Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tahan lihtsalt kurta kinnisvaraturu ja -hindade üle…

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 185 )

Teema: Tahan lihtsalt kurta kinnisvaraturu ja -hindade üle…

Postitas:
Kägu

Miks sa oma lapsed siis sinna “auuli” saatsid, kui nii jube on?

Ma ei saatnudki. See korter oli olemas ning üürnikud sees. Minu tingimus oligi, et annan selle neile, kuid peavad aasta-paari jooksul selle müüma ning kuhugi normaalsesse kohta kolima.

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????

Vaimsed probleemid sul või?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid u 55-60-ruutmeetriseid 3-toalisi ju pakutakse uusarendustes ka, ja pole sugugi 200 000 ja üle selle, on odavamaid ka, nt https://www.city24.ee/real-estate/new-projects-for-sale/tallinn-haabersti-linnaosa-veskilise-tn/6559397

Oskad plaani peal näidata, kuhu sellises kolmetoalises kodukontor teha? Mul kaks 24″ monitori vajab minimaalselt 140cm laia kirjutuslauda. Pluss elukaaslasel veel lauaarvuti, aga ta saaks hädapärast väiksema lauaga hakkama.

Ei oska mina iga inimese kodust elu ja vajadusi mõnda postitust kommenteerides ette teada, nii et oma plaanid võid siiski ise teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskad plaani peal näidata, kuhu sellises kolmetoalises kodukontor teha? Mul kaks 24″ monitori vajab minimaalselt 140cm laia kirjutuslauda. Pluss elukaaslasel veel lauaarvuti, aga ta saaks hädapärast väiksema lauaga hakkama.

Kui väike see tuba seal siis on, et 2 kirjutuslauda ära ei mahu?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prognoos: kinnisvara müügihinnad lähevad alla, sest hulk inimesi on juba alustanud ettevalmistusi müügiks, et emigreeruda kuskile kaugemale Venemaast. Tean vähemalt 3 peret ja nende väitel on neid ikka veel mitmeid. Ja see on ühe päeva skoor ainult minu heade tuttavate seas.

Üürihinnad lähevad üles, sest Ukraina põgenikke on ju tarvis majutada ning siin hakkavad juba maksma abiorganisatsioonid.

+4
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu tõsiselt on mul hirm et varsti tasun pangale 30 aastat võlga varemete eest, soetasin septembris 3 toalise korteri Mustamäele suures hirmus et kogutud raha põleb sahtlisse ära ja nüüd kahetsen seda, mõtlen iga päev et peaks ära müüma enne kui hilja, saaksin juba praegu 20-30 tuhat võitu, aga samas on remonti tehtud ja vaeva nähtud ja kuhu ma siis lähen jälle oma kodinatega -üürininnad lähevad lakke 🙁

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu tõsiselt on mul hirm et varsti tasun pangale 30 aastat võlga varemete eest, soetasin septembris 3 toalise korteri Mustamäele suures hirmus et kogutud raha põleb sahtlisse ära ja nüüd kahetsen seda, mõtlen iga päev et peaks ära müüma enne kui hilja, saaksin juba praegu 20-30 tuhat võitu, aga samas on remonti tehtud ja vaeva nähtud ja kuhu ma siis lähen jälle oma kodinatega -üürininnad lähevad lakke ????

Tuleb kindlustusleping üle lugeda – kas raketirünnaku katab või mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu tõsiselt on mul hirm et varsti tasun pangale 30 aastat võlga varemete eest, soetasin septembris 3 toalise korteri Mustamäele suures hirmus et kogutud raha põleb sahtlisse ära ja nüüd kahetsen seda, mõtlen iga päev et peaks ära müüma enne kui hilja, saaksin juba praegu 20-30 tuhat võitu, aga samas on remonti tehtud ja vaeva nähtud ja kuhu ma siis lähen jälle oma kodinatega -üürininnad lähevad lakke ????

Tuleb kindlustusleping üle lugeda – kas raketirünnaku katab või mitte.

Kui mõne sellise leiad, kelle leping katab, anna teada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu tõsiselt on mul hirm et varsti tasun pangale 30 aastat võlga varemete eest, soetasin septembris 3 toalise korteri Mustamäele suures hirmus et kogutud raha põleb sahtlisse ära ja nüüd kahetsen seda, mõtlen iga päev et peaks ära müüma enne kui hilja, saaksin juba praegu 20-30 tuhat võitu, aga samas on remonti tehtud ja vaeva nähtud ja kuhu ma siis lähen jälle oma kodinatega -üürininnad lähevad lakke ????

