Esileht Pereelu ja suhted Tähtkujudest.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Tähtkujudest.

Postitas:

Mis tähtkuju olete ise ja mis tähtkuju on teie lapsed ja kuidas omavaheline läbisaamine, vanuse lisamine pole ka paha. Endal siis kaksik,ise kaljukits-läbisaamine nii ja naa. Laps 9a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline ei ole ju ainult Päike. Naisel on väga olulised Kuu ja Veenus. Mehel Marss. Läbisaamise puhul vaadatakse hoopis Merkuuri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres 3 veevalajat ja 1 s6nn. Meie mehega veevalajad, labisaamine hea(koos 15a.), esimene tytar 5a. s6nn ja juba esimestest paevadest on meil temaga yks proovilepanek olnud… Vaga kangekaelne ja jonnakas tegelane. Temaga oleks nagu igapaevaselt lahingus. Pisem tydruk on alles 4 kuune, ei oska oelda, mis ees ootab, aga siiani on ylirahulik ja vastand beebina mu esimesele. Annaks jumal, et nii jaaks, sest ma kaua aega kahtlesin, et ma yldse julgen teist last saada oma esimese korvale(kes on mul justkui kolme eest).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäär. laps sõnn. Mõlemad kanged ja jonnakad(Linda Goodmani raamatus täpselt meie). Mees oli kaalud. Tema närvid meid ära ei kannatanud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sõnn, mees skorpion, laps lõvi. Üks väga-väga värvikas kooslus 😀 Mehega suht rahumeelne kooselu, aeg-ajalt mina ikka olen see kangem pool. Laps alles väga väike, aga kuna mu enda ema lõvi ja kui ma mõtlen meie läbisaamisele kui ise laps alles olin, siis mõtlen tulevikule suure hirmuga 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina veevalaja, mees veevalaja. Lapsed skorpion ja neitsi.
Elu klaar ja lihtne. Idüllihetki igas päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäär, mees kaljukits. Lapsed kaljukits ja sõnn. Oleme kõik omamoodi kanged aga siiani oleme kenasti hakkama saanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Sõnn – kõige kangem, kõige rikkam ja kõige kaastundlikum
Mees on Kaalud – kõige ilusam, kõige glamuursem, kõige vaesem
Lapsed on Kaksikud – õrnad ja sensitiivsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 16:05; 22.05 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalud, mees ja laps skorpionid. Minu närvid mehe skorpioniksolemisele vastu ei pidanud vaatamata pikaaegsele proovimisele. Lapsega on igasuguseid hetki, aga mida vanemaks saab, seda rohkem skorpion välja lööb, aga loobuda temast ei kavatse:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need ei ole tähtkujud, need on päikesemärgid, mida siin mõeldakse. Astronoomilistelt tähtkujudelt on ainult nimetused laenatud, reaalselt ei ole sodiaagimärgid enam tähtkujudega ammu kattuvad, need on vaid sümboolsed 30kraadised lõigud sodiaagist.
Päikesemärkide sobivus on hea asi, aga ei määra suhte kvaliteeti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kalad ja tüüpiline kalade kujutamine kehtib minu kohta: olen kunstiinimene, udupea, pidevalt omas maailmas, kirjutan, joonistan, kuulan muusikat, nutan filmide ajal, kirjutan luuletusi ja jooksen hajali ilusat päikeseloojangut vahtides vastu inimesi ja laternaposte. Nõrganärviline olen ka, kardan pimedat, kolle, tulnukaid, krabinaid, kuulen \”sammme\” majades jne, nii et pole see ainult lust ja lillepidu.

Mees on vähk, ka tüüpiline. Uje, armas, omaetteolev, väga introvertne, \”kaob ära\” mõnikord justkui, samas on ta ikkagi rohkem maa peal kui mina.

