Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tähtede lava, ETV

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 403 )

Teema: Tähtede lava, ETV

Postitas:
Kägu

Milline HIRMUS saade!
Kes mõtleb sellise mõttetu saateformaadi välja?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas seal lasti mõni terve lugu ka? Mina 10 min suutsin vaadata, siis panin mujale

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaamatu saade tõepoolest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei, ma arvan, et 10-15 sekki ja valmis! Lõpuks valiti kiirkorras 10 nooremat last ja 5 keskmise vanusegrupi last välja. Töö kiire ja TEHTUD!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sain aru, täna oli selline soojendussaade. Edasi ikka nagu päris.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see oli ju mingi sissejuhatav saade, järgmine tuleb samasugune ja siis juba algavad õiged saated pihta.
Umbes nagu Superstaari ettelaulmistel, siis ju ka näidatakse ainult lühikesi katkeid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
salma

Tere. Kas keegi teab, kuidas sinna kandideerida sai? Ma ei mäleta mingit telereklaami-kutset. Loodan ka, et järgmine saade on ikka pikad laulud. Meie vaatasime lõpuni, ei vahetanud kanalit. Lapsed laulsid kaasa.. Samas mu 6aastasele lapsele ei meeldi ETV2 Koolitantsu saate juures see, et tantse näidatakse jupiti, tahaks tervet tantsu vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need kõik lapsed olid ju oma piirkondade parimad ilmselt, ja neid ei peaks superstaarisaate moodi välja praakima. Need kõik lapsed on juba midagi võitnud.

Olen nõus, et Laulukarussell vajas muutust, aga kas ta just sellist saadet vajas, selles ma ka nii kindel ei ole. Ma ei ole ühegi lapsega seotud, aga mulle on alati meeldinud neid lapsi vaadata ja paljudest tõepoolestki on saanudki tublid päris lauljad.
Sellise 10sekundilaulu peale ei saanud veel kuulama hakatagi.

Ausõna, väga ebameeldiv saade ja kahju, et ilus asi on jälle ära rikutud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei vaadanud. Aga teades, kui suurt tööd tehakse enne salvestust, siis pärast laps ootab ja tahab ennast ka tv- s näha ning siis vesi peale. Õnneks oma laps suureks saanud ja enam ei osale. Salvestuspäevgi on ju pikk ja väsitav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen nõus, et Laulukarussell vajas muutust, aga kas ta just sellist saadet vajas, selles ma ka nii kindel ei ole.

Miks “Laulukarussell muutust vajas?” Mulle meeldis ta sellisena, nagu ta oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere. Kas keegi teab, kuidas sinna kandideerida sai? Ma ei mäleta mingit telereklaami-kutset. Loodan ka, et järgmine saade on ikka pikad laulud. Meie vaatasime lõpuni, ei vahetanud kanalit. Lapsed laulsid kaasa.. Samas mu 6aastasele lapsele ei meeldi ETV2 Koolitantsu saate juures see, et tantse näidatakse jupiti, tahaks tervet tantsu vaadata.

