Esileht Pereelu ja suhted Tahan lihtsalt rääkida..

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Tahan lihtsalt rääkida..

Postitas:
Kägu

Ohh, asi siis minu \”mehes\” ja kindlasti ka minus. Mees käib välismaal tööl, samal ajal olen mina meie lapsega kodus. Kui mees tööl, siis räägime et mõlemad tahame nii väga et tema kodus oleks…ja kui tuleb see päev millal ta koju tuleb. Arvake ära kas ta on see 5 päeva kodus, perega kvaliteetaega veetmas!? Ooo, ei. Vahest on isegi sama õhtu läinud sõpradega välja. Kuigi on 3 nädalat ära olnud ja jõutakse 3 öösel. Nii, okei. See selleks, saan ju aru et tahab ka sõpradega suhelda ja jooki panna…aga kui ma tahaks koos välja minna siis ta pigem jätab minemata. ahh, ma ei oska kuidagi kirja panna seda. Kirjutan lihtsalt mis mees valesti teeb ja siis mis mina valesti teen:

Mees.
Ei veeda aega kodus, koos lapsega ja minuga, Sõbrad on esmatähtsad.
Lapsega veedetakse minimaalselt aega, hea kui kokku mingi 30 min päeva jooksul.
Kui läheb välja ja lubab mingi kell kodus olla, siis selleks kellaajaks lülitatakse telefon välja ja öeldakse et \”aku sai ju tühjaks, mis ma tegema oleks pidanud?\”
Klubis flirditakse \”enda ego tõstmiseks ja tõestamaks et olen mees\”
Numbreid jagatakse igasse ilmakaarde. Naistele siis just.
Mina ei tohi absoluutselt suhelda meesterahvastega, olgu endine tuttav või mitte. Muidu ma kohe petan teda.
Armukadedus on kohutav. Mina, kes olen lapsega 24/7/365 kodus, petan teda. :S
Päevajooksul öeldakse mulle paar halvemat sõna.
Õhtul tullakse voodisse ja tahetakse seksi saada.

Mina:
Ma helistasin (!) talle tõesti palju, kui väljas käis ja kui koju tulemis ajast oli möödas juba pea 1,5-2 tundi.
Ma pole nõus proovima sekselus selliseid asju mis tema tahab. (minu arvates arusaadav, sest need kommentaarid mis minu kohta päeva jooksul üle huulte tulevad on minu enesehinnangu alla igasugust arvestust viinud)

Mis arvan, et teen okeilt:
Kodu on ideaalselt puhas ja korras.
Laps on korralikult kasvatatud ja korralikult riides.
Söök on laual iga päev kui kodus ollakse.
Ma lasen tal olla omaette.
Ma pole teda mitte ühtegi korda petnud, ja koos oleme 5 aastat.
Ma pole ausaltöeldes isegi mõelnud kellegi teise peale kui tema.
Ma olen oma vead parandanud. Halvad kombed:D

Ahh, ma ei tea. Sain asjad kirja panna ja palun mitte miinustamist. Saan aru et olen loll ja mida iganes, aga ma armastan seda \”töllakat\” . Tal on ka paremad päevad kus ollakse ideaalne! Ma lihtsalt ei tea kaua mina suudan seda armastust hoida nii….

