Esileht Pereelu ja suhted Tahan armukeseks hakata

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 155 )

Teema: Tahan armukeseks hakata

Postitas:
Kägu

#4005736: Grammatika. Õppisid juba kahte sõna õigesti kirjutama-kasutama. Tore! Mis siin nii pikalt õigustada, näe tulevad vaid uued piinlikud vead sul peale.

No näed, mul sinu ühe lihtsameelsega näkkaski. Nigu ortograafilist “viga” näed laita, sinna mõtlemata kiirustad laitma oma kompententsuse tasandilt. Korda, OMA…

Mis sul viga on? Otse loomulikult on need sõnad ‘projitseerima’ ja ‘grammatika’. Millest sa nüüd siis aru ei saa või mis on mure? Ma nagu küll ei kujuta ette, kes inimene kirjutaks ‘projitseerima’ asemel ‘projekteerima’ – need on täiesti eritähenduslikud sõnad ju? See inimene sõna ”viga” ei peaks küll jutumärkidesse panema, see on tema viga, mitte ”viga”.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4005736: Grammatika. Õppisid juba kahte sõna õigesti kirjutama-kasutama. Tore! Mis siin nii pikalt õigustada, näe tulevad vaid uued piinlikud vead sul peale.

No näed, mul sinu ühe lihtsameelsega näkkaski. Nigu ortograafilist “viga” näed laita, sinna mõtlemata kiirustad laitma oma kompententsuse tasandilt. Korda, OMA…

Mis sul viga on? Otse loomulikult on need sõnad ‘projitseerima’ ja ‘grammatika’. Millest sa nüüd siis aru ei saa või mis on mure? Ma nagu küll ei kujuta ette, kes inimene kirjutaks ‘projitseerima’ asemel ‘projekteerima’ – need on täiesti eritähenduslikud sõnad ju? See inimene sõna ”viga” ei peaks küll jutumärkidesse panema, see on tema viga, mitte ”viga”.

Üheöösuhtes kolleegiga ei ole midagi halba. Mittesobivusel ei pea kordama ja mis ebameeldivusi üheöösuhe ikka põhjustada saaks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hoopis vahel mõtlen ühest eksist. Ikka näeme aegajalt ja nii tüütu on. Kuidagi alati ilmub kusagil juhuslikult välja ja me kunagi ei räägi sõnagi ja alati läheme mõlemad oma asju edasi ajama. Nii mõttetu lihtsalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu, et miljonärid käivad perekoolis. Miks peaksid?

Davai, pakkusin juba välja, tahad vaatama tulla? Ma ei viitsi sinusuguste inisemist kannatada, kas päriselt elate nii halba elu, kus teile ainult valetatakse?

Mida ja kuhu vaatama tulla? Väga segane jutt sinu poolt.

Kummaline käitumine sul- tuled foorumisse mingit udu ajama ja siis oled veel pahane ka, et sind ei usuta. ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üheöösuhtes kolleegiga ei ole midagi halba. Mittesobivusel ei pea kordama ja mis ebameeldivusi üheöösuhe ikka põhjustada saaks.

On ikka halb. Pärast pead selle kolleegiga ju koos edasi töötama.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On ikka halb. Pärast pead selle kolleegiga ju koos edasi töötama.

Äkki see kolleeg on põhjusega sinu ellu sattunud ja te peategi koos olema teatud ajal ja viisil. Miks siis selle vastu võidelda.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki see kolleeg on põhjusega sinu ellu sattunud ja te peategi koos olema teatud ajal ja viisil. Miks siis selle vastu võidelda.

Nagu eilegi nägid enda eksi. Pidevalt näed, aga mitte kunagi ei lähe juurde ja räägid põhjustest. Inimesed, kes on õiged sõbrad, lähedased jne,neid ei kardeta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu eilegi nägid enda eksi. Pidevalt näed, aga mitte kunagi ei lähe juurde ja räägid põhjustest. Inimesed, kes on õiged sõbrad, lähedased jne,neid ei kardeta.

Tõsi, ei ole juurde rääkima läinud, aga eks pole ka tulnud juurde minuga rääkima. Tangot tantsitakse kahekesi. Mõtlen, mis põhjusel näen teda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõsi, ei ole juurde rääkima läinud, aga eks pole ka tulnud juurde minuga rääkima. Tangot tantsitakse kahekesi. Mõtlen, mis põhjusel näen teda.

Järelikult pole tal huvi tantsimise vastu, mis ei ole põhjus, miks sina peaksid sellel teemal endiselt arutlema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järelikult pole tal huvi tantsimise vastu, mis ei ole põhjus, miks sina peaksid sellel teemal endiselt arutlema.

Ma arvan, et on huvi minu vastu, kuid ootab minu esimest sammu. Kui poleks huvi, ei ilmuks ju sinna kus ma olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et on huvi minu vastu, kuid ootab minu esimest sammu. Kui poleks huvi, ei ilmuks ju sinna kus ma olen.

Kunagi, kui saad julgeks ja helistad, siis võin proovida selgitada, miks ma selline olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi, kui saad julgeks ja helistad, siis võin proovida selgitada, miks ma selline olen.

Kahjuks või õnneks pole mul eksi numbrit. Helistamise võimalus langeb ära sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks või õnneks pole mul eksi numbrit. Helistamise võimalus langeb ära sellega.

Siis järgmine kord, kui näed teda, küsid numbrit või annad oma numbri. Kui ei soovi, pole hullu, siis küsid järgmine kord või ülejärgmine kord või üleülejärgmine jne või ei küsi üldse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis järgmine kord, kui näed teda, küsid numbrit või annad oma numbri. Kui ei soovi, pole hullu, siis küsid järgmine kord või ülejärgmine kord või üleülejärgmine jne või ei küsi üldse.

