Esileht Pereelu ja suhted Tahate korralikku suhet?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tahate korralikku suhet?

Postitas:

Siis suhte alguses ärge näidake ennast sellena, kes te tegelikult ei ole!
Kui mõne kuu/aasta pärast enam teeselda ei jaksa, siis on jama majas.
Olge kohe alguses sellised nagu olete, ja kui siis leiate endale kõrvale inimese, kes teid ka koos teie vigadega tahab, siis on mitukümmend korda suurem tõenäosus, et see suhe jääb ka püsima.

Paljudel ongi lihtsalt see mure, et alguses näidatakse ennast sellisena, nagu ka tegelikult ise vbla tahetaksegi olla (ilusaimas unistuses), aga reaalsus on see, et inimene ei suuda koguaeg üle oma varju hüpata.

Siin \”Pereelu\” rubriigis on väga palju selliseid teemasid, milles väidetakse, et alguses oli nii ja alguses oli naa. Alguses inimesed üritavadki üle enda varju hüpata, aga milleks?
Looma- või linnuriigis ka paaritumise ajaks aetakse suled kohevile ja igasugu põnevat värvi kasukaid/sulgi tuleb selleks ajaks selga, aga nendega on see vahe, et tehakse \”töö\” ära ja siis minnakse laiali. Inimesed tahavad ikka pikemalt endale partnerit kõrvale, seega ei maksa algust pettusega teha.

Nüüd saan kindlasti pasarahe kaela 😀 …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks pasarahe, ma arvan, et kõik on sinuga nõus, et ei maksa teeselda.

AGA… alguses ollakse armunud, eks. Siis panevad eluarmastuse mustad sokid sind heldima, tahad teda igati üllatada ja rõõmustada ja oledki tükk aega parem inimene. Aga see pole teesklemine, vaid lihtsalt armunud inimene näebki asju teisiti ja käitub ka teisiti. Kuni tuleb argipäev ja eks see on suur muutus.

Ma küll oma mehele tegin kohe selgeks, kui kehv perenaine ma olen 😀 Just sellesama tõttu, et ootus ei oleks taevas, et nüüd tuleb teenindaja majja. Ma pole üldse mingi koduhaldja tüüp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kannata elliseid targutavaid teemasid siin, no ei kannata…. Ärge teeselge, tehke taustauuringut, koguge raha enne kui lapsed teete jne. Keegi tark avastab suure elutõe ja tuleb siia kuulutama. Need kõik on nii loogilised asjad, et iga inimene peaks ise selle peale tulema, et enne laste saamist tuleb tagala kindlustada, et suhte algusest peale peaks olema sina ise jne. Võeh, ma tunnen ennast nii lollina, kui järjekordne \”tehke/ärge tehke-teema\” tuleb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei kannata elliseid targutavaid teemasid siin, no ei kannata…. Ärge teeselge, tehke taustauuringut, koguge raha enne kui lapsed teete jne. Keegi tark avastab suure elutõe ja tuleb siia kuulutama. Need kõik on nii loogilised asjad, et iga inimene peaks ise selle peale tulema, et enne laste saamist tuleb tagala kindlustada, et suhte algusest peale peaks olema sina ise jne. Võeh, ma tunnen ennast nii lollina, kui järjekordne \”tehke/ärge tehke-teema\” tuleb…[/tsitaat]
Täiesti nõus sinuga!!Elul on omad reeglid ja asjad juhtuvad ikka siis kui neid oodata ei osata! Selles see elu võlu ja valu seisnebki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jutt on ju loogiline,inimene peab endale kõrvale valima võimalikult sarnase inimese,mida erinev inimene seda suurem tõenäosus et minnakse lahti.mõni väidab et erinevus rikastab? aa ma ütlen et erinevus hakkab kuskilt maalt tüütama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks jõi, tarbis amfetamiini, noris purjus peaga tüli, lubas auto puruks peksta jne., jne. Alguses oli ta väga turvaline, armas,hooliv ja kaine! Nüüd õhkab tema uus, kuidas mees on muutnud kogu tema maailma – kauaks???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajaga igati päri!
Lisaksin veel, et ka teist poolt nähtaks ja võetaks tõsiselt sellisena, kui ta on oma vigadega. Ei püütaks kujutada muutumist näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Tahate korralikku suhet?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.