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Minu arvates tahad sa mehele meeldida rohkem, kui tema sinule ja \”tänu\” sellele üritad anda endast maksimumi, et mees õnnelik oleks. Aga sulle tundub, et ta vist ei ole ja sa oled nõutu, kuid siiski neelad alla kõik negatiivse.
Mul on tunne, et olen ise sama tee alguses- mees kipub ka vahel odavaid inetusi ütlema ja ei hinda nähtavalt ega arusaadavalt minu panust meie pereellu (a la puhas kodu ja hea söök jne). Lisaks on ta armukade jnejne. Ma ka lihtsalt jagan mõtteid ja nuputan, kuidas olukorda mitte süveneda lasta. Aga siiski on rasedad ja väikese lapsega kodused naised siiski suht haavatavas olukorras ja langevad miskipärast kergemine meeste \”ülemvõimu\” alla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Minagi olin sellises suhtes ja minu panust hakkas mees märkama alles siis kui mina olin sellisest elust ,kus olin teisejärguline loobunud. Siis tahtis tema rääkida , tema minuga välja minna , ta isegi üritas mulle head meelt valmistada erinevate asjadega aga kahjuks oli lootusetult hilja. Siis kui ma teda vajasin, oli ta alati ära , peale tööd igalpool mujal peale kodu. Alandas mind, üritas minu enesehinnangut maatasa talluda, et ma arvaks et nagunii ma paremat elu ei vääri. Korrutas pidevalt et olen halb naine kui kella 17 toit valmis pole, et ole laisk kui julgesin esimest korda lapse 9 elukuu jooksul koos lapsega tukastada kuna oli olnud järjekordne unetu öö lapsega. Sattusin toitumishäirete kätte, olin kui inimvare ,nutsin pidevalt. Sellest august pääsesin välja tänu psühholoogi abile. Käis plõks minus ja hakkasin taastama ennast, ei näidanud rohkem enda pisaraid mehele kes mind ei austanud.
Tagantjärgi nüüd tean mis vea mina tegin, ma hellitasin ta ära, ta oli ju minu kallis ja tahtsin et tal oleks hea, aga ta harjus ja midagi vastu andmata(mõtlen emotsionaalseid asju)hakkas juurde nõudma. Naine peab eelkõige ennast austama, siis austab mees ka naist! Tuleb lõpetada see et temale on rohkem lubatud kui sinule. Isiklikult arvan, et oled troppi otsa sattund ja üks sa teda enam ei armasta, vot siis avastab tema sinu ja sinu headuse aga siis juba hilja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Read allpool on tostatatud teema, et mees ei otsi tasuvamat tood, n. Soomes. Naine onnetu. Siin tootab mees Soomes, rahamuret enam ei ole. Naine onnetu.Mis oleks see kuldne kesktee, et koik rahul oleksid.Naib, et Eesti elu genereerib angi ja muret. Teemaalgatajale, kas oleksid rahul, kui mees kodus ja kuu lopul loete sente, votate laenu. Voi toesti, koik lahendused on halvad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Read allpool on tostatatud teema, et mees ei otsi tasuvamat tood, n. Soomes. Naine onnetu. Siin tootab mees Soomes, rahamuret enam ei ole. Naine onnetu.Mis oleks see kuldne kesktee, et koik rahul oleksid.Naib, et Eesti elu genereerib angi ja muret. Teemaalgatajale, kas oleksid rahul, kui mees kodus ja kuu lopul loete sente, votate laenu. Voi toesti, koik lahendused on halvad.[/tsitaat]
Mis see raha siia puutub. Inimene on õnnetu, sest mees ei hooli enam.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

asi, mille sina valesti tegid: valisid vale mehe. Ärge tehke ehitajatega lapsi.Ja ehitaja ei tähenda siikohal korralikku töömeest vaid just sellist madala intelligentsiga süüdimatut troppi.
Selle loo puhul on minu arust ainult aja küsimus, millal ametlik lõpujoon alla tõmmatakse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Teemaalgataja, sinu probleem on selles, et teie kooselus oled sina selgelt alluvas ja tema kõrgemas positsioonis. Sul on kardetavasti madal enesehinnang, või siis vähemalt selles osas, mis puudutab suhteid meestega. Sa ilmselt arvad ise ka, et oled õnnega koos, et seegi mölakast mehepoeg sulle aegajalt märgi külge paneb ja kui tema sind maha jätab (sest vastupidine variant, et sina tema pikalt saadad, pole sinu teadvuses ilmselt võimalikki), siis oled sa elu lõpuni üksi, sest ega sinusugune ju uut meest niikuinii ei leia. Ja üksi olla oleks ju kõige hirmsam asi, sest naisel peab olema mees.
Ma kujutan ette, et umbes selline on sinu teadvuslik või alateadvuslik suhtumine. Sellest kõik algab. Kui sa ei oleks nii madal selles suhtes, madalam kui muru, kartlik, et mees läheb ära, sa käituks hoopis teisiti. Näiteks kui mees jälle armukadetseks, siis sa irvitaks ja ütleks talle külmalt, et sa tõstad ka oma naiselikku enesehinnangut ja kontrollid oma turuväärtust. Või otsiksid nimme mõnel mehe kojutulekuõhtul lapsehoidja ja läheksid välja ning laekuksid … kesteabmillal. Ütle teemaalgataja, kui sa teeksid midagi nii, nagu ma siin näiteks tõin, mis siis juhtuks? Kas mees lööks sind? Siis ta oleks ju veel suurem mölakas ja teie lahkuminek oleks puhas õnnistus. Kas ta jätaks su ise maha? No aga siis ta oleks ju puhta rumal, kui ei saaks aru, et sa talle tema enda rohtu maitsta annad.
Vabanda, teemaalgataja, aga sa oled kalts, kelle peal mees jalgu pühib. Katsu oma eneseväärikuse riismed kokku korjata ja hakata käituma nagu eneseteadlik uhke täiskasvanu, mitte mingi alandlik teenijatüdruk.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Vead mida sa teed:

