Esileht Pereelu ja suhted Tahan armukeseks hakata

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )

Teema: Tahan armukeseks hakata

Postitas:
Kägu

miks sul siis ihas konto on kus oled alasti ja pakud teenust?

Arvad, et sealt sain oma miljonid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see on mingi seksihimu projekteerimine suvalisele inimesele

? See sõna on projitseerimine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvad, et sealt sain oma miljonid?

Miljonäridel pole tõesti paremat teha kui foorumis istuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teemaalgataja ja mees juba suhtlevad tööalaselt, ja mees ikka mingeid lähenemiskatseid ei tee, siis jääb küll mulje, et ta pole huvitatud ja vaatab pigem, et misasja sina teda kogu aeg vaatad. Sina vaatad, et näe, ta jälle vaatab jnejne.  See on kõik sinu peas, oled vist üksik ja suht meeleheitel.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miljonäridel pole tõesti paremat teha kui foorumis istuda?

Ei ole jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saa HAKATA armukeseks, mees peab su VÕTMA armukeseks. (Valmisolek tundub sul olevat, aga njah, mehe taha jääb vist asi… issssand, kui “kahju” mul sinust on)

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miljonäridel pole tõesti paremat teha kui foorumis istuda?

Rantjee üldjuhul ei rüga jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakka jah. Mul ükskord oli ka töö juurest silmarõõm, kuid ainult platooniline. Siiani saadab pilke, kui mind näeb ja jääb seisma, ja vaatab pikalt igatsevalt minu poole. Täielik huumor. Ilmselt armastab siiani.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miljonäridel pole tõesti paremat teha kui foorumis istuda?

Rantjee üldjuhul ei rüga jah.

Ei usu kohe üldse. Töötuna arvel, pensionärid ja kodused emad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu kohe üldse. Töötuna arvel, pensionärid ja kodused emad.

Mida sa ei usu? Et miljokas olen? Tahad vaatama tulla?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa ei usu? Et miljokas olen? Tahad vaatama tulla?

Ei soovi, eelistan 15h magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei soovi, eelistan 15h magada.

Depressioonis töötu?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Depressioonis töötu?

Kui meeldib uni, ega depressioonis pea olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui meeldib uni, ega depressioonis pea olema.

Peab ikka, kui selline magamine igapäevane on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui meeldib uni, ega depressioonis pea olema.

Peab ikka, kui selline magamine igapäevane on.

Aastaid, enne oli aastaid krooniline unepuudus ja siiani mäletan seda kohutavat tunnet, kui alla 8h magatud sai. Aga sul on siis väga tugev organism või suurepärabe elu, kui ei tea, mida depressioon tähendab. Samas ma ei tunne, et mul on depressioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga sul on siis väga tugev organism või suurepärabe elu, kui ei tea, mida depressioon tähendab. Samas ma ei tunne, et mul on depressioon.

Jah, elan hästi. See, et raha ei tee õnnelikuks, on jama. Õnentumaks ka just ei tee 😀

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, elan hästi. See, et raha ei tee õnnelikuks, on jama. Õnentumaks ka just ei tee ????

Perekooli muinasjutuvestja on jälle kohal. ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli muinasjutuvestja on jälle kohal. ????

Kirjastiili järgi pakun max 14, kirjavead on ikka räiged.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

? See sõna on projitseerimine.

Sul on kahjuks õigus. Olen alati imestanud, kes keelemehed nii viletsaid sõnu eesti keelde tekitavad? Uurivad mingitest keeltest mõisteid ja tõlkeid ning otsustavad eesti keelde “ji” värdkombinatsiooni sisse tekitada. Osa siinseid keeletundjaid lausa plaksutavad idiootsuste peale, sest sellised rasked momendid annavad hea võimaluse teistele oma tarkust ninnu peale visata. Gümnaasiumi lõpetajate jaoks on kõige raskem aine eesti gramatika. Seal kes vigu tahab leida, see kokku-lahku, suur-väike algustäht ja vältevaheldused ij kamaluga leiavad

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga sul on siis väga tugev organism või suurepärabe elu, kui ei tea, mida depressioon tähendab. Samas ma ei tunne, et mul on depressioon.

