Esileht Hobinurk Tahaks trenni või huviringi minna…

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Tahaks trenni või huviringi minna…

Postitas:
Kägu

… mis trennides või huviringides käite? Ma pole väga spordi inimene.. Googeldan, aga nagu eriti ei leia midagi lahedat..

Please wait...
Postitas:
Rinnakaspreili

Kommentaar eemaldatud
4.5 foorumis tuleb vältida valetamist, laimu, vulgaarsust, inimväärikuse alandamist;

Perekooli moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud
4.5 foorumis tuleb vältida valetamist, laimu, vulgaarsust, inimväärikuse alandamist;

Perekooli moderaator

Rõvetsemine ei kaunista kedagi..

Please wait...
Postitas:
Rinnakaspreili

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

Targutamine ka mitte, musirull 😊

/Rinnakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tai poks, jujutsu, escrima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

… mis trennides või huviringides käite? Ma pole väga spordi inimene.. Googeldan, aga nagu eriti ei leia midagi lahedat..

Mind ei leiagi google kaudu. Ma pole ennast kuskil nii eksponeerinud et peaksid leidma eriti veel trennist.
Kui pole trenniinimene siis soovitaks alustada sörkjooksust vōi käimisest. Kuu kahe pärast, kui oled oma pikkusele ja vanusele soovitatud normaalkaalu saavutanud vōiksid siis hakata trenni peale mōtlema. Vōibolla sähvatab mingi ere mōte juba jooksu vōi kōnni ajal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui pole trenniinimene siis soovitaks alustada sörkjooksust vōi käimisest.

See on igav tegevus ja pole üldse trendikas.
Ainult lollid sörgivad kuskil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Looduse Omnibuss (pole ehk just huviRING aga mõnes mõttes siiski)
hispaania keel

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

/Rinnakaspreili

Sa lähed iga kommentaariga järjest nõmedamaks. Varem oli veel midagi lugeda, kuigi see ajukas “allkiri” oli ja on arusaamatu, aga nüüd pole enam mingit pointi olnud üheski su kommentaaris. Ja just – targutama oled ka hakanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud

Perekooli moderaator

/Rinnakaspreili

Sa lähed iga kommentaariga järjest nõmedamaks. Varem oli veel midagi lugeda, kuigi see ajukas “allkiri” oli ja on arusaamatu, aga nüüd pole enam mingit pointi olnud üheski su kommentaaris. Ja just – targutama oled ka hakanud.

Kommentaar eemaldatud
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen käinud igasugustes kunsti- ja käsitööringides. Neid pakuvad Tallinna Rahvaülikool, KUMU, Õpetajate Maja. Kindlasti on linnaosade juures asuvates keskustest ka mingeid kursusi. Olen käinud ka Tallinna lähivallas käsitöökursustel. Hetkel mõtlen, kas minna Vääna-Jõesuusse lapitekikursusele. Tallinna Rahvaülikooli olen käinud ka mitmetel kokanduskursustel. Minu arust on nii palju kohti, kuhu minna ja midagi teha, kui ainult raha ja aega jätkuks. Trenni ma ei jõuagi, sest pole lihtsalt aega püsivalt mingi trenniga tegeleda. Tahaks käia pilateses või joogas, aga hetkel hoian end vormis vabadel hetkedel jalutamas käimisega.

Tuli veel meelde, et väga lahedad kursused on:
Teeme Teistmoodi Eriti meeldis seal Muhu Portselan.
Coloratumis meeldis aaderdamine.
Viltimist olen käinud ka kuskil tegemas, aga hetkel ei tule meelde selle koha nimi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käin hobustega tegelemas ja keraamikaringis, rohkem praegu töö ja pisikeste laste kõrvalt ei jõua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käin muidu regulaarselt jõusaalis, mulle hullult meeldib, aga peale jõutrenni peaks ka kardiot tegema, eks. Aga ma nagu ei seedi jooksmist, tõesti, mulle ei meeldi. Pikki jalutuskäike nagu ka ei viitsi teha, kui pole eesmärki. Mägesi meil ka pole paraku. Seega ma siin mõtlesin ja siis leidsin ühe mängu, mille nimi on ingress. Sellega ma teen mingi 20-30 km ära ühekorraga 😀 See on huvitav ka 😀 vb proovid seda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin rahvatantsus. Olenevalt rühma tasemest, võib see tugev trenn olla või lihtsalt mõnus liikumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Looduse Omnibuss (pole ehk just huviRING aga mõnes mõttes siiski)

Lugesin Omnibussi esilehelt (tsiteerin, muutmata kujul):

“Lastele, kes veel koolis ei käi tasuta.”

… ja mõtlesin kohe meie foorumi grammatikakägudele 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tennis!

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Hobinurk Tahaks trenni või huviringi minna…