Esileht Ilu ja tervis Tahaks veidi vormi ajada end.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tahaks veidi vormi ajada end.

Postitas:

Esiteks – ma ei ole ülekaaluline.
Aga juba pikem jalutuskäik või trepist mõned korrused kõndimist ajab mu võhmale.
Kõhuke on ette tekkinud.
Lihaseid pole ollagi. Käed lotendavad lausa.
Tselluliiti ei ole, aga jalad võiks ka ilusamad olla.
Et siis hakkan jooksmas käima, kõhulihaste harjutusi tegema (sellili istulitõuse)… Mida veel? Kuidas käed-jalad kenaks saada? Kui palju peaks üldse treenima, kui eesmärk ei ole kaalus alla saada vaid see vähene pekk lihasteks muuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jooksmise asemel võiksid alustada pigem kepikõnnist, saaks ka käed-õlad veidi tööd. ja käte jaoks on ju ikka vanad head kätekõverdused

aa tegelt ma suht spordikauge inimene, mind aitab maa kaevamine superhästi vormi saada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 07:22; 09.07 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kepikõnd ei vormi eriti lihaseid. pigem katseta jõusaali, hantleid, kätekõverdusi, bodypumpi jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin selle kava järgi proovida 🙂 ehk siis mul sama plaan.

http://www.coolrunning.com/engine/2/2_3/181.shtml

Ning hiljuti kuulsin just mingitest harjutustest 5 tiibetlast, selle kohta on ka kiitvaid jutte
http://www.youtube.com/watch?v=H99fIotNcbE

Peaks äkki onlines päevikut pidama siis ei kao motivatsiioon

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kepikõnd ei vormi eriti lihaseid. pigem katseta jõusaali, hantleid, kätekõverdusi, bodypumpi jms.[/tsitaat]lihaseid otseselt ei trimmi jah, aga kui inimesel pole isegi võhma, et mõni korrusevahe trepist üles minna, siis vaevalt ta jooksmisega eriti kaugele jõuab. samuti võivad rühmatreeningud olla kahe teraga mõõk ja nähes end teistest tunduvalt saamatumana, võib motivatsioon suht kiirelt kaduda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 07:22; 09.07 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks esimesed 4 nädalat soovitaks ka kepikõndi vms rahulikumat südame treenimise ala. Siis läheks edasi lihastreeningu ja jooksmise juurde. Aga kindlasti ei tohi teha ainult mingisugust ühte harjutust. Kui treenitakse kõhtu, peab kindlasti treenima ka selga. kui reie pealmisi lihaseid, tuleb treenida ka tagumisi jne. ideaalne muidugi, kui teha lihastrenni kogu lihaskonnale. igasugune trenn põletab rasva ühtlaselt üle keha, k.a. kõhu pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bodypump on väga efektiivne keha vormija. Lisaks on väga selgelt näha progressi selle järgi, kuidas kangidele raskusi lisad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Tahaks veidi vormi ajada end.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.