Esileht Pereelu ja suhted Tahaks rahu (oma mehest)

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Tahaks rahu (oma mehest)

Postitas:

Mehega on meil suhted nii nagu nad on. Pikemalt kirjutama ei hakka. Aga tahaks rahu, tahaks lahutust ja üksi elada. Aga ma mõtlen, et kas rahu tuleb ka, no kus ta pääseb, lihtsalt argpüks olen, et see lahutuse samm ette võtta. Meil on 2 last ja ma tunnen, et ma ei ela enda elu ja see pole minu asi lapsi ja isa lahutada. Lastel on ju ka nende õigused. Laste isal ka. Laste seisukoht on, et nad tahavad mõlema vanemaga koos elada.
Me ei tülitse kunagi, no kuidas me saaksimegi kui me minimaalselt suhtleme omavahel.
Majanduslikult oleme mõlemad heal järjel ja saame eraldi elades hakkama.

Kui ma varem tahtsin väga jutuajamisi oma mehega ja reisile minna jne jne, siis nüüd ma olen seisus, et enam ei tahagi. Tahaks lihtsalt üksi ja rahus olla.

Kas on keegi lahutanud enam-vähem sellises olukorras, et kolmandaid osapooli mängus pole, muidu ka nagu midagi viga pole, lihtsalt elukaaslast pole oma abielumehest. Aga kui juba mees paberil ja nurgas konutamas (teda ei huvita pere tegemised. Tööpäevad on lühikesed, nii et tööt väsinud ta ka olla ei saa). Aga lapsed on ja nemad kannatavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:24; 28.03 16:02; 28.03 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kannata need lapsed midagi. Kui enne olin mina 24h laste eest ainuvastutav, siis pärast lahutust sai mehest järksu hoolitsev ja vastutav isa. Ja üleüldse läks elu kordaded paremaks. Antidepressandid läksid ka uksest välja koos mehega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100% nõus viimase kirjutajaga. pärast lahutust leidis isa lõpuks aega oma laste jaoks. ja antidepressandid ledasid uksest välja koos minuga :). ma ise läksin ära, muide. tegeliklt vaatad sa asja kõverpeeglist. võib-olla selle tõttu, et pole tegelikult veel valmis normaalset elu ilma ebarahuldava suhteta elama. kui sa räägid laste õigustest, siis alustaks lapse õigusest näha normaalselt funktsioneerivat perekonda, olgu siis või üksikemaga. sest see, mis teil seal kodus toimub, pole kaugeltki mitte normaalne. küll mina tean, tulin sellisest elust :). üks võimalus on sul küll veel proovimata ja see on veel raskem kui lahkuminek: loe Viilmaa raamatuid ja hakka lõpuks oma meest armastama. sa ütled, et kuidas ma armastan sellist tölli, keda miski ei huvita jne. aga sa loe mõni Viilmaa raamat läbi ja tee ise esimene samm, tee kohe mitu sammu ilma, et mees vastu tuleks. küll ta lõpuks tulema hakkab. küsid, et miks minu puhul see ei toiminud? minu mees oli edev ja rahakas mees, kes oli harjunud tohutu sotsiaalse tähelepanuga ja paljude reisidega ilma minuta. minus polnud nii palju väge, et sellest läbi närida. ja leppida ma sellega ei suutnud. aga sulle edu!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:48; 28.03 17:20; 28.03 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen läbi lugenud kõik Viilmaa raamatud, samuti kõik Nekrassovi raamatud. Neid esimesi, teisi ja kolmandaid samme olen ma omajagu palju teinud. Mees ei tule lihtsalt kaasa. Kuskilt läheb ikkagi piir.
Armastuse õitsemiseks on ikkagi kaht osapoolt vaja. Ja ka sellest tuleb lõpuks aru saada, et lõpuks tuleb lihtsalt leppida ja oma elu elama hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:24; 28.03 16:02; 28.03 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ehk ei armasta sind enam ja teda ei huvitagi surnud suhtele elu sisse puhumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees ehk ei armasta sind enam ja teda ei huvitagi surnud suhtele elu sisse puhumine.[/tsitaat]

