Esileht Väikelaps Tahan halada, sest olen nii õnnetu

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tahan halada, sest olen nii õnnetu

Postitas:

No ei suuda mina leppida sellega, et minu 2.5a terve olnud laps on alates oktoobrist olnud suurema osa kodus nohus-köhas-kõrvapõletikus:( lasteaias hakkaski käima ka sügisest ja no ei saa seal käia üle 1 nädala, kui jälle mingi jama kallal ja laps kodus…No nii kurvaks ja nõutuks teeb juba. Kas tõesti nii on kellelgi veel?! Lapsele meeldib lasteaias käia ja kõik oleks ju ilus-kena, aga no ei saa aru mis temaga toimub…Sorry, et kaeban siin, aga no ei suuda sellega leppida enam!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 09:58; 25.01 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see ongi täiesti normaalne, et ta on kogu aeg olnud terve laps ja nüüd läks lasteaeda ja on pidevalt köhad, nohud. Varem oli ta lihtsalt kodune laps, aga nüüd kollektiivis. Minu omad on 3.aasta lasteaias ja alles nüüd saan öelda, et on sellega kohanenud ja immuunsus enamvähem paigas. Sügisest siiani pole kumbki korrdagi haige olnud ja nad käivad mitmes eri kollektiivides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti tavaline. Mul üks laps oli kaks esimest lasteaia aastat haige, teine oli esimese lasteaia aasta haige. Selliseid, kes lasteaeda minnes terveks jäävad on ikka üksikud ainult. See ei loe, et enne oli terve:) Jõudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline jah. Mul läks tütar aeda alles 3,5-aastaselt. Esimesel aastal käis ainult sept-oktoober ja siis uuesti aprill-mai. Teisel aastal sept-nov ja siis apr-mai. Vahepeal oli mõlemal aastal nii haige, et lasteaiast saime ainult unistada. Immuunsus oli lõpuks nii madal, et haigeks jäämiseks polndu vaja aeda minnagi, ilmselt tõime ise koju pisikuid, millest tema aina uuesti nakatus. Alles kevadine päike tugevdas teda mõlemal aastal nii palju, et sai kollekstiivis olla.
Nüüd saab tüdruk kohe kuus ja alles sel aastal on esimest korda saanud septembrist siiamaani alsteaias käia nii, et ainult detsembris oli kolm nädalat kodus – nädal haige ja kaks kosus.
Sa ei kujuta ette seda rõõmu, näha oma last lõpuks ometi talvel tervena – uisutamas, kelgutamas ja lumes möllamas 🙂
PS! Enne lasteaeda oli ka täietsi tugeva tervisega laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teretulemast klubisse! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla natuke teise nurga alt vaadata. Kas laps saab talvel piisavalt vitamiine? Sellises eas on nad üldiselt toiduga suht valivad (ntx minu 2-aastane väga köögivijla ei söögi:() ja võibolla on üldine immuunsus natuke alla läinud, et iga haiguse üles korjab. Järeldan seda sellest, et minu laps läks ka sügisest lastehoidu ja alguses oli samuti tihti haige – umbes pool ajast. Nüüd aga on juba palju parem – max kord kuus mingi väike nohupoiss, millest nädalaga lahti saab. Õnneks sööb laps palju puuvilju, aga annan tihti ka granaatõuna (suur vitamiinipomm) ja samuti ei tohi unustada D-vitamiini. Soovitatakse ka haigusnähtude ilmnemise korral ühekordne suurem kogus D-vitamiini manusatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No just, söögiga on ta ka vägagi valiv. Kuid sööb ka hea meelega puuvilju ja igal hommikul võtame mett astelpajumarjadega;) Sööb ka lisaks vitamiini hetkel. Aga D vitamiini ei anna, peab vist tõsiselt sel teemal arstiga arutama ja andma hakkama. Tänud nõuande eest!
Ravinud olen ka alati nö keemiavabalt, kui vähegi saab va kõrvepõletik küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 09:58; 25.01 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan lapsele D-vitamiini ja Yomi päevakübara (oli vist nii?) närimistablette. Ma ei tea kas selles on põhjus, aga alates Yomi võtmise algusest pole laps olnud kordagi isegi nohus (st 3 viimast kuud)… Muidu ikka juhtus, vähemalt kuu või kahe tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Tahan halada, sest olen nii õnnetu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.