Miks siis eks ei tule numbrit küsima? Siin jällegi tuleb mängu see, et naine tehku kõik ette-taha ära. Algatagu ise suhe ja mees nagu mingi äpu, ise ei suuda sammukestki teha ja ainult ootab naise poolt kõike. See aga pole tõeline huvi või siis mees on gamma, kellega suhtes olemise nimel peab naine kahe eest võimlema. Tõelise alfa puhul piisaks naisel vaid mehe poole vaadata, kui juba mees kutsuks selle naise välja. Gamma ei näita mingit huvi, ainult ootab.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antud mees on selgelt passiiv-agressiivne ja tüübilt beeta. Seda see saladuslik väljailmumine ja pilkude saatmine tähendabki. Või siis arvab, et on mingi eriline naistemagnet, kellele jooksevad naised järgi ja pakuvad numbrit.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antud mees on selgelt passiiv-agressiivne ja tüübilt beeta. Seda see saladuslik väljailmumine ja pilkude saatmine tähendabki. Või siis arvab, et on mingi eriline naistemagnet, kellele jooksevad naised järgi ja pakuvad numbrit.

Ei kujuta ette, millised naised üldse nii teeksid? Kas siis tehakse nii?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja noh rasestumisvastaseid vahendeid kasuta ka.

Miks nii?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antud mees on selgelt passiiv-agressiivne ja tüübilt beeta. Seda see saladuslik väljailmumine ja pilkude saatmine tähendabki. Või siis arvab, et on mingi eriline naistemagnet, kellele jooksevad naised järgi ja pakuvad numbrit.

Direktor, juhataja, ülemus saab olla beeta?

Alla 10% populatsioonist on alfamehed.
Varasemalt olen kirjutanud, et mees läheneb naisele. Olen saanud selle väite eest miinuseid.

Jutt polnud lähenemisest, vaid selgitusest miks mina olen nii halbade omaduste kogum.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Direktor, juhataja, ülemus saab olla beeta?

Alla 10% populatsioonist on alfamehed.

Varasemalt olen kirjutanud, et mees läheneb naisele. Olen saanud selle väite eest miinuseid.

Jutt polnud lähenemisest, vaid selgitusest miks mina olen nii halbade omaduste kogum.

Miks siis?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis?

Keskkond ning geenid kujundavad inimest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Direktor, juhataja, ülemus saab olla beeta?

Jah, saab küll. Juhataja ja ülemus võib samamoodi olla kellegi alluvuses ja tegelikult polegi ta muud kui vaid käsutäitja, vahelüli. Saab oma ülesande kätte ja täidab selle. Iga suvaline juhataja või ülemus ei ole veel liider.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga suvaline juhataja või ülemus ei ole veel liider.

No mina pole kumbagi ja soovin rahu ja vaikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskkond ning geenid kujundavad inimest.

Numbrit polegi vaja küsida, tänapäeval on igaühel sotsiaalmeedia, kus saab ühendust võtta. Kui ise ei julge, siis pole ka mõtet loota, et teised olgu julgemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Numbrit polegi vaja küsida, tänapäeval on igaühel sotsiaalmeedia, kus saab ühendust võtta. Kui ise ei julge, siis pole ka mõtet loota, et teised olgu julgemad.

Kirjutamisest jääb jälg, aga kõnest mitte, kui ebaseaduslikult ei salvesta juttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutamisest jääb jälg, aga kõnest mitte, kui ebaseaduslikult ei salvesta juttu.

Mis jälg? Miks ei või jälg jääda?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis jälg? Miks ei või jälg jääda?

Helistamisel on väga palju eeliseid. Esiteks, kui ülbitsetakse, reedab hääletoon selle ära, teiseks ollakse sunnitud kuulama, kolmandaks on see privaatne, keegi ei loe või ei kasuta inimese isikliku elu teadmisi kurjasti ära, neljandaks on see kiire, viiendaks saab kohe täpsustada arusaamatusi jne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helistamisel on väga palju eeliseid. Esiteks, kui ülbitsetakse, reedab hääletoon selle ära, teiseks ollakse sunnitud kuulama, kolmandaks on see privaatne, keegi ei loe või ei kasuta inimese isikliku elu teadmisi kurjasti ära, neljandaks on see kiire, viiendaks saab kohe täpsustada arusaamatusi jne.

On, aga kõige suurem eelis on ju see, et sul on üldse selle inimese number, kellega sa helistada tahad. Seda sul ju pole.

Lisaks on helistamisel miinuseid, näiteks paned mingi sõbranna enda eest  rääkima, helistad purjus peaga ja ajad iba või kukud vihaga labiilseid smse toksima, helistad kogemata tagumikuga või levitad numbrit.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On, aga kõige suurem eelis on ju see, et sul on üldse selle inimese number, kellega sa helistada tahad. Seda sul ju pole.

Lisaks on helistamisel miinuseid, näiteks paned mingi sõbranna enda eest  rääkima, helistad purjus peaga ja ajad iba või kukud vihaga labiilseid smse toksima, helistad kogemata tagumikuga või levitad numbrit.

Mul ei ole.

Ja teise lõigu kohta, ka mina ei usalda sind. See on vastastikune, nagu nöäed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole.

Ja teise lõigu kohta, ka mina ei usalda sind. See on vastastikune, nagu nöäed.

Huvitav, miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, miks?

Ma lihtsalt ei usalda sind ja kõik. Samamoodi nagu sina ei põhjenda, miks sina mind ei usalda. Las ta jääb nüüd, küll tulevikus räägime sellest, ma nagunii olen perekooli paketiga püsiklient.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 155 )


Esileht Pereelu ja suhted Tahan armukeseks hakata