Esileht Pereelu ja suhted Tahan oma meest tagasi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Tahan oma meest tagasi

Postitas:
Kägu

Kui me kohtusime, olime mõlemad tulnud just pikast suhtest, temal oli sealt ka laps.

Alguses võtsime mõlemad asja ääri-veeri, sest me kumbki ei tahtnud uuesti haiget saada.

Esimese aasta elasime korda mööda ja hiljem andis ta oma üürika ära ja jäi minu juurde. Algul tegi ta ex draamat, et ei luba last tema juurde kui mina seal olen aga saime sellest üle. Mina sain ta lapsega normaalselt läbi ja meil ei olnud probleeme.

Kõik oli ilus ja tore, meil mõlemal oli OK töö mis tihti läks hiliste tundideni. Kooselu see ei häirinud, pigem andis kindlust et sul on keegi kodus ootamas, kumb esimesena jõudis tegi süüa jne. Õhtuti laadisime end maha diivanil oma päeva jagades. Nädalavahetused olid meie päralt, seega saime palju ringi rännata või lihtsalt kinos-teatris käia. Kolme aasta jooksul ei olnud meil mitteühtegi riidu või sõnelust. Lõpuks otsustasime, et kolime ja ostame vähe suurema elamise. Hakkasime kortereid vaatama, tubade paigutusi arutades tuli korduvalt jutuks, et oleks perspektiivi ka meie ühisele lapsele.

Ma teadsin, et aegajalt käis ta lapseema juures teda aitamas, kord oli boiler rikkis siis vajas nõudepesumasin remonti. Seda et ta seal käis ma teadsin ja korra kihvatas ka kui ütles, et pärast pakuti süüa ka. Loomulikult oleksin pidanud valvsaks muutuma, sest menüüs olid lemmiktoidud aga ma ei tahtnud armukadedana näida. Kuni siis ükskord sain siis teada, et eks oli lõpuks haaranud “härjal sarvest” ja pakkunud leppimisseksi. Tulemuseks oli muidugi uus rasedus ja mina šokis.

Muidugi ma vihastasin ja olin endast väljas ning ütlesin igasuguseid asju aga mind jäi häirima, et ta läks oma lahutatud pere juurde tagasi.

Nüüd on mitu aastat sellest möödas aga ma ei suuda ikka veel oma eluga edasi minna ega teda unustada. Ma tean et see tunne on vale ja hapuks läinud suppi enam ei soojendata aga ikkagi ma igatsen taga seda mis meil omavahel oli ja ma väga tahan teda tagasi. Ma olen proovinud aga ei ole suutnud kellegi teisega vahepeal seda ligilähedalegi niiviisi tunda. Ma ei taha teisi, ma tahan teda tagasi aga ma ei tea mida ma peaksin selleks tegema.

+18
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mine teraapiasse

+34
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutad nagu naisterahvana, aga seda ikka tead, et “hapuks läinud supi ” soojendamine on meeste sõnavara. Kusjuures teatud tüüpi meeste sõnavara.  Kasuta naiste sõnu, kui kirjutad, et oled naine ja sinuga on see ja too juhtunud. Ära kasuta meeste väljendeid, see on ju läbinähtav ja lisaks on see sind ennast ja naisi alandav tegevus.

+1
-65
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kirjutad nagu naisterahvana, aga seda ikka tead, et “hapuks läinud supi ” soojendamine on meeste sõnavara. Kusjuures teatud tüüpi meeste sõnavara. Kasuta naiste sõnu, kui kirjutad, et oled naine ja sinuga on see ja too juhtunud. Ära kasuta meeste väljendeid, see on ju läbinähtav ja lisaks on see sind ennast ja naisi alandav tegevus.

Ära aja jälle sedasama jama. Nõme.

+37
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

t “hapuks läinud supi ” soojendamine on meeste sõnavara. Kus

Sul on õigus. Kui mina(naine) kirjutaks siis kasutaks pigem väljendit hallitama läinud pitsa või à la roiskunud mannavaht vms

+13
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See suhe lõppes nii halvasti ja sa pole sellepärast üle saanud. Mine teraapiasse, muidu on oht, et ta muutub su kinnisideeks. Minu emal on nii, ta siiani räägib oma eks mehest koguaeg, aga sellest on möödas 30 aastat.

