Esileht Pereelu ja suhted Tähtkujudest.

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Tähtkujudest.

Postitas:

Mina vähk, mees veevalaja, lapsed jäär ja lõvi.
Siiani on elu ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalud, mees lõvi, laps ambur. Mehega läbisaamine ei ole just kiita, ta on minujaoks liiga ego ja arvab endast liiga palju. Mina olen selline pehmeke, tegelt ma olengi neitsi ja kaalude piiripeal täpsel, niiet mõtlemat on ilmselt minus. Aga olen iseloomult kõike väga hinge võttev inimene, vajan hoolimist jne. Samas lapsega läbisaamine on hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mehega neitsid, lapsed on kaksik(13) ja kaljukits(6a).

KOHUTAV. No se kits paneb kõik paika ja proovi sa talle midagi keelata, saad kohe teda mida sinust arvama peaks. Kaksik on nagu kaksik ikka, teda jagub igale poole, nutab ja naerab korraga.

Me mehega tüüpilised neitsid, meeldib kord ja puhtus, aga liiga laisad seda teha. Teistelt nõudma oleme meistrid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalud, üks lastes lõvi. Pean tunnistama, et meie vahel on juba algusest peale olnud mingi väga eriline side. Võimukas, aga samas väga südamlik laps, suure sooja südamega, elurõõmus.
Teine laps on veevalaja, väga kange ja püsimatu tegelane, aga saame hakkama. Mees neitsi ja kuigi me ei tülitse, kõik justkui laabub, on suhe minu jaoks raske. Neitsi närvilisus ja negatiivsus on raske taluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina neitsi, mees ambur ja lapsed kaljukits, veevalaja ja kala. Mehega omavaheline läbisaamine hea (ühe lauda loomad hobune ja siga). Aga poistega on asi keerulisem palju mängivad kaasa ka aastad(hobune, ahv ja tiiger) ja oi kui see väiksem möirgama kukub siis anna kannatust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kaksik, elukaaslane kalad, poeg (1a4k) kaljukits.
läbisaamine meil siiani hea, on tore ja mõnus. kõige rohkem pea laiali otsas olen mina 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina veevalaja, mees ja lapsed skorpionid. Aeg-ajalt lööb katuse sõitma, aga muidu pole vigagi. Olen õppinud vähem lootma ja ootama ja see on üks väärt õppetund! Elu on kujuteldamatult ilus kui elad ise lased teistel elada nii nagu nemad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise Kaljukits, mees Kaalud ja poeg Sõnn, läbisaamine on päris hea meil kõigil omavahel, kuigi kardan, et selles kooselus peab paraku kõige rohkem kompromisse tegema mees, kuna ta on minust ja pojast ikka kordi kannatlikum, samas väga hooliv ja arvestav ning üldse parim mees:) Püüan teda mitte liiga palju proovile panna ja pojale ka ikka mõistlikul määral reegleid paika panna, kuidas kodus ja väljaspool kodu käituda ning olla (poeg 2-aastane hetkel). See ei lähe küll päris teemasse, aga tähtkujude sobivusest nii palju, et nt Neitsi, kellega muidu Kaljukits peaks sobima horoskoobi järgi, on minule täielikult mõistetamatu (nende inimeste põhjal, keda sellest tähemärgist tunnen) ja nad paraku ei meeldi mulle, ülejäänutega saan enam-vähem hakkama kõigiga kui ehk veel Skorpionid välja arvata:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Kaalud ja kodus kaks Sõnni – mees ja tytar. Mõlemad vanad rahud ise, pigem olen mina see, kes põrgu maa peale toob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga naine ambur, mees kaksikud kooslust polegi?
teen otsa lahti siis. lapsed kaksikud, ambur ja veevalaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise sõnn, mees ambur, poeg kaljukits, tütar lõvi. Mina kange ja pragmaatiline, mees rahulik ja otsekohene, poiss kange ja kaljukindel ja tütart peavad imetlema kõik. Lapsed muidugi alles väga väikesed, aga iseloomuga. Naerame mehega, et tema on see, kes peab kõike rakkes oma nooltega hoidma. Aga endalegi imestuseks tundub, et sõnni ja amburi kooslus on täiesti sobilik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Tähtkujudest.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.