Esileht Ilu Tahke šampoon?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tahke šampoon?

Postitas:

Tean, et on olemas sellised seebi moodi šampoonid. Tahaks käsipagasiga lennureisile kaasa võtta.
Milliseid olete proovinud ja kiidate heaks? Ei taha , et sügelema ajaks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.03 11:15; 19.06 14:51; 05.08 15:26; 09.08 10:31; 06.09 15:28; 02.03 11:27; 11.05 12:18; 09.08 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa tavalist šampooni ei kalla väiksesse pudelisse ümber lihtsalt? Mul on pooled kosmeetikatooted niimoodi käsipagasikõlbulikuks tehtud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 17:44; 22.03 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikk reis on? Ka suur shampoonipudel maksab muidu 1-2euri kui kohapealt osta ja ei nuta pärast kui prügisse visata. Kuivšampoon st tahke, tuleb oma kasutuskordade arvult isegi kallim osta.
Kuid ei pea ka alati ümber valama, minipudeleid müüakse ka toidupoodides – kuigi vedelikud on limiteeritud seega jah šampoonid ja dušigeelid on esimesed, mis maha jäävad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvasingi, et pean hakkama põhjendama. Ei taha ümber valada, sest ei taha raisata niigi piiratud vedelike kogust, kuna peab kaasa võtma läätsevedelikke jms. Ja ühest-kahest väikesest pudelikesest ei piisaks niikuinii.
Kohapealt ka ei saa osta, kuna olen seljakotiga asustusest kaugemal ja suurt pudelit ei tahakski kaasas kanda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 11:15; 20.03 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan pikemalt Nurme tahkeid šampoone. Olen proovinud erinevaid ja kõigiga väga rahul olnud. Ja tõesti on mugav reisile kaasa võtta, lekkeoht puudub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvasingi, et pean hakkama põhjendama. Ei taha ümber valada, sest ei taha raisata niigi piiratud vedelike kogust, kuna peab kaasa võtma läätsevedelikke jms. Ja ühest-kahest väikesest pudelikesest ei piisaks niikuinii.

Kohapealt ka ei saa osta, kuna olen seljakotiga asustusest kaugemal ja suurt pudelit ei tahakski kaasas kanda.

Läätsevedelik ei lähe piiratud vedelikukoguse alla. Seda võib ka gripikotist väljas transportida.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 21:04; 24.03 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvasingi, et pean hakkama põhjendama. Ei taha ümber valada, sest ei taha raisata niigi piiratud vedelike kogust, kuna peab kaasa võtma läätsevedelikke jms. Ja ühest-kahest väikesest pudelikesest ei piisaks niikuinii.

Kohapealt ka ei saa osta, kuna olen seljakotiga asustusest kaugemal ja suurt pudelit ei tahakski kaasas kanda.

Läätsevedelik ei lähe piiratud vedelikukoguse alla. Seda võib ka gripikotist väljas transportida.

Kust selline informatsioon pärineb? Läätsevedelik on vedelik nagu iga teinegi ja kehtib piirang 100 ml.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 17:44; 22.03 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvasingi, et pean hakkama põhjendama. Ei taha ümber valada, sest ei taha raisata niigi piiratud vedelike kogust, kuna peab kaasa võtma läätsevedelikke jms. Ja ühest-kahest väikesest pudelikesest ei piisaks niikuinii.

Kohapealt ka ei saa osta, kuna olen seljakotiga asustusest kaugemal ja suurt pudelit ei tahakski kaasas kanda.

Läätsevedelik ei lähe piiratud vedelikukoguse alla. Seda võib ka gripikotist väljas transportida.

Kust selline informatsioon pärineb? Läätsevedelik on vedelik nagu iga teinegi ja kehtib piirang 100 ml.

Ma mõtlesin kommentaariga seda, et kui gripikott on muid vedelikke maksimummääras täis, siis läätsevedelik võib olla eraldi lisaks.

Kas kontaktläätsevedelik võib olla käsipagasis? Jah, kontaktläätsevedelik võib olla käsipagasis. Tallinna lennujaam liigitab selle ravimite hulka, mis tähendab, et sa ei pea pakendama seda üheliitrisse plastkotti koos teiste vedelikega. Siiski arvesta, et läätsevedelik vaadatakse eraldi läbi. Võib juhtuda, et pakend avatakse. Kui sul ei ole lennureisi ajal kontaktläätsevedelikku vaja, soovitame pakkida selle siiski äraantava pagasi hulka.

Ei ole ka muudes lennujaamades mul sellega probleemi olnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 21:04; 24.03 21:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas need tahked sampoonid kasutussõbrikkuse poolest on? Kas on kerge juustesse määrida ja maha pesta? Kas neil on mingit vahet vedelatega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu Tahke šampoon?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.