Esileht Kodunurk Tahan tolmuimejat

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tahan tolmuimejat

Postitas:

Head inimesed, andke nõu, kas kuskil veel päris tolmuimejaid ka müüakse. Mul oli veel vana 1500 w. Nüüd on uut vaja. Emal juba on see euroliidu peen keskkonnasõbralik mänguasi, närused 750 w, olen sellega tõmmanud, sorri, aga see ei ole tõsiseltvõetav.
Mäletan, et siis kui see regulatsioon tuli, oli suur jutt, et uutel masinatel on mingi spets disainiga otsikud, mis olematu võimsuse kompenseerivad. Kas keegi teab, millistel tootjatel need imeotsikud siis on? Minu meelest on täitsa tavaline otsik ja imemine just nii niru nagu numbrid näitavad.
Palun, soovitage mulle mingit tõhusat tolmuimejat, muidu ma pean vist Makedooniasse šoppama minema.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 17:03; 19.01 02:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Bosch Ingenius Allergy. 1100W ja imemistugevus on reguleeritav 5 tugevuse vahel. Max tugevust ma kasutada ei olegi saanud, sest siis on otsik maa küljes nii kõvasti kinni, et ei liigu ei edasi ega tagasi. On eelviimase astme peal.
Lisaks heale imamisvõimele on see võrreldes teistega ka tõesti väga vaikselt töötav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun, soovitage mulle mingit tõhusat tolmuimejat, muidu ma pean vist Makedooniasse šoppama minema.

Mine K-Rauta poodi (või ükskõik kuhu analoogilisse) ja osta poolprofi Kärcher WD3. Ei maksa palju ja imemisvõimsus on selline, et vaiba külge kipub end nii kõvast kinni imema, et liigutada on raske. (siis aitab kuhugi prao kergitamine)
Ainuke puudus tal: pisut kobakas on. Kuigi kaalult väga kerge.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 21:31; 15.01 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, oleneb täitsa mis tolmuimejat vaadata. N-ö hiinakad (rowenta, ecg ja muud tundmatused) ei ime tõesti mitte midagi nende 750W juures. Aga Philips ja Electrolux on teinud head otsikud. Mine kuskile tehnikakauplusesse, palu mõni tööle panna, kui kaupluses vaibake ka veel on, saad katsetada müügikonsultandiga (kui on normaalne kauplus). Muidugi arvesta sellega, et need maksavadki 150€ ja peale.

*tehnikakaupluse müügikonsultant 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miele tolmuimejate hulgast peaks normaalse leidma. Ise kasutan seda kassi-koera versiooni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jap, Kärcheri poolprofi tolmuimejad on mõistlik valik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline Boschi masin, alles üsna uus, olen vaid paar korda sellega koristanud, aga on ikka vahe küll, kas mingi no-name hiinakas Aliexpressist (läbiproovitud) või normaalne kodumasin. See on küll varstolmuimeja, sest ma ei salli absoluutselt igasuguseid juhtmeid, aga töötab väga hästi. Täisvõimsusele ei pidanudki panema ja vaiba peal pidi eriti leebe võimsuse panema, sest muidu jäi kinni nagu ühel eelmisel kirjutajal. Head imamisvõimet näitab ka see, et aeg-ajalt on vaja koristada põrandalt lemmiklooma puuri allapanu (pm väikesed kivikeste moodi puutükikesed, mis on üsna rasked) ja põrand saab kenasti puhtaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 10:35; 19.01 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline Boschi masin, alles üsna uus, olen vaid paar korda sellega koristanud, aga on ikka vahe küll, kas mingi no-name hiinakas Aliexpressist (läbiproovitud) või normaalne kodumasin. See on küll varstolmuimeja, sest ma ei salli absoluutselt igasuguseid juhtmeid, aga töötab väga hästi. Täisvõimsusele ei pidanudki panema ja vaiba peal pidi eriti leebe võimsuse panema, sest muidu jäi kinni nagu ühel eelmisel kirjutajal. Head imamisvõimet näitab ka see, et aeg-ajalt on vaja koristada põrandalt lemmiklooma puuri allapanu (pm väikesed kivikeste moodi puutükikesed, mis on üsna rasked) ja põrand saab kenasti puhtaks.

Eks need uuena töötavadki päris hästi. Tavaliselt üle aasta-paari ei kesta. Siis väsib aku ära. Aga uus aku on pea sama kallis kui aparaat ise.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga uus aku on pea sama kallis kui aparaat ise.

Akudega on veel see teema, et keegi pole siiamaani korralikkku akut leiutanud. Kui oleks, siis oleksid bensiiniautod ammu ajalugu.
Aga praegu kehtib veel võrdlus akutolmuka ja tavalise kohta, et üks on tasku- ja teine tänavavalgustuse lamp.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 21:31; 15.01 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole sa tänatud, hea inimene, kes sa Miele omasid soovitasid! Sain oma masina kätte ja õumaigaad, see imeb täiega, no sõna otseses mõttes. Mul ka imes max võimsusel põranda külge kinni ja vaip tõusis õhku. Oo, minu usk tänapäeva tolmuimejatesse on taastunud.
Kusjuures Kärcherit nillisin kaua juba varem, aga see tünn ei mahu meile elamisse.
Nohh, ma olen rahul nüüd. Ei pea Makedooniasse minema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 17:03; 19.01 02:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline Boschi masin, alles üsna uus, olen vaid paar korda sellega koristanud, aga on ikka vahe küll, kas mingi no-name hiinakas Aliexpressist (läbiproovitud) või normaalne kodumasin. See on küll varstolmuimeja, sest ma ei salli absoluutselt igasuguseid juhtmeid, aga töötab väga hästi. Täisvõimsusele ei pidanudki panema ja vaiba peal pidi eriti leebe võimsuse panema, sest muidu jäi kinni nagu ühel eelmisel kirjutajal. Head imamisvõimet näitab ka see, et aeg-ajalt on vaja koristada põrandalt lemmiklooma puuri allapanu (pm väikesed kivikeste moodi puutükikesed, mis on üsna rasked) ja põrand saab kenasti puhtaks.

Eks need uuena töötavadki päris hästi. Tavaliselt üle aasta-paari ei kesta. Siis väsib aku ära. Aga uus aku on pea sama kallis kui aparaat ise.

Eelmine Electrolux kestis 5 aastat. Eks näis, kaua see kestab. (Ei viska olmeprügisse, jäätmejaama läheb!)
Mulle on tähtsam mugavus, all korrusel on üldse robottolmuimeja, ei kujuta ette, et logistaksin mingi suure masinaga trepist üles-alla, siis ei viitsiks üldse koristada 😀
Raha pärast pole vaja muretseda, iseasi, kas on üldse akut vahetada võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 10:35; 19.01 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Electrolux. Imeb tohutult hästi ja jumaldan varrelt juhtimist, aga miinuseid on ka. See neetud voolik läheb pidevalt lapikuks, see ongi halvim. Raske ja kobakas, aga sellest ma saan aru, et see on vajalik. Manööverdada võiks paremini. Need parkimissooned läksid ka katki, liiga õrnad. Otsakul see harjaste nupp käib nii rasekelt, et ükskord vigastasin end tõsiselt. Ütleme nii, kuna ta imeb väga hästi, siis ma ei tahaks vinguda, aga samas on kuskil kuklas vasardamas mõte, et ehk oleks pidanud Miele valima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingis Fb grupi arutelus varstolmuimejate üle kiideti hirmsasti Dysoni varstolmuimejaid. Kas siin ka keegi (pikaajalsemat) kogemust oma nendega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Tahan tolmuimejat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.