Esileht Pereelu ja suhted Tahan armukeseks hakata

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 155 )

Teema: Tahan armukeseks hakata

Postitas:
Kägu

Mis see jälle on nüüd? Jälle see häritud naisterahvas, kes omaette dialoogi peab?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks on lõhestunud isiksus ja perekoolis saavad nad “omavahel” suhelda. Üks on luuludega miljonär ja mõned veel peksavad segast. Nii palju toredaid inimesi! 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see jälle on nüüd? Jälle see häritud naisterahvas, kes omaette dialoogi peab?

See on see lesbi, kes perekoolis üht naist juba aastaid jälitab, kellega kunagi koos töötas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt ei usalda sind ja kõik. Samamoodi nagu sina ei põhjenda, miks sina mind ei usalda. Las ta jääb nüüd, küll tulevikus räägime sellest, ma nagunii olen perekooli paketiga püsiklient.

Äkki seetõttu, et sul on minuga seoses täielik kinnisidee. Sa oled jälitaja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on mulle väga negatiivsed hinnangud, aga ainsat asja, mis on ka tõde, pole maininud. Olen ropult igav, kohutavalt igav. Pole minust seltskonnalõvi ega inimlooma.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks on lõhestunud isiksus ja perekoolis saavad nad “omavahel” suhelda. Üks on luuludega miljonär ja mõned veel peksavad segast. Nii palju toredaid inimesi! ????

Mina olen miljonär, aga mitte luuludega. Teistest ei tea midagi, onjah pooletoobised. Ainult perekoolis käivad nii haiged inimesed, kelle jaoks miljonär on midagi ebaloomulikku 😀 😀 😀

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on mulle väga negatiivsed hinnangud, aga ainsat asja, mis on ka tõde, pole maininud. Olen ropult igav, kohutavalt igav. Pole minust seltskonnalõvi ega inimlooma.

Mida sa minust ometi soovid? Sa oled lesbi või vähemalt bi, aga sa ei saa piirata naist, kes on hetero nagu mina. Sa pead otsima seltsi teiste lesbide hulgast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on mulle väga negatiivsed hinnangud, aga ainsat asja, mis on ka tõde, pole maininud. Olen ropult igav, kohutavalt igav. Pole minust seltskonnalõvi ega inimlooma.

Pole seltskonnalõvi? Alatasa mekutad kusagil sõbrannadega koos. Oled küll seltskonnalõvi ja sul on palju sõpru ümber. Jätad enda seltskonnast välja jäävatele inimestele mulje, et nad ei kõlba sinuga suhtlema. Suhtle siis nende toetavate sõbrannadega, kes sul on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole seltskonnalõvi? Alatasa mekutad kusagil sõbrannadega koos.

Pole nõus. Ma olen ainult koos oma perega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole nõus. Ma olen ainult koos oma perega.

See sõbranna sul, keda sa enda pereks nimetad, oli ju pikalt enne seda sinu sõbranna. Kui nüüd olete juba üks pere, seda enam sa ei peaks siis teiste naistega kirjutama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See sõbranna sul, keda sa enda pereks nimetad, oli ju pikalt enne seda sinu sõbranna. Kui nüüd olete juba üks pere, seda enam sa ei peaks siis teiste naistega kirjutama.

Sa oled ikka päris hull. Kui sa nii mõtled, siis on kõik sinu meess- ja naissõbrad sinu armukesed. Minu sõbrannat huvitavad ainult mehed, garanteeritud. Ta tahab just, et ma koliks ja leiaks ka mehe endale, aga mind ei huvita suhted.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled ikka päris hull. Kui sa nii mõtled, siis on kõik sinu meess- ja naissõbrad sinu armukesed. Minu sõbrannat huvitavad ainult mehed, garanteeritud. Ta tahab just, et ma koliks ja leiaks ka mehe endale, aga mind ei huvita suhted.

See sõbranna sul on sinusse armunud ja teeb kõik, et sinuga koos olla. Mina ei ole mees, seda sa juba tead ja ma ei taha mingites armukolmnurkades osaleda sinu pärast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled ikka päris hull. Kui sa nii mõtled, siis on kõik sinu meess- ja naissõbrad sinu armukesed. Minu sõbrannat huvitavad ainult mehed, garanteeritud. Ta tahab just, et ma koliks ja leiaks ka mehe endale, aga mind ei huvita suhted.

Päris kaval. Sind huvitab küll suhe, aga mitte meestega. Pigem tahaksid sa minuga suhtes olla. Mina jälle ei taha sind, sest mind ei huvita naised. Sõbranna siis soovitab ära kolida ja mujalt mees leida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled ikka päris hull. Kui sa nii mõtled, siis on kõik sinu meess- ja naissõbrad sinu armukesed. Minu sõbrannat huvitavad ainult mehed, garanteeritud. Ta tahab just, et ma koliks ja leiaks ka mehe endale, aga mind ei huvita suhted.

