Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tahan jälle vinguda

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Tahan jälle vinguda

Postitas:
s1ret

Ikka ilma üle! 18juuni,akna taga seisab kenasti 13 soojakraadi, vihma ladistab lakkamatult,jope seljas ja botased jalas poodi minekuks. Öösiti on ikka väga külm,lubab siin kohati 5-6c. No ausalt öeldes juba täiesti ära tüütab… No ei rõõmusta ka see jutt,et näe oli ju üks soe ilm! ÜKS😁

Samas loed teiste inimeste arvamusi,kelle arvates see ongi super ilus suvi ja ei suuda kuidagi aru saada mismoodi… Lõuna-Euroopa aga ägab meeletus kuumuses. Asjad on ikka päris paigast ära 🙁

On küll ka paar sooja reisi seljataga,aga tahaks ikka oma kodust soojust ja oma mere ääres vett ka suve nautida. Veetemperatuur on aga 10c. Uurin siit ja sealt ,et ilmselt tõesti suve ei tulegi. Vingusin juba mai alguses ja vist vingun sügiseni välja,siis pole enam mõtet viriseda,nagunii on külm!

+21
-37
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Seliiina

No ma ei tea, palju see sind just lohutab, aga eelmine aasta oli ju vastupidi- eestis oli pikk, kuum ja ilus suvi, pikalt 25-30 kraadi, samal ajal kui euroopas oli aastate kõige viletsam suvi, 70 päeva sadas järjest vihma ja isegi üleujutusi oli vihmast, külm ja tatine suvi. Mingi õiglus peab maailmas valitsema, hetkel on siis vastupidi. Aga suvi pole isegi veel hakanud.

+24
-5
Please wait...

Postitas:
anon

Täna on üksainus vihmane ilm, homme jälle päike paistab. Väga hea et kastab.

+19
-5
Please wait...

Postitas:
Nustik

Täna on üksainus vihmane ilm, homme jälle päike paistab. Väga hea et kastab.

Just, nagu jumala karistus, et tööl saad aknast päikest vaadata ja siis nv “kastab”.

+13
-7
Please wait...

Postitas:
Kalli ema

Tööinimestest küll kahju ja neist kel tänaseks väliüritus plaanitud oli. Ise nautisime mõnusat, aeglast, tubast päeva.

+6
-7
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Võrukestest on tõsiselt kahju https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120023584/lugeja-foto-suuruputus-vorumaal-sunnib-polvekorgusest-veest-taimi-paastma

Vihmaseid ilmu on alati olnud, aga need ei ole alati nii kõledalt külmad olnud.

+9
-9
Please wait...

Postitas:
Kiira

Terve see nädal olid ju ilusad ilmad. Kas siis tõesti paneb see üks vihmane päev sedasi virisema? Uskumatu hädapätaklus.

+24
-15
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Aastad pole vennad… Eks meenutagem siis heldimusega eelmise aasta suve. Selle aasta kohta on öeldud jah, et meil siin tuleb jahe suvi. Pole midagi teha. Ise käisin täna kontserdil, vihma tibutas,  inimesed olid keepide ja vihmavarudega, aga nautisid. Pole ideaalne ilm, aga tuleb sellest võtta, mis saab 🙂

+9
-1
Please wait...

Postitas:
alfakass

Mina naudin, eelmine aasta oli põrgu.

+24
-12
Please wait...

Postitas:
augustikass

Ületage ise 50 aasta piir ja siis hakkate hindama seda, et üle 25 kraadi ei küta 🙂 Nagu minu üks 60+ kolleeg ütleb, selline kerge jaki ilm on üle kõige … olles ise 50+, olen selle hinnanguga üha rohkem hakanud nõustuma 🙂

+33
-14
Please wait...

Postitas:
taivopalm

Ühest küljest võiks olla soojem, saaks Pärnu randa minna ja end merevette kasta. Teisest küljest on praeguste ilmadega magada hea. Selle suure kuumaga eelmine aasta ei olnud hea magada. Nii et “kerge jaki ilmal” on ka häid külgi:)

+23
-1
Please wait...

Postitas:
maarjaline

häh, tegevusi leidub ka vihmasteks päevadeks, vaatan hommikul aknast välja ja teen oma plaanid, mis puutub plaanitud üriustesse, siis alati mõeldud ka selle peale, kui peaks vihma ladistama, siis väliüritus viia katuse alla, midagi tegemata ei jää ja vingumiseks ei raatsi oma ressurssi raisata

+7
0
Please wait...

