Esileht Pereelu ja suhted Tähtkujud/sobivus?

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Tähtkujud/sobivus?

Postitas:

Ma ei usu horoskoope ja nüüd vaatasin huviga, selle järgi on minu vanematel absoluutselt sobimatu liit – jäär ja kaljukits. Varsti tähistavad kuldpulmi ja suhted on olnud alati head.

https://www.vara.ee/testid/test3.php

Ahh see on igal pool nii erinev 😀 Ühes kohas kirjutab nii teises kohas naa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.05 12:02; 12.05 14:04; 12.05 14:16; 12.05 17:51; 12.05 17:52; 16.05 11:55; 19.05 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene ei sobi kellegagi, siis ei sobi, ole mis tähtkujust tahad.

Igaühele leidub keegi, väga raske nii öelda, et kes kahest just ei sobi suhtes.

Inimene peaks ikka ise ka aru saama kas ta sobib või mitte. Mina näiteks tean, et ma ei sobi kellegagi. Kunagi olin selle üle õnnetu, nüüd aga omaks võtnud ja elangi selle teadmisega. Jah ma olen küll skorpion, aga see ei ole kindlasti määrav. Minu tutvusringkonnas on kõik teadaolevad skorpionid õnnelikus ja pikaaegses suhtes. Loevad ikka muud asjad, näiteks inimese suhtestumine maailmaga ja maailmas toimuvaga, inimestega ümberringi jne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 14:09; 16.05 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen neitsi tähtkujust ja ei sobi kaljukitse ega skorpioniga. Kõige paremini sobin teise neitsi, kaksiku või kaaludega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen neitsi tähtkujust ja ei sobi kaljukitse ega skorpioniga. Kõige paremini sobin teise neitsi, kaksiku või kaaludega.

Mina ka neitsi ja kaaludega üldse ei sobi, mitu korda proovitud. Horoskoobid kirjutavad et neitsi sobib sõnniga, no ei vasta tõele- juba suhtlemise alguses sain aru, et me tapaks üksteist lihtsalt ära vist. Nüüd olen koos jääraga ja sobime, kuigi horoskoobid ütlevad vastupidist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui need tähtukujudessd uskujad siia ka ka oma haridustaseme kirja panevad, siis kõik saab selgeks.

Mis siis sulle selgemaks saaks?

Nagunii on ju üleüldiselt teada, et alla doktorikraadi perekoolikal ei ole aga tähtkujudesse usub ta ikka ja “suletud uste taga” vaatab huviga.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jäära tähtkujust ja sobin ideaalselt kokku sõnniga. Senised 3 abielu on selle tõestuseks.

Kusjuures jäär saab kannatliku sõnniga väga hästi elatud ja ennast endana tunda????.
Mina, jäär ei sobi neitsiga. Üldse! Minu meelest neitsid on liiga pealiskaudsed inimesed ja suured kritiseerijad. Tahaks pidevalt midagi “öelda” ja üldse ei talu kui sellest täpsemalt rääkida tahetakse????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jäära tähtkujust ja sobin ideaalselt kokku sõnniga. Senised 3 abielu on selle tõestuseks.

Miks siis oled lõpetanud oma 2 või nüüdseks kolm abielu nendega kui match niivõrd ideaalne oli?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.05 12:02; 12.05 14:04; 12.05 14:16; 12.05 17:51; 12.05 17:52; 16.05 11:55; 19.05 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Tiiger kaalud ja kooselu kaladega on olnud masendav ca 2*1,5 aastat 20 aastase vahega ei saa olla ju pime juhus… selle eest mu parimad sõbrad on kaalud. Skorpion ja sõnn on samuti välistatud. Jääraga oli jumalik abielu ja veevalajaga tormiline kooselu ning hetkel on käimas pikem kooselu kaljukitsega. Milline harmoonia ja teineteise mõistmine, super. Võta nüüd kinni kas asi ainult tähtkujudes kuid miski muster on ju tekkinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat ei tea, uskuda või mitte. Samas miks ka mitte:)

Sõbrannadest rääkides, siis praktiliselt kõik mu sõbrannad on Vähid. Ise olen Neitsi. Eks ma kipun pisut kriitiline ja mina-oskan-ja-tean-kõige-paremini olema, aga ma tegelen sellega. Aga siin on ka see konks, et alates keskkooli lõpetamisest mida iganes ma ette võtan, ma olen selles hea ja kiitust kukub – katsu siis norm. olla:) Eks Vähid on ka väga head inimeste tundjad ja võlujad.