a) Laps on TEIE ja mitte SINU
b) Kui teil on pere, siis ei jooda mööda sõpru ringi
c) Kui teil on pere, siis ei jagata naistele numbreid
d) Mees ei määra kellega sina suhtled või kellega mitte

Ühesõnaga: sa oled lasknud oma karakterist tal endale pooltallad teha!
Hakka ometi ise elama, otsi endale sõbrad ja sõbrannad, pane mees paika ja siis hakkab ta sind ka austama ja kodus püsima.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Tean mõnesmõttes mida teemaalgataja tunneb,olen ise pisarais ja mõtlen mida teha.nimelt mul ka mees käib soomes tööl,hoiab mind ja last aga viimastel kuudel on iseloom kohutavalt muutunud-nähvab mulle pidevalt iga tühise asja pärast,seksist me väga ei räägi,kuna seda tahab ta vaid siis kui tal isu tuleb(seda siis 1 kord kuus healjuhul),on üldse väga eemalolev.aga nüüd paar päeva tagasi leidsin siis selle kurjajuure..võtsin tema arvuti ja hakkasin vaatama mida ta netis teinud on ja mis saite külastand..ja ohooooo..avastasin et mu meest huvitab porno ja väga paljud ja erinevad naised facebookis ja mujalgi,on külastanud ka vähemalt 6 erinevat tutvusportaali jne.ise ta ütles et pole midagi teinud et lihtsalt vaatas..vandus et pole mind kunagi päriselt petnud ja ei mõtlegi seda teha..et armastab mind ja hoolib minust jnejne.no mida teha ..lootusetu olukord eks.olin ka täiesti kindel et meie suhtes selliseid asju ei tule kunagi ette..aga näet…löödi nuga selga.hommikulgi enne tööle minekut palus mult isegi pisarad silmis veelkord andeks mu käest ja lubas et saame sellest kõigest üle ja et olen ainus keda ta tahab…aga usaldus on kadunud ja ma ei tea kas üldse tasub enam üritada siis midagi parandada..see on ju vaid sammuke päris petmisest kaugemal.või no ma ei tea..kohutav:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
kaarel

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

mees tuleb koju Soomest, mis teda ees ootab kodus: igavlev naine ja tüütu laps. millest tal naisega rääkida on, neljast seinast ja titesitast? no thanks.
mis elu see on, naine ootab meest koju nagu jumala õnnistust, et teeks midagi aga mees tahab kodus lihtsalt puhata tööst ja pidu panna. milleks üldse koju minna?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]mees tuleb koju Soomest, mis teda ees ootab kodus: igavlev naine ja tüütu laps. millest tal naisega rääkida on, neljast seinast ja titesitast? no thanks.
mis elu see on, naine ootab meest koju nagu jumala õnnistust, et teeks midagi aga mees tahab kodus lihtsalt puhata tööst ja pidu panna. milleks üldse koju minna?[/tsitaat]

Olen naine ja 100% NÕUS! Täpselt nii ongi, naine manudub kodus, tekib neljasüdroom, mille raviks on lahutus!