Postitas:
natakas

Esimese hooga tahtsin kaasa vinguda – eile mul oli plaanis grilliõhtu, mis tuli tuppa kolida. Aga siis hakkasin meenutama Itaalia 28-t kraadi paari nädala eest reisil ja läks vingumise isu üle. No ei olnud seegi seal tore, ikka otsisime varjulisemat tänavaäärt. Et ilm pidevalt 23-25 kraadi peal ei püsi, on nagunii selge. Olgu siis juba nagu on, pole vinguda midagi.

+9
-6
Please wait...

Postitas:
Futura

Täna jälle ilus päevitamisilm. Tõsi, oma aias või kuskil sopis.
Õnneks on pühapäev, et ka enamus tavatöötajatest ja suur osa graafikutöötajatest, poole kohaga töötajatest saavad ka peesitada.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Katza

Mõnna ilm. Kastis aia ära. Ostsin kaminapuid juurde ning tuba sai mõnusat hõngu täis. Grillisime terrassil, vihma ladistas ümberringi-idüll!

+9
-3
Please wait...

Postitas:
Agathe

Mulle ka eile meeldis. Oli kerge jaki ilm, tegime suveköögis grillkala ja juurvilju. Kõik lõhnas imeliselt. Seda eelmise suve palavust, kui ka öösel oli 21 kraadi, üldse ei taha. Ja täna on ju hoopis kaunis ilm. Tuul ehk on veidi vali, aga soe.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kerstin84

Tahaks eelmist või siis 2018a suve tagasi. Mul nö viimane vaba suvi ja siis pean tööle tagasi minema. Eelmisel aastal jahutas õhksoojuspump magamistoad ära ja ei olnud mingit põrgukuumust magamiseks. Elu tuleb mugavaks teha. Päeval korralik rannailm ja lastel ka mõnus basseinis möllata. Praegu liialt jahe. Mehel on nädalavahetused vabad ja plaanisime kuskile mere äärde minna, aga pidime vihma tõttu hoopis toas olema. Nii tore 🤨

Öise vihmasaju üle ei kurda, hoiab muru ilusa. Ülekaalulistest ja vanuse taha pugejatest on ükskõik- tahan kuuma suve ja kohe!!

+4
-23
Please wait...

Postitas:
Davina

Ületage ise 50 aasta piir ja siis hakkate hindama seda, et üle 25 kraadi ei küta 🙂 Nagu minu üks 60+ kolleeg ütleb, selline kerge jaki ilm on üle kõige … olles ise 50+, olen selle hinnanguga üha rohkem hakanud nõustuma 🙂

Tänan küsimast, olen üle 50. Eelmine suvi oli minu lemmik ja praegune sakib sajaga.

+9
-9
Please wait...

Postitas:
pildursokk

Ma võin siia vahele öelda, et olen teemaalgatajaga samas paadis, sest mulle ka meeldib soe suvi ja ilm, kus tuul ei ürita juukseid püsti puhuda, aga mis parata, on, mis on, aga ütleme nii, et mina ikka selle üle ei rõõmusta, kui kehvasti on.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kiira

Ülekaalulistest ja vanuse taha pugejatest on ükskõik- tahan kuuma suve ja kohe!!

Minul on jällegi sinusugusest vingatsist hale, kuidas saab nii hädine olla üks täiskasvanud inimene, et ilm saab päeva ära rikkuda? Praegu ju täiesti tavaline Eesti suvi, miks sa üldse siin elada soovid, kui siinne kliima sulle ei sobi? Selle asemel kirud neid, kellele see sobib ja ei kannata lõunamaade kõrvetavat kuumust? Lisaks tundud sa äärmiselt isekas inimene, tähtis on see, mis sulle meeldib ja teistest on sul ükskõik.

Minu jaoks on praegu väga mõnus suvi, ei kurda. Ei ole ülekaaliluline ega eakas, olen alati Eesti kliimat nautinud ja ei sooviks iial siia Itaalia kuumust.

+14
-8
Please wait...

Postitas:
kirsson

Väga mõnus ilm on nt. looduses liikumiseks. Pilvine = pole tarvidust päikeseprillide järele e. vaadet hägustada.. Tuul (sj. SOE tuul) on kõik sääsed minema puhunud! Mulle meeldib!

+9
-6
Please wait...

