Esileht Ilu Tahke shampoon

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Tahke shampoon

Postitas:

On keegi kasutanud ja kuidas rahule jäite? Mille järgi sobiv valida?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 18:48; 27.03 16:03; 09.04 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Lushi omi kasutanud. Nt Honey I Washed My Hair, Lady Godiva. Vahutavad ka normaalselt, puhtaks teevad juuksed ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

,pask

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lush küll ei kõlvanud mu pikkadele juustele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA, mul jooksis FB Solidu leht läbi.
Olen hädas kiirelt rasuseks muutuvate juustega peale seda, kui oma värvi välja kasvatasin. Värvitud ja töödeldud juus nagu püsis kauem puhas.
Mõtlesin, et ehk selline looduslik värk aitaks.
Aga ma vist ikka proovin ära. Polnud väga kallis ka, et rahast kahju hakkaks.
Hetkel aitab veidi vaid hõbeshampoon aga see meeletult kuivatab juukseid ja paneb peanaha sügelema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 18:48; 12.02 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühe korra olen nurme tahkega ehk selle seebiga pesnud. Mul on hästi nirud ja õhuksed  juuksed ja ka rasvased ja sp tahaks ikka proovida midagi, mis natuke aitaks. Esimesel korral, no natuke vahutas, kaks korda seebitasin, minu beebijuuksed jäid kõvaks ja natuke imelikuks, ja pärast panin pealejäetavad spreipalsamit seda Luxury oma kehapoest, aga naturaalne hari oli ikak seda hallikat täis, mul tuleb palju juukseid kogu aeg ka ära, nii pestes, kui kammides, eriti pealepesu ja kuni uue pesuni oli ikka hallikas sete.
Lugesin, et tuleb kordi harjutada juukseid ja pead, et parem saaks. Kas on siis nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühe korra olen nurme tahkega ehk selle seebiga pesnud. Mul on hästi nirud ja õhuksed juuksed ja ka rasvased ja sp tahaks ikka proovida midagi, mis natuke aitaks. Esimesel korral, no natuke vahutas, kaks korda seebitasin, minu beebijuuksed jäid kõvaks ja natuke imelikuks, ja pärast panin pealejäetavad spreipalsamit seda Luxury oma kehapoest, aga naturaalne hari oli ikak seda hallikat täis, mul tuleb palju juukseid kogu aeg ka ära, nii pestes, kui kammides, eriti pealepesu ja kuni uue pesuni oli ikka hallikas sete.

Lugesin, et tuleb kordi harjutada juukseid ja pead, et parem saaks. Kas on siis nii?

No ei usu. Šampoon kas sobib su juustele ja peanahala või ei sobi. Lühikeste juustega võib muidugi igasuguseid asju katsetada, aga pikad juuksed nii andeksandvad ei ole. Kui pesuvahend nad ikka takkudeks muudab, siis ei sobi ja pole midagi teha.
Tahke šampooni mõte on keskkonna säästmine pakendit mitte tootes. Juustele mõjumise osas nad ilmselt väga erilised ei ole.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:24; 13.02 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud Nurme sidrunheina šampooni. Enne seda kasutasin tükk aega Nurme vedelat sidrunheina šampooni ja tahke šampooni valisingi seetõttu sama tüübi.

No täiesti mõttetu. Nagu üks eespool kirjutas, juuksed jäid konkreetselt imelikud, kuidagi kõvad jne – sellist asja ei juhtu, kui šampoon lihtsalt “ei sobi”. Kasutasin seda ligi 1,5 kuud, no et äkki vaja kohanemisaega. Aga kui palju ma ikka seda kohanemisaega anna, kui juuksed on katsudeski sellised…nagu mingi rasvakiht oleks peal. Loputasin ka ikka väga hoolikalt.

