Esileht Pereelu ja suhted tahe olla vaba ja vallaline – miks?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )

Teema: tahe olla vaba ja vallaline – miks?

Postitas:
Kägu

Mina ei näe süütus flirdis midagi halba. See võib olla omamoodi suhtlusviisiks, kerge flirt meeldivate meestega. Kui vestlus püsib viisakuse piires, tegudeni ei minda, pere ja oma kaaslase arvelt aega, raha ja energiat ei raisata, kellegi mainet ei kahjustata, siis probleem puudub. Lisan veel, et ainult ühele objektile keskendumine võib kahtlaseks kiskuda, seda väldi. Aga muidu lase minna.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline probeem laheneb tavaliselt ise. Ma arvan, et pruugib sul veel natuke mõned aastad oodata ja siis avastad, et mingi aja pärast ei tahagi niiväga enam keegi sinuga flirtida ja siis pead niikuinii mingi muu vaheldusrikkuse välja mõtlema.

Just nii, eriti, kui 30 tuleb ette.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen oma elukaaslasega koos olnud 7 aastat ja ma armastan teda ja hoolin temast väga

Kas armastad või hoolid?
7 aastat peale suhte loomist esimese armastusega on loomulik, et võibolla, peale koos üles kasvamist on armastusest järgi suur hoolimine. Kas teil oma suhtes ka on kirge, särtsu?
Kuidas sa tunned, kui su kaaslane teiste naistega flirdib? Kas sulle sobiks, kui ta suudleks, seksiks kellegi teisega?
Ei usu, et avatud suhe oleks see, mida vajad, vaid tunned tüüpiliselt sellisele olukorrale kahtlusi, kas valik on õige tehtud. Sellega on nii, et lojaalne püsisuhe, armastus, ongi pigem otsus kui tunne. Muidugi käib juurde, et füüsiliselt ihaldad oma kaaslast.
Flirtimine on suva, enamik (noori) inimesi teevad seda. Aga sa pead ise aru saama, kas naudid lihtsalt seda flirt-suhtlust võõraste meestega või tahaks nendega päriselt ka midagi ette võtta. Kas seal reisil siis enamaks kui flirdiks varianti polnud?
Räägi ikka lõpuni, mis juhtus?
Lapse peaksid saama ikka mehega, kellesse tunnetes sa endas kindel oled. Ilmselt lisab teile ka pingeid, et kohe ei õnnestunud rasestuda. Kui aasta juba proovinud olete, võiksid samahästi praegu juba beebi ema olla ja hoopis teiste muredega. Mis tunded sul on kui sa nii mõtled? Kas on kahju, et last veel pole tulnud või pigem dodged the bullet?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailm on kummaline. Ma tahaks väga olla suhtes, aga olen hoopis vallaline. TA tahab olla vallaline, aga on hoopis suhtes.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3929567:  Kas armastad või hoolid? 7 aastat peale suhte loomist esimese armastusega on loomulik, et võibolla, peale koos üles kasvamist on armastusest järgi suur hoolimine. Kas teil oma suhtes ka on kirge, särtsu? Kuidas sa tunned, kui su kaaslane teiste naistega flirdib? Kas sulle sobiks, kui ta suudleks, seksiks kellegi teisega? Ei usu, et avatud suhe oleks see, mida vajad, vaid tunned tüüpiliselt sellisele olukorrale kahtlusi, kas valik on õige tehtud. Sellega on nii, et lojaalne püsisuhe, armastus, ongi pigem otsus kui tunne. Muidugi käib juurde, et füüsiliselt ihaldad oma kaaslast. Flirtimine on suva, enamik (noori) inimesi teevad seda. Aga sa pead ise aru saama, kas naudid lihtsalt seda flirt-suhtlust võõraste meestega või tahaks nendega päriselt ka midagi ette võtta. Kas seal reisil siis enamaks kui flirdiks varianti polnud? Räägi ikka lõpuni, mis juhtus? Lapse peaksid saama ikka mehega, kellesse tunnetes sa endas kindel oled. Ilmselt lisab teile ka pingeid, et kohe ei õnnestunud rasestuda. Kui aasta juba proovinud olete, võiksid samahästi praegu juba beebi ema olla ja hoopis teiste muredega. Mis tunded sul on kui sa nii mõtled? Kas on kahju, et last veel pole tulnud või pigem dodged the bullet?

vau, kui mõjuv kirjutis! Aitäh, et võtsid vaevaks, see puudutas mind (TA) korralikult.