Jah, elan hästi. See, et raha ei tee õnnelikuks, on jama. Õnentumaks ka just ei tee ????

See, et raha ei tee õnnelikuks, on rikaste väljamõeldis. Nad nimelt ei taha, et teised nende raha peale hammast ihuks. Ja muidugi on see ka nt nende jutt, kes tahavad annetusi, ja lisaks meeldib see jutt igasugu usukuulutajatele, kes ütlevad, et tuleb loobuda oma maisest varast koguduse ja õilsa eesmärgi hüvanguks. Päriselt kulub vara muidugi marjaks ära, ainult kui bolševikud vms revolutsionäärid tulevad, siis peab olema oidu seda vara õigel ajal jalgalaskmiseks ära kasutada, muidu on sest varast küll häda kaelas, kui just kedagi piisavalt kõrget ja võimukat bolševikku ära ei õnnestu osta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Gümnaasiumi lõpetajate jaoks on kõige raskem aine eesti gramatika. 

Grammatika.

Õppisid juba kahte sõna õigesti kirjutama-kasutama. Tore! Mis siin nii pikalt õigustada, näe tulevad vaid uued piinlikud vead sul peale.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grammatika. Õppisid juba kahte sõna õigesti kirjutama-kasutama. Tore! Mis siin nii pikalt õigustada, näe tulevad vaid uued piinlikud vead sul peale.

No näed, mul sinu ühe lihtsameelsega näkkaski. Nigu ortograafilist “viga” näed laita, sinna mõtlemata kiirustad laitma oma kompententsuse tasandilt. Korda, OMA…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli muinasjutuvestja on jälle kohal. ????

Muinasjutu? Mis siin muinasjutuna tundub?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muinasjutu? Mis siin muinasjutuna tundub?

Ei usu, et miljonärid käivad perekoolis. Miks peaksid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu, et miljonärid käivad perekoolis. Miks peaksid?

Davai, pakkusin juba välja, tahad vaatama tulla? Ma ei viitsi sinusuguste inisemist kannatada, kas päriselt elate nii halba elu, kus teile ainult valetatakse?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Davai, pakkusin juba välja, tahad vaatama tulla? Ma ei viitsi sinusuguste inisemist kannatada, kas päriselt elate nii halba elu, kus teile ainult valetatakse?

Ei taha, juba 19 kraadi on väga palju minu jaoks. Kas mul on halb elu? Oleneb, kelle jaoks. Mulle sobib uni, mõni peab seda elu raiskamiseks, mina hoopis nautimiseks. Teha tuleb seda, mis meeldib. Kui miljonärile meeldib istuda perekoolis,istu. Kas ma arvan, et inimesed valetavad? Kindlasti. Kõik inimesed valetavad mingil määral. Kas mul on kahju, et keegi on miljonär? Ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei taha, juba 19 kraadi on väga palju minu jaoks. Kas mul on halb elu? Oleneb, kelle jaoks. Mulle sobib uni, mõni peab seda elu raiskamiseks, mina hoopis nautimiseks. Teha tuleb seda, mis meeldib. Kui miljonärile meeldib istuda perekoolis,istu. Kas ma arvan, et inimesed valetavad? Kindlasti. Kõik inimesed valetavad mingil määral. Kas mul on kahju, et keegi on miljonär? Ei ole.

Loll rott.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll rott.

Mina arvan, et ettevõtlusgeeniga sünnitakse ja mul seda pole tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike huvi muidugi mehel on TA suhtes, aga see ei ole selline huvi, et küsida mis õhtul teed. See ei ole nagu tõsiselt võetav huvi sel mehel ja ei pööraks mingitele pilkudele ka tähelepanu. Tõenäoliselt see mees ongi selline, kes mingite kummaliste pilkudega naisi veidralt piidleb ja siis ootab, milline naine tuleb teda ise püüdma ja taga ajama.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu näha, see pilgu taktika mehel toimib, sest naisel juba tunded tekkinud ja mõtleb aina sellest töökaaslasest. Seda pilguga võlumist kasutatakse palju nii meeste kui naiste seas, kuid mingit tõsist huvi selle taga enamasti pole. Võimalik, et üheöösuhe tuleks sealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )


Esileht Pereelu ja suhted Tahan armukeseks hakata