Kusjuures tegin selle kohta isegi siia teema ja keegi kommenteeris, et äädikaga on vaja loputada 😀

Nüüd on jälle Nurme vedel sidrunheina šampoon + palsam. Rohkem ei katseta tahkete šampoonidega, raha raiskamine see eksperimenteerimine.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 15:26; 15.02 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib öelda, et on kahte tüüpi tahkeid šampoone – looduslikud ja nn sünteetilised. Looduslikud on seebikivi baasil valmistatud ja on pmt juuste pesemiseks mõeldud seebid. Need võivad juuste jaoks olla liiga õlised ja rasked juustest välja loputada. Äädika lisamisest loputusvette võib selliste tahkete sampoonide puhul tõesti abi olla. Nurme tahked šampoonid on nt seebikiviga.

Sünteetiline tahke šampoon on pmt sama koostisega nagu tavaline vedelšampoon. Mõlemad sisaldavad peamiste toimeainetena sünteetilisi pindaktiivseid puhastusaineid. Nt SLS ja sellisel juhul see ei ole tglt juustele ega peanahale kuidagi leebem, pigem on siin keskkonna säästmise teema, sest tahkel kujul ei vaja šampoon plastikust pakendit. Nt Lushi tahked šampoonid sisaldavad SLSi ja pole nö kõige halva vabad.

Aga samamoodi nagu vedelšampoonides kasutatakse erinevaid pindaktiivsed ained (looduslikke ja mitte nii looduslikke) kasutatakse ka tahketel. Nt Magrada pärnaõie šampoonis on puhastusaineks Coco-Laureth Sulfate ja toode on 95% ulatuses looduslike koostisosadega. Kokose tahketes šampoonides on puhastusaineks Sodium Cocoyl Isethionate ja Ph vastab peanaha Ph-le. Mõlemad on Eestis toodetud ja teevad oma tööd väga hästi, olen kasutanud.

Välismaistest on hea koostisega nt Faith In Nature, aga ka toidupoodides müüdav NatureBox tahked šampoonid. Olen ka nende valikust midagi proovinud, sest mulle meeldib katsetada erinevaid tooteid ja kiidan samuti heaks.

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis küll kiidavad kasutajad, neid looduslikke. Võtan ka hoogu, et ära osta ja proovida, päris mitmed e-poed müüvada, tegijaid peast ei mäleta nimetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 10:14; 14.02 14:21; 23.02 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis küll kiidavad kasutajad, neid looduslikke. Võtan ka hoogu, et ära osta ja proovida, päris mitmed e-poed müüvada, tegijaid peast ei mäleta nimetada.

No võta tükk seepi ja pese sellega korra pead – saad aimu, kui halb see tulemus võib olla.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:24; 13.02 10:26;
To report this post you need to login first.

umbes sama vahe, mis tükiseebil ja vedelseebil. ehk ei mingit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis küll kiidavad kasutajad, neid looduslikke. Võtan ka hoogu, et ära osta ja proovida, päris mitmed e-poed müüvada, tegijaid peast ei mäleta nimetada.

No võta tükk seepi ja pese sellega korra pead – saad aimu, kui halb see tulemus võib olla.

Mis firma oma sellise tulemuse jättis, et teaks hoiduda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 10:14; 14.02 14:21; 23.02 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis küll kiidavad kasutajad, neid looduslikke. Võtan ka hoogu, et ära osta ja proovida, päris mitmed e-poed müüvada, tegijaid peast ei mäleta nimetada.

No võta tükk seepi ja pese sellega korra pead – saad aimu, kui halb see tulemus võib olla.

Mis firma oma sellise tulemuse jättis, et teaks hoiduda?

No eespool on ju kirjeldatud erinevaid tooteid 😀 Aga lõpuks enne ei tea, kui ise ei proovi, juuksed on erinevad.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 15:26; 15.02 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin 3 erinevat Lushi tahket šampooni. Õudus kuubis, igaüks oli omamoodi halb. Juuksed on täiesti tavalised keskmise paksusega pulksirged kartulikoorevärvi vähenõudlikud juuksed, millele sobivad praktiliselt kõik maailma šampoonid. Nagu näha, siis tahked šampoonid siiski mitte. Kogemus oli nii halb, et teiste firmade omi ei hakka katsetamagi, sest… milleks?