See saade valmib koostöös kohalike lauluvõistluste korraldajatega. Igas piirkonnas toimuvad lauluvõistlused, mis nime all neid korraldatakse, on iga piirkonna enda otsustada. Ja siis lauluvõistluse paremad saavad saatesse. See, mitu last mingist piirkonnast saatesse pääseb, selle määrab etv.
Nii, et kui tahad, et sinu laps ka saaks laulukarusselli otsa peale, alusta kohalikest lauluvõistlustest.
Küsitav on muidugi see, kas lapsed peavad võistlema, kes on parem… Nii väikestel võiks siiski tegemise rõõm olla, mitte saamise rõõm.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See oli alles eelvoor ju, samuti järgmine saade. Kui seal oli praegu igast vanuserühmast 30-32 last, siis kokku oli neid üle 90 – ju siis eelarve ei võimaldanud nii pikka saatesarja teha, et käik need 90 alguest lõpuni ära näidata. Alles ülejärgmisest saatest hakkavad 30 parimat laululast (täispikkuses) laulma. Minu meelest just tore, et leiti võimalus näidata kõiki lapsi kasvõi korraks, sest ilmselgelt lapsed ise ju ootasid enda telekast nägemist väga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin lõputiitritest, milline suur hulk inimesi selle valmis tegid – kolm!!! toimetajat!Ei, isegi neli!
Ja selline puder. Miks pidi olema kolm!!! saatejuhti, Aaslaiust oleks täiesti piisanud. Aaslaid saigi kenasti hakkama. Miks pidi mingi näitleja vahepeal klaverit klimberdama. Nagu kõigil oleks kangesti palka olnud vaja. Ma ei saanud pool saadet aru, misasi see on. Sul on ilusad, hea esinemisega lapsed ja sa näitad nende arvelt mingeid meie täiskasvanud staarihakatisi. Zürii esimehe kommentaaridest oleks piisanud. Miks pidid need žürii liikmed lösutama totakatel teerull-toolidel? Miks ei olnud žürii lauda nagu sellistel saadetel tavaks? See pole ju mingi koduvideode hindamise saade, vaid lauljate VÕISTLUS.
Lootsin eelnevat telereklaami nähes, et mingi tuus tempokas saade on lõpuks lastele tehtud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

igast vanuserühmast 30-32 last, siis kokku oli neid üle 90 – ju siis eelarve ei võimaldanud nii pikka saatesarja teha, et käik need 90 alguest lõpuni ära näidata. .

Alati on olnud 96 last. 32 igast vanuseklassist. Ka siis olid eelvoorud-8 saadet. Siis kaks poolfinaali ja lõpuks finaal. Kui nii paljudeks saadeteks ei jätku raha, siis võiks vähem lauljaid saatesse võtta. Ega see ka raha kokku hoia, kui kõik laulud linti võtad ja neid pärast ei näita. Loodan vähemalt, et osalistel endil on võimalik enda esinemisest täispikk video kuidagi kätte saada. See on lapsele mälestus kogu eluks, aastatega selle väärtus suureneb, ikka hea vaadata, milline olid ja kuidas laulsid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väide, et rohkemate saadete jaoks raha ei jätkunud, pole eriti pädev. Sest salvestati ju kõik laulud täispikkuses, kogu see peamine mahukas töö tehti tegelikult ikkagi ära. Lõpuks monteeriti neist täielik mõnesekundiliste katkete segapudru (sellise pudru monteerimistöö on veel kallim kui varasem saadete stiil). Isegi mõni niigi lühike laululõik osati veel lisaks kaheks jupiks hakkida, pistes sinna vahele sisutu mölakatkendi, mis segas laulust arusaamise täiesti ära.

Lõputiitritest märkasin, et režisöör ja monteerija oli sama isik. Mulle tundmatu nimi, kuigi ETV pikemaaegseid töötajaid tunnen kõiki nime- ja nägupidi. Ilmselt siis keegi noor uue hipsterpõlvkonna esindaja. Neil ongi tüüpiline selline pillapalla kaootilise toimetamise stiil.

Võrreldes laulude mahuga oli üle 75% saatemahust muu läbu, mida oleks saanud oluliselt koomale tõmmata. Isegi võitjate väljakuulutamisel oli aega näidata tegelaste viivitusega etteilmumist (ehk mittemidagiütlevat üldplaani). Niiöelda tagatoa klipid olid ka valdavalt ajaraiskavad, mõttetud. Seejuures kõikuva kaameraga salvestatud!

Heli oli väga ebaühtlane, erinevates võttekohtades erineva nivooga, erineva kompressiooniga. Heli kompressiooniga oli üleüldse ülemäära liialdatud, hakkas ajudele see ülespressitud heli. Lauludes oli veidi vähem kompressiooni, kuid kahjuks ka seal rohkem kui varasemates Laulukarussellides, kus laulude heli oli õhulisem, dünaamilisem.

