Esileht Pereelu ja suhted Tahaks olla televiisor või arvuti

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Tahaks olla televiisor või arvuti

Postitas:
Kägu

Nagu päriselt. Täiesti kandilune ja liikuva ekraaniga. Ei ole terviseteema, täiesti pereteema on

+1
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Et siis sind vaadatakse pidevalt või mis mõttes? 🙂

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ega temaalgataja mingi rohelise plangu taga juhuslikult ei istu?

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma taha olla lehm kase all. (Heli Laaksonen)

 

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei tea midagi, kui televiisor nii väga meeldib, siis on isegi sellega abiellutud. Et siis pr ja hr Televiisor.

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Open Sans’, sans-serif;”>Kooselus naistega pettunud Melboyrne’i elanik abiellus omaenda televiisoriga.</span>

Mees abiellus televiisoriga – Eesti Päevaleht (delfi.ee)

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

inimesed üldse abielluvad igasugu asjadega, iseendaga, oma autoga, berliini müüriga, eiffeli torniga jne. kasside-koerte-hobustega vist ei lubata abielluda, aga elutute esemetega (ja iseendaga) abiellumist on päris palju uudistest läbi käinud.

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nagu päriselt. Täiesti kandilune ja liikuva ekraaniga. Ei ole terviseteema, täiesti pereteema on

Kuna arvutile/telekale pööratakse rohkem tähelepanu kui sulle?

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Nojah, kes mida tahab. Ma telekas küll nagu olla ei tahaks. Ega arvuti. Ega mobiiltelefon. Või robottolmuimeja. Mina tahaks olla see inimene, kes poolteist kuud tagasi. Peale vaktsineerimist kaotasin…no julgelt võiks öelda, et veerandi(kui mitte rohkem!)oma tegevusvõimest. Eitea, milles asi. Väsimus, mis tekkis, pole kehast lahkunudki. Tohutu kondivalu, mis teravalt kestis järjest pea kolm nädalat, hakkab vaikselt vist mööduma. Tunnen, et ma ei mõtle õigesti. Jäin nagu kuskile kinni. Ma ei suuda aktiivne olla, asju õiges järjekorras teha. Sahmerdan niisama tühja. Ärevus on kah suur, sest peaaegu kohe tuleb teine süst ja ausalt ei tea, mis seejärel saab. Kaebaks perearstile, aga no keda huvitab. Tundub justkui oleks väljamõeldis. Abikaasa ja lapsed on lihtsalt kõik asjad ise teinud, sealhulgas tassinud koju kõikvõimalikke vitamiine, mingeid erilisi mahlasid…ma jah tarbin neid, aga…üleüldine nõrkus ja jõuetus on jäänud. Olen nagu juurvili nurgas. Raske on olla. Nagu ei taluks end oma kehas.

+10
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nagu päriselt. Täiesti kandilune ja liikuva ekraaniga. Ei ole terviseteema, täiesti pereteema on

Tahad olla mööbel, kes huvitab teisi ainult selle pärast, mida ta teha suudab. Pilti enam ei näita, viiakse prügimäele? Tahad prügimäele? Tahad teistele olla olemas ja väärtuslik ainult selleläbi, et teed kõik, mida nemad tahavad. Teleka pult on ju kasutaja käes. Miks sa tahad teisi teenida ilma, et nad sind märkaks? Sest vaatajat huvitab ju pilt, mitte telekas ise. Pilti ei näita, tuuakse uus mudel poest.

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kaebaks perearstile, aga no keda huvitab. Tundub justkui oleks väljamõeldis

Puhas rumalus on jätta perearstile kaebamata. Perearst teeb vajalikud analüüsid ja selgitab välja, mis valesti.

