Esileht Pereelu ja suhted Tähtkujud/sobivus?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Tähtkujud/sobivus?

Postitas:

Kas keegi teist on enda kõrvale leidnud mehe/naise kes horoskoobi järgi teie tähemärgile absoluutselt ei sobi kuid samas reaalses elus ja suhtes klapite imehästi?

Tänan vastamast!
K

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.05 12:02; 12.05 14:04; 12.05 14:16; 12.05 17:51; 12.05 17:52; 16.05 11:55; 19.05 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaljukits ja kala ka ei sobi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kaljukitse kokku ei sobi.

Pigem ei sobi 2 lolli kokku, tähtkujudel pole niivõrd tähtsust.

+38
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnn ja Kaalud sobivad alati suurepäraselt

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõnnid ei sobi mitte kellegagi kokku. Ülemaailmne naiste konsiilium on nii otsustanud, don’t @ me.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kaljukitse kokku ei sobi.

Minu tuttavad 2 kaljukitse küll väga hästi sobivad, ideaalsemat paari vaat et ei olegi olemas.
Pakun ka, et pigem ei sobi 2 lolli kokku.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi tõde seal ikka on, kuigi alati võib olla erandeid.
Mina olen Lõvi ja olen märganud, et sobin kokku tulemärkidega. Minu kaks eri suhet on ka seda kinnitanud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud kolmes kooselus ja kõik mehed on olnud sõnnid. Ise olen ma kaksik. Kirjutab igalpool et sõnn ja kaksik sobivad kokku imehästi. Nooo ma ei tea….julgeks lausa väita et oleme erinevatelt planeetidelt 😀 Ajapiku löövad välja täiesti erinevad iseloomud ja no ei sobi kuidagi kokku!

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.05 12:02; 12.05 14:04; 12.05 14:16; 12.05 17:51; 12.05 17:52; 16.05 11:55; 19.05 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene ei sobi kellegagi, siis ei sobi, ole mis tähtkujust tahad.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 14:09; 16.05 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kaljukitse kokku ei sobi.

Pigem ei sobi 2 lolli kokku, tähtkujudel pole niivõrd tähtsust.

Pigem just 2 lolli sobivad kokku 😀 Tark ja loll ei saaks omavahel kuidagi hakkama 😀

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kaljukitse kokku ei sobi.

Pigem ei sobi 2 lolli kokku, tähtkujudel pole niivõrd tähtsust.

Pigem just 2 lolli sobivad kokku ???? Tark ja loll ei saaks omavahel kuidagi hakkama ????

Miks :D? Nad tasakaalustaksid ükteist, haha 😀

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.05 12:02; 12.05 14:04; 12.05 14:16; 12.05 17:51; 12.05 17:52; 16.05 11:55; 19.05 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks ole mul neid suhteid ka nii mõnigi olnud ja pmst kõik on olnud meestega, kellega teoorias tähtkuju järgi peaks olema superklapp, aga praktikas on asi ikka lõpuks ühel või teisel põhjusel pekki läinud. Praeguse mehega ei tohiks kokku sobida ei tähtkuju ega loomaaasta järgi, samas tundub, et see lugu kestab veel kaua-kaua….

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 16:39; 14.05 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha müristus, kas tänapäeval on veel inimesi, kes sellesse tähtkujude jurasse siiralt usuvad. Ei ole võimalik.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jäära tähtkujust ja sobin ideaalselt kokku sõnniga. Senised 3 abielu on selle tõestuseks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks ole mul neid suhteid ka nii mõnigi olnud ja pmst kõik on olnud meestega, kellega teoorias tähtkuju järgi peaks olema superklapp, aga praktikas on asi ikka lõpuks ühel või teisel põhjusel pekki läinud. Praeguse mehega ei tohiks kokku sobida ei tähtkuju ega loomaaasta järgi, samas tundub, et see lugu kestab veel kaua-kaua….

Kaua muidu olete koos olnud :)?

