Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tahan lihtsalt kurta kinnisvaraturu ja -hindade üle…

Näitan 5 postitust - vahemik 181 kuni 185 (kokku 185 )

Teema: Tahan lihtsalt kurta kinnisvaraturu ja -hindade üle…

Postitas:
Kägu

Appikene, no palun näita siis, kas täna mõni ajaleht kasutab seda sõna. Selle asemel, et siin hüsteeritseda ja ennast erudeerituna näidata.

Jäta juba see teema, sa ju naeruvääristad end veel enam.
Muidugi tean sõna “auul”.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appikene, no palun näita siis, kas täna mõni ajaleht kasutab seda sõna. Selle asemel, et siin hüsteeritseda ja ennast erudeerituna näidata.

Jäta juba see teema, sa ju naeruvääristad end veel enam.

Muidugi tean sõna “auul”.

Kuule, sina tulid 2 nädalat hiljem teemasse hüppama, teistel oli ammu unustatud. Mis pagana eneseupitamitamist sa teed, kedagi ei huvita, mida sa tead või ei tea.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Nõukaaegsed”, kes vennasrahvaste raamatuid lugesid, teavad kindlasti auuli – Kesk-Aasia raamatutes toimus kindlapeale mõnes auulis ka tegevus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Nõukaaegsed”, kes vennasrahvaste raamatuid lugesid, teavad kindlasti auuli – Kesk-Aasia raamatutes toimus kindlapeale mõnes auulis ka tegevus.

“Oseedi muinasjutte” oli üks mu lapsepõlve lemmikraamatuid (mäletan, et olin klassis ainus, kes selle raamatu lemmikraamatute tundi tõi). Kahjuks oli vanem õde tagakaane ja ühes sellega ka viimase jutu paari viimase lehega üks-null teinud ja ma ei saanudki teada, kuidas viimane jutt lõppes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Nõukaaegsed”, kes vennasrahvaste raamatuid lugesid, teavad kindlasti auuli – Kesk-Aasia raamatutes toimus kindlapeale mõnes auulis ka tegevus.

Nii et nüüd siis keeratakse mingi sõna teadmine ‘nõukaaegsete’ (st Perekooli vanurite) hulka kuulumiseks? Noorematel kui ‘nõukaaegsetel’ on vabandus oma kitsale lugemusele ja silamringile olemas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 181 kuni 185 (kokku 185 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tahan lihtsalt kurta kinnisvaraturu ja -hindade üle…