0
0
Please wait...

Postitas:
rotsik

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Teil on kaks asja väga valesti –
mees arvab, et talle on lubatud see, mis pole lubatud sulle – teistega flirtimine ja väljaskäimine

ja mees pillub sinu pihta halvustavaid kommentaare.

See on mehepoolne psühhoterror.

Tee nüüd omad järeldused…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

no maitea..ma ei saaks küll öelda et ma mehega vaid kodustest probleemidest räägiksime.kui mees kodus on siis rändame ringi ja tegutseme mitte ei vahi nelja seina vahel.olen ise juba selline kes tahab tegutseda ja mees mul samamoodi..oleme alati üksteisest aru saanud ja kõike koos teinud..pole tema tahtnud eraldi kusagil käia ja mina samuti.otsime erinevaid võimalusi koos midagi huvitavat teha..aga see nö teiste naiste huvi tekkis tal ikkagi soomes olles..ma ei tea kas siis igavusest või kes teab millest.sest seal on ta tõeliste troppidega nagu kilud karbis ja nondega ta midagi teha ei taha kuskil käia samuti mitte..v-o siis selle pärast ta netis end muul moel rahuldabki..no ei tea noh..tundub nagu õigustaksin oma meest kes nii käitus aga kohe kindlasti pole ma mingi kuivik kes ainult kodus istub ja titemähkmetega meest koju ootab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Kiidan Kaareli postitust. Just nii Soomes töötav mees mõtlebki. 3 nädalat on ta tööd rassinud ja nüüd tahab sõpradega pidu panna ja ennast vabalt tunda. Naine aga tänitab ja surub titte sülle. Kõik see jutt ei ole muidugi kõigi meeste kohta, eks mingis eas tahetaksegi tulla koju ja puhkama, perega olema. Teemaalgataja tundub olema noor ja see tema \”mees\” samuti. Isiklikult tunnen mitmeid Soomes töötavaid mehi ja mitte keegi pole seal ilma seksita, seega seksi pärast pole ka mõtet koju tulla.

Kunagi olin ka ise mehest sõltuv, elasin uues kohas, kedagi ei tundnud, kellegagi ei suhelnud. Oli mees, kodu ja laps. Nii 5 aastat. See ajas hulluks, tegid kõik korda, toidud, pesud ja mees ei märganud midagi. Lõpuks sain tööle, enesehinnang tõusis, hakkasin endast rohkem lugu pidama ja lahutasin. Iial ei lase ühelgi mehel endale enam pähe istuda, minu koduuks ei käi ainult sissepoole lahti, väljapoole käib sama hästi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

eks on igasugu mehi ja naisi ja samapalju on erinevaid arusaamasid,iseloome,valikuid jne.ega keegi ei saagi tegelikult öelda mis on õige ja mis vale..iga inimene on erinev.soovin vaid et minuga oldaks aus.on siis seda liiga palju palutud:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Stelle

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Mu mees oli samasugune vanuses 18-21. Olime just lahku läinud (jah, pubekad) ja ta siis jooksis kuskil 3a oma valu ja sarvi maha. Ähmane ettekujutus ta elustiilist on, kuid täpsemalt ei soovinud teada.

Enne seda, suhte ajal, pidutses ta iga nv. Kuna olime ühises seltskonnas, toimus see nö sõpruskonna siseselt ja viibisin seal samuti. Kuid isegi noore neiuna hakkas mulle see elu vastu ning kuna ta lõpetada ei soovinud, lahkusin ise.

Kui ta 21 sai, hakkas maha rahunema. Töötas välismaal, hakkasime mingi juhuse läbi jälle koos olema. Kõik tööst vabad õhtud üritas minuga suhelda, kõik Eestis viibitud aja veetis maksimaalselt minuga, ülejäänud aja külastas vanemaid.