K.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.05 12:02; 12.05 14:04; 12.05 14:16; 12.05 17:51; 12.05 17:52; 16.05 11:55; 19.05 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jäära tähtkujust ja sobin ideaalselt kokku sõnniga. Senised 3 abielu on selle tõestuseks.

Hea pingetaluvus sul selljuhul 😀

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.05 12:02; 12.05 14:04; 12.05 14:16; 12.05 17:51; 12.05 17:52; 16.05 11:55; 19.05 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaljukits mees üldse sobib kellegagi? Neil on ju ära kadumise perioodid. Ma tean üht, kes muudkui otsib naist, paar aastat ja jälle ei sobi. Mulle tundub et ta ise ei sobitu. Ei ole ise temaga koos elanud, seega ei tea mis talle pidevalt ei sobi.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 19:08; 12.05 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige üldisemates joontes peab paika, kuid kindlasti on see vaid üks faktor kümnest. Olen kalad ja kooselu vähk-mehega on väga harmooniline (horoskoope uskudes see peabki nii olema). Ka kolm minu lähedast sõbrannat on vähid. Kuidagi see jutusoon on samal lainel.
Kaksikutega ei saa absoluutselt läbi. (ja taas, on üks erand! – üks hea sõbranna on kaksik).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud kolmes kooselus ja kõik mehed on olnud sõnnid. Ise olen ma kaksik. Kirjutab igalpool et sõnn ja kaksik sobivad kokku imehästi. Nooo ma ei tea….julgeks lausa väita et oleme erinevatelt planeetidelt ???? Ajapiku löövad välja täiesti erinevad iseloomud ja no ei sobi kuidagi kokku!

Asi ei ole ühes Kaksikus, vaid nendes SÕnnides! 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaljukits mees üldse sobib kellegagi? Neil on ju ära kadumise perioodid. Ma tean üht, kes muudkui otsib naist, paar aastat ja jälle ei sobi. Mulle tundub et ta ise ei sobitu. Ei ole ise temaga koos elanud, seega ei tea mis talle pidevalt ei sobi.

Kust võtad, et nendega koos elab ja ära kaob ja ei sobitu? Nii huvitab ja küsida ei julge ???? Oleks sõber, saaksid küsida talt endalt, miks ta naist otsib, aga suvalise kohta võib kõike arvata.

Ei huvitu nii väga. Et mees ja sõber? Vb mõne puhul võimalik, minul küll mitte, üsna pea hakkasid ligi litsuma nn sõbrad. Mees mul olemas, sõbranna oli see, kellel oli lühike suhe kaljukitsest mehega, kes kadus mitmeks päevaks, kuni üldse ära kadus. Sõbranna kaua ei leinanud, olevat üldse selline kinnine ja omamoodi tüüp olnud.
Vb erand, vb teised kitsed on hullult toredad ja jutukad.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 19:08; 12.05 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu horoskoope ja nüüd vaatasin huviga, selle järgi on minu vanematel absoluutselt sobimatu liit – jäär ja kaljukits. Varsti tähistavad kuldpulmi ja suhted on olnud alati head.

https://www.vara.ee/testid/test3.php

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skorpionid ei sobi kellegagi.

Nali naljaks. Asi on veel ka ju selles, mis su teised märgid on. Mul nt on kuu veevalajas ja päike kaksikutes.

Kui juba astroloogiast mõelda, siis tasuks oma teised märgid ka välja uurida.
Ma ise kasutan seda “mõtlemisvahendina”, tegelikult ei usu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud kolmes kooselus ja kõik mehed on olnud sõnnid. Ise olen ma kaksik. Kirjutab igalpool et sõnn ja kaksik sobivad kokku imehästi. Nooo ma ei tea….julgeks lausa väita et oleme erinevatelt planeetidelt ???? Ajapiku löövad välja täiesti erinevad iseloomud ja no ei sobi kuidagi kokku!

kellega see eneseupitajast, kiitlejast ja lobamokast kaksik üldse sobima peaks? ma ei kannata ühtki kaksikut üle poole tunni välja. vaesed inimesed, kes nendega koos peavad elama!