Loomuikult ei pruugi sul minna nii, aga soovitatav on siiski teraapiasse minna.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik pealkiri teemal. Mis oma meest tagasi? See polnud sinu mees ju.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pakkunud leppimisseksi. Tulemuseks oli muidugi uus rasedus

Muidugi, ilmselgelt 🙂

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et selle mehe naine on hea manipuleerija.Veel ma usun, et ka tema igatseb sinuga oldud aega tagasi. Ja kui päris aus olla ma usun, et see mees jookseb veel sinu juurde tagasi. Nb! Arvan ka, et tema naist häirib ka palju, et tal sinuga 3a suhe oli. Ma soovitan, et oota, vaata ja unista… ja tuleb veel saba jalgadevahel tagasi. Ei olehi vahet, kas sina teda tahad, aga see annab hinngerahu!

 

+3
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui me kohtusime, olime mõlemad tulnud just pikast suhtest, temal oli sealt ka laps.

Alguses võtsime mõlemad asja ääri-veeri, sest me kumbki ei tahtnud uuesti haiget saada.

Esimese aasta elasime korda mööda ja hiljem andis ta oma üürika ära ja jäi minu juurde. Algul tegi ta ex draamat, et ei luba last tema juurde kui mina seal olen aga saime sellest üle. Mina sain ta lapsega normaalselt läbi ja meil ei olnud probleeme.

Kõik oli ilus ja tore, meil mõlemal oli OK töö mis tihti läks hiliste tundideni. Kooselu see ei häirinud, pigem andis kindlust et sul on keegi kodus ootamas, kumb esimesena jõudis tegi süüa jne. Õhtuti laadisime end maha diivanil oma päeva jagades. Nädalavahetused olid meie päralt, seega saime palju ringi rännata või lihtsalt kinos-teatris käia. Kolme aasta jooksul ei olnud meil mitteühtegi riidu või sõnelust. Lõpuks otsustasime, et kolime ja ostame vähe suurema elamise. Hakkasime kortereid vaatama, tubade paigutusi arutades tuli korduvalt jutuks, et oleks perspektiivi ka meie ühisele lapsele.

Ma teadsin, et aegajalt käis ta lapseema juures teda aitamas, kord oli boiler rikkis siis vajas nõudepesumasin remonti. Seda et ta seal käis ma teadsin ja korra kihvatas ka kui ütles, et pärast pakuti süüa ka. Loomulikult oleksin pidanud valvsaks muutuma, sest menüüs olid lemmiktoidud aga ma ei tahtnud armukadedana näida. Kuni siis ükskord sain siis teada, et eks oli lõpuks haaranud “härjal sarvest” ja pakkunud leppimisseksi. Tulemuseks oli muidugi uus rasedus ja mina šokis.

Muidugi ma vihastasin ja olin endast väljas ning ütlesin igasuguseid asju aga mind jäi häirima, et ta läks oma lahutatud pere juurde tagasi.

Nüüd on mitu aastat sellest möödas aga ma ei suuda ikka veel oma eluga edasi minna ega teda unustada. Ma tean et see tunne on vale ja hapuks läinud suppi enam ei soojendata aga ikkagi ma igatsen taga seda mis meil omavahel oli ja ma väga tahan teda tagasi. Ma olen proovinud aga ei ole suutnud kellegi teisega vahepeal seda ligilähedalegi niiviisi tunda. Ma ei taha teisi, ma tahan teda tagasi aga ma ei tea mida ma peaksin selleks tegema.

Jälle see lapseema 😀

eluvõõras jutuke. Ühest leppimisseksist ei jää keegi rasedaks. Seda lepitusseksi pidi ikka palju palju tegema, et nii kiirelt rasestuda. Tõenäolisem, et neil oligi uus laps plaanis ja see remondijutt ettekääne eksiga kohtumiseks, mitu aastat taga igatseda kellegi teise meest, tundub eriti jabur.