Mulle küll ei meeldiks, kui kindel sõbranna laigiks iga minu postitust hoolimise emotikoniga. See jätab ikkagi kahtlase mulje. Ühtlasi olete ju väga tihti koos, ühised pildid, mina arvaks küll, et selle sõpruse taga on romantiline suhe teie vahel. Sina ju lased tal end laikida, ju siis sulle see meeldib. Vahepeal isegi rääkisid, et armastad seda sõbrannat ja ta on nii imeline. Tundub küll, et teil on suhe. Millest pole midagi, aga miks siis valetada. Olge suhtes.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle küll ei meeldiks, kui kindel sõbranna laigiks iga minu postitust hoolimise emotikoniga. See jätab ikkagi kahtlase mulje. Ühtlasi olete ju väga tihti koos, ühised pildid, mina arvaks küll, et selle sõpruse taga on romantiline suhe teie vahel. Sina ju lased tal end laikida, ju siis sulle see meeldib. Vahepeal isegi rääkisid, et armastad seda sõbrannat ja ta on nii imeline. Tundub küll, et teil on suhe. Millest pole midagi, aga miks siis valetada. Olge suhtes.

Sina küll isegi 8 tundi ei maga. Hetkel räägid endast ja oma elukaaslasest. Ei, mind ei häiri üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina küll isegi 8 tundi ei maga. Hetkel räägid endast ja oma elukaaslasest. Ei, mind ei häiri üldse.

Mul pole elukaaslast. Sinu suhtest räägin, mis mulje mulle jäänud on sellest mekutamisest selle sinu sõbrannaga. Sellepärast sa endale meest ei leiagi ja kui ka leiad, valid valesid mehi. Püsiv väärtus on ikkagi see sõbranna sinu elus. Mehel pole seal ruumi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole elukaaslast.

Elukaaslase õde küll nii ei tea. Aga hetkel soovin magada, parajalt hea jahe. õhk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elukaaslase õde küll nii ei tea. Aga hetkel soovin magada, parajalt hea jahe. õhk.

Sulle on valetatud, et mul on su number ja mul on elukaaslane, kellel on õde. Midagi sellist pole kunagi olnud ja ma ei tea, kes sulle nii haigeid asju räägib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elukaaslase õde küll nii ei tea. Aga hetkel soovin magada, parajalt hea jahe. õhk.

Sinu õde ja tema elukaaslane valetavad sulle minu kohta haigeid asju kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, et ajad mind kellegagi segamini või pead kellekski teiseks. Minul pole mingite minust huvitatud naiste numbreid telefonis, ma olen hetero naine. Kelleks sa mind pead. Mingitest imelikest õdedest ei tea ma midagi ja ei huvita ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Roobert tööd ei tahtnud teha ütles lollidteevad tööd!!!”……

Haigus su hargivahet võtku!

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud seaduse rikkumisele üleskutsuvaid ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevaid sõnumeid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms). Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võimalik, et ajad mind kellegagi segamini või pead kellekski teiseks. Minul pole mingite minust huvitatud naiste numbreid telefonis, ma olen hetero naine. Kelleks sa mind pead. Mingitest imelikest õdedest ei tea ma midagi ja ei huvita ka.

Kui mina ütlen, et ajad mind kellegagi segamini, siis ajad sama edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mina ütlen, et ajad mind kellegagi segamini, siis ajad sama edasi.

Tean ju, kes oled. Oled see, keda arvan ja tean. Minu meelest oled sa jutu ja ka käitumise põhjal kergelt öeldes imelik, ja ma ei taha mingeid imelikke tädisid imeliku jutuga enda ellu. Välimusest hoolimata on ka iseloom tähtis. Sellega on sul kehvad lood ja ma ei hakka isegi üles lugema neid arvukaid põhjuseid, miks nii tunnen. See oleks liiga pikk arutelu.  Seega on mul radikaalne idee: lihtsalt mitte suhelda. Midagi paremat ma sulle ei paku. Võiksid juba aru saada. Tuhat vabandust, kui olen sind solvanud, aga minu poolt oleme lahus ja nii jääb. Ole terve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

arvan ja tean.

Üks välistab teise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks välistab teise.

M. Kui tahad mul järgi joosta ja mulle imelikke kõnesid teha, mind pika pilguga vaadata, foorumis kirjutada, siis mina ei saa sinna midagi parata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

M. Kui tahad mul järgi joosta ja mulle imelikke kõnesid teha, mind pika pilguga vaadata, foorumis kirjutada, siis mina ei saa sinna midagi parata.

Ära valeta nii palju, ega sa Amber Heard pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära valeta nii palju, ega sa Amber Heard pole.

Ma räägin energeetilisel tasandil järgi jooksmisest inimestele… Kui su hea sõbrannagi soovitab sul kolida ja mees leida. Mida sa arvad, mida see soovitus tähendab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma räägin energeetilisel tasandil järgi jooksmisest inimestele… Kui su hea sõbrannagi soovitab sul kolida ja mees leida. Mida sa arvad, mida see soovitus tähendab?

Ei ole võimalik. Minu initsiaal pole M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi tutvumissaidid – salajanekohtingud.com Soovitan. 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 155 )


Esileht Pereelu ja suhted Tahan armukeseks hakata