Esileht Pereelu ja suhted Tahan oma kallimat tagasi

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Tahan oma kallimat tagasi

Postitas:
Kägu

Situatsioon selline. Umbes 10 aastat tagasi ülikooli lõpus hakkasin koos elama kallimaga, meil oli kõik OK ja tundus, et nii see jääbki. Kuid peale aastast kooselu sai naine erialast tööd välismaal. Algul plaanis minna pooleks aastaks, kuid hiljem tuli välja, et ta saab jääda terveks aastaks. Ning siis pikendati tema lepingut veelgi. Ta ütlessegi , et otsigu ma endale ajutine armuke kuni ta tagasi on. Kuna ma ei teadnud kas ta üldse tagasi tuleb, hakkas meie suhe ära vajuma ja kontakt hõrenema. Mul tekkis uus suhe ja ma otsustasin ausalt oma välismaal elava kallimaga suhte lõpetada.
Nüüd aasta tagasi leidsin ta Facebookist ja palusin sõbraks. Ta oli kohe nõus. Minul oli just paariaastane kooselu lõppenud, tema aga oli juba ammu Eestis tagasi ning tal on mees ja laps. Saime kokku ja tuli välja, et ta on endiselt sama ilus kuid siiski nukker. Ta praegune mees on talle pigem lohutusauhind, kellega suuri tundeid pole olnudki. Mul ärkasid aga vanad tunded ja me oleme ääri veeri rääkinud oma suhte taastamisest. Laps mind ei häiriks, probleemiks on ta elukaaslane, kes pole iseenesest halb mees (selline tavaline eesti mees) aga ta on lihtsalt valel ajal vales kohas vale naisega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Jarka

RE: Tahan oma kallimat tagasi

Nii, mis nüüd saab siis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

eee, suuri tundeid pole mehega olnud aga ometi lapse otsustas temaga saada?!
Vaata, teil võib ka kõik hästi minna aga võib ka halvasti minna, soojendatut supist oled kuulnud?
Kannatajaks on kindlasti laps, tema on suures segaduses.
Aga jah, üldiselt naine otustab, kumma mehega edasi läheb.
Nukker lugu ikkagi, lapse seisukohast, ema on kits kahe heinakuhja vahel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]eee, suuri tundeid pole mehega olnud aga ometi lapse otsustas temaga saada?!
Vaata, teil võib ka kõik hästi minna aga võib ka halvasti minna, soojendatut supist oled kuulnud?
Kannatajaks on kindlasti laps, tema on suures segaduses.
Aga jah, üldiselt naine otustab, kumma mehega edasi läheb.
Nukker lugu ikkagi, lapse seisukohast, ema on kits kahe heinakuhja vahel.[/tsitaat]
Soojendatud supp ei toimi siis, kui lahku on mindud suure tüli ja vaenuga, nagu enamasti.

Teema-algatajal ilmselgelt see nii ei olnud, seega aastate jooksul on just asjad settinud ja mõlemad pooled tunduvad olevat täiesti kindlad, et just nemad on teineteisele need õiged elus. Milleks raisata elu vale inimesega koos elamiseks?

Soovitan teema-algatajal oma armastuse eest võidelda! Loodan, et teil läheb kõik hästi.

(Lohutusauhinnaga 10aastat koos elanud, pere loonud, lõpuks ikkagi õnnetuna lahutanud ja aja raiskamist kahetsenud naine)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga kuidas võiks ennast naise abikaasa tunda? Kõik agu korras aga järsku teatab naine, et tegelikult oli ta vaid selle õige asendaja ja nüüd on kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kuidas peaks situatsiooni naise abikaasale seletama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aga kuidas peaks situatsiooni naise abikaasale seletama?[/tsitaat]