+13
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu päriselt… mida on sellisest mehest taga igatseda…

Pühi ta ise peast ja võta aega meestega tutvumiseks, sellisest tasemest ikka on hulgaliselt paremaid mehi. Mingit eksi järgi kargajat, petjat ja kummikasutamisoskamatut taga igatseda jne.

Nagu jah, selliseid mehi on, aga õnneks see ei ole ka Eesti meeste päris norm tase. See on ikka suht põhjas ja kindlasti on neid veel, kes suudab samaväärselt toredat koosveedetud aega pakkuda, aga oskab ka tilli püksis hoida ja teab, mida tahab. Mitte kits kahe heinakuhja vahel.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutad nagu naisterahvana, aga seda ikka tead, et “hapuks läinud supi ” soojendamine on meeste sõnavara. Kusjuures teatud tüüpi meeste sõnavara. Kasuta naiste sõnu, kui kirjutad, et oled naine ja sinuga on see ja too juhtunud. Ära kasuta meeste väljendeid, see on ju läbinähtav ja lisaks on see sind ennast ja naisi alandav tegevus.

Hakkab pihta! Mis haigus sul on, et pea üle ühe teemas kahtlustad, et teemaalgatajaks on hoopis mees? Pidevalt saan sinu imelikku ininat siin sellel teemal lugeda. Mis mõttes “teatud väljendeid” kasutavad vaid mehed? Mina näiteks olen naine ja kasutan ka väljendit “hapuks läinud supp”.

Ühes hiljutises teemas väitsid, et väljendit “ligi laskma” kasutavad ainult mehed. Mingis teises teemas ei jõudnud ära naerda sõna “fluidum” üle.

Katsu nüüd rahuneda, eks! Loe rohkem raamatuid. Siis ehk sinu enda sõnavara laieneb ja väljendumisoskus paraneb.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et selle mehe naine on hea manipuleerija.Veel ma usun, et ka tema igatseb sinuga oldud aega tagasi. Ja kui päris aus olla ma usun, et see mees jookseb veel sinu juurde tagasi. Nb! Arvan ka, et tema naist häirib ka palju, et tal sinuga 3a suhe oli. Ma soovitan, et oota, vaata ja unista… ja tuleb veel saba jalgadevahel tagasi. Ei olehi vahet, kas sina teda tahad, aga see annab hinngerahu!

Kui imelik ja meeleheitel kommentaar! Sa nagu toetad seda, et mees jätaks oma lapsed maha ja tuleks saba jalge vahel armukese juurde tagasi. Et oleks jälle üks lõhutud perekond ja katkiste hingedega lapsed.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on mitu aastat sellest möödas aga ma ei suuda ikka veel oma eluga edasi minna ega teda unustada. Ma tean et see tunne on vale ja hapuks läinud suppi enam ei soojendata aga ikkagi ma igatsen taga seda mis meil omavahel oli ja ma väga tahan teda tagasi. Ma olen proovinud aga ei ole suutnud kellegi teisega vahepeal seda ligilähedalegi niiviisi tunda. Ma ei taha teisi, ma tahan teda tagasi aga ma ei tea mida ma peaksin selleks tegema.

 

Eks see naine tundis sama. Lisaks oli neil palju pikaajalisem ajalugu ja ühine laps, mis neid tagasi kokku viis. Ei usu, et siin eksnaise poolt mingit õudset manipuleerimist oli.

Kui sa sellesama mehe isegi tagasi saaksi, siis pead sellega arvestama, et pead seda meest elu lõpuni tema naisega jagama hakkama. Ongi selline pendelmees. Pigem leia endas see jõud lahti lasta ja eluga edasi minna,

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin armuke oli? Lõhutud perekonnad ja katkise hingega lapsed?

Kas sa oled ka see fatalist, et kui ei saa mida tahad siis valmis igaks alatuseks ja ülevõlli valetamiseks ninga kui vaja valad kõik ümbritsebad solgiämbriga üle, vahet pole kes pihta saab, ise ta ju noris ja ronis või?