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise olen neitsi ja mul olnud 3 suhet-kalad, ambur ja vähk. Mulle tundub, et ma ise ei sobi kellegagi. Slbrannad on kpll pikaaegsed ja klalin hästi teiste maamärkidega + veevalaja ja vähk.
Kaksikud ja kaalud ja ambur pole minu inimesed.
Suhete osas nii palju, et kaladega oli hästi rahulik, aga paigalseis. Amburile olin emme, see istus ja passis ja tegeles oma asjadega + pettis. Vähiga oli tormiline algus, suured tunded, kirg, unistused, pereloomine. Ideaalse jutuga mees, klappisime hästi ja siis tuli välja, et pettis mind. Kui teada sain, siis tuli veel kallale ja lõpetas arestimajas. Sellest vähist oli kõige raskem lahti saada, sest jutt oli ilus. Tegelikult oli see ilus suhe, aga lõpp õudne. Ei lasknud mind vabaks. Nüüd siis üksi ja olen õnnelik, kasvatan lapsi ja keegi ei sega ega midagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise olen neitsi ja mul olnud 3 suhet-kalad, ambur ja vähk. Mulle tundub, et ma ise ei sobi kellegagi. Slbrannad on kpll pikaaegsed ja klalin hästi teiste maamärkidega + veevalaja ja vähk.

Kaksikud ja kaalud ja ambur pole minu inimesed.

Suhete osas nii palju, et kaladega oli hästi rahulik, aga paigalseis. Amburile olin emme, see istus ja passis ja tegeles oma asjadega + pettis. Vähiga oli tormiline algus, suured tunded, kirg, unistused, pereloomine. Ideaalse jutuga mees, klappisime hästi ja siis tuli välja, et pettis mind. Kui teada sain, siis tuli veel kallale ja lõpetas arestimajas. Sellest vähist oli kõige raskem lahti saada, sest jutt oli ilus. Tegelikult oli see ilus suhe, aga lõpp õudne. Ei lasknud mind vabaks. Nüüd siis üksi ja olen õnnelik, kasvatan lapsi ja keegi ei sega ega midagi.

Olen ka neitsi ja vähiga täpselt samasugune kogemus. Algus ilus tormiline ja siis petmine ja lõpuks lahti saamine täiesti võimatu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neitsidel vähiga jah kiresuhe, kuid pikki plaane ei tasu teha. Endal selline kogemus. Neitsi sobib hästi kaksikuga. Sõnn tõesti kaksikuga ei sobi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks ole mul neid suhteid ka nii mõnigi olnud ja pmst kõik on olnud meestega, kellega teoorias tähtkuju järgi peaks olema superklapp, aga praktikas on asi ikka lõpuks ühel või teisel põhjusel pekki läinud. Praeguse mehega ei tohiks kokku sobida ei tähtkuju ega loomaaasta järgi, samas tundub, et see lugu kestab veel kaua-kaua….

Kaua muidu olete koos olnud :)?

K.

No ei ole veel kaua(2 a.), aga samas eelmistes suhetes oli selle aja peale juba tegelikult palju ohumärke ja jamasid. Praeguse suhte kasuks räägib midagi, mis on igasuguste horoskoopide ülene: elukogemus 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 16:39; 14.05 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha müristus, kas tänapäeval on veel inimesi, kes sellesse tähtkujude jurasse siiralt usuvad. Ei ole võimalik.

Ikka on võimalik. Kui need tähtukujudessd uskujad siia ka ka oma haridustaseme kirja panevad, siis kõik saab selgeks.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kõrgharidust. Usun.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on alati olnud mingi seletamatu tõmme kalade ja veevalaja poole.
Ise olen tiigriaasta Kaalud.
Esimene suhe oli Kalad, see lõppes ja leidsin kohe uue Kalad 😀 nüüdseks juba pikki aastaid koos oldud, lapsedki olemas. Lugesin kuskilt, et tiiger Kaalud ja ahv Kalad ei sobi absoluutselt kokku aga siiski on läinud ju täiesti vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Tähtkujud/sobivus?