana – alustan riistast ning siis liigun muudkui allapoole (mees siis nt selili voodil). Hügieeniga kummalgi probleemi pole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga kahtlen, et ühelegi normaalsele mehele see meeldida võiks. Tuttavad heteromehed, kellega kõik seda auku pudutav on jutuks tulnud, ei suuda/ taha sellest isegi hetkekski rääkida, paha hakkab. Aga muidugi võib talle see meeldida, kuskil ikka selliste soovidega inimesi ka on. Eks proovi järgi. Päris ilge 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mis on normaalne mees, aga minu sekspartneritest pooled heteromehed on seda asja väga nautinud. Orientatsioon ei mängi siin rolli, vaid erogeensed tsoonid on lihtsalt inimestel erinevad ning mõned inimesed on seksuaalselt tundlikumad kui teised. Ei saa aru, mis siin karta, kui hügieeniga probleeme pole.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.08 13:00; 16.08 09:59; 17.08 14:50; 17.08 22:15; 18.08 00:20; 18.08 00:24; 18.08 00:27; 18.08 00:31; 18.08 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värskelt avaldatud artikli \”Seitse huvitavat fakti meeste orgasmi kohta\”

\”Ka meestel on G-punkt. Õigemini on neid lausa kolm: lahkliha, peenise eesnaha kida ning ning eesnääre.\”

http://www.naine24.ee/1327060/seitse-huvitavat-fakti-meeste-orgasmi-kohta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuradima asi on rimming?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis kuradima asi on rimming?[/tsitaat]

Rimming ehk anilingus!

Pane guuglisse! Mina tegin sama, ja nüüd targem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma väga kahtlen, et ühelegi normaalsele mehele see meeldida võiks. Tuttavad heteromehed, kellega kõik seda auku pudutav on jutuks tulnud, ei suuda/ taha sellest isegi hetkekski rääkida, paha hakkab. Aga muidugi võib talle see meeldida, kuskil ikka selliste soovidega inimesi ka on. Eks proovi järgi. Päris ilge :)[/tsitaat]

Mina jällegi kahtlen, kas on ühtegi normaalset meest,kellele see ei meeldi? Ja ilget ei ole selles asjas mitte midagi. Kas naised, arvate, et teile keeleka tegemine on siis ilge? Aga see on suhtumise küsimus, seda üheselt võtta ei saa ja samuti ei ole mõtet selle üle vaidelda. Kellele meeldib, see teeb ja saab, kellele mitte, ei tee ja ei saa ka!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ka minu arvates suhtumise küsimus. Kui ikka naine ja mees on kaua juba koos toonud, tahavad siiski paljud midagi uut. Selle asemel, et joosta mõne armukese kaissu. Soovitaks oraalseksi ajal natuke samal ajal sõrmedega stimuleerida ja siis rahulikult minna sinna allapoole.kui ta on tõrges, siis ära teegi teemat sellest, vaid proovi järgmisel korral uuesti. Siis ta võibolla juba ootab seda ja ta on valmis selleks.
Vürtsitada sekselu on igati positiivne. Meie küll teeme seda mehega ja nii tal kui mul pole paremat partnerit voodis kunagi olnud. Tunnetame ka korrad ära, kui midagi uut tahaks proovida.
Kes seda kõvemaks või isegi pedelikuks peavad – ok, pidage, kuid mina jälle arvan et igav oleks vaid see üks ja sama vahekord