Müüd maha ja üürid elamise ning juhtub see, mida kardad. Kuhu siis lähed ja mida teed?
Kõige rumal on praegu paanikas olles selliseid otsuseid tegema hakata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb kindlustusleping üle lugeda – kas raketirünnaku katab või mitte.

Mitte ükski kindlustus ei korva sellist kahju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prognoos: kinnisvara müügihinnad lähevad alla, sest hulk inimesi on juba alustanud ettevalmistusi müügiks, et emigreeruda kuskile kaugemale Venemaast. Tean vähemalt 3 peret ja nende väitel on neid ikka veel mitmeid. Ja see on ühe päeva skoor ainult minu heade tuttavate seas.

Üürihinnad lähevad üles, sest Ukraina põgenikke on ju tarvis majutada ning siin hakkavad juba maksma abiorganisatsioonid.

Põgenikke on palju ja osad neist vähemalt veel ka täiesti maksevõimelised. Mul on üürikorter 6 korteriga majas. Kaks korterit olid veel esmaspäeval tühjad. Täna praegu on need pagulastele üüritud. Need mõlemad pered on Venemaalt. Kuna karta on, et Vene pool paneb piirid kinni, ei lase enam kedagi välja ja taastab nn raudse eesriide kohe päevil, siis Putini režiimi vastased pagevad. Nad teavad, et ega see onu ei peatu ning kokkuvõttes tapetakse ka nemad maha või saadetakse sõdima Ukraina vastu.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänu sellele teemale õppisin uue sõna, auul. Arvasin alguses, et postitaja tahtis kirjutada agul, kuid õnneks enne iroonitsema hakkamist googeldasin ja sain hoopis targemaks. Hinnanguga võib nõustuda või mitte aga mõiste konteksti sobib tegelikult küll.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänu sellele teemale õppisin uue sõna, auul. Arvasin alguses, et postitaja tahtis kirjutada agul, kuid õnneks enne iroonitsema hakkamist googeldasin ja sain hoopis targemaks. Hinnanguga võib nõustuda või mitte aga mõiste konteksti sobib tegelikult küll.

Kasahhide mägiasulaks nimetamine sobib konteksti?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasahhide mägiasulaks nimetamine sobib konteksti?

Auul sõnana on aastakümneid kasutusel olnud, tähendab oma piirkonda. Mis sul on nüüd?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehh, nädalaga juba aktsiates 13 tuhat eurot kaotanud 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasahhide mägiasulaks nimetamine sobib konteksti?

Auul sõnana on aastakümneid kasutusel olnud, tähendab oma piirkonda. Mis sul on nüüd?

http://eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=auul

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

http://eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=auul

Mis sa sellest siia topid? Ma räägin kõnekeelest.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uue kinnisvara hind vist läheb ikka tõusujoones, sest alles eile nägin artiklit, et toorme tarneprobleemid pigem süvenevad, ehitajad lähevad Ukrainasse sõtta. Arendajad ei julge enam paberil müüa, vaid ehitavad valmis ja siis müüvad. Muidu võib juhtuda, et müüvad kahjumiga… nii kirjutati igatahes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uue kinnisvara hind vist läheb ikka tõusujoones, sest alles eile nägin artiklit, et toorme tarneprobleemid pigem süvenevad, ehitajad lähevad Ukrainasse sõtta. Arendajad ei julge enam paberil müüa, vaid ehitavad valmis ja siis müüvad. Muidu võib juhtuda, et müüvad kahjumiga… nii kirjutati igatahes

Väga hea ju. Saab lõpuks enne ostmist korterit näha ka, mitte ei pea põrsast kotis ostma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea ju. Saab lõpuks enne ostmist korterit näha ka, mitte ei pea põrsast kotis ostma.

Pane 30% suuremad rahapakid siis ka valmis, sest valmiskorteri ost on alati kallim, kui paberil.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea ju. Saab lõpuks enne ostmist korterit näha ka, mitte ei pea põrsast kotis ostma.

Pane 30% suuremad rahapakid siis ka valmis, sest valmiskorteri ost on alati kallim, kui paberil.

