Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tähtajaline tööleping ja proovipäevad teistes asutustes

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tähtajaline tööleping ja proovipäevad teistes asutustes

Postitas:

Kuna mul on tähtajaline tööleping, siis otsin uut töökohta. Kas oma töö ajast tohib käia töövestlustel ja proovipäevadel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 08:53; 22.10 09:23; 22.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oma töö ajast tohib käia…

Kas töö aja eest maksab praegune tööandja sulle palka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 09:11; 22.10 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oma töö ajast tohib käia…

Kas töö aja eest maksab praegune tööandja sulle palka?

Palk on tunnitasuna ja nii kuidas tööle vajatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 08:53; 22.10 09:23; 22.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töö ajast ei saa mujal töötada, sest töö ajal pead tööd tegema. Töö aeg= konkreetselt need tunnid, kui tööandja on su tööle kutsunud ja maksab nende tundide eest.

Kui soovid olla mujal, saad seda teha töövabal ajal või siis võtad vaba päeva/palgata puhkuse päeva vms.

Kui tahtsid küsida, et kas olles selles kohas lepinguga tööl võid mujal proovipäevi teha, uue töölepingu sõlmida jne siis jah, võid küll, kui see ei sega praegst tööd ja/või kehtivas lepingus pole konkurentsikeeldu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 09:33; 22.10 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töö ajast ei saa mujal töötada, sest töö ajal pead tööd tegema. Töö aeg= konkreetselt need tunnid, kui tööandja on su tööle kutsunud ja maksab nende tundide eest.

Kui soovid olla mujal, saad seda teha töövabal ajal või siis võtad vaba päeva/palgata puhkuse päeva vms.

Kui tahtsid küsida, et kas olles selles kohas lepinguga tööl võid mujal proovipäevi teha, uue töölepingu sõlmida jne siis jah, võid küll, kui see ei sega praegst tööd ja/või kehtivas lepingus pole konkurentsikeeldu.

Ma olengi vabu päevi praegu küsinud, kui käin vestlustel ja proovipäevadel. Millal ma siis veel käiksin? Teistes asutustes on ka ülemustel ju omad plaanid ja nad panevad kellaajaliselt töövestlused ja proovipäevad paika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 08:53; 22.10 09:23; 22.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olengi vabu päevi praegu küsinud, kui käin vestlustel ja proovipäevadel. Millal ma siis veel käiksin?

No aga miks ja mida sa siis veel küsid? Kõik ju ok, küsid-saad-käid, mida veel küsida?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 09:33; 22.10 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olengi vabu päevi praegu küsinud, kui käin vestlustel ja proovipäevadel. Millal ma siis veel käiksin?

Tõesti, mida sa siis küsida soovid?
Algul küsisid, kas TÖÖAJAST tohib käia, aga tegelikult käid ju vabast ajast. Milles probleem?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 09:11; 22.10 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovipäevi ei ole olemas, st on vaid juhul, kui sinna suunab töötukassa. kui mingi ettevõte kutsub sind proovipäeva tegema, siis rikub ta sellega seadust. töötaja oskuste kindlakstegemiseks on katseaeg.
tööandja ei pea sulle andma aega töö ajast vestlustel või proovipäevadel käimiseks. ainsaks erandiks, keda peab vestlusele lubama töö ajast, on töötaja, kellele seesama tööandja on andnud koondamise teate.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tähtajaline tööleping ja proovipäevad teistes asutustes