Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tahan jälle vinguda

Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )

Teema: Tahan jälle vinguda

Postitas:
Kuutobine

Kolm kuud!? Saaks ühe kuugi, nii et oleks mõnus soe õhtu, soe hommik. Sel suvel mis meil siis oli … 2 ndl tuli sooja või vähemgi? 2 ndl norm sooja, ülejäänud 350 päeva topid ja planeerid kogu aeg. Kusagile lähed – üks kott peab olema erinevaid jopesid alati kaasas.

Millest sa räägid? Alates maikuust sisuliselt ilusad suveilmad olnud, nii et mingeid jopesid pole kuhugi vedama pidanud ja saanud lühikeste varrukatega käia.

+9
-18
Please wait...

Postitas:
troll

Kolm kuud!? Saaks ühe kuugi, nii et oleks mõnus soe õhtu, soe hommik. Sel suvel mis meil siis oli … 2 ndl tuli sooja või vähemgi? 2 ndl norm sooja, ülejäänud 350 päeva topid ja planeerid kogu aeg. Kusagile lähed – üks kott peab olema erinevaid jopesid alati kaasas.

Millest sa räägid? Alates maikuust sisuliselt ilusad suveilmad olnud, nii et mingeid jopesid pole kuhugi vedama pidanud ja saanud lühikeste varrukatega käia.

Mis maailmajaos sa elad?
Juuni algul tuli korralik küttearve maikuu eest. Eestis mõtlen.

+13
-9
Please wait...

Postitas:
Mauno

Eijah, see aasta oli seda mõnusat suve napilt 2 nädalat ja selge on, et mingit kuumalainet siit enam ei tule ka. Kurb

+5
-11
Please wait...

Postitas:
K4gu

Misasja te vingute, jumala ilus ilm ju. Mul on avamaal tomatid küpsed – mille üle siin kurta?

Ja kütmise asemel võiksite lihaseid treenida. Toas ei pea olema +25.

+11
-7
Please wait...

Postitas:
Kiira

Mis maailmajaos sa elad?

Pigem tekib sulle see küsimus, et kuskohas sa veel elad? Ma kütsin viimati aprillis. Juuni algusest saati on ju soe olnud, juuli alguses nädalake oli jahedam ning edasi on ju ka väga ilusad ilmad olnud.

+8
-12
Please wait...

Postitas:
donna-anna

Mis maailmajaos sa elad?

Pigem tekib sulle see küsimus, et kuskohas sa veel elad? Ma kütsin viimati aprillis. Juuni algusest saati on ju soe olnud, juuli alguses nädalake oli jahedam ning edasi on ju ka väga ilusad ilmad olnud.

Juulikuus ei ole olnud võimalik Eestis randa minna rohkem kui kahel päeval. Isegi kui vesi on veel soe, siis väljas õhk külm.  Ebareaalne!

+9
-8
Please wait...

Postitas:
troll

Ülisitt suvehooaeg sel aastal. Kevadel vinnutas külma kuni poole juunini.

Kõik tavapärased aprilli-maikuised tegemised (no minul näiteks tahtmine läbi pesta maakodu kaltsuvaibad ja need õues kuivatada) – kõik tegemised lükkusid juuni teise poolde (külma ja märja ilma tõttu). Siis jaanist edasi oli vist 10 päeva suvist sooja. Ja edasi – ei liha, ei kala.

Rannailm see kindlasti ei ole. Mul hoovis suur bassein – pärast seda juuli alguse sooja pole katet maha võtnudki, sest tahtmist külma vette ronida ei ole kuidagi.

Äkki siis järgneb tiba soojem talv, sest neid küttearveid ei taha nähagi, mis tulema hakkavad.

+10
-10
Please wait...

Postitas:
Kiira

Mis maailmajaos sa elad?

Juulikuus ei ole olnud võimalik Eestis randa minna rohkem kui kahel päeval. Isegi kui vesi on veel soe, siis väljas õhk külm. Ebareaalne!