Möh? Mida pead sina naise abikaasale seletama? \”Vabandust, aga ma võtan selle naise nüüd tagasi?\”
Kas see pole mitte naise asi oma elu sirgeks rääkida? Tema valikud, tema vastutab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tekkinud situatsioon tekitas minus küll küsimuse, kui paljud mehed on valmis selleks, et nad osutuvad järsku \”lohutusauhindadeks\”, kellele naine võib ühel päeval teatada, et \”ma pean sulle ütlema, et kogu meie suhe on olnud nõme feik aseaine, ma lähen oma tõelise armastuse juurde\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

panen härra teemaalgataja jutu küsimusse- kuidas vabaneda sellest mehest, kes pole iseenesest halb mees, aga selline tavaline hea jobu… ma ei teagi kohe, matke tagaaeda…

perelõhkujad

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saan aru, et sul ärkasid tunded (vähemalt seniks, kui naine on kellegi teise ‘oma’), aga naise arvamusest ei olnud nagu juttu. Minu arvates oleks väga inetu sinna perekonda sisse rammida.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

teise mehe M otsast naist ära rebida, noo…ei kõlba. sellel mehel on täielik õigus sulle üle kurgi anda, minna annaks küll, kui mingi luuludes vend tuleb mu naist nillima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis see üle kurgi andmine aitab, kui armastust pole ja pole kunagi olnudki. Naisel on sellisest leigest loksumisest kõrini, ta ei taha oma ainukest elu raisata selle peale. Jah, kunagi ta tundis, et vähemalt oleks keegi, ei taha olla vanatüdruk. Ja siis see mees hakkas talle külge lööma ja pikapeale naine oli nõus, kuna paremat polnud. Laps polnud planeeritud. Ta on veel väike, kaheaastane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui te mõlemad tunnete, et olete teine teiseks loodud,siis peate ka kõik selleks tegema. Olge õnnelikud koos! elus juhtub igast asju,ja vahest peab tegema valikuid ja ja ka ületama piire! kui te tahate koos olla, nautida teine teist, armastada ja elada õnnelikult,siis peate otsustama! kui naine ise ei tunne oma mehe vastu mitte midagi,siis ma üldse ei näe põhjust tal temaga jääda!laps…ega isa ema ei keeldu ju lapsest! nii et olge õnnelikud!!! ärge laske jälle oma shansid käest ära! elage nendega, kellega olete tõesti õnnelikud!;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kyll ei ytleks et siin suur armastus mängus on.Naine läks eestist ära omal tahtel,lubas veel mehele armukestki.Yks meest armastav naine ei sooviks oma meest kellegiga jagada.Nyyd on tal kellegagi laps ja aastaid kooselu.See et ta sinuga vahepeal kuskil kohvikus flirtimas käis ei tähenda veel et ta sind sydamest armastaks.Vb vajas lihtsalt ilusaid sônu ja vaheldust oma pereellu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa ise oled siis ebatavaline eesti mees? Miks sa tookord oma elukaaslasega kaasa ei läinud? Miks te suhet soojana ei hoidnud? Hea tahtmise juures saaks kôike.
Nüüd kui sinu kooselu läbi, hakkasid vanu variante meenutama ja taas kontakti otsima. Muidugi ta tekitab sinus tundeid ja nostalgiat, sest tekitas tollel ajal samuti. Aga arvad sa tôsimeeli, et te olite loodud teineteise jaoks? Kui oleks, siis poleks te üksteist jätnud. See on aus vastus. Ma elasin oma tolleaegse sôbraga ja praeguse abikaasaga ôpingute tôttu 2 aastat lahus, aga me jäime kokku ja kulutasime iga viimase sendi üksteise külastamise peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina kyll ei ytleks et siin suur armastus mängus on.Naine läks eestist ära omal tahtel,lubas veel mehele armukestki.Yks meest armastav naine ei sooviks oma meest kellegiga jagada.Nyyd on tal kellegagi laps ja aastaid kooselu.See et ta sinuga vahepeal kuskil kohvikus flirtimas käis ei tähenda veel et ta sind sydamest armastaks.Vb vajas lihtsalt ilusaid sônu ja vaheldust oma pereellu.[/tsitaat]
kamoon, noorus ongi õppimise ja suhete proovimise aeg. just oleks vale ennast sellisel ajal kindlalt siduda. just praegu, aastaid hiljem inimesed on välja kujunenud ja teavad, mida nad tahavad. kui nad tahavad teineteist, siis on see kindel soov ja teadmine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Pereelu ja suhted Tahan oma kallimat tagasi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.