Esileht Väikelaps Tahtsime Kakumäe võlumetsa minna

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tahtsime Kakumäe võlumetsa minna

Postitas:

Aga meie issi(autojuht) tahtis magada ja nii me sinna ei saanudki,laps kurb ei ole,sest jõuluvana näeb ka Raekoja platsis aga kurb olen hoopis mina.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 16:41; 02.12 18:32; 02.12 18:37; 02.12 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul vedas, et ei pidanud sinna külmetama minema. sa pole midagi küll kaotanud, et seda ärilettide jada seal ei näe.

kakumäe elanik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise lapsega kahekesi ei läinud? Lihtne on teisi süüdistada, aga lõppkokkuvõttes oled ise otsustaja.

Mina ka istuks nelja seina vahel, kui iga kord peaks meest nõusse saama kuskile minekuks või reisimiseks. Ise tahan – ise korraldan, kui mees ei jõua/ei viitsi/on väsinud, siis leian seltsi mujalt või lähen üksi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise lapsega kahekesi ei läinud? Lihtne on teisi süüdistada, aga lõppkokkuvõttes oled ise otsustaja.

Mina ka istuks nelja seina vahel, kui iga kord peaks meest nõusse saama kuskile minekuks või reisimiseks. Ise tahan – ise korraldan, kui mees ei jõua/ei viitsi/on väsinud, siis leian seltsi mujalt või lähen üksi.

Nii külma ilmaga ei olnud tõesti tahtmist bussidega seiklema minna,Mustamäelt peab veel kahe bussiga minema ja pühapäeviti käivad veel nii harva.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 16:41; 02.12 18:32; 02.12 18:37; 02.12 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul vedas, et ei pidanud sinna külmetama minema. sa pole midagi küll kaotanud, et seda ärilettide jada seal ei näe.

kakumäe elanik.

Kas rahvast vähe oli ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 16:41; 02.12 18:32; 02.12 18:37; 02.12 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb küll, et isal ükskõik lapse soovidest, aga äkki võiks ema ise siis juhiloa teha?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb küll, et isal ükskõik lapse soovidest, aga äkki võiks ema ise siis juhiloa teha?

Täitsa õige, peab tegema ja,muud üle ei jää

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 16:41; 02.12 18:32; 02.12 18:37; 02.12 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii külma ilmaga ei olnud tõesti tahtmist bussidega seiklema minna,Mustamäelt peab veel kahe bussiga minema ja pühapäeviti käivad veel nii harva

Ja mehel ei olnud ka tahtmist. Miks sinu tahtmine on olulisem kui mehe oma?
Lapsel oleks ka bussidega seiklemine tore elamus olnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega tallinnas ühtegi taksot ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga meie issi(autojuht) tahtis magada ja nii me sinna ei saanudki,laps kurb ei ole,sest jõuluvana näeb ka Raekoja platsis aga kurb olen hoopis mina.

Mille pärast sa kurb oled täpsemalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt on selles peres probleem sügavamal, kui metsa mitte minek.

Asjadest tuleb omavahel rääkida, mitte olla omaette vaikselt kurb ja foorumis seda pettumust välja elada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik teema. Ise oled teinud valiku – mitte teha autojuhilube. Ise tegid valiku – mugavus on tähtsam kui bussiga laadale minek. Ise oled teinud valiku – pigem oled seksikas, kannatad külma või jätad minemata, kui et paned selga korralikult soojad riided. Ise tegid valiku – ei viitsinud piisavalt õppida, et suudaks teenida palka, mis lubaks takso kutsuda. Järelikult ikka ei tahtnud sinna Kakumäele niiväga minna, kui lahendust ei leidnud. Oma lõbustuste eest ei saa teisi vastutama panna. Täiskasvanud inimene leiab lahendused ise.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik teema tõesti. Mul polegi meest, seega sinu loogika järgi ei saakski kuskile ja istukski ainult nukralt kodus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Tahtsime Kakumäe võlumetsa minna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.