Ma ei tea kas armastan ja hoolin (või ainult ühte neist), aga ilmselt tunnen piisavalt tundeid, et inimesega nii kaua aega koos olla. Suhtes puudub ilmselgelt piisavalt kirge ja särtsu, muidu ei otsiks seda mujalt. Ta ei flirdi kellegagi, ta ei tee midagi et mind armukadedaks ajada (tavaline eesti mees :D) ja kui teeks oleksin üllatunud ja vb naeraks ja seda heas mõttes?! 😀 Ma ei tea kas see kui ta seksiks või suudleks kellegagi mind kuidagi mõjutaks, hetkel selle peale mõttes mitte,ma ilmselt tean liiga hästi, et ta seda elusees ei teaks ja sp. ei paku ka pinget.

Oli reisil rohkem kui flirdiks võimalusi.

Lapsesaamine on meil nüüd aastake teemas olnud ja reisile minek oli ka lapsesaamisest tingitud stressi maandamiseks, sest on lähiajal plaanis IVFi minna tegema. Ilmselgelt olen ma igakuiselt olnud täiesti löödud et ei õnnestu ja mul on ka kaks korda varajane rasedus katkenud, väga kahju on et last ei tule!

See nö. “ülelaskmise” soov on mul olnud taustal hõljumas, aga nüüd peale seda reisi see kuidagi võimendus väga. 🙁

 

 

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli reisil rohkem kui flirdiks võimalusi

Kas sa oma elukaaslasega oled sellest rääkinud,  mis reisil juhtus ja kuidas ülemisse tunned? Kas tema on teis igavesti täiesti veendunud?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

7 aastat koos, sina oled siis mida teinud need 7 aastat? Kas kõrvalt flirtinud või? Miks sa arvad, et lapsega koos panete leivad ühte kappi? Kas need siis juba ei olegi ühes kapis? Kust sa võtad, et mees peale 7 aastat nüüd järsku lapsi tahab? Kas sa veidi üle ei mõtle, sündmustest ette ei rutta?

Sa räägid nagu peale 7 a kooselu oleks liiga hilja lapsi saada. Mingi teine teema siin leiab, et 5 aastat on miinimum, mis inimesed peaks koos olema, enne kui lapsi tegema hakata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teha võiks seda, mida sa tunned et on okei et su mees samuti teeks. Ja loomulikult kokkuleppel mehega. Kui sa kindlalt tead, et su mehele on okei et sa teistega flirdid ning sulle endale ka sobib, et mees teiste naistega flirdib, siis lase käia. See ei loe, et “mees seda iialgi ei teeks”. Kokkulepe peab olema. Muidugi tuleb arvestada, et flirt on eelmäng millelegi muule ja seda muud võib ka juhtuda, ja ka see peab olema mõlemale okei. Ehk siis avatud suhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline probeem laheneb tavaliselt ise. Ma arvan, et pruugib sul veel natuke mõned aastad oodata ja siis avastad, et mingi aja pärast ei tahagi niiväga enam keegi sinuga flirtida ja siis pead niikuinii mingi muu vaheldusrikkuse välja mõtlema.

Just nii, eriti, kui 30 tuleb ette.

10a noorema mehe teemas leiavad hoolitsetud 50aastased naised vabalt 35aastaseid mehi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ükshetk kui mõistus koju tuleb oled sa aga üksi. Mees on leidnud kellegi kes tahab suhtes olla. Sina aga kibestunult üksi heietamas mis nüüd saab. Ja seda kõike mingi egoismi puhangu pärast…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See seksuaalsust puudutav osa TA jutus ajab mind segadusse. Mina ka tahaksin aegajalt oma heast pikast suhtest välja, aga raudpoltkindlalt ei tunne puudust flirdist või tähelepanust. Esimest pole eriti kunagi harrastanud, teise vajaduse rahuldavad kolleegid, kliendid, mees jne. Mul pole oluline, et keegi mind naisena väga himustaks või imetleks. Seksipuudust samas ei kardaks ära kõndides, kui keeruliseks läheb, olen ilma, käed ju otsas. Uut partnerit ei tahaaaaa, hoidku taevas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kas armastan ja hoolin (või ainult ühte neist), aga ilmselt tunnen piisavalt tundeid, et inimesega nii kaua aega koos olla. Suhtes puudub ilmselgelt piisavalt kirge ja särtsu, muidu ei otsiks seda mujalt.