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teevad sellise teema lahti inimesed, kes hommikukohvi juures järgnevalt kohe minestavad või oksendama hakkavad? Pealkirjast on ometigi aru saada, et see pole teie jaoks.
Sageli tundub, et siinsete kägude seks koosneb pimedas toas voodis jalad harki lebamisest ja isegi suhuvõtt on juba ilgeim perverssus.
Teemasse – jah, nagu eelpool öeldi, on tegemist mehe erogeense piirkonnaga ja 100% meeldib. Teie sajad meestuttavad lihtsalt pole seda kogenud, kui väidavad, et vuih.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 07:30; 14.08 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ewww, mu mehe persevahe on karvane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:04; 14.08 00:38; 20.08 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ewww, mu mehe persevahe on karvane.[/tsitaat]

sul endal ei ole või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks teevad sellise teema lahti inimesed, kes hommikukohvi juures järgnevalt kohe minestavad või oksendama hakkavad? Pealkirjast on ometigi aru saada, et see pole teie jaoks.
Sageli tundub, et siinsete kägude seks koosneb pimedas toas voodis jalad harki lebamisest ja isegi suhuvõtt on juba ilgeim perverssus.
Teemasse – jah, nagu eelpool öeldi, on tegemist mehe erogeense piirkonnaga ja 100% meeldib. Teie sajad meestuttavad lihtsalt pole seda kogenud, kui väidavad, et vuih.[/tsitaat]

ei ole vaja siin seletada, et teise inimese sitaaugu lätsutamine on normaalne.
aga räägi, mis vahet seal on, kas teema on kinni või lahti, kui pealkiri kõik ära ütleb?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ewww, mu mehe persevahe on karvane.[/tsitaat]

Minu mehel oli ka. Selle vastu aitab zilet.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 20:51; 17.08 17:39; 17.08 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sitaaugu lätsutamine. Hahhahah. Kuku või pikali ! 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:04; 14.08 00:38; 20.08 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks teevad sellise teema lahti inimesed, kes hommikukohvi juures järgnevalt kohe minestavad või oksendama hakkavad? Pealkirjast on ometigi aru saada, et see pole teie jaoks.
Sageli tundub, et siinsete kägude seks koosneb pimedas toas voodis jalad harki lebamisest ja isegi suhuvõtt on juba ilgeim perverssus.
Teemasse – jah, nagu eelpool öeldi, on tegemist mehe erogeense piirkonnaga ja 100% meeldib. Teie sajad meestuttavad lihtsalt pole seda kogenud, kui väidavad, et vuih.[/tsitaat]Arvata oligi, et üks niisugune omaarust jube vabameelne tegelane siin kõigi peale laias kaares pissima hakkab. Et kui me kõik kummisaabastega ei seksi, siis oleme tohutud frigiidid.
Nagu juba eelpool öeldud, teema pealkiri ütles kõik ära. Teema avasn ainult selleks, et paluda algatajal minna oma kõsimusega spetsialistide juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 11:28; 14.08 09:48; 15.08 13:02; 17.08 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahepalgelised olete naised…vitulakkumine on täpselt sama rõve/meeldiv kui päraku limpsimine

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Arvata oligi, et üks niisugune omaarust jube vabameelne tegelane siin kõigi peale laias kaares pissima hakkab. Et kui me kõik kummisaabastega ei seksi, siis oleme tohutud frigiidid.
Nagu juba eelpool öeldud, teema pealkiri ütles kõik ära. Teema avasn ainult selleks, et paluda algatajal minna oma kõsimusega spetsialistide juurde.[/tsitaat]

Pigem ei mõista ma, miks veidi julgemad, vabamad ja voodis altimad inimesed vähe tagasihoidlikematel ja ontlikematel niimoodi hambus on. Millise spetsialisti juurde sa teemaalgatajal soovitad pöörduda?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 07:30; 14.08 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jood ata täis. Siis une pealt tee oma koerustükid ära ja i tähele nö täpiks peale topi talle veinipudel ka tagant sisse. Kui ta hommikul imestusest ärkab siis ütle, et ta jõi eile vallatute sõpradega liiga palju veini.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui ei julge siis ei julge, mida siin soovitada saab? Pane kondoom keele otsa? Tee läbi toidukile, abiks seegi.

