Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: tahan teada..

Postitas:

Hei !
Mul on rasedust juba 10nädalat. Ja kuna ma olen esmarase, siis ei tea eriti neid tasjadest midagi. Minul iiveldust (vist) esinenud pole. Kas see tähendab pigem seda et süda paha, või oksendamist ka? Või kui mul praeguseks iiveldust pole olnud, siis kas on võimalik,et ei tule ka, või see pole reegel ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel, eeskätt neil, kellel iiveldus on hullem, kaasneb ka oksendamist, aga mitte kõigil. Kui Sul 10. nädalani iiveldanud pole, on üsna tõenäoline, et ei hakkagi tõsiselt iiveldama, aga päris kindlat garanttid ei saa keegi anda. Mina olen ka üks neid õnnelikke, kellel iiveldas ülivähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul polnud ka mingit iiveldust ega oksendamist. Vist üks kord oli selline tunne, et kas nüüd kergelt ajab iiveldama (mitte oksendama), kuid seegi tunne läks kohe ära.
Samuti pääsesin valusatest rindadest ja kõhuvalust.
Esimene ‘sümptom’ et rase olen, oli kõhu kasvamine ja see kui lõpuks UH-s oma last nägin.
Sul ilmselt enam ei tule ka iiveldust (kestab tavaliselt kuni 12-13 rasedusnädalani, mitte reeglina muidugi), niiet võid ennast õnnelikuks pidada 🙂
Ilusat rasedusaega! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hetkel 8ndat kuud rase, pole olnud kordagi, ei iiveldust, valusaid rindu, seljavalusid. Kui iiveldust pole olnud, siis ei tule ka arvatavasti, seda tekitab yks rasedushormoon, kui ei ole nii reageerinud siis ei hakka ka reageerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina pole ka otseselt iiveldanud, alguses üldse mitte, kuid nüüd, 19+2, on osad lõhnad ja toidud mis siiski ajavad iiveldama, algas kuskil 15ndast nädalast, aga sellele õnneks aitab lõhnast eemaldumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.