Esileht Ajaviite- ja muud jutud tahan suitsetamist maha jätta..aidake

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: tahan suitsetamist maha jätta..aidake

Postitas:
Kägu

olen suitsetanud pea 10 aastat(täiesti kohutav komme on see) ja siiani pole suutnud maha jätta. Paar korda küll üritanud aga ebaõnnestunud. Abikaasa suitsetas samuti, ent tema suutis lõpuks maha jätta, tahaks ka lõpetada. Iga õhtu mõtlen, et järgmine päev enam ei suitseta, aga ikka ma teen. Motiveerige mind palun, tahaks homme hommikul esimese asjana seda teemat lugeda ja ehk ei teki mul enam mõtet suitsetada. Siiani tõmmanud pea paki päevas, täiesti kohutav raharaiskamine on see ju 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: tahan suitsetamist maha jätta..aidake

sellega võin lohutada, et ega see raha sul alles ka ei jää. et igakuu lõpp umbes vaatad- ohoo 150 euri on üle vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja palun sulle motivatsioon, mis mind on hoidnud kogu mu teadliku elu suitsetamisest.

http://www.google.ee/search?q=smokers+lungs&hl=et&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=_ZoQT8LXD8SK4gTXwdzJAw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBsQ_AUoAQ&biw=1280&bih=685

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina suitsetasin üle 20 aasta,jätsin päevapealt maha.Väga raske,isegi praegu veel isu suitsu teha.4a. ja 4 kuud olen vastu pidand ühegi suitsuta.Kus juures mul siiani veel 20-30 pakki suitse alles.Mina loobusin suitsetamisest,sest jäin beebi ootele.Olen tähele pannud,et nüüd hambad valgemad ja kuidagi harvem hambaarsti juurde asja.Soovin sulle edu sel raskel teel.

Please wait...
Postitas:
kurinõid

Küsi mehe käest, äkki tema oskab, tunneb Sind ju enam. Motivatsiooni pole olemas. Peas saad asja paika ja nii teedki.
4 kuud ilma suitsuta, suitsetanud 25 aastat, pakk päevas ja rohkem. Ma ei oska seda muudmoodi öelda, et lihtsalt ei tee rohkem.
Mind aitas see, et teadvustasin endale, mõte suitsust on hea, mitte suits ise. Kui paar päeva ei tee, siis tuleb suitsuga läkastamine ja uus harjumine. Ja siis kordadki endale, mõte sellest ja mälestus on hea, tegelikkus on muu.
Krt ma ei oska seda seletada:)
Peas asi selgeks ja siis edasi tähtede poole!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen näinud, milliste piinadega surid kopsuvähki mu vanaisa, onu ja kuidas ämm viimased aastad piinleb (ravitakse kopsuvähki). Oled sa näinud mõnda vähki surevat inimest? Kiirelt läheks suitsetamise isu üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen näinud, milliste piinadega surid kopsuvähki mu vanaisa, onu ja kuidas ämm viimased aastad piinleb (ravitakse kopsuvähki). Oled sa näinud mõnda vähki surevat inimest? Kiirelt läheks suitsetamise isu üle.[/tsitaat]

Ma vist tundetu aga ausalt mind ei sunni see ka loobuma.Olen näinud suremas, vahin neid pilte ka aga no mitte üks närv ei liigu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind jälle hoiab suitsemast see jõle suitsulebra, mis suitsetajatega kaasas käib. No ja see ka, et nad ise lähevad ka ajapikku selliseks kuivanud kollase suitsuliha nägu. Pluss veel need nunnud kortsud: http://www.google.com/url?source=imglanding&ct=img&q=http://img.webmd.com/dtmcms/live/webmd/consumer_assets/site_images/articles/health_tools/look_younger_beauty_secrets_slideshow/webmd_rf_photo_of_woman_smoking.jpg&sa=X&ei=-qYQT8_HOuqF4gSA_azxAw&ved=0CAsQ8wc4Nw&usg=AFQjCNFo5iZLJOg47oihHyo1MxEyN-t1rQ Noh, aga kõrrejoogiga pidevalt maiustades saab vist samasugused. Pluss see hommikune köha ja rögistamine, mis vanusega suitsetajatel tekkib- kindlasti väga ¨armantne. Pluss suitsu hind, pluss kahjustad kopse pluss see pidev koniga kuhugi roninimine. Mõni ütleb, et suitsetamine rahustab, minu arust on enamik suitsetajaid miskipärast närvilisemad ikkagi, eriti kui pole tükk aega tobi ette saanud panna- kena rahustamine küll. Ühesõnaga mulle ei meeldi. Sina tee, mis tahad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu vanavanaema ütles: \”Vanad inimesed panevad ennast ju põlema\”. St need, kes pole normaalses vanuses maha jätnud ja veel sent surmaga võlgu suitsu kimuvad. Tulesurma küll surra ei tahaks.

Lisan veel seda, et suitsetajal on lõhnatundlikkus vähenenud. Tahad teada, kuidas kevad lõhnab? Saad teada nii 3k pärast, kui praegu maha jätad 🙂

Please wait...
Postitas:
Alfonss

too oma suitsupakk mulle, ma tõmban ise edasi. mis marki tõmbad? mulle istub hästi Phillip Morris (hall)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostan lähiajal endale e-sigareti, alguses küll nikotiiniga, kuid tasapisi loodan 0 peale üle minna. Parem ikka kui tavaline suits. Sugulane, kes on 50aastat suitsetanud, tõmbab nüüdseks ainult e-sigaretti ning tavasuitsu ei taha enam üldse. Olen ka kaheaastaseid pause teinud, kui rase ning last rinnaga toitnud, kuid hiljem olen taas suitsetama hakanud. Arvan, et e-sigaret on minu pääsetee.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud tahan suitsetamist maha jätta..aidake

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.