Meeste kohta võin öelda, et olen küll ise maamärk, aga kõik mu tugevad tõmbed on seni olnud 100% tulemärkide poole. Nii et katus sõidab ja kirg lööb silmist pimedaks. Aga koos olen elanud vaid Kaksikuga. Me oleks sobinud küll, aga tegemist on igas mõttes ülitundliku mehega, kellega pole võimalik ühel pinnal elada.

Hetkel hakkan välja ujuma meeletust, aga keelatud armumisest – ja taas tuli, Lõvi. No ja see, mis kirjutatakse, et Neitsi pole kirglik… Seda ärge küll uskuge:) Siin küll tähtkuju rolli ei mängi – õige inimesega oleme kõik kirglikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaljukits mees üldse sobib kellegagi? Neil on ju ära kadumise perioodid. Ma tean üht, kes muudkui otsib naist, paar aastat ja jälle ei sobi. Mulle tundub et ta ise ei sobitu. Ei ole ise temaga koos elanud, seega ei tea mis talle pidevalt ei sobi.[/quote

Mis rumal jutt. Ma elan Kaljukitsega koos 20 aastat ja temast kohusetundlikumat, vastutustundlikumat, töökamat ning perekesksemat inimest on raske ette kujutada. Mina ise olen Tiigriaasta Kaalud; misiganes teooriate põhjal me kokku sobima ei peaks. Peaks ikka väga meeleheitel olema, et elukaaslast tähtkuju põhjal otsida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lõvi tähtkujust mees. Kellega mul potensiaali oleks? Kaljukits naine igatahes ei sobinud. Lihtsalt saime aru lõpuks, et oleme nii erinevad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja, kes Kaksikutest nii halvasti kirjutab? 😀 ise olen Jäär ning ütleksin, et Kaksikud on just nii lõbusad ja jutukad. Ise klapin nendega küll super hästi, nii mehega kui sõbrannadega. Üldjuhul öeldakse, et mehed Kaksikud pidavat sellised ära kadujad olema ja ei näita tundeid, aga minu Kaksik on selle koha pealt hoopis teist masti ning tulevärki on oioi kui palju 🙂

Kes mulle ei sobi – Vähk, Kalad ja Neitsi. No ei ole seda sädet ning Neitsid on tõesti meeletult kriitilised, õhh.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Amburiga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kaljukitse kokku ei sobi.

Pigem ei sobi 2 lolli kokku, tähtkujudel pole niivõrd tähtsust.

Kaks lolli sobivad ikka paremini kui tark ja loll. Kujutad ette, tark naine ja loll mees. Või vastupidi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lõvi tähtkujust mees. Kellega mul potensiaali oleks? Kaljukits naine igatahes ei sobinud. Lihtsalt saime aru lõpuks, et oleme nii erinevad

Olen Lõvi naine. Sul on potentsiaali (potenTsiaali) kindlasti rohkem kui õigekiri käpas.
OK, teemasse. Parim klapp olevat meie vastas asetseva ehk poole aastase vahega tähtkujuga. Lõvil on see Veevalaja. Minu sõbrannad suures osas on tõesti Veevalajad.
Ikka see muster, et tule- ja õhumärgid sobivad kokku ja maa-veemärgid oma ahel.

Puust ja punaseks Lõvimehele – ntks sulle Kaksikud, Kaalud, Veevalaja või Jäär, Lõvi, Ambur.

PS Ka mul olnud paar Kaljukits meest. No ei sobi, ei sobi, täiesti teine maailm.
Minu mees hoopis Skorpion.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme mehega mõlemad Sõnnid ja siiani ideaalne sobivus(20a-t koos olnud)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vastupidi – peaks olema horoskoobi järgi hea klapp, aga reaalis…
Olen Vähk, peaks hästi sobima Sõnniga. Minu elus Sõnnid on olnud domineerivad, kangekaelsed, kehva ütlemisega ja enesekesksed. Olen ise selline üsna tundlik inimene ja taoline jõhker otsas tampimine mõjub halvasti. Nii et oma kogemuse põhjal – Sõnn ja Vähk, halb kombo. Päris hea klapp on olnud huvitaval kombel hoopis Lõvide ja Jääradega, kuigi horoskoop seda vist eriti ei soosi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Tähtkujud/sobivus?