Läksin kunagi noorusaegsest elukaaslasest lahku sellisel hetkel. See oli inimene, kes tundis mind paremini kui keegi teine, koos hea ja halvaga. See oli väga kurb, nutsime mõlemad, aga peale mõningat kahtlev olekut oli siiski kristallselge, et ma ei näe ennast temaga vananemas.
Võta nüüd ennast kokku ja katsu olla hästi õiglane enda ja partneri osas. Kas tema isik, TEMA ise, body and soul, nagu öeldakse on see sinu mees elu lõpuni? Või kaalud teda pigem seepärast, et ta on “lihtsalt hea ja tubli mees”. Tegelikult sa tead, kas sa armastad. Pead seda lihtsalt endale tunnistama.
Soovitaks küll mitte alustada rasket IVF teekonda, kui sa pole teie suhtes kindel. See on katsumus, mida peaks läbima eelkõige teineteist väga armastav paar.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aitäh teile!

sain erinevat tagasisidet – on neid kes arvavad, et peaksin tõmbama normaalseks ja mõtlema pereõnnele ja neid kes ütlevad, et jätku ma mees ja hakaku endale elama. aitäh! üritan endas selguse leida..

🙂

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda flirti peaks ja võiks siis ka seletada sellele, kellega flirditakse. Muidu saad endale päris mitu austajat kaela, kes olukorra tähendusest aru ei saa ja võtavad sind nagu suhtematerjali. Kui aga kohe alguses ilusasti ära seletada, miks sa seda teed, on kõigile selge ja ise teab, kas naudib või taganeb flirdist. Sest minu arvates midagi nõmedamat pole olemas, kui eputada teadlikult kellegi ees, anda ehk isegi vale lootust ja siis teatada, et olen hoopis pikaajalises suhtes, ups.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäta mees maha. Kui sul üldse see mõte on, et tahaksid vaba olla siis see jääbki muidu närima. Mine oma teed.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkides flirdist. Oletame, et oldakse pikalt flirditud. Ühel hetkel tuleb ühel  soov enamaks ja öeldakse see välja. Selle peale ei vastata isegi midagi. Mida sellest siis arvata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, olen sinuga samas paadis ja sama nõutu. Enne koroona aega hoidis mõistuse korras vahel sõbrannadega klubis käimine- seal sai oma flirdi ja tähelepanu vajaduse kätte, aga nüüd on juba pikemat aega klubid kinni ja no ei tea, mida teha. Eriti muudab raskeks olukorra, kui mehega eriarvamused ja tahaks niigi vahel öelda, et kõik, headaega. Samas koos oldud juba pikalt vaatamata oma noorele eale ja loomult olen nii “asjade parandaja”, et mõte lahkuminekust tekitab tohutut kurbust.

Also head baari soovitused, kus on siiski koroona ennetamise meetmed kasutusel, on väga teretulnud, äkki leiab sealt asendusainet klubile. Head all mõtlen normaalset mõtlevat kontingenti ja kokteile, mis on oma hinda päriselt väärt ka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on tahe olla vaba ja vallaline inimese normaalne olek. Suhe on mingil kaalutlusel tehtud kasulik otsus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et Sul on võib-olla hoopis sarved maha jooksmata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et Sul on võib-olla hoopis sarved maha jooksmata.

Mis sa arvad, et kõigil on vaja sarvi maha joosta v?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kahtled, siis pole õige. Kui kahtled, siis pole armastus. Armastus teeb nii, et ei tule muu meeldegi.

Ma ei tea, võib olla mõnel abielu tore ja lilleline, mul ei ole….ja ma ei oleks iial abiellunud kui oleks teadnud.

Alati kui näen üliagarat noorpaari, siis tekib tahtmine öelda: jookse!!!!

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et Sul on võib-olla hoopis sarved maha jooksmata.

Mis sa arvad, et kõigil on vaja sarvi maha joosta v?

Kõigil ei ole vaja, aga teemaalgataja on ju tüüpnäide sellest, kellel võib olla.
Varakult koos, esimene suhe, esimene voodipartner. Nüüd kripeldab igast otsast, et kas rohkem kedagi ei tulegi. Tüüpiline!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pea armukest. Jah, nii ütlengi. Olen 41 ja nelja lapse ema. Abikaasaga koos 18a juba. Mees on hea, aga palju asju jääb puudu. Leidsin endale 10a noorema armukese ja elu on lill.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pea armukest. Jah, nii ütlengi. Olen 41 ja nelja lapse ema. Abikaasaga koos 18a juba. Mees on hea, aga palju asju jääb puudu. Leidsin endale 10a noorema armukese ja elu on lill.

Mis sel mehel ikka puudu jääb, kui kari lapsi temaga saadud. Sul on lihtsalt endale tõestust vaja, et oled peale 4 last ikka võõraste poolt ka pandav. Asi pole mehes, vaid sinus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et Sul on võib-olla hoopis sarved maha jooksmata.

Mis sa arvad, et kõigil on vaja sarvi maha joosta v?

Kõigil ei ole vaja, aga teemaalgataja on ju tüüpnäide sellest, kellel võib olla.

Varakult koos, esimene suhe, esimene voodipartner. Nüüd kripeldab igast otsast, et kas rohkem kedagi ei tulegi. Tüüpiline!