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Einoh, kujuta nüüd ette, et see mees tulebki sinu juurde tagasi. Nüüd on tal teise naisega KAKS ühist last ja seda rohkem põhjust suhelda ja seal käia. Suudaksid veel usaldada ja rahulik olla, ega mitte iga kord paanitseda, et viimati läheb jälle samamoodi? Arutle kainelt ja otsusta, et jumal tänatud, et sina ka temaga last ei saanud ega pea elu aeg taluma tema otsustusvõimetust ja pendeldamist. Teraapia on hea mõte. Ja küllap tuleb ka see õige mees õigel hetkel.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks ta polnud ju sulle “oma mees”, vaid teise oma oli.

Tõtt öelda ei arva ma mitte midagi niisugusest mehenahast, kes pendeldab otsustusvõimetuna erinevate naiste vahelt.

Sinuga ei ole te lapseootele jäänud kolm aastat, kuid eksi juures paar korda kodumasinat parandamas käies rasestas tolle hopsti. Nojah… Ei vääri sellised “mehed” minu silmis päris mehe tiitlit.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga mees parandab masinaid ikka oma kodus…(ja töö juures kui on sellise ameti mees)

Kui on laps, ei tähenda see, et käib seal majapidamises seda ja toda asja remontimas.

Seksis seal regulaarselt, naine jäi rasedaks  sai sellise mehe… Milles sinu mure seisneb?

Kui tahad ka sellist meest proovida, küsi temalt pesumasinaremondi teenust ja saad sinagi.

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ealeski ei võtaks tagasi meest, kes teise naisega ilma kondoomita seksib. Mingi teismeline on see mees, kes ei oska rasestumist (ega STD-sid) vältida. Täiesti vastutustundetu ja ilge tüüp.  Tere tore!

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuni siis ükskord sain siis teada, et eks oli lõpuks haaranud “härjal sarvest” ja pakkunud leppimisseksi.

See on selle jutu parim koht! Eks haaras “härjal sarvest”. Tegelikult haarati hoopis mehel riistast kinni, aga hästi kujundlikult on kirjutatud. Braavo!

Aga mis nõu ma annan. Ega siin midagi vägisi teha pole, vägisi end armsaks ju ei tee.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

küsi temalt pesumasinaremondi teenust ja saad sinagi.

Jah, kutsu vana sõpruse poolest oma “masinat” parandama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et selle mehe naine on hea manipuleerija.Veel ma usun, et ka tema igatseb sinuga oldud aega tagasi. Ja kui päris aus olla ma usun, et see mees jookseb veel sinu juurde tagasi. Nb! Arvan ka, et tema naist häirib ka palju, et tal sinuga 3a suhe oli. Ma soovitan, et oota, vaata ja unista… ja tuleb veel saba jalgadevahel tagasi. Ei olehi vahet, kas sina teda tahad, aga see annab hinngerahu!

Kui imelik ja meeleheitel kommentaar! Sa nagu toetad seda, et mees jätaks oma lapsed maha ja tuleks saba jalge vahel armukese juurde tagasi. Et oleks jälle üks lõhutud perekond ja katkiste hingedega lapsed.

Aroonia on keeruline mari

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära müü ennast nii odavalt. Miks sa tahad meest, kes on täielik praht! Ei ole see mees sind kunagi armastanud, muidu ei käiks eksi juurde ” remontima”.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga häda oligi selles, et mõlemad olite suhtesse astudes tulnud pikaajalisest suhtest. Üldjuhul on ikkagi vaja seda vaheaega, kus inimene üksi on, et endas selgusele jõuda, miks suhe ei töötanud, ja kuidas uus suhe töötaks. Eelmisest partnerist peab üle saama. Tema lihtsalt ei suutnud üksinda olla ja asendas hetkeks oma eelmise naise sinuga, kui eelmine naine tagasi pildil oli, valis ta jälle tema. Ja sina samuti ei julge üksinda olla ning hoiad temast kinni.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et selle mehe naine on hea manipuleerija.Veel ma usun, et ka tema igatseb sinuga oldud aega tagasi. Ja kui päris aus olla ma usun, et see mees jookseb veel sinu juurde tagasi. Nb! Arvan ka, et tema naist häirib ka palju, et tal sinuga 3a suhe oli. Ma soovitan, et oota, vaata ja unista… ja tuleb veel saba jalgadevahel tagasi. Ei olehi vahet, kas sina teda tahad, aga see annab hinngerahu!