Ja selline on ta ka 4a hiljem. Mul on sarnases olukorras võrdlusmoment, v.a meil ei olnud last, ta ei lantinud naisi, ei solvanud mind, oli enamus ajast minuga. Aga isegi noorena käisid mulle sellised iganädalased mitmepäevased peod närvidele. Kui ma oleksin teema-algataja praeguses olukorras, ei kestaks see suhe kaua.

Üldjuhul mees on sellistes olukordades väga armukade põhjustel, et ta ise teeb neid asju milles ta sind süüdistab. Sa tunned oma meest juba 5a, peaksid ju aimama mis tema tujude taga on jne.

Ma ütlen, et head nahka sellest ei saa. Suhet on ilmselt võimalik päästa juhul, kui sa nüüd lööd selja sirgu ja hakkad edaspidi endale elama. Leiad sõpru, käid väljas kas lapsega või lapseta, ei lase endale halvasti öelda, ei helista mehele nii palju. Las ta mõtleb endamisi, et mida kuradit toimumas on. Ilmselt ta avastab kiiresti, et kontroll pole enam tema käes ja midagi peab ette võtma. Kui ta mõistab, et on sind kaotamas ja niimodi sina enam jätkata ei suuda, võib asi edaspidi toimima hakata.

Mu parima sõbranna ema elas sellist elu kuskil 18a. Pärast lahutust ei suuda ta ise ka uskuda miks ta oma parimad aastad sellise mehe peale raiskas… Ja kui sa enamisi mõtled, et \”lapsele on ju isa vaja\”, siis sorry, kuus 100 minutit lapsega tegelev mees ei ole ISA! Ja sina ei ole praegu selle mehe naine, vaid kalts.

Sa võid ju seda meest armastada, kuid soovitan sul lähtuda ühest põhimõttest: \”Armastan teda väga, aga ma armastan ennast ROHKEM!\”

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Kõik mehed, kes ise petavad on haiglaselt armukadedad ja kahtlustavad naeruväärselt kõike, mis naine teeb.

Nii ongi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]mees tuleb koju Soomest, mis teda ees ootab kodus: igavlev naine ja tüütu laps. millest tal naisega rääkida on, neljast seinast ja titesitast? no thanks.
mis elu see on, naine ootab meest koju nagu jumala õnnistust, et teeks midagi aga mees tahab kodus lihtsalt puhata tööst ja pidu panna. milleks üldse koju minna?[/tsitaat]

Tüütu laps? Naisele, kes on lapsega koos 24/7 ei ole laps tüütu? Mees tahab puhata? Aga naine? Milla tema puhkab ja pidu paneb?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Isiklikult tunnen mitmeid Soomes töötavaid mehi ja mitte keegi pole seal ilma seksita, seega seksi pärast pole ka mõtet koju tulla.

[/tsitaat]
Oi, kui hästi sa kõiki mehi tead!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]mees tuleb koju Soomest, mis teda ees ootab kodus: igavlev naine ja tüütu laps. millest tal naisega rääkida on, neljast seinast ja titesitast? no thanks.
mis elu see on, naine ootab meest koju nagu jumala õnnistust, et teeks midagi aga mees tahab kodus lihtsalt puhata tööst ja pidu panna. milleks üldse koju minna?[/tsitaat]

et mis siis parem oleks, kui kodus ootaks naise asemel mees või? kui armastatakse, ei olda isekas mölakas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Reegel elust enesest:

Milles teisi kahtlustatakse, selleks ollakse ise võimelised. Vastasel juhul lihtsalt ei tuleks kahtlustamine pähegi.

Teemaalgataja – sa oled ikka puhta kohtlane, kui sa arvad, et su mees pole teisi naisi keppinud

Naised on NII KURADI lollid selle koha pealt, et tundub uskumatu lausa. Usuvad segast joba ja jampsi, lasevad ennast alandada, enda peale lausa sülitada moraalselt ja ikka usuvad kõike

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Tahan lihtsalt rääkida..

Minul on hea mees – ei joo, ei peta, ei jaga võõrastele naistele oma telefoninumbrit!

0
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Tahan lihtsalt rääkida..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.