Olen TA. Jah, nõus mul sarved maha jooksmata ja naiivselt arvasin,et esimest armumisest ja seksist peab saama minu boyfriend. Kõik toimib ja nüüdseks juba 7 aastat täis tiksunud, aga äkki oleks pidanud edasi sarvi maha jooksma ja alles siis otsusmata..

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Jah, nõus mul sarved maha jooksmata ja naiivselt arvasin,et esimest armumisest ja seksist peab saama minu boyfriend. Kõik toimib ja nüüdseks juba 7 aastat täis tiksunud, aga äkki oleks pidanud edasi sarvi maha jooksma ja alles siis otsusmata..

Selles ei ole midagi halba, kui jäädagi kokku esimese armastusega.
Kui sa aga nii palju akhtled, siis ega need kõhklused kao.
Ütle oma mehele, et tahad teha suhtes pausi, elada eraldi mõnda aega. Kuidas ta suhtuks sellesse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Jah, nõus mul sarved maha jooksmata ja naiivselt arvasin,et esimest armumisest ja seksist peab saama minu boyfriend. Kõik toimib ja nüüdseks juba 7 aastat täis tiksunud, aga äkki oleks pidanud edasi sarvi maha jooksma ja alles siis otsusmata..

Selles ei ole midagi halba, kui jäädagi kokku esimese armastusega.

Kui sa aga nii palju akhtled, siis ega need kõhklused kao.

Ütle oma mehele, et tahad teha suhtes pausi, elada eraldi mõnda aega. Kuidas ta suhtuks sellesse?

Need suhtepausid õppevad 99% kordadest lahkuminekuga. Seda, et teeme suhtesse pausi, räägivad argpüksid, kes ei julge otse öelda, et lähme lahku, sest tahavad igaks juhuks ka seda varuvarianti veel pidada. Mis on alatu partneri suhtes, kes võibki naiivselt arvata, et 3 kuu pärast läheb suur armastus edasi, nagu polekski mõlemad vahepeal vabad olnud. Üleüldse neil juhtudel üks aktiivsem ja rumalam pool eeldab siiski teise poole truudust, kuigi ise tahtis pausi sellesse suhtesse.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pea armukest. Jah, nii ütlengi. Olen 41 ja nelja lapse ema. Abikaasaga koos 18a juba. Mees on hea, aga palju asju jääb puudu. Leidsin endale 10a noorema armukese ja elu on lill.

Mis sel mehel ikka puudu jääb, kui kari lapsi temaga saadud. Sul on lihtsalt endale tõestust vaja, et oled peale 4 last ikka võõraste poolt ka pandav. Asi pole mehes, vaid sinus.

Mis mõttes mis tal üle jääb? Uks on alati lahti lahkumiseks. Tema aga ei soovi lahku minna ja ega minagi, meil on väga hea kooselu, v.a kirg ja seks. Paar aastat tagasi tegin ettepaneku lahutuseks, tema sellega nõus polnud ja sisuliselt nuttis. Mul ei olnud südant talle seda siis teha, tundub “valutum” armukest pidada. Mis puudutab pandav olemist, siis saage üle oma kompleksidest, noored mehed on alati vanemaid taga ajanud, eriti kui need on heas vormis ja hoolitsetud. See pole vanemale naisele mingi “pandavuse” näitaja, vaid vaba valik.

Mitte, et see õige oleks, seda ei pea mulle ka ütlema, aga tundub parim valik halbadest 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on alatu partneri suhtes, kes võibki naiivselt arvata, et 3 kuu pärast läheb suur armastus edasi, nagu polekski mõlemad vahepeal vabad olnud. Üleüldse neil juhtudel üks aktiivsem ja rumalam pool eeldab siiski teise poole truudust, kuigi ise tahtis pausi sellesse suhtesse.

Oota, üks ise tahab pausi ja järsku teine on alatu, kui avastab pausi ajal, et ei taha jätkata?
Aga muidu sul on õigus jah, aga täpselt selles olukorras teemaalgataja ju ongi – tahab lahku minna, aga ei suuda seda välja öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte, et see õige oleks, seda ei pea mulle ka ütlema, aga tundub parim valik halbadest ????

Miks sa siis annad ometi teemaalgatajale sellist nõu??
Sinu soovitus armuke võtta, on teemaalgataja olukorras ikka väga loll.
Sina said 4 last ära ja siis avastasid järsku, et seks on kehv.
Teemaalgataja pole lapsi, ta on väga noor veel – vabalt jõuab leida kirgliku kaaslase, kellega lapsi saada ja ka seksi edasi nautida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 70 )


Esileht Pereelu ja suhted tahe olla vaba ja vallaline – miks?