Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tahan olla keegi enamat, kui lihtsalt tavaline klienditeenindaja.

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Tahan olla keegi enamat, kui lihtsalt tavaline klienditeenindaja.

Postitas:

Ühtegi võõrkeelt ei oska? Koolis ka ei õpetatud? Soovitaks mõne võõrkeele ära õppida. Minu arvates inglise keel on kõige kasulikum teada võõrkeeltest. Ei kujutaks elu ilma selleta ette, kuigi vene keelt oskan ka.

Karjäärinõustamist soovitan kindlasti ka. Ise ei ole käinud, aga tundub hea mõte.

Infotehnoloogia teadmised on alati väga nõutud ja hästi makstud ning saab ka ise õppida internetist. http://www.startit.ee

Kindlasti ole julge ja ära sea endale liigseid piire. Arvad, et oled vaikne ja häbelik, aga äkki sa pole lihtsalt piisavalt uusi asju katsetanud ja enda võimeid proovinud?

http://ametid.rajaleidja.ee/

No ei ole mingi imeasi see IT, mida õppida. Kõik kohad on mingisuguse IT-hõngulise kutseharidusega neiukesi täis, keda mitte keegi IT-alale palgata ei taha, vähemalt mitte selle palgaga, mille ootuses nad seda IT-d õppima läksid, sest tegelikult nad ei oska seda, mida tööandja tahab. Hea koodikirjutaja saab head palka (aga selleks peab olema annet, palju huvi ja kõvasti tööd tegema, aga tavalise koodikirjutaja palka mõjutab juba odav India tööjõud), muudes valdkondades on palk palju kesisem. Alati ei aita ka kõrgharidus – olen kohanud nooremas keskeas naise kurtmist, et ta otsustas karjäärimuudatuse teha ning õppis IT-d, tahaks nüüd tööle minna, aga keegi ei kutsu isegi vestlusele.

Ühesõnaga jutt, et minge õppige midagi IT-alast, siis on alati palju tööd ja hea palk, kehtis mingil ajal ilmselt küll, aga praegu soovitada noorel naisel, kellel asja vastu erilist huvi ega vahedat taipu pole, õppima minna, on nagu vähekene petmise moodi. See umbes sama jutt, et minge mingit ärijuhtimist või raamatupidamist õppima. Minu kursakaaslastest umbes pooled said erialasele tööle, st raamatupidajaks. Ja see oli 20 aastat tagasi, vahepeal on lõpetanud tuhanded, aga võib-olla kümneid tuhandeid inimesed raamatupidamiskoole ja -kursusi. Nüüd töötab erialasel tööl vast umbes veerand kursakaaslastest, sest paljud on loobunud, kuna lobi on liiga lahjaks jäänud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtegi võõrkeelt ei oska? Koolis ka ei õpetatud? Soovitaks mõne võõrkeele ära õppida. Minu arvates inglise keel on kõige kasulikum teada võõrkeeltest. Ei kujutaks elu ilma selleta ette, kuigi vene keelt oskan ka.

Karjäärinõustamist soovitan kindlasti ka. Ise ei ole käinud, aga tundub hea mõte.

Infotehnoloogia teadmised on alati väga nõutud ja hästi makstud ning saab ka ise õppida internetist. http://www.startit.ee

Kindlasti ole julge ja ära sea endale liigseid piire. Arvad, et oled vaikne ja häbelik, aga äkki sa pole lihtsalt piisavalt uusi asju katsetanud ja enda võimeid proovinud?

http://ametid.rajaleidja.ee/

Koolis ikka õpetati võõrkeeli, aga suure õppimise tulemusena ma ikkagi ei oska. Algtasemel oskan ja midagi saan aru ka, mida räägitakse aga ise suhelda ei oska. Proovisin alles hiljuti iseseisvalt inglise keelt õppida, aga tüdinesin ruttu ära ja lõpuks ei tulnudki sellest midagi välja. Arvan, et kui ma pole siiani keelt selgeks saanud, siis ega ma enam ei saa ka. See iseõppimise variant mulle hästi ei istu, ma annan ruttu alla. Ma pigem peaks käima õppimas kuskil seda, kus õpetatakse.

nojah, kui pole julgust , pealehakkamist, tahmist ja viitsimist, siis pead jäämagi sinna pisikesse poekesse.
näib, et ainuke milles tugev oled, on unistamine.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ylikooli @ra kohe kindlasti mine.Inglise keele saaksid AuPairina kohe selgeks.
Mida sulle teha meeldib? Kypsetada?
Kui sul pangas oleks miljon, mis sa siis oma eluga teeks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ise ettevõtja ja panin hiljuti tööpakkumise netti.
Vaatasin mitu inimest, kes kandideerisid olid väga haritud (mitu magistrit, erinevad lisakoolitused jne). Aga nende töökohad 10-20 aasta jooksul ikka teller, klienditeenindaja, müüja, puhastusteenindaja. Mõtlesin, et miks mõned inimesed lepivad selliste vähenõudlike ametitega kui endal on teadmised ja oskused palju enamaks. Tagasihoidlikkus? Hirm vastutuse ees?
Minu arvates on kõige tähtsam julgus ja hea suhtlemisoskus. Kui just päris rumal pole, siis kõrgharidus polegi esmatähtis edu saavutamiseks kui need iseloomuomadused olemas on.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, mis jutt ja hala. Klienditeenindus ei jookse ju mööda külgi maha, otsapidi on see seotud igasuguste eluvaldkondadega. Sealt saad edasi areneda iseenda ülemuseks, hakka ettevõtjaks. Või õpi psühholoogiks. Hakka lasteaiaõpetajaks. Juuksuriks. Telleriks. Kinnisvaraagendiks. Baaridaamiks. Saad aru, sa saad seda edasi arendada, kuigi jah on vaja ettevõtlikust ja pealehakkamist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea, tõepoolest hea, mitte see kes vaid ise endast seda arvab, klienditeenindaja on väga väärtuslik. Paljud ostud ja tehingud jäävad tegemata just sellepärast, et teenindaja ei tunneta erinevat klienti ja seda kuidas talle läheneda ja pakkuda.

Mehel on firmas üks nii mõnegi negatiivse küljega, aga oma klienditeenindaja tööd oivaliselt tegev inimene. Sellepärast antakse rohkem sigadusi talle andeks kuna tema müüb ka kõrbeelanikule liiva nii, et see veel arvab, et ta tegi suurepärase tehingu.

Seega kui see töö sobib ja meeldib siis pole sugugi vaja elueest uut eriala otsida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tahan olla keegi enamat, kui lihtsalt tavaline klienditeenindaja.