Üldiselt, tahtsin ka enda jaoks mingi edetabeli kokku seada (enne žürii valiku teadasaamist), kuid nende ühe laulufraasi klipikeste põhjal polnud kuidagi võimalik laulja võimeid korralikult ära kuulata… Ehk siis tehti üks show-palagan, kuid mitte laulusaade enam. Puhka rahus, vana hea Laulukarussell (ja tema tõeline ema, Eve Viilup)…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 114 korda. Täpsemalt
Postitas:
salma

Aitäh vastuste eest, meie maakonnas räägitakse ikka veel laulukarussellist:) Mõtlesingi, et mingi konkureeriv teleshow ja karussell tuleb veel lisaks. Selles kontekstis on küll kahju, et laule pikalt ei näidanud. Lapsed olid ju väga andekad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on vist nüüd see noortepärane saade, kus kogu aeg peab ühelt tegevuselt teisele hüplema.. Kolm minutit ühte esinejat kuulata oleks ilmselt liig. Väga kahju!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mingil hetkel mainiti, et kui žürii on kõigis vanuserühmades oma valiku teinud, toimub ka mingi publikuhääletus selle põhjal, millist videot kõige rohkem vaadatakse, ja selle võitja saab siis otse poolfinaali. No äkki pannakse siis kõik esitused täispikkuses üles? Loodame. Muidu on ikka hale küll: mõne lapse laulu näitas üldse vaid paar sekundit; kümme sekundit oli eilse saate kontekstis ikka täitsa pikk katkend juba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks ERR võitleb samuti vaatajanumbrite nimel ja ju siis oli vaja formaati vahetada, et luua eeldused, et saadet vaataksid ka mõned teised peale lauljate ja nende lähedaste. Suure tõenäosusega vaatavad isegi lasteaialapsed pigem Superstaari kui Laulukarusselli ja ju siis arvati, et selle lastelauluvõistluse “superstaarisaatelikumaks” (ja seeläbi kommertslikumaks) muutmine on vaatajanumbrite suurendamise osas mõttekas.
Öeldi ju ka, et kõik salvestatud täispikkuses laulud lähevad veebi välja, nii et neid saab vaadata ja mälestus jääb samuti lastele ikkagi edaspidi, täpselt nagu varemgi. See võibolla ongi õigem kanal, sest niikuinii noorem põlvkond elab rohkem veebis kui jälgib televisooni. Nii et pigem neid isegi ei huvita, et neid seal teles ei näidatud – youtube’is on ju olemas :D.

Laulukarusselli formaat on 90ndate algusest. Midagi ju peab kuskil muutma mingil hetkel. Ma ei arva, et praegune formaat oli parim ja paremaks enam ei saa, aga vana oli ka ikkagi oma aja ära elanud minu arvates.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on suht suva, mis seal ümber toimub (saatejuhid, lavatagune melu, kui palju näidatakse ja mida küsitakse…), aga laste lauluvõistlusel võiks siiski vaatajatele ka laste laulmist näidata. Mitte, et jah, laulsid, vaid ka kes, mida ja kuidas.

Ma saan aru, et mina olen vana, aga kui minu lapsed vaatasid vana Laulukarusselli ammulisui, siis selle uue peale kommenteerisid pärast paari katkestatud lõigukest, et ei lasta laulda, ja läksid oma asju ajama. Ise vaatasin lõpuni. Eks siis peab lootma, et neid parimaid ikka näidatakse või et kuskile netti videod tekivad. Toredad värsked lauluvalikud tundusid muidu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on, jah, Laulukarussell, kõik sinna pääsenud lapsed käisid kevadel Laulukarusselli kohalikes eelvoorudes.

