Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tahaks midagi juurde õppida

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tahaks midagi juurde õppida

Postitas:
Kägu

Hetkel olen lapsehoolduspuhkusel. Tahaks midagi hobikorras tegema hakata millega saaks natukene lisa teenida (seda seni kui 3 aastat täis saab ja ma tagasi tööle minna saan). Sügisest algab viimane aasta õppetööd ja seejärel saan veel 2 aastat lapsega kodus veeta aga ma juba praegu tunnen, et see kole rutiin võtab võimust. Samas mees tahab, et lapsega võimalikult kaua kodus oleksin (tema palk võimaldab seda aga tahaks ikkagi mõnda oma kopikat ka, samas kui hobi nõuab väljaminekuid, siis kindlasti võiks sissetulekud selle vähemalt nullida). Mida teie teeksite?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

õpi keevitama

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida mina teeks? Õpiks informaatikat ja töötaks kodukontorist väikese koormusega tarkvaraarendajana.
Ja hetkel teengi nii.

Keevitajaid on muidugi ka väga vaja ja makstakse neile hästi, ent seda kodukontorist juba ei tee ning meil on see ka suht tervistkahjustav töö.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keevitajaid on muidugi ka väga vaja ja makstakse neile hästi, ent seda kodukontorist juba ei tee ning meil on see ka suht tervistkahjustav töö.

Tervistkahjustav, aga hea palk ja tööpuudust esialgu karta ei ole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga hea palk ja tööpuudust esialgu karta ei ole.

Seda küll, kuid mina (isegi kui mees oleksin) Eestis siiski keevitajaks ei läheks, sest see on siinmail jätkuvalt väga tervistkahjustav. Mul on üks tuttav, kes on endine keevitaja…

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel olen lapsehoolduspuhkusel. Tahaks midagi hobikorras tegema hakata millega saaks natukene lisa teenida (seda seni kui 3 aastat täis saab ja ma tagasi tööle minna saan). Sügisest algab viimane aasta õppetööd ja seejärel saan veel 2 aastat lapsega kodus veeta aga ma juba praegu tunnen, et see kole rutiin võtab võimust. Samas mees tahab, et lapsega võimalikult kaua kodus oleksin (tema palk võimaldab seda aga tahaks ikkagi mõnda oma kopikat ka, samas kui hobi nõuab väljaminekuid, siis kindlasti võiks sissetulekud selle vähemalt nullida). Mida teie teeksite?

Mida sa praegu õpid? Mis su hobi(d) on?
Hobi korras ei saa ju teha asju mis ei meeldi, seega on niisugune taustainfo väga vajalik, et sulle mingitki nõu anda.
Keevitajaks!? Rase? Pärast pisikese tite kõrvalt? “head” nõuandjad ikka…

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida sa praegu õpid? Mis su hobi(d) on?

Hobi korras ei saa ju teha asju mis ei meeldi, seega on niisugune taustainfo väga vajalik, et sulle mingitki nõu anda.

Keevitajaks!? Rase? Pärast pisikese tite kõrvalt? “head” nõuandjad ikka…

Hetkel õpin transporti ja logistikat. Hobideks on muidu fotograafia ja ilumaailm pakub ka huvi (mõlema hobi turul on juba piisavalt palju tegijaid).

0
-3
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

Sinu olukorras õpix ma midagi, mis vähemalt enda elus kasux tuleb. Lasterõivaste õmblemist-kudumist-heegeldamist. Midagi pedagoogika või peresuhete valdkonnast. Kasvõi laste masseerimist. Või võtax paar kokanduskursust. Isegi kui sellest ei saa lisasissetuleku allikat, on kodune elu põnevam & kergem.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Niisugust nišši, kus tegijaid napib, on küll keeruline leida. See on juba “miljoniküsimus” siis 🙂
Oluline on, et oma tegevust armastaksid ja naudiksid, siis on võimalus, et oled selles hea. No lisaks oskus enda teenust müüa, konkurentidest eristuda.
Ei ole mõtet hakata õppima midagi, millega sa ei ole tegelenud ja mida sa tõenäoliselt sama palju ei naudi kui oma seniseid hobisid sest keegi teine juba oskab seda ja tal on see ühtlasi hobi, st ta on ja jääb sinust paremaks. Teha tulebki seda, mida armastad!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel õpin transporti ja logistikat.

Logistika on ju vägagi kaugtööna tehtav.

+1
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tahaks midagi juurde õppida