Esileht Pereelu ja suhted Tahaks nii puhata

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Tahaks nii puhata

Postitas:

mehest,lastest,ühesõnaga kõigest..
Tunnen,et olen tühjaks pigistatud sidrun.
Enam ei jõua.
Tööl ka ei jaksa käia.
Öösel on uni häiritud,ei puhka välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 09:03; 02.07 21:25; 04.07 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanad need lapsed siis on, et mees mõnda aega hakkama nendega ei saa? Nädalavahetusel näiteks. Räägidki, et oled veidi puhkust välja teeninud. Kui vähegi raha on, mine nädalavahetuseks spasse. Või siis saada mees lastega näiteks ämma juurde 😀
Mõni võimalus ju ometi peaks olema, kuidas veidi puhata saaksid. Lastele lapsehoidja, ise kodust veidikeseks eemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on 1 kord aastas 2 nädalat puhkus mehest ja lastest. Nemad lähevad vanaema juurde ja mina peesitan kodus. Laps oli 8k kui esimene kord nii tegime.
Sama soovitan sullegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjaa, tean seda tunnet.
Töötamised poole ööni, pidev koristamine mitme lapse ja \”täiskasvanud\” lapse järelt, hoidmist pead pidevalt paluma ja paluma ja siis tehakse seda ka väga vastumeelselt, mul lisaks veel kõik kohustused nii majanduslikud kui need, mis lihtsalt organiseerimist vajavad, minu kanda. Mõtlen üha sagedamini lahkuminekule, sest lihtsalt enam ei jõua. Oleks teadnud, et olukord selliseks kujuneb, poleks teist last soovinud. Valus tunnistada, aga nii on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 13:37; 03.07 10:54; 03.07 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mnjaa, tean seda tunnet.
Töötamised poole ööni, pidev koristamine mitme lapse ja \”täiskasvanud\” lapse järelt, hoidmist pead pidevalt paluma ja paluma ja siis tehakse seda ka väga vastumeelselt, mul lisaks veel kõik kohustused nii majanduslikud kui need, mis lihtsalt organiseerimist vajavad, minu kanda. Mõtlen üha sagedamini lahkuminekule, sest lihtsalt enam ei jõua. Oleks teadnud, et olukord selliseks kujuneb, poleks teist last soovinud. Valus tunnistada, aga nii on. [/tsitaat]Pai sulle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 09:03; 02.07 21:25; 04.07 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõik sama ainult mees kalevipoeg ja käib kodus ……. kunagi kui aega saab. Viimasel nädalal umbes paar korda päevas enesetapu mõtted….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: kiiresti abi otsima! Ilma naljata, psühholoog aitab. Kui oled kangemast puust, siis teatad, et kuu aja pärast organiseerigu üks laps endaga kaasa, kohustused olgu võrdsed. Meil oli mingil hetkel sama seis, et mees tahtis minna Soome. No ma teadsin, et siis olen sisuliselt nagu üksikema kõikide kohustustega ja ütlesin kohe, et ei keela minna, aga üks laps läheb siis kaasa. Kas ma seda reaalselt teha oleks suutnud, on iseasi, kuid ju ma olin tol hetkel nii enesekindla väljendusega, et plaan jäeti kiiresti katki. Tegelikult on see kurb, et laste sünd teeb kaaslased omavahel mingis mõttes vaenlasteks, kuigi peaks tähendama just suuremat koostööd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 13:37; 03.07 10:54; 03.07 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama teema. Lisaks veel noorem poeg (3 aastane) on nii memmekas, et ilma emme-issita kuidagi kuskil olla ei saa. Oleme viinud vahel vanavanemate juurde ,kasvõi selleks, et koristada rahulikult või puhata, aga mis puhkus see on kui päeva paari pärast helistatakse ja ei jõuta enam ära oodata millal lastele järele läheme, sest poeg otsib emmet taga…ei maga öösiti ja on kurb. Mina ei tahakski oma mehest puhata, vaid koos temaga….lastest ja kodustest kohustustest. Näen ju kuidas mees on ka väsinud. Aga, et kuhugi spaasse, reisile või mujale minna….selleks pole rahalisi võimalusi hetkel kahjuks. Olen pika päeva lastega kodus, koristan, pesen pesu-nõusid, tegelen lastega ja siis hakkab kõik otsast pihta…koristan ja siis veelkord koristan, aga õhtuks nagu polegi kunagi koristatud. Lapsed ei kuula absoluutselt sõna, siis päris tihti ongi nii, et mees tuleb töölt koju…mina olen närviline, sest kumbki lastest on mõne pahandusega hakkama saanud ja lapsed karjuvad ning jonnivad….kaklevad päevast päeva, lähevad isegi rusikatega kallale teineteisele ja kui mind silmapiiril pole, siis lähevad ka suuremad asjad käiku, millega teisele virutada. Sügisel lähevad lapsed lasteaeda ja mina õppima. Aga kas niikaua ma vastu pean, et septembriks mul närvid viimase piiripeal ei ole….seda maitea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastikult kurb lugeda, kui palju minusuguseid veel on. Aga mina üritan laste nimel pingutada ja olemas olla. Mees on ise peast nagu laps, kellel jooksuajad ja muud oma elu mured.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Pai sulle![/tsitaat]