No lõputult ei saa ju hinnad kasvada. Ega idufirmade miljokad kogu Eestit ka kokku ei osta ja lihtinimese maksevõimel tuleb kiiresti piir ette.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

arvestades, mis hetkel maailmas toimub, siis mingisse uude kortermajja pole vist mõtet kinnisvara hetkel soetada.

ainult vanem maja, äärmisel juhul maja osa (et vähemalt krunt jääks järgi, kuhu varjend kaevata, hiljem ka telk vajadusel). soovitavalt ahjuküttega, sügava paekivist keldriga või maakeldriga, hoolimata linna veevärgist võiks vanadest aegadest olla krundil ka kaev ja välikemps. võimalikult madala asutusega piirkonnas, hea kui on suurte puude varjus, võimalikult kaugel lennujaamast, suurematest viaduktidest, sildadest, tehastest, politsejaoskondadest, riigi ja sõjalise tähtsusega objektidest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No lõputult ei saa ju hinnad kasvada. Ega idufirmade miljokad kogu Eestit ka kokku ei osta ja lihtinimese maksevõimel tuleb kiiresti piir ette.

Miks ei saa, kui materjal ning tööjõud kallineb.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No lõputult ei saa ju hinnad kasvada. Ega idufirmade miljokad kogu Eestit ka kokku ei osta ja lihtinimese maksevõimel tuleb kiiresti piir ette.

Miks ei saa, kui materjal ning tööjõud kallineb.

Sest ostujõuline klientuur saab otsa! Arendaja võib muidugi oma hinna kosmosesse ajada, aga kes see ostab?

 

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ostujõuline klientuur saab otsa! Arendaja võib muidugi oma hinna kosmosesse ajada, aga kes see ostab?

Sa arvad, et arendaja hakkab kahjumiga müüma? Ei hakka. Arendatakse lihtsalt vähem, nõudlus on suurem ning ostetakse kõik ära.

Miks sa peaksid üldse jaksama Tallinnasse osta? Londonisse sa ju ei jaksa.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ostujõuline klientuur saab otsa! Arendaja võib muidugi oma hinna kosmosesse ajada, aga kes see ostab?

Kükametsas on väga okeid hinnad. Kui sa ei jõua Tallinnasse osta, pole siinne kinnisvara ilmselgelt sinu rahakotile sobiv.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ostujõuline klientuur saab otsa! Arendaja võib muidugi oma hinna kosmosesse ajada, aga kes see ostab?

Kükametsas on väga okeid hinnad. Kui sa ei jõua Tallinnasse osta, pole siinne kinnisvara ilmselgelt sinu rahakotile sobiv.

Kes seal Talinas üldse elada tahab? Venelased ja narkomaanid igal pool. Õhk autode tossu täis.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes seal Talinas üldse elada tahab? Venelased ja narkomaanid igal pool. Õhk autode tossu täis. Rate this item:Submit Rating00

Eliit loomulikult. Ega siin muidu 1-toalised veerand miljonist alga.

Mina olen eluaeg Tallinnas elanud ning väga rahul. Maja hind populaarses Põhja-Tallinnas juba 700-800 000-ni tõusnud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes seal Talinas üldse elada tahab? Venelased ja narkomaanid igal pool. Õhk autode tossu täis. Rate this item:Submit Rating00

Eliit loomulikult. Ega siin muidu 1-toalised veerand miljonist alga.

Mina olen eluaeg Tallinnas elanud ning väga rahul. Maja hind populaarses Põhja-Tallinnas juba 700-800 000-ni tõusnud.

Senikaua rõõmustad oma eliitrajooni üle, kuni maksudega sind kui vaene eesti rott sealt välja süüakse. Googelda gentrification ja mõtle veidi, kelle jaoks on kasulik, kui eestlane omal maal enam endale mujale elukohta hankida ei jõua, kui kuskile pärapõrgusse.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Senikaua rõõmustad oma eliitrajooni üle, kuni maksudega sind kui vaene eesti rott sealt välja süüakse. Googelda gentrification ja mõtle veidi, kelle jaoks on kasulik, kui eestlane omal maal enam endale mujale elukohta hankida ei jõua, kui kuskile pärapõrgusse.

Mina ei ole vaene Eesti rott ja elan siin. Kui sina ei jaksa siia osta, oled sina vaene Eesti rott.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 185 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tahan lihtsalt kurta kinnisvaraturu ja -hindade üle…