Saame hakkama kuidagi, kuigi ausalt öeldes mul on kohati tunne, et mees peab mind lihtsalt laisaks ja lohakaks ja hoolimatuks ja mina teda jällegi kohati külmaks ja kaugeks ja julmaks isegi. :/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sõnn, mees on veevalaja, lapsed ambur ja vähk. Vähk on veel liiga pisike, et tema kohta midagi arvata. Aga võin öelda, et olen üksi üks maaloom veeloomade keskel. Mees tahab olla liikumises ja nö juurte maasse saamine on viimane asi mida ta tahaks. Ja see on just see mida mina tahan/vajan – näpud mullas ja kodu kõige tähtsam. Oleme üpris vastandlikud, aga kui seda endale teadvustada, siis kompromissi kaudu kooselu ikka sujub. Laps on ka suurt liikumist vajav, aga muidu hooliv ja tubli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide mina – Sõnn – olen pikalt püüdnud sobituda suhtesse Veevalajaga. Sellest ei tulnud midagi välja. Minu elu tiirleb ümber (maa)kodu, raha ja muu pragmaatilise. Tema aga soovis tiirelda \”kaugel sellest planeedist\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 16:05; 22.05 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vähk ja mu tütar on veevalaja. Kahjuks pole väga head klappi, ta on hoopis teisest puust kui mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Vähk ja poeg on Neitsi. Ideaalne kombinatsioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps jäär, ise kaksik, läbisaamine hea. Enda vanemad olid Kaljukits ja Kalad, no ei olnud hea läbisaamine, samas Kaljukitsest vanaemaga oli küll.

Aga enda lapse puhul tegelikult on hea meel, et on Jäär, mitte Kalad, Kalad oleksid ehk liiga tundlik natuur minusugusele, laps saaks trauma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps on vähk. meil on veel lapsi, aga nende märk pole oluline. ka meie märk mehega pole oluline. me kõik sobime omavahel ja leiame komprmisse ja lahedusi omahel.
seda vähimärki on lihtsalt nii palju, ta on kõige jutukam, kõige valjuhäälsem, kõige suurem enda õiguste eest võitleja,(ka siis kui tal pole õigus)ta leiab enamuses asjades ebaõiglust, ta on kõige kangem. ära kohustusi talle anna, ta ei salli neid.
kui kohustusi pole, on aga temaga meie peres kõige lõbusam koos olla. ainult ära ärrita teda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen kalad ja tüüpiline kalade kujutamine kehtib minu kohta: olen kunstiinimene, udupea, pidevalt omas maailmas, kirjutan, joonistan, kuulan muusikat, nutan filmide ajal, kirjutan luuletusi ja jooksen hajali ilusat päikeseloojangut vahtides vastu inimesi ja laternaposte. Nõrganärviline olen ka, kardan pimedat, kolle, tulnukaid, krabinaid, kuulen \”sammme\” majades jne, nii et pole see ainult lust ja lillepidu.

Mees on vähk, ka tüüpiline. Uje, armas, omaetteolev, väga introvertne, \”kaob ära\” mõnikord justkui, samas on ta ikkagi rohkem maa peal kui mina.

