Esileht Pereelu ja suhted Tahan oma meest tagasi

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Tahan oma meest tagasi

Postitas:
Kägu

Ma ei taha teisi, ma tahan teda tagasi aga ma ei tea mida ma peaksin selleks tegema.

Sinus räägib sportlane. Sa tahad võita, mitte pole sul meeletu armastus. Sulle teeb haiget, et peaauhinna sai keegi teine. Usu mind, kui sa ta tagasi saad, siis max mõne aasta pärast, olles võidurõõmu ära nautinud, sa kaotad igasuguse huvi.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi on jälle oma fantaasia lendama lasknud ja kogu kanakari tõsimeelselt arutleb teemal kaasa..

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei saa üldse aru nendest, kes seksivad teistega või petavad ja siis lasevad veel sisse ka.
Kui kummi ei kasuta, imelik aga okei,  siis eelspermast võib jah rasedaks jääda, aga peab ikka väga suur ja hea asjade kokkulangevus olema (ovulatsiooni aeg ju lühike ja seda eelspermat imevähe. Aga kui sisse lastakse, siis see mega kogus seal kindlasti on suurema tõenäosusega rasestaja). Seega tuimalt lastakse sisse naistele.. huvitav.

Mina isegi oma mehel ei luba seda teha  kuigi 9a juba koos oleme, sest ma ei soovi hetkel rasestuda (ohtlikul ajal ei seksi üldse ja kui see nö oht möödas, siis ikkagi sisse ei luba lasta, tsükkel nagu kellavärk ja sellele saab kindel olla).

Mina arvan, et sellised rasestumised on  kindlasti ette planeeritud/teadlikud või on tõesti inimesed nii rumalad või..

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi on jälle oma fantaasia lendama lasknud ja kogu kanakari tõsimeelselt arutleb teemal kaasa..

Tead, isegi kui antud teemaalgatus on kellegi väljamõeldis, siis arutletakse siin sellepärast, et selliseid olukordi tuleb tavaelus väga tihti ette. Et pere läheb lahku ja elatakse juba teisega ja siis minnakse eksiga kokku tagasi. See on vägagi klassika.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina arvan, et sellised rasestumised on  kindlasti ette planeeritud/teadlikud või on tõesti inimesed nii rumalad või..

Jah ja jah, esiteks võib see olla kindlasti naisepoolne teadlikult mehele “ups”laps teha ja jah, paljud on just täpselt nii rumalad ja loodavad eiteamillele (antud juhul siis mees).

Tõepoolest, see polnud teemaalgataja mees, see oli teise naise mees ja teise lapse isa, kes vahepeal “tuulutamas” ennast käis, teemaalgataja pidas teda ekslikult vabaks meheks. Mine teraapiasse, see klammerdumise põhjus on pigem see, et asi oli ootamatu ja sinu kontrolli alt väljas see lahkuminek ja suhe jäi korralikult lõpetamata. Sul ei antud võimalust üle saada ja suhe katkes “kõige magusama koha pealt”, seega arvadki, et selle mehega oleks ka edaspidi olnud ainult õnn, niiet ei taha kedagi teist. See on pettekujutelm.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei nõustu, et ei olnud teemaalgataja mees. Eks on eks ja paljudel on lapsed eksidega ning see ei tähenda, et eksid ei tohi uut peret luua.

Iga naine teab kuidas oma mees käima tõmmata ja kõik teavad millise kehaosaga mehed mõtlevad. Ehk siis eks otsustas uuelt naiselt mehe üle lüüa.

Vägisi tite tegemine mehe sidumiseks on vana trikk. Ainult et uus laps ei lahenda neid probleeme miks lahku mindi, mistõttu nii eks kui mees võivad ise ka tänaseks kahetseda oma emotsiooni põhjal tehtud otsust.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahan oma meest tagasi

Sa tahad tagasi seda ideaalset pilti, mis on (tõenäoliselt) sinu omalooming. Mees ise on ilmselt alati oma mõtetes mujal olnud. Ka sinuga koos olles. Ma arvan, et proovi nüüd oma mõtted temalt lahti raputada. Ta ei vääri sekunditki sinu ajast.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis seal ikka pikalt mõelda, haara sarvest ja proovi tagasi võita. Kui õnnestus üks kord, õnnestub ka teist korda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et sul oleks kõige lihtsam mees üles otsida ja uurida kuidas ta oma eluga rahul on ja kui näed võimalusel siis haara omakorda sarvest. Lõppude lõpuks oli see ju sinu oma, seega võtad tagasi, mis sulle kuulub.

Lõpptulemusena saad kinnituse, et ta on happy ja eluga edasi läinud ning ehk annab see ka sulle edasiminekuks müksu või siis saad aastavahetuse peoks uue/vana kaaslase ja happily ever after.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No nii see lükatõmba jääbki kahe naise vahet pendeldama! Naised siis kaklevad ja jagavad ja valutavad südant ja skandaalitsevad vaheldumisi, mees õilmitseb kahe vahel, kõik teda nii tahavad, nummi elu ju…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No nii see lükatõmba jääbki kahe naise vahet pendeldama! Naised siis kaklevad ja jagavad ja valutavad südant ja skandaalitsevad vaheldumisi, mees õilmitseb kahe vahel, kõik teda nii tahavad, nummi elu ju…

See mees ju ei taha seda teemaalgatajat. Nii kurb, kui see pole, aga see on tõsi. Tuleb seda endale tunnistada. Mees tahab oma naist ja perekonda. Lugu on juba mitu aastat tagasi otsa saanud ja kogu selle aja on mees elanud pereelu oma laste emaga ja lastega. Pole ju käinud teemaalgataja juures rohkem. Lükkatõmbast on asi kaugel. See oleks selgelt näha, kui mees tunneks huvi, aga pole ju tundnud, isegi mitte kordagi. Samas oma eksi vastu, ehk laste ema vastu, tundis kogu lahusoleku aja huvi ja käis isegi lahus olles pidevalt läbi temaga ja aitamas.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ex-l uut meest majas polnud, käis ta pigem oma last aitamas. Minu arust on see OK ja seda teevad väga paljud. Seda, et ex otsustas mehe uuesti kaaperdada tuleb elus ikka ette, pigem küsi mida teil omavahel suhtes puudu jäi või liiga palju oli, et mees otsustas eksiga seksida, mitte ei ölnud ei, lõpeta ära.

+1
-1
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Esileht Pereelu ja suhted Tahan oma meest tagasi