Ma veel ootan lõpliku arvamusega sinnamaani, kui nö päris saated hakkavad. Aga esimene mulje oli pigem negatiivne. Lapsed ei ole suvaline materjal, mida oma suva järgi nii või naa lõigata, inimene, kes sellist saadet teeb, peab olema hingelt pedagoog ja mõtlema, millise sõnumi üks või teine formaat nii osalejatele kui vaatajatele annab. Vana laulukarussell väärtustas laulmist, uus formaat väärtustab tilulilu – teistest eristuvat intervjuud, kostüümi, nunnundust, kuulsaid lauljaid, kellel ei ole lastega midagi pistmist, tahab olla “superstaarisaates osalemise mäng lastele”. Pärast lubati hakata osalejate “tegemisi lähemalt jälgima” – ma võin kihla vedada, et suure portsu eetriaega saavad koduloomad, hobid, “naljakad” ütlemised ja muu, mis täiskasvanute puhul läheks ajakirja “Kroonika”. Ja paljud tublide laululaste pered ei taha tegelikult, et keegi tuleks neid kaameraga torkima.

Omaette teema on see juhuslik žüriitamine – kohalikes eelvoorudes juba läbisid lapsed ka selle sõela, et võtame kolmeminutise esinemise põhjal pisikese ja siis kaks poissi ja siis ühe venelase ja siis valime nende ülejäänud ülitublide vanuse ülempiiril tüdrukute hulgast selle kõige-kõigema. Nüüd teises žürii koosseisus teine täpselt samasugune voor, lihtsalt siin toimus valik silmnähtava eelistusega väljastpoolt Tallinna tulijate suunas. Arusaadav, peab ju olema midagi põnevat näidata ja igas Eestimaa otsas olijatele pöidlahoidmist, aga siis tuleks ka lastele algusest peale öelda, et tegu on reality-show castingu, mitte lauluvõistlusega.

Ja, palun, tehke ometi ükskord selliste ürituste juhtijatele selgeks, et nende käigus ei selgu “Eestimaa parim laulja”!!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ahjaa, väga häiris vähene austus osalejate vastu – ilmselgelt ei ole tegijatel endal ei lapsi ega õpetamiskogemust. See “kõige rohkem suu lahti” video oli nõme ja mismõttes lastakse eetrisse kommentaar, et esineja on “punase kleidiga moos.” Ma saan aru, et see oli ütleja poolt hästi mõeldud, aga tegelikult näitab siiski eelkõige žürii pealiskaudset suhtumist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen nõus, et Laulukarussell vajas muutust, aga kas ta just sellist saadet vajas, selles ma ka nii kindel ei ole.

Miks “Laulukarussell muutust vajas?” Mulle meeldis ta sellisena, nagu ta oli.

Ma ei saa ka aru, miks mõni traditsioon alles ei võiks jääda …

Ehkki viimaste aastate “Laulukarussellid” polnud ka enam sugugi samasuguse formaadiga nagu varem, vaid rohkem sellised säästusaated. Mulle ei meeldinud, et publikuga kontserdi asemel oli justkui stuudios laulmine, hea veel, et taustamuusika fonogrammi pealt ei tulnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nüüd teises žürii koosseisus teine täpselt samasugune voor, lihtsalt siin toimus valik silmnähtava eelistusega väljastpoolt Tallinna tulijate suunas. Arusaadav, peab ju olema midagi põnevat näidata ja igas Eestimaa otsas olijatele pöidlahoidmist, aga siis tuleks ka lastele algusest peale öelda, et tegu on reality-show castingu, mitte lauluvõistlusega.

:O Oot, mis? Väljaspoolt Tallinna lapsed said edasi mitte seepärast, et oskasid hästi laulda vaid žürii oli kallutatud ja tegi haletsusotsuseid regionaalarengu printsiipidest lähtuvalt? Et maakatel ka midagi vaadata oleks? Tegelikult on kõige paremad laululapsed Tallinnas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd teises žürii koosseisus teine täpselt samasugune voor, lihtsalt siin toimus valik silmnähtava eelistusega väljastpoolt Tallinna tulijate suunas. Arusaadav, peab ju olema midagi põnevat näidata ja igas Eestimaa otsas olijatele pöidlahoidmist, aga siis tuleks ka lastele algusest peale öelda, et tegu on reality-show castingu, mitte lauluvõistlusega.