Oi kuidas mulle käivad närvidele need pai tegijad ja veel rohkem, kui postitus algab \”nutan Su pärast\”

Teemaalgatajale, kui tahad puhata siis puhka. See seisab küll vaid Sinu organiseerimise taga. Aga vinguda on ju kergem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ei saa puhata? Kas lastel pole vanavanemaid, kes nõus nendega natuke tegelema? Mehel sõpru, kellega pidutseda või matkale minna või midagi? Aga äkki siis mees on nõus lapsi vaatama ja sa lähed nädalavahetuseks (või muudeks tööst vabadeks päevadeks) kuhugi. Et asi oleks õiglasem, võid ju mehele millalgi samalaadse vastuteene teha, kui ta muidu selline kodune tüüp on ja teil need kohustused muidu võrdselt jagunevad, vastasel juhul võiks ta sulle selle puhkuse ilma igasuguse jamata ju võimaldada. Ühesõnaga, milles asi, et puhata ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul näiteks sugulased ikka hoiavad, raha eest loomulikult. Vanemad on alkohoolikud, ilmselgelt nende juurde lapsi ei vii. Ma tegelikult väga ei kurdaks, kui tööd ei peaks lastega kodus olles kahe eest tegema. Et puhata, tuleb veel rohkem tööd teha, sest lapsehoidjad tahavad ka päris kena kopika saada. Rääkida võiks pikalt ja kahetsen paljut, aga täna pole teha muud, kui pingutada. Ma ei kirjutaks siia, aga loodetavasti keegi loeb ja mõtleb tõsiselt, et mitte kunagi ärge saage mitut last mehega, kes juba esimese ajal ei suuda või ei taha toetada, ega mehega, kelle puhul on oht, et kogu perekonna ülevalpidamine langeb naise õlgadele. Ühesõnaga – hoidke eemale saamatutest ja egoistlikest meestest. Ja neid, tundub, ikka jagub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 13:37; 03.07 10:54; 03.07 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees saab puhata? Ma ei ole iial aru saanud, mis takistab naisel sama palju puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oi kuidas mulle käivad närvidele need pai tegijad ja veel rohkem, kui postitus algab \”nutan Su pärast\”

Teemaalgatajale, kui tahad puhata siis puhka. See seisab küll vaid Sinu organiseerimise taga. Aga vinguda on ju kergem.[/tsitaat]sul ei ole närvid korras,võin kalli ka teha,kui tahan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 09:03; 02.07 21:25; 04.07 09:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Tahaks nii puhata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.