Postitas:
ilutegija

Ei ole veel 50+, aga olen eluaeg “kerge jaki ilma” lugenud parimaks ilmaks – saab ilusasti riides käia, ei higista, meik ei lähe laiali. Tegelikult  pean kõige paremaks veel sellist +15 ilma, kus on võimalik veel valida, kas king või saabas, kas mantlike või jakike, kas baretike ka sobib kujundusse või on parem ilma, jne.

+14
-12
Please wait...

Postitas:
Nustik

Ei ole veel 50+, aga olen eluaeg “kerge jaki ilma” lugenud parimaks ilmaks – saab ilusasti riides käia, ei higista, meik ei lähe laiali. Tegelikult pean kõige paremaks veel sellist +15 ilma, kus on võimalik veel valida, kas king või saabas, kas mantlike või jakike, kas baretike ka sobib kujundusse või on parem ilma, jne.

Kas ilusti riides saab käia ainult jakiga? Miks ei võiks mõnigi kuu aastast olla selline, kus piisab ühest kihist riietest? Seda mantlikest ja baretikest ja saapakesi (nagu sa ennast lapselikult väljendad) sab kanda üle poole aastast ju.

+16
-14
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Päeval korralik rannailm ja lastel ka mõnus basseinis möllata. Praegu liialt jahe. Mehel on nädalavahetused vabad ja plaanisime kuskile mere äärde minna, aga pidime vihma tõttu hoopis toas olema. Nii tore 🤨 Öise vihmasaju üle ei kurda, hoiab muru ilusa. Ülekaalulistest ja vanuse taha pugejatest on ükskõik- tahan kuuma suve ja kohe!!

Kas peale rannaskäigu siis tõesti mingit muud jõukohast tegevust vabaks päevaks ei leia?Sinu viimane lause on muidugi eriti nõme.

+13
-6
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Võru, Valga, Tartu  rahvas ei oska vast Tallinna igapäevast 15 sooja kraadiga tormi ettegi kujutada.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Võru, Valga, Tartu rahvas ei oska vast Tallinna igapäevast 15 sooja kraadiga tormi ettegi kujutada.

Millal Tallinnas 15 soojakraadiga torm oli? Eile oli küll vihmane, aga ei midagi üle mõistuse hirmsat.  Ülejäänud päevad sel nädalal,  k.a täna, on ju suht ilusad.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Liilya

Mina elan Lõuna Euroopas ja meil on terve juunikuu olnud enam kui 30 kraadi, eile oli lausa 36. See ei ole tavaline juuni temperatuur ja see kuumus on kohutav. Mitte midagi nauditavat pole selles. Järgmine nädal Eestisse ja ootan suure rõõmuga mõnusat 20 kraadi ja värsket õhku.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Ülejäänud päevad sel nädalal,  k.a täna, on ju suht ilusad.

Jaa aknast vaadates on ilus jah, läksin rõdule kohvi jooja ja brrr kui külm-vaatan 15 kraadi, lillede õiekesed visklesid tormi käes ühest kasti äärest teise. Kas annan sulle enda aadressi Kristiines (ei ole üldse mere ääres!), et tõestada suudaksin?

Üle Eesti ei ole 500 inimestki rannas ilusat ilma nautimas https://ilmateade.delfi.ee/leht/rannailm

Anne kanal juba saastunud?

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kaegu113

Võru, Valga, Tartu rahvas ei oska vast Tallinna igapäevast 15 sooja kraadiga tormi ettegi kujutada.

Millal Tallinnas 15 soojakraadiga torm oli? Eile oli küll vihmane, aga ei midagi üle mõistuse hirmsat. Ülejäänud päevad sel nädalal, k.a täna, on ju suht ilusad.

Laht on vahuseid laineid täis praegu ja tuul rebib juuksed peast. Inimesed jalutavad Roccas joped seljas ja mütsid peas.

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Peggy_Bundy

Ülejäänud päevad sel nädalal, k.a täna, on ju suht ilusad.

Jaa aknast vaadates on ilus jah, läksin rõdule kohvi jooja ja brrr kui külm-vaatan 15 kraadi, lillede õiekesed visklesid tormi käes ühest kasti äärest teise. Kas annan sulle enda aadressi Kristiines (ei ole üldse mere ääres!), et tõestada suudaksin?

Kristiine piirkonna ilma vaatan üle homme tööle tulles:) Paar tundi tagasi käisin koeraga Pirita jõe ääres ja seal oli küll mõnusalt soe ilm, sama ka minu kodu ümbruses Lasnamäel. Tuul on küll, aga tormi ei ole.

+2
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tahan jälle vinguda