Reisimiseks/matkamiseks leidsin hämmastavalt hea vedela kontsentraadi, kulub ülivähe, kaalult kerge ja pesutulemus super https://www.rei.com/media/fbcdc74f-1e88-4d4a-9da8-9480ba1da3ab?size=784×588

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule Nurme sidrunheina tahke šampoon täitsa sobis. Palsamiks kasutan mingit Lushi tahket palsamit.

Peanahk ja juuksed mul kuivad, juuksed kipuvad kahuseks minema. Nendega oli täitsa ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud Lushi lillat värvi, mis väga meeldis. Mul on rasvased juured ja kuivad otsad.

Nurme oma mõju oli nagu majapidamisseebil. Polekski nagu pesnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures on tõesti vahe, kas toode on tahke šampoon või juukseseep. See viimane… khmkhm, ma ei tea, miks see olemas on. Äkki kiilakatele mõeldud?

Ma ei ela Eestis ja siin on poodides saadaval suur valik ja järjest juurde tuleb, sest see on ju tarbijate meelest öko. On erinevad hinnaklassid ja ma päris kõige kallimaid pole ostnud, aga odavama otsa omi on mitmeid proovitud. Siiamaani on ainult üks kõlvanud nii hästi, et selle võiks püsivalt šampooni asemel käiku lasta.

Eestis on vist kõige tuntum Lush, nende omasid ma ei salli, sest seal on mingit maltsa sees! Sidruniviilud ja kohvioad ja lehekesed ja õiekesed ja mingi puru, mis jääb juustesse kinni ja kisub karvu välja. Ma ei tea, mis nad mõtlevad, selliste asjadega ei pesta ju juukseid.

Muidu kavatsen ka edaspidi endale prooviks osta, ma ei tee väga numbrit, kui ei sobi. Siis pesen käsi ja keha selle tükiga, raisku ei lähe midagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tihedad poolpikad juuksed, rasusemat sorti peanahk. Lushi tahked pesevad neid väga hästi, olen väga rahul. Halvim kogemus Nurme Seebi omadega, mis muutsid juuksed rasvapulkadeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Miks te üldse kasutate neid tahkeid seepe? Mis šampoonil viga on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mingi Love Bar, see on küll ülimõnus, aga kuna mul on pikad ja paksud juuksed, siis on raske vahele saada, võtab aega. Aga tulemus on tõesti mõnus. Midagi ökot peale pakendi ilmselt seal pole. Üks Nature Boxi oma ootab ka, aga seda pole veel proovinud,tahke dušigeel neil oli küll nagu tavaline seep. Viimase pihustatav palsam oli ka kuidagi õline ja jättis juuksed kõvaks pulgaks, nii et mul väga usku pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis küll kiidavad kasutajad, neid looduslikke. Võtan ka hoogu, et ära osta ja proovida, päris mitmed e-poed müüvada, tegijaid peast ei mäleta nimetada.

Panen lingid ka neile looduslikele, mida on kiidetud:

https://www.kokos.ee/et/c/sampoonid
https://www.elamisekergus.ee/et/search?page=1&q=tahke+%C5%A1ampoon

https://www.magrada.eu/kataloog/juuksehooldus/

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 10:14; 14.02 14:21; 23.02 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA, mul jooksis FB Solidu leht läbi.

Olen hädas kiirelt rasuseks muutuvate juustega peale seda, kui oma värvi välja kasvatasin. Värvitud ja töödeldud juus nagu püsis kauem puhas.

Mõtlesin, et ehk selline looduslik värk aitaks.

Aga ma vist ikka proovin ära. Polnud väga kallis ka, et rahast kahju hakkaks.

Hetkel aitab veidi vaid hõbeshampoon aga see meeletult kuivatab juukseid ja paneb peanaha sügelema.

Minu kogemus on hoopis selline, et mida keemilisem, seda kauem juuksed puhtad püsivad. Ma ise vahetasin juba aastaid tagasi need nn tavalised poešampoonid välja salongi- ja apteegitoodete vastu, kus ei ole sulfaate jms. Kui varem ma sain juukseid pesta üle mitme päeva, siis nende toodetega on mul juuksed pesemisele ülejärgmiseks päevaks juba rasvased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu Tahke shampoon