Kui imelik ja meeleheitel kommentaar! Sa nagu toetad seda, et mees jätaks oma lapsed maha ja tuleks saba jalge vahel armukese juurde tagasi. Et oleks jälle üks lõhutud perekond ja katkiste hingedega lapsed.

No aga ongi ju niikuinii lõhutud perekond. Teemaalgataja ju kirjutab, et see mees elas AASTAID temaga vahepeal! Seega jättis on naise ja lapse kus kurat, oleles mujal ja nüüd tegi sama manöövri vastupidises suunas.

Ehk et mu meelest pole küll enam perega tegu, ei ühel ega teisel juhul.

Ja minu jaoks kõige mõistmatum koht on see, et mõlemad naised väidetavalt tahavad teda tagasi. Tõesti, no comments! Kui madalale võib laskuda! Ja kuidas üldse see emotsionaalses plaanis on võimalik, et nutad ja ootad seda mõttetut liiderlikku dildot ikka ja igavesti oma korterisse tagasi peeretama?! Mul oleks selline tülgastus, et hakkaks oksele ainuüksi samas ruumis viibimisest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et selle mehe naine on hea manipuleerija.Veel ma usun, et ka tema igatseb sinuga oldud aega tagasi. Ja kui päris aus olla ma usun, et see mees jookseb veel sinu juurde tagasi. Nb! Arvan ka, et tema naist häirib ka palju, et tal sinuga 3a suhe oli. Ma soovitan, et oota, vaata ja unista… ja tuleb veel saba jalgadevahel tagasi. Ei olehi vahet, kas sina teda tahad, aga see annab hinngerahu!

Kui imelik ja meeleheitel kommentaar! Sa nagu toetad seda, et mees jätaks oma lapsed maha ja tuleks saba jalge vahel armukese juurde tagasi. Et oleks jälle üks lõhutud perekond ja katkiste hingedega lapsed.

No aga ongi ju niikuinii lõhutud perekond. Teemaalgataja ju kirjutab, et see mees elas AASTAID temaga vahepeal! Seega jättis on naise ja lapse kus kurat, oleles mujal ja nüüd tegi sama manöövri vastupidises suunas.

Ehk et mu meelest pole küll enam perega tegu, ei ühel ega teisel juhul.

Ja minu jaoks kõige mõistmatum koht on see, et mõlemad naised väidetavalt tahavad teda tagasi. Tõesti, no comments! Kui madalale võib laskuda! Ja kuidas üldse see emotsionaalses plaanis on võimalik, et nutad ja ootad seda mõttetut liiderlikku dildot ikka ja igavesti oma korterisse tagasi peeretama?! Mul oleks selline tülgastus, et hakkaks oksele ainuüksi samas ruumis viibimisest.

Sellega ei saa nõus olla, sest sel mehel on oma naisega ju laps. Seda juba nimetataksegi pereks, sest neil on ühine laps. Vahepeal mindi lahku, mees leidis selle teemaalgataja, aga pere ju jäi kuna laps ju oli. Leiti peres taas ühine keel ja saadi veel üks laps. Teemaalgataja aga arvas, et mees on tema oma ja ootab tagasi. Tegelikult oli ju kogu aja kellegi teise mees, kes tema juures lihtsalt käis.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks TA vanast harjumusest ootabki või tahabki seda meest ja suhet tagasi. Meheks oli küll valitud teise pere isa.

Algatuseks tuleb siis oma valikud paremini üle vaadata, miks selline mees on oma ellu lastud ja mida täpselt taga igatsetakse. Kas ikka seda meest või midagi muud on selle taga.