Mina isiklikult oma keelt kellelegi p**auku toppida ei kavatse. Mulle on seda tehtud ja tundsin pigem ebamugavust, pärast sellist asja suudlema ei kippunud.

Naise lakkumisega seda siiski võrrelda ei saa. Näiteks suuseksi ma teen ilma mingi tõrke või probleemita, aga tagumikumängud jäägu minu suust eemale. Kui mehele väga meeldib, võin teda näpuga urruaugu ümbert mudida, aga keelt ma sinna ei topi.

Kui inimene on voodis vabam ja julgem, siis võtku ennast kokku ja proovigu ära, miks perekoolist küsima tulla? Kui pärast proovimist ei meeldi, siis enam lihtsalt ei tee ja kogu lugu. Kui meeldib, lasku samas vaimus edasi. Aga kuidas niisugust asja julgustada? Mina seda küll öelda ei saa, et kindlasti on teemaalgataja mehe taguots nii mõnus ja puhas, et sealt ei saa mingit terviseprobleemi või et maitseb taevalikult.

Kui naine ei julge, ütleb mehele, et näe teeksin küll, aga hirm on, küll siis oma mees kuidagi julgustab või ütleb et ise ei tahagi. aga noh jah. Kui kardab ja jääb tegemata, siis pole see ka mingi nii suur probleem, et sellele kaasa elada ja muretseda, kuidas teemaalgataja ikka elus edaspidi hakkama saab. 🙂 No offence.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 12:43; 18.08 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Millise spetsialisti juurde sa teemaalgatajal soovitad pöörduda? [/tsitaat]Ma püüdsin jätkata oma esimeses kommis toodud mõtet, et perverssuste osas tasuks rääkida inimestega, kes samu perverssusi harrastavad. Ehk siis eesti keeleski saada olevad kõikvõimalikud voodifoorumid. Seal on spetsialistid koos (ilma irooniata ütlen), kes oskavad nõu anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 11:28; 14.08 09:48; 15.08 13:02; 17.08 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks teevad sellise teema lahti inimesed, kes hommikukohvi juures järgnevalt kohe minestavad või oksendama hakkavad? Pealkirjast on ometigi aru saada, et see pole teie jaoks.
[/tsitaat]Ei olnud. Tegin teema lahti selleks, et teada saada, misasi on rimming. Ma nende peente väljamaa värkidega ei ole nii kursis. Aga avastasin oma imestuseks, et rimming on eesti keeli lihtsalt perselakkumine. Et tahaks oma mehe peed lakkuda? No aga laku siis ja head isu, milles küsimus! Nii et milleks see teema on, selles ma ikkagi selgust ei saanud.
Aga muidu sain tõesti targemaks, et p-rselakkumisel on tänapäeval ka otsene tähendus, mida ma poleks siiani kuidagi võimalikuks pidanud.
Perekoolis saab targaks tõesti. Millal madafakingu teema tuleb? Et tahaks, aga ei julge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 23:11; 16.08 13:08; 16.08 13:13; 17.08 12:49; 17.08 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ei olnud. Tegin teema lahti selleks, et teada saada, misasi on rimming. Ma nende peente väljamaa värkidega ei ole nii kursis. Aga avastasin oma imestuseks, et rimming on eesti keeli lihtsalt perselakkumine. Et tahaks oma mehe peed lakkuda? No aga laku siis ja head isu, milles küsimus! Nii et milleks see teema on, selles ma ikkagi selgust ei saanud.
Aga muidu sain tõesti targemaks, et p-rselakkumisel on tänapäeval ka otsene tähendus, mida ma poleks siiani kuidagi võimalikuks pidanud.
Perekoolis saab targaks tõesti. Millal madafakingu teema tuleb? Et tahaks, aga ei julge.[/tsitaat]

Midagi nii naljakat pole ammu lugenud. Rõve teema sai humoorika lõpu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsige kodus oma 12-aastastelt lastelt kas nad teavad rimmingut ja ärge imestage kui enamus seda teavad. Öelge oma teismelistele edasi, et kui nad kasutavad pehmet võileivakilet, siis saab seda turvaliselt teha. Paljalt ei tasu teha, võivad saada haigusi, samuti on hiv turvaõpetuses kirjas, et rimmingut ei tasu turvakileta teha, on võimalus haigust saada.