+5
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nojah, kes mida tahab. Ma telekas küll nagu olla ei tahaks. Ega arvuti. Ega mobiiltelefon. Või robottolmuimeja. Mina tahaks olla see inimene, kes poolteist kuud tagasi. Peale vaktsineerimist kaotasin…no julgelt võiks öelda, et veerandi(kui mitte rohkem!)oma tegevusvõimest. Eitea, milles asi. Väsimus, mis tekkis, pole kehast lahkunudki. Tohutu kondivalu, mis teravalt kestis järjest pea kolm nädalat, hakkab vaikselt vist mööduma. Tunnen, et ma ei mõtle õigesti. Jäin nagu kuskile kinni. Ma ei suuda aktiivne olla, asju õiges järjekorras teha. Sahmerdan niisama tühja. Ärevus on kah suur, sest peaaegu kohe tuleb teine süst ja ausalt ei tea, mis seejärel saab. Kaebaks perearstile, aga no keda huvitab. Tundub justkui oleks väljamõeldis. Abikaasa ja lapsed on lihtsalt kõik asjad ise teinud, sealhulgas tassinud koju kõikvõimalikke vitamiine, mingeid erilisi mahlasid…ma jah tarbin neid, aga…üleüldine nõrkus ja jõuetus on jäänud. Olen nagu juurvili nurgas. Raske on olla. Nagu ei taluks end oma kehas.

Kas äkki võiks proovida korra füüsilist aktiivsust? Mulle endale tundus, et äkki peale trenni tegemist läks vaktsiinisüsti käevalu kiiremini üle. Aga samas, kui ma 2. doosi sain ja natuke unine olin järgmine päev, siis vist ei oles väga tahtnud veel füsiliselt end liigutada, niiet ma ei tea, kui enesetunne kannatab, siis proovida võiks äkki. Mingis artiklis oli kirjas, et füüsiliselt aktiivsetel tekib rohkem antikehi nt. Ja vahetult peale trenni kerkib korraks valgete vererakkude ehk immunrakkude tase veres ja siis läheb tagasi normi. Äkki proovida tasuks ühe trenniga, mul olematud kõrvaltoimed läksid kohe poole päeva jooksul paremaks, aga ju nad oleks ka ilma trennita üle läinud…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis kahjuks peaks sama huvitavat meelelahutust pakkuma, kui telekas. Kinnist ekraani keegi ei vaata. Ja kui saade ei huvita, vahetatakse kanalit.

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vabandage minu otsekohesust, aga eriti kui väidate, et pereelu teema on, kas Teie soov on seotud kuidagi sellega, et telekast ja arvutist saab piiramarus koguses alasti naisi näha?

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Peale vaktsineerimist kaotasin…no julgelt võiks öelda, et veerandi(kui mitte rohkem!) oma tegevusvõimest. Eitea, milles asi.

Psühiaatri juurde ja kohe – siit ainult samm edasi ja tuleb pikalt psühiaatriahaiglas veeta. Tihti annavad viimase tõuke psüühikahaiguste kujunemisel väikesed ebaolulised sündmused, mis sundmõtteks kujunevad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole terviseteema, täiesti pereteema on

Pigem ikka vaimse tervise teema.

Ja samuti: sa ei paku mitte mingit meelelahutust nagu näiteks jalgpall ning ei paku ka erutust, mis tekib, kui saab võõra naisega internetis tšättida.
Sa oled igav naine ja sinust ei saa kunagi telekat ega arvutit.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, kes mida tahab. Ma telekas küll nagu olla ei tahaks. Ega arvuti. Ega mobiiltelefon. Või robottolmuimeja. Mina tahaks olla see inimene, kes poolteist kuud tagasi. Peale vaktsineerimist kaotasin…no julgelt võiks öelda, et veerandi(kui mitte rohkem!)oma tegevusvõimest. Eitea, milles asi. Väsimus, mis tekkis, pole kehast lahkunudki. Tohutu kondivalu, mis teravalt kestis järjest pea kolm nädalat, hakkab vaikselt vist mööduma. Tunnen, et ma ei mõtle õigesti. Jäin nagu kuskile kinni. Ma ei suuda aktiivne olla, asju õiges järjekorras teha. Sahmerdan niisama tühja. Ärevus on kah suur, sest peaaegu kohe tuleb teine süst ja ausalt ei tea, mis seejärel saab. Kaebaks perearstile, aga no keda huvitab. Tundub justkui oleks väljamõeldis. Abikaasa ja lapsed on lihtsalt kõik asjad ise teinud, sealhulgas tassinud koju kõikvõimalikke vitamiine, mingeid erilisi mahlasid…ma jah tarbin neid, aga…üleüldine nõrkus ja jõuetus on jäänud. Olen nagu juurvili nurgas. Raske on olla. Nagu ei taluks end oma kehas.

Jajah, muidugi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Tahaks olla televiisor või arvuti