:O Oot, mis? Väljaspoolt Tallinna lapsed said edasi mitte seepärast, et oskasid hästi laulda vaid žürii oli kallutatud ja tegi haletsusotsuseid regionaalarengu printsiipidest lähtuvalt? Et maakatel ka midagi vaadata oleks? Tegelikult on kõige paremad laululapsed Tallinnas?

Nende klippide põhjal, mida vaatajale näidati, ei olegi võimalik hinnata, kes hästi või halvasti laulda oskas. Mida žürii nägi, seda ei tea keegi.

Aga jah, inimesena, kes ma Tallinna eelvooru kuulsin, arvan, et mõlemas nooremas vanuserühmas oli väga-väga häid lauljaid, kes ei saanud televooru žürii kaudu edasi, samas kui edasi pääses lapsi, kes klippides ei jätnud mingit muljet. Võibolla on asi klippides.

Tallinna lapsi sai minu meelest nooremast rühmast edasi üks. Demograafiliselt on Tallinn kolmandik Eestit ja kui arvestada Tallinna kaheringilise eelvooru ja teiste maakondade eelvoorude taga olevate laste arvu (st nende arvu, kellest need finaalikandidaadid välja valiti), siis tegelikult kogu selle eelkarusselli osalejatest võis Tallinn vabalt moodustada üle poole.

Mul ei ole laiapõhjalise laulukultuuri toetamise vastu mitte midagi, see on väga õigustatud. Lihtsalt vähemalt koolieelikute ja ka algklassilaste puhul peab olema asi lastele väga lihtsalt ja selgelt sõnastatud – võikski siis olla nii, et igast piirkonnast läheb lõppsaatesse üks, aga mitte nii, et kuulutame suurelt lava pealt, et tema ja tema laulis kõigist teistest paremini. Mis on subjektiivne ja mõnel juhul lihtsalt vale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nendest oli küll kahju, kes eelmisest kevadest saadik, pärast kohalikke eelvoorusid ootasid oma telesaatesse pääsemist. Meie kandi lauljat lasti mingi 10 sekundit.
Vaesed vanemad, kes ootasid et oma last telekast uhkusega vaadata. Nägid vaid kolme staari seal saadet juhtimas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eelmiste Laulukarussellide põhjal arvutatud: Väiksemate (enamasti ka keskmiste) lauljate laulude keskmiseks pikkuseks on ca 1 minut 20 sekundit. See tähendab, et kui oleks tehtud saade ilma vahemölata, ainult lauludest popurriina (esineja ja laulu nimi on niikuinii juba tekstilise tiitrina, seega kõik vajalik info säilib), siis oleks 1 tunni pikkusesse saatesse ära mahtunud TÄISPIKKUSES 45 LAULU ehk siis enamvähem kõik selles esimeses saates jupiti näidatud laulud!

Tegelikult (mõistlikuma säästuvariandina, juhul kui tõesti 8 eelvoorusaadet ei lubatud teha) oleks saanud teha eelvoorudest nüüdse 2 asemel 3 saadet, nii et igas saates konkreetselt üks vanusegrupp ja sedasi oleks kõik vabalt ära mahtunud täispikkuses lauludena ja oleks ka veidi muu jutu jaoks aega jäänud siis veel. Praegu aga oli tõeline koonerdamine ka sellega, et esimene grupp käidi kõik ühekorraga läbi ja siis teisest tehti vägisi poolitatud osa. Ebavõrdne lähenemine ju! Kuigi oli lõpus ju näha, et võitjate kuulutamine teises grupis toimus seal ikkagi ühekorraga, lihtsalt jõuga tükeldati poolfinalistide ettelugemine pooleks (televaataja jaoks).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel kriitikat:

Intervjuud vanade staaridega võtsid väga palju saateajast ära. Mõni neietas oma sisutühja kolme lauset kauem kui kolme laululapse jaoks antud aeg. Milleks üldse oli vaja seda teemaosa sisse tuua?