Turvaseksi võiks oma lastele põhjalikult õpetada mitte arvata, et teie 12-aastased oraalseksi ja rimmingut ei tee.

Küsige perekonnakasvatuse õpetajatelt mida 12-aastased teavad ja ärge ohkige. Saage täiskasvanuteks ja saage vastutavateks lapsevanemateks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.08 09:29; 16.08 23:19; 19.08 22:55; 19.08 22:57; 20.08 17:45; 20.08 21:23; 20.08 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ei olnud. Tegin teema lahti selleks, et teada saada, misasi on rimming. Ma nende peente väljamaa värkidega ei ole nii kursis. Aga avastasin oma imestuseks, et rimming on eesti keeli lihtsalt perselakkumine. Et tahaks oma mehe peed lakkuda? No aga laku siis ja head isu, milles küsimus! Nii et milleks see teema on, selles ma ikkagi selgust ei saanud.
Aga muidu sain tõesti targemaks, et p-rselakkumisel on tänapäeval ka otsene tähendus, mida ma poleks siiani kuidagi võimalikuks pidanud.
Perekoolis saab targaks tõesti. Millal madafakingu teema tuleb? Et tahaks, aga ei julge.[/tsitaat]

Järjekordne omast arust hea huumorimeelega puritaan. Ei imesta, et Eestis nii palju lahutusi ja petmisi on, kui eesti naised sellistes seksuaalsetes kompleksides ja küündimatuses vaevlevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.08 13:00; 16.08 09:59; 17.08 14:50; 17.08 22:15; 18.08 00:20; 18.08 00:24; 18.08 00:27; 18.08 00:31; 18.08 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei imesta, et Eestis nii palju lahutusi ja petmisi on, kui eesti naised sellistes seksuaalsetes kompleksides ja küündimatuses vaevlevad.[/tsitaat]Tõsi jah. Vanasti, kui keelt ja suguriista veel ei topitud suhu, silma, kõrva ega p-rse, seda ei õpetatud koolis, ja lisaks sellest valju häälega tänaval ei pasundatud, oli lahutusi hulga rohkem. Nüüdsel ajal püsivad pered tõesti paremini koos, on vähem üksikvanemaid ning petetakse hulga vähem!
Minett, rimming, anaal-, oraal- ja grupiseks maast madalast massidesse, see on eluterve ja peresõbralik praktika.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 23:11; 16.08 13:08; 16.08 13:13; 17.08 12:49; 17.08 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsige kodus oma 12-aastastelt lastelt kas nad teavad rimmingut ja ärge imestage kui enamus seda teavad. Öelge oma teismelistele edasi, et kui nad kasutavad pehmet võileivakilet, siis saab seda turvaliselt teha. Paljalt ei tasu teha, võivad saada haigusi, samuti on hiv turvaõpetuses kirjas, et rimmingut ei tasu turvakileta teha, on võimalus haigust saada.

[/tsitaat]Selge! Kohe asun oma last harima. Ega see, et mulle ei meeldi, kui mulle lisaks keelele, sõrmedele ja pudrunuiale veel ka kilet p-rse topitakse, veel ei pea tähendama, et mu laps sellest mõnust peaks ema piiratuse tõttu ilma jääma.
Arvan, et ma võtan naabripoisi ka ligi ja lasen neil esimese tervisliku ning turvalise rimmingu enda järelevalve alla sooritada. Vastutustundlik ema nagu ma olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 23:11; 16.08 13:08; 16.08 13:13; 17.08 12:49; 17.08 23:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Tahaks mehele rimmingut teha aga ei julge

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.