See mees aga on täiesti võimalik enda peast välja ka saada, meditatsiooniga näiteks. Võimalik, et seda igatsust põhjustab see mees ise, kes ise mõtleb TA peale ja TA lihtsalt tunnetab seda ja arvab, et see on tema tunne, aga ei ole. Mingi telepaatia kahe inimese vahel. Mõttel on tohutu energia.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees aga on täiesti võimalik enda peast välja ka saada, meditatsiooniga näiteks. Võimalik, et seda igatsust põhjustab see mees ise, kes ise mõtleb TA peale ja TA lihtsalt tunnetab seda ja arvab, et see on tema tunne, aga ei ole. Mingi telepaatia kahe inimese vahel. Mõttel on tohutu energia.

Ah ära hakka. No tõesti.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees aga on täiesti võimalik enda peast välja ka saada, meditatsiooniga näiteks. Võimalik, et seda igatsust põhjustab see mees ise, kes ise mõtleb TA peale ja TA lihtsalt tunnetab seda ja arvab, et see on tema tunne, aga ei ole. Mingi telepaatia kahe inimese vahel. Mõttel on tohutu energia.

Ah ära hakka. No tõesti.

Telepaatia on täiesti olemas. Ühega toimub midagi ja teine muudkui mõtleb või tunneb midagi tema kohta. Pane ise tähele. Mõtle või räägi kellestki oma tuttavast mõned päevad, varsti kohtud temaga.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui me kohtusime, olime mõlemad tulnud just pikast suhtest, temal oli sealt ka laps.

Alguses võtsime mõlemad asja ääri-veeri, sest me kumbki ei tahtnud uuesti haiget saada.

Esimese aasta elasime korda mööda ja hiljem andis ta oma üürika ära ja jäi minu juurde. Algul tegi ta ex draamat, et ei luba last tema juurde kui mina seal olen aga saime sellest üle. Mina sain ta lapsega normaalselt läbi ja meil ei olnud probleeme.

Kõik oli ilus ja tore, meil mõlemal oli OK töö mis tihti läks hiliste tundideni. Kooselu see ei häirinud, pigem andis kindlust et sul on keegi kodus ootamas, kumb esimesena jõudis tegi süüa jne. Õhtuti laadisime end maha diivanil oma päeva jagades. Nädalavahetused olid meie päralt, seega saime palju ringi rännata või lihtsalt kinos-teatris käia. Kolme aasta jooksul ei olnud meil mitteühtegi riidu või sõnelust. Lõpuks otsustasime, et kolime ja ostame vähe suurema elamise. Hakkasime kortereid vaatama, tubade paigutusi arutades tuli korduvalt jutuks, et oleks perspektiivi ka meie ühisele lapsele.

Ma teadsin, et aegajalt käis ta lapseema juures teda aitamas, kord oli boiler rikkis siis vajas nõudepesumasin remonti. Seda et ta seal käis ma teadsin ja korra kihvatas ka kui ütles, et pärast pakuti süüa ka. Loomulikult oleksin pidanud valvsaks muutuma, sest menüüs olid lemmiktoidud aga ma ei tahtnud armukadedana näida. Kuni siis ükskord sain siis teada, et eks oli lõpuks haaranud “härjal sarvest” ja pakkunud leppimisseksi. Tulemuseks oli muidugi uus rasedus ja mina šokis.

Muidugi ma vihastasin ja olin endast väljas ning ütlesin igasuguseid asju aga mind jäi häirima, et ta läks oma lahutatud pere juurde tagasi.

Nüüd on mitu aastat sellest möödas aga ma ei suuda ikka veel oma eluga edasi minna ega teda unustada. Ma tean et see tunne on vale ja hapuks läinud suppi enam ei soojendata aga ikkagi ma igatsen taga seda mis meil omavahel oli ja ma väga tahan teda tagasi. Ma olen proovinud aga ei ole suutnud kellegi teisega vahepeal seda ligilähedalegi niiviisi tunda. Ma ei taha teisi, ma tahan teda tagasi aga ma ei tea mida ma peaksin selleks tegema.

Tead – mina ei suutnud ligi seitse aastat oma eluga edasi minna pärast seda, kui laste isa meie elust minema jalutas, lootsin, et ta tuleb tagasi, ei sidunud ennast kellegagi jms. Aitas see, kui ma uuesti armusin ja uude suhtesse astusin.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Tahan oma meest tagasi