Paljude laululaste esinemise ajal näidati rohkem aega hoopiski žürii (valdavalt Hirvo Surva) nägu ja lapsevanemaid-muusikaõpetajaid. Kusjuures žürii näoilmed võisid vabalt olla hoopis mõne teise esineja ajal salvestatud (monteerida saab ju igatmoodi), keegi ei garanteeri, et need oleksid olnud just reaktsioonid sama lapse laulu samale laulukohale. Ehk siis režissööri mõttefookus oli hoopis teemast kõrvale suunatud. Kompromisslahendusena oleks võinud kasutada PIP (väike lisaaken lauljat näitava põhikaadri nurgas) lahendust. Milleks kümme korda suures plaanis Hirvo Surva enamasti ühesugune nägu üle kogu kaadri?

Punaka logoseina ees tehtud intervjuud-klipid lastega olid väga ebaühtlase tasemega. Enamus jäid ka sisult mittemidagiütlevateks. Lisaks hüplevale-kõikuvale kaamerale (minu stabilisaatoriga amatöörkaamera teeb sellega võrreldes ideaalselt stabiilse pildi käest võttes) läks operaator kogu aeg oma lainurkobektiiviga lastele (ja ka saatejuhile) liiga vastu nägu, nii et näo proportsioonid inetult moonutusid juba. No pagan võtaks, professionaalne kaameramees peaks ju teadma oma objektiivi eripäraga kaasnevaid moonutusi ja nende vältimise meetodeid! Lainurgaga ära trügi nina alla, vaid hoia vähemalt 1-2 meetrit distantsi ja kasuta siis hoopis zoomi, kui vaja suurt plaani võtta.

Saateansambel oli kah seekord parajalt säästuvariant kahe muusikuga ainult. Noh olgu, ajas asja ära, kuigi oleks olnud ka paremaid alternatiive võtta enamvähem sama raha eest.

Helimonitoride koledad kastid solisti jalge ees (jah need on vajalikud) olid paigutatud läbimõtlematult. Pisimate nunnude puhul varjasid need lausa ligi pool keha juba ära. Need oleks saanud paigutada solisti kahele küljele, jättes esivaate puhtaks. Veelgi hoolikam lavakundaja oskaks need kastid integreerida ka lisapõranda alla, nii et eriti ei paistakski silma.

Heli osas jah, tundub et stuudio on saanud uue helipuldi. Varem oli selles stuudios hirmvana analoog-helipult, aga just selle vanakooli puldiga osati seal teha palju selgem ja õhulisem heli. Aga võib-olla on nüüd probleem hoopiski heli järeltöötluses, millega (kompressioonid jms) tulemus keerati kehvemaks kui varem.

Valgustajate töö oli seekord üldiselt OK, selles osas kriitikat ei ole mul (üks väheseid asju!).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel kriitikat:…

Tegelikult juba aitas senisest.
Arusaadav, et sul on mingi eriline okas selle saatega (ei arvestatud ilmselt sinu ettepanekuid või jäid saatega seotud personalikonkursist välja vm), aga pole üdini halb ja paha, et ka ETV proovib uuendusi sisse tuua aeg-ajalt.
Eelvoorude puhul on arusaadav, et kõiki laule täispikkuses ei näidata ja lastele oli kindlasti osalemine ja kogu üritus tähtsam kui see, kas nad olid telekas 20 või 30 sekundit. Ammugi vanematele (kes siin mainis, et *vanemad* ootasid lapsi telekast..)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nende laste vanematetega, kes kõik nn eelvoorudes olid sõlmiti leping Laulukarusselli saatesse. Ja Laulukarusselli saates said kõik lapsed terve lauluga eetrisse. Edasipääsejad oli poolfinaalis. Nii juhendajate kui ka lapsevanemate jaoks tulid muutused ootamatult detsembris.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 403 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tähtede lava, ETV