Seda arvan ma isa ka. Ta võiks seda ka ise tunnistada ja saaksime mõlemad oma eluga edasi minna.
Aga nagu ma ütlesin, et mees milleski kaasa ei löö, ega vedu ei võta. Kõige hullem, jutuajamistes. Siis ma ei saagi selgust. Mulle tundub, et pean lihtsalt lahutuspaberid lauale lööma ja allkirja küsima, et midagi hakkaks liikuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:24; 28.03 16:02; 28.03 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lahutasin eelmisel nädalal 10 aastat väldanud abielu ja no väga hea on olla!
Omavaheline suhtlemine oli pidevas kriisis viimased 3 aastat, enne seda vahelduva eduga 7-8 aastat. Kooselu ei lõppenud mitte kellegi konkreetse pärast, vaid ma leidsin, et ma ei soovi enam sellist tühja elu elada. Annan endale vähemalt võimalusegi saada õnnelikuks. Tean, et oma eksi kõrval ei olnud ega poleks saanud selleks kunagi.
Lapsi on 2. Mees ei ole veel välja kolinud, aga tegeleb asjaga. Maksin mehele peaaegu pool olemasoleva korteri väärtusest ja no ei kahetse. Ju siis minu vabadus maksab nii palju.
Ja tõesti, ka meie peres hakkas isa lastega palju rohkem tegelema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda arvan ma isa ka. Ta võiks seda ka ise tunnistada ja saaksime mõlemad oma eluga edasi minna.
Aga nagu ma ütlesin, et mees milleski kaasa ei löö, ega vedu ei võta. Kõige hullem, jutuajamistes. Siis ma ei saagi selgust. Mulle tundub, et pean lihtsalt lahutuspaberid lauale lööma ja allkirja küsima, et midagi hakkaks liikuma.[/tsitaat]
sa tahad, et ta seda ise ka tunnistaks. siis, kui sa oled ise valmis oma elu enda kätte võtma, siis sa ei vaja enam temalt ühtegi tunnistust. siis sa teed ise oma otsuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:48; 28.03 17:20; 28.03 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen läbi lugenud kõik Viilmaa raamatud, samuti kõik Nekrassovi raamatud. Neid esimesi, teisi ja kolmandaid samme olen ma omajagu palju teinud. Mees ei tule lihtsalt kaasa. Kuskilt läheb ikkagi piir.
Armastuse õitsemiseks on ikkagi kaht osapoolt vaja. Ja ka sellest tuleb lõpuks aru saada, et lõpuks tuleb lihtsalt leppida ja oma elu elama hakata.

[/tsitaat]
on kaks varianti: kas me sinuga oleme väheke nõrgad ja ei vedanud lihtsalt lõpuni välja või siis ongi olukordi, kus tuleb tunnistada, et no kivist vett välja ei pigista. mulle endale tundub ka, et püüdsin mis ma püüdsin ja me olimegi neil perioodidel eriliselt õnnelikud, aga – kuskilt jooksis tõepoolest see piir. no ja siis tuligi minna. jube kahju küll, aga mis teha. peamine, et enam vanu vigu ei teeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:48; 28.03 17:20; 28.03 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanad lapsed on? Kui ei ole enam väikesed siis ma laste pärast ei muretseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma armastuseta on vähe põhjust koos elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, loomulikult on kõiges mees süüdi.
Pikemalt kirjutama ei hakka? Muidu võib ehk juhtuda see, et leiad endas vead?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kasutusel kirjutas:[/small]
[tsitaat]Njah, loomulikult on kõiges mees süüdi.
Pikemalt kirjutama ei hakka? Muidu võib ehk juhtuda see, et leiad endas vead?[/tsitaat] Aga mis sel õigupoolest vahet on, kes süüdi on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on tegelikult imelik, et elamine jagatakse kaheks ja mehele makstakse pool välja.
minu loogika ütleb, et elamine tuleb ära jagada kõigi pereliikmete vahel ja äramineja saaks siis oma osa kaasa.
kui lapsed jäävad tavajuhul emaga, siis miks ema peab majanduslikult rohkem panustama?

ma ootan ka juba aastaid, et mees lahkuks, sest meil on meeletult igav koos. ei räägi ta millestki peale poenimekirja asjadest ja vahel harva ka lastest. kui seksida tahab, siis ärkab nagu hetkeks ellu, et siis jälle kusagile oma maailma ära kaduda. tõsiselt kõrini on.
ise oma isiklikust kodust ka nagu ära minna ei saa. mehel on koht kuhu minna, aga ikka passib siin. kui teema üles võtan, siis läheb õue vandudes ja kui tagasi tuleb, siis vaikib tundide kaupa.

milleks selline vegeteerimine talle kasulik on, sellest ma aru ei saa. iga kord kui ta pikemaks ajaks ära sõidab, tekib mul teisel päeval meeletult hea tuju, motivatsioon uusi riideid osta, kodu ümber kujundada, uusi toite teha jne.

ta on nagu pomm mu jala küljes. ei taha kusagile minna, midagi teha, millestki rääkida. masendav,

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo ei usu mina meest, kellel pole ühtegi naist südames. Tal peab keegi olema. Ta ei saaks muidu elada. Kas siis väga hea suhe näiteks oma emaga. Või õega. Mees vajab lähedust naisega, et elus olla.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Tahaks rahu (oma mehest)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.