Saame hakkama kuidagi, kuigi ausalt öeldes mul on kohati tunne, et mees peab mind lihtsalt laisaks ja lohakaks ja hoolimatuks ja mina teda jällegi kohati külmaks ja kaugeks ja julmaks isegi. :/[/tsitaat]Täpsel meist mehega oleks jutt:)Meil laps on muidu kaljukits ja kaa selline pirtsakas ja kangekaelne on ,noh eks vanus annab ka tunda laps on praegu 2.4aastane.
Tulemas on siis ka 2 laps eks vaatab mis tähtkujust ta tuleb ta on nii piiripeal.Tuleb kas lõvi või neitsi eks näha ole.kuidas edasi meie pere suhted hakkavad olema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina veevalaja, mees oli neitsi (koos olime 20a.). lapsed kalad, jäär, sõnn.
kõige parem läbisaamine meil kõigil kaladega.
eriti sõnnil ja kaladel.
sõnni ja jäära ning neitsi ja veevalaja omavahelist läbisaamist ma parem ei kommenteeri 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Kalad, mees ja 1a10k kaksikud poiss ja tüdruk on Vähid:) Ma ei kujuta ette, kuidas näeb välja nende kõrval ujumine, kui nad kõik kolm tagurpidi liikuma hakkavad:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina veevalaja, mehe sünnipaev 21 märts, ei teagi, mis tähtkuju ta siis on, lapsed skorpion ja kalad. Kõik saame väga hästi läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina skorpion,mees kaalud.Mina tegutsen,siis mõtlen,mees vastupidi vahest jääbki mõtlema:)
Lapsed on kaalud ja jäär.
Kaalud ajavad oma viivitamiseks mind vahest hulluks ja pisike jäärake ajab oma jonni.
Igav ei ole ja oleme seni koos püsinud perena…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie mehega mõlemad kaalud, lapsed 4aastased kaksikud on veevalajad. Hetkel on lastega raske läbisaamine, jonni periood kestab juba aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina neitsi, mees ja üks tütar (21) sõnn. Poeg (18) kaksik, temaga on meil kõigil väga hea suhe. Noorimad lapsed (9 ja 2) meil skorpionid, vot see on küll paras pähkel. Isegi kaksiku jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen skorpion-nõid:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jäär ise, mees jäär, tütar jäär, poeg lõvi ja teine tütar sõnn. lõvi on kõige võimukam, samas kõige emotsionaalsem ja südamlikum. võib öelda, et meie elu käib ümber tema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina veevalaja, mees lõvi, lapsed vähk, veevalaja ja kaksik. Mehega suhted enam vähem, kuigi üks pigem materjaalne ja mina siis pigem tundeinimene. Vähk on minule väga võõras ja eriti ei klapi, mees klapib nagu vähiga paremini. Veevalajast lapsega mõistame üksteist sõnatult, no täielik minu koopia ja nii kerge on läbi saada. Temaga üldes kõik saavad kuidagi hästi läbi. Kaksik veel pisike, kuid tundub selline kahestunud tõesti. Üks hetk on nii hea ja tubli ja kui siis jonnima hakkab, siis nii põikpäine. Samas jonnimise osas vist vanus selline praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olev veevalaja, mees on kalad – väga hea toimiv suhe ja aastatega pidevalt tasapsi süvenenud teineteisemõistmine, koos nüüdseks 12 aastat. Mina olen see kärsitum, jutukam ja aktiivesem pool, mees on väga praktiline, põhjalik ja asjalik inimene.
Meie laps on lõvi, väga emotsionaalne ja südamlik, aga kangekaelne ja kipub väga palju vaidlema. Varsti saab 8-aastaseks. Tema (lõvi)ja mees (kalad) näevad tihti asju hoopis teise vaatenurga alt kui ülejäänud ühiskond, mina siis esindan meie peres seda poolt, kuidas miski tavaliselt üldusele paistab, mida üldiselt milleski arvatakse. Mehega vaidleb tirts vähem kui minuga ja erinevalt minust ei pea mees ennast kunagi kehtestama hakkama 🙂 Lõvist olen väga erinev, kaladega sarnasem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina veevalaja, mees vähk koos elatud 19a
tütar 4a veevalaja ja poeg 1a vähk
elu nagu lill

ei usu tähtkujudesse see lihtsalt kellegi väljamõeldis
nii võib igale asjale tähenduse leida
milleks ?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei usu tähtkujudesse see lihtsalt kellegi väljamõeldis
nii võib igale asjale tähenduse leida
milleks ?![/tsitaat]
Sama siin. Pigem on see kaladesse- tiigritesse- auguraudadesse lahterdamine inimsuhteid pärssiv, loob ainult eelarvamusi. Pooldan inimesega-nagu-ta on suhet. Inimloomust mõjutab tuhat muud asja peale sünnikuupäeva; ka astroloogia- natsid räägivad veel sünniaastast, tähtede seisust jpm-st. Lisaks on väga suureks mõjutajaks kasvukeskkond- vanemate loomuomadused, sõpruskond jne. \”Läksin mehest lahku kuna ta on kaksik ja mina ahv\” on küll ülelihtsustatud ja mõttelaiskust näitav lähenemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Tähtkujudest.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.