Äkki peaksid rohkem sporti tegema, kui nii külmakartlik oled? Ma olen sisuliselt terve suve ujumas käinud, ainult sel ajal ei käinud kui juulis see külmem nädal oli.

+7
-13
Please wait...

Postitas:
Alfa

Äkki peaksid rohkem sporti tegema, kui nii külmakartlik oled? Ma olen sisuliselt terve suve ujumas käinud, ainult sel ajal ei käinud kui juulis see külmem nädal oli.

Mis krdi sporti? Inimesed peavad sinu arust  mingit sporti tegema hakkama, kui suvi külm on? Väga imelik arvamus.

+13
-9
Please wait...

Postitas:
monic77

Misasja te vingute, jumala ilus ilm ju. Mul on avamaal tomatid küpsed – mille üle siin kurta?

Minu toas peab vähemalt 23 olema.

+7
-9
Please wait...

Postitas:
Kiira

Mis krdi sporti? Inimesed peavad sinu arust mingit sporti tegema hakkama, kui suvi külm on? Väga imelik arvamus.

Kui liiguksid rohkem siis ei väriseks ehk normaalse suvesoojusega? Mul oleks piinlik nii hädine olla.

+7
-14
Please wait...

Postitas:
plixi

Täna megailus ja täpselt paras ilm minu jaoks. Mulle see suvi väga meeldib, vaheldusrikas, kõike on olnud. Ei kannataks kui 3 kuud on 30+ kraadi ega ei meeldiks ka kui 3 kuud järjest kallab.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Lozerz

Täna megailus ja täpselt paras ilm minu jaoks. Mulle see suvi väga meeldib, vaheldusrikas, kõike on olnud. Ei kannataks kui 3 kuud on 30+ kraadi ega ei meeldiks ka kui 3 kuud järjest kallab.

Ja öösel oli 6 kraadi sooja. Supersuvi tõesti /sarkasm

+11
-8
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ei jää need tomatid tooreks kuitahes s*ta suvega, seega see võrdlus minu arvates ei päde.

Kõige jõledam suvi pole olnud tõesti, aag ei midagi hiilgavat ka samuti mitte.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
plixi

Mul ausalt ükakõik, ei maga öösel õues. Hetkel istume küll õues aga ei usu, et ainult 6 kraadi on.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kiira

Kus sul öösel 6c on? Kujutad ette endale?

+5
-4
Please wait...

Postitas:
alexxx

Lihtsalt nendin fakti, et Tartus oli ööl vastu pühapäeva 11,5 kraadi (allikas: E-ilmajaam Tartus füüsikahoone katusel). Täitsa usun, et kuskil orus oli jahedam.

+6
-8
Please wait...

Postitas:
maarjaline

kuna teema on vingumise teema, siis siin peabki vist vinguma

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Punkar

Lihtsalt nendin fakti, et Tartus oli ööl vastu pühapäeva 11,5 kraadi (allikas: E-ilmajaam Tartus füüsikahoone katusel). Täitsa usun, et kuskil orus oli jahedam.

Arvestades, et linnas on alati mitu kraadi soojem kui maal, siis see 6 kraadi ei ole üldse mõeldamatu. Mina elan näiteks kohas, kus on alati kõige külmemad temperatuurid. 15 km eemal väikelinnas on mitu kraadi soojem ja kevad tuleb seal fenoloogiliste vaatluste järgi kaks nädalat varem kui 15 km eemal maal.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Punkar

Ma otsustasin ka vinguda. Ma olen muidu selline, kes iga ilmaga ujumas käib ja keda külm ilm ei sega. Aga selgub, et mu oma keha ei kavatsegi minu soovidele järele jõuda. Vanuse edenedes on tekkinud probleem, et iga kord saan ma külmas vees ujumas käimise järel hullu kaelanärvi põletiku. Ideena naudiks ja muudkui karastaks ennast aga selgub, et karastamine ei olegi võluvahend.

+6
-1
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 91 kuni 110 (kokku 110 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tahan jälle vinguda