Esileht Väikelaps tahan lihtsalt kurta

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: tahan lihtsalt kurta

Postitas:
Kägu

Mul lapsel laupäeval diagnoositi äge bronhiit ja keskkõrvapõletik ja antibiootikum pandi peale. Palavik kõrge juba neljapäeva õhtust saati,laupäeval saime siis antibiootikumi ravi peale ja terve pühapäev ja täna siis palavikku polnud, nüüd siis jälle 38. Miks see paavik nii pendeldab. Kuidas ravite teie om alapsel köha?
Mul laps astmaatik, igapäevaselt peal flixotide,nüüd siis 3 korda päevas ka ventoliin,kui astmahoog peale tuleb teen ventoliini ka öösel korra. Annan veel sinupret siirupit,määrin rinda ja jalataldu tärpentiinisalviga,teeme inhalaatoriga päevas palju kordi auru,meega tee aga köha ikka kinnine, ei teagi mis teha. Valus kuulata seda kinnist köha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: tahan lihtsalt kurta

Kuna palavik tagasi tuli, on võimalik, et see AB ei toimi. Kas lapse seisundis on üldiselt midagi paremaks läinud? Mina võtaksin täna uuesti arstiga ühendust ja paluksin teha uue põletikunäitaja (CRV) mõõtmise. Kui põletikunäitaja pole vähenenud, siis karta on, et see AB ei toimi.

Aga köha ravimisest ma pärast viimast korda enam ühtki nippi anda ei julge. Lapsel oli viiruslik köha, põletikunäitaja oli madal ja köhis ikka kuu aega. Algul 2n kinniselt, nii et jube oli kuulata. Minu kodustest ravinippidest (aur, hanerasv, punktimassaa¸) ega ka apteegiravimitest (rögalahtisti, köhasiirup, ventolini siirup) ei aidanud sisuliselt miski.

0
0
Please wait...

Postitas:
koleilus

RE: tahan lihtsalt kurta

Minul ka on astma diagnoosiga laps kodus ja püsiravi Flixodidiga peal.
Varem tegin ka inhalaatoriga auru, kui laps köhima hakkas, aga erilist mõju sellel nagu polnud.
Viimased korrad, kui ta on haige olnud ja köhinud seda lõputuna näivat köha, kui ta iga paari minuti järel jälle köhatab, olen teinud sooja auru kummelitee või saialilleteega. Minu arvates aitas kuum aur tunduvalt paremini.
See, kes soovitas mulle kuuma auru, ütles, et võib teenõu ja lapsega ka vihmavarju all istuda. Mina olen teinud tekkidest telgi, võtnud takulambi ja mänguasjad või mõne raamatu ka ja koos lapsega seal all istunud. Väga ettevaatlik peab loomulikult olema. Piisab 5-7 minutist korraga.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